lt en

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 10

Vykstant piketui Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nusprendė Andriaus Ūso bylą nagrinėti iš naujo

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vykstant-piketui-lietuvos-auksciausiasis-teismas-nusprende-andriaus-uso-byla-nagrineti-is-naujo-56-179114?rc=1... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Rugpjūčio 30

Neringa Venckienė: „Manau, kad ir be manęs „DRĄSOS kelio“ partijoje bus žmonių, kurie taps tikrais lyderiais...“

Klaninės teisėsaugos tiesiog nusikalstamai dirbančių pareigūnų pastangomis ištisus mėnesius aplaidžiai tiriama, vilkinama, klastojama, visiškai numarinta vadinamoji Kauno pedofilijos byla-žudikė, pareikalavusi mažiausiai keturių žmonių gyvybių, galiausiai (pernai rudenį) privertė su šia teisinio nihilizmo sistema narsiai tebekovojančią Kauno apygardos teismo teisėją Neringą VENCKIENĘ ne bėgti iš Lietuvos (pasak jos, „tegul išgamos ir iškrypėliai bėga!..”), bet priimti lemtingą apsisprendimą -  „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją!..“, juolab kad... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2013 Balandžio 04

Romualdas Ozolas. 2013-ųjų Kovo 11-oji: revoliucija tęsiasi

Revoliucijos paprastai pašalina ar bent nušalina sukilusiųjų požiūriu priešišką, jų siekiams įvykdyti kliudančią visuomenės dalį. Mes į Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio Iniciatyvinę grupę išrinkom (tiesa, tarsi ir balsuodami) visus pasiūlytuosius netgi su visu Sąjūdžio įsikūrimui sukliudyti pasodintu prezidiumu. Išskyrus akademiką Vilką, kuris būti iniciatyvinės grupės nariu atsisakė iš principo, o iš salės atmetėm Aukštikalnienę, ekscentrikę, leidusią sau pernelyg tiesmukai reikalauti bausti kompartiją. Taip pradėjom Persitvarkymą, kuris tęsiasi iki šiol, tolydžio vis... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2013 Kovo 18

Stankūnaitė su Černiausku užsigeidė pinigų

Įdomūs jie... http://www.neringavenckiene.com/3/post/2013/03/stanknait-su-erniausku-usigeid-pinig.html... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Spalio 04

Vos atgavęs tėvystės teises vyras užmušė savo dukrą - byla iškelta teisėjai

Novosibirske teismas iškėlė baudžiamąją bylą 53-ejų teisėjai Irinai Glebovai už "sąmoningai iškeltą neteisingą sprendimą".  http://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/nusikaltimai_ir_nelaimes/vos_atgaves_tevystes_teises_vyras_uzmuse_savo_dukra__byla_iskelta_teisejai/... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Rugpjūčio 30

Pasaulinės krizės kreivės

Pastaruoju metu daugelio pasaulio šalių žiniasklaidos priemonėse ir politikų, ekonomistų bei žurnalistų tarpe daug svarstoma apie galimą antrąją pasaulinės finansų krizės bangą. Pirmoji krizės banga per pasaulį pradėjo plisti 2007-2008 metų sandūroje, o nuo 2008 vidurio jos poveikį jau patyrė daug pasaulio valstybių. Krizė faktiškai prasidėjo nuo 2007 metais įsisiūbavusios ipotekų krizės bei didžiulių ir rizikingų finansinių spekuliacijų didžiosiose pasaulio finansų biržose. Šiuo metu krizės poveikis kai kuriose šalyse jau... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Rugpjūčio 30

Skydas ir kalavijas

Lietuvoje toliau tęsiasi valdininkų ir valstybės valdomų įmonių vadovų algų kėlimo vajus-štai ,,Lietuvos geležinkeliu” vadovų atlyginimai pakilo nuo 2,8 iki 3,6 tūkstančio litų. Beje, šią vasarą Lietuvos geležinkelių valdžia išsidalijo ir 37 tūkstančius litų premijų. Vadovaujančių darbuotojų atlyginimai vėl kyla ir ,,Lietuvos pašte” bei kitose valstybės valdomose įmonėse. O Vyriausybės kanclerio pavaduotojo G.Kazakevičiaus poelgis, kai jis savaitei laiko buvo išvykęs į Naująją Zelandiją už valdiškus pinigus(ši kelionė kainavo virš 40... PLAČIAU »
Puslapiai: First 241 242 243 244 245 Last