lt en

Trečiadienis, 2017 Spalio 25

Andriuk Tapinai, tu esi mazgotė, kurią jau seniai reikėjo išmesti į šiukšlių kibirą

Pradėsiu nuo atsiprašymo. Noriu atsiprašyti Rasos Tapinienės, kuri yra profesionali žurnalistė, kurių Lietuvoje jau mažai liko ir kuri, kažkada susiejo savo gyvenimą su Andriuku Tapinu. Rasa man labai patinka kaip žurnalistė, bet nepaisant visų mano simpatijų jai, negaliu nepasakyti, ką galvoju apie jos nevykusį sutuoktinį.O pasakyti apie Andriuką (leisiu sau jį taip vadinti, atsižvelgdamas į savo amžių, kompetenciją ir patirtį) noriu štai ką: Andriuk, tu negali vadinti Juozo Statkevičiaus  „skuduru“,... PLAČIAU »

Antradienis, 2017 Spalio 17

Praėjo 5-eri metai ir 5-eri mėnesiai po smurto Garliavoje prieš Mažąją Mergaitę ir taikius žmones.

Praėjo 5-eri metai ir 5-eri mėnesiai po smurto Garliavoje prieš Mažąją Mergaitę ir taikius žmones.Šiam nusikaltimui nėra senaties.Nieko nepamiršome! http://www.drasoskeliaspartija.lt/praejo-5-eri-metai-ir-5-eri-menesiai-po-smurto-garliavoje-pries-mazaja-mergaite-ir-taikius-zmones/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2017 Spalio 14

Aurelija Stancikienė: Paremkime Nijolės Sadūnaitės kandidatūrą „Laisvės“ premijai

Nijolė Sadūnaitė – kovos už laisvę ir žmogaus teises simbolis tiek okupacijos, tiek nepriklausomybės metais – yra verta „Laisvės“ premijos.Ši premija reikalinga ne pačiai seseriai Nijolei, kukliai ir giliai altruistiškai vienuolei – ji reikalinga mums visiems – jos gerbėjamas ir negerbėjams. Nes jos meilė žmogui, Dievui ir Tėvynei, jos nuoširdumas, paprastumas, beatodairiškas rūpestis kitais, kasdienis savęs aukojimas, neišsenkamas optimizmas ir neblėstanti šypsena – ir yra tos vertybės, tas pilietiškumas, kurių... PLAČIAU »

Penktadienis, 2017 Spalio 06

Kviečiame į dokumentinio filmo „Alfonsas Svarinskas“ premjerą spalio 11 d. Vilniuje.

LRT dokumentinio filmo „Alfonsas Svarinskas“ autoriai: žurnalistas dr. Andrius Gudauskas ir režisierius Juozas Sabolius, žiūrovus jau greitai pakvies herojaus istoriją išgirsti iš jo paties lūpų. Pirmoji vieša filmo peržiūra įvyks 2017 m. spalio 11 d. 15 val. VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro konferencijų salėje (Saulėtekio al. 5, Vilnius). Renginio organizatoriai – VU Komunikacijos fakultetas ir LRT. Filmo kūrėjai atgaivino daugybę atsiminimų apie įvairius A.... PLAČIAU »

Penktadienis, 2017 {lang.september} 22

Popiežius Pranciškus apie pedofiliją: „Pripažintam kaltu niekada nesuteiksiu malonės“

Vidurio kelias – neįmanomas: kunigai ir vienuoliai, pripažinti kaltais dėl pedofilijos, niekada nesulauks popiežiaus Pranciškaus malonės. Kodėl? „Paprasčiausiai todėl, kad žmogus, kuris taip elgiasi, vyras ar moteris, yra ligonis. Tai liga. Šiandien jis gailisi, stengiasi taisytis, bet po poros metų atkrenta. Turim aiškiai sau pasakyti, jog tai – liga.“„Nulinė tolerancija“ lytinio piktnaudžiavimo prieš nepilnamečius nusikaltimams, kurią paskelbė Benediktas XVI ir kurią ryžtingai perėmė Bergoglio, įgyja naują pobūdį ir naujas praktines... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2017 {lang.september} 17

Rugsėjo 17 d. sukako 5-eri metai ir 4 mėnesiai po Garliavos Mergaitės, Drąsiaus Kedžio 8-metės Dukros, pagrobimo

VIDEOPriešistorė:Kėdainių teisėjo Vitalijaus Kondratjevo sprendimas. 2011 12 16: Teroras prieš Mergaitę. 2012 03 23: Arūnas Matelis apie Mergaitę. 2012 04 24. 1-a dalis: Arūnas Matelis apie Mergaitę. 2012 04 24. 2-a dalis: Žiauri tikrovė, kuri tęsiasi jau beveik 6-eris metus:Pagrobta Mergaitė. 2012 05 17: http://www.drasoskeliaspartija.lt/rugsejo-17-d-sukako-5-eri-metai-ir-4-menesiai-po-garliavos-mergaites-drasiaus-kedzio-8-metes-dukros-pagrobimo/  ... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2017 {lang.september} 04

Šiandien, rugsėjo 4 d., Drąsiui Kedžiui būtų buvę 45-eri...

Nuotrauka Šiandien, rugsėjo 4 d., Drąsiui Kedžiui būtų buvę 45-eri... jis buvo Tėvas, dėl mažametės Dukros, 2012 m. gegužės 17 d.vis dėlto pagrobtos, saugumo sumokėjęs savo gyvybe.Drąsius Kedys gimė 1972 m. rugsėjo 4 d. Garliavoje. Nužudytas 2010 m. balandžio 16 d. http://www.drasoskeliaspartija.lt/siandien-rugsejo-4-d-drasiui-kedziui-butu-buve-45-eri/... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last