lt en

Sekmadienis, 2019 Rugpjūčio 25

Venckienės sūnus – apie pražilusią mamą, uždarytą verslą ir teisingumą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis.

Prieš pusantrų metų Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) sulaikius buvusią teisėją Neringą Venckienę pasklido žinia, kad už Atlanto ji su sūnumi gyveno visiškai nesislapstydama. Per penkerius metus ji jau buvo spėjusi įsigyti nuosavą namą ir įkurti verslą. Su DELFI bendravęs N. Venckienės sūnus Karolis Venckus atskleidė, kaip pasikeitė jų šeimos gyvenimas pastaruoju laikotarpiu. Ilgaplaukė floristė – taip prieš pusantrų metų žiniasklaidoje buvo apibūdinama N. Venckienė. Tai, kad buvusi teisėja šiuo metu nešioja... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Rugpjūčio 19

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTUI JE GITANUI NAUSĖDAI

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTUI JE GITANUI NAUSĖDAI VIEŠAS KREIPIMASIS Nuo Vytauto ir Laimutės Kedžių Garliava, Teleičių kaimas, Klonio g. 2019-08-17 Gerb. Lietuvos Respublikos Prezidente, matydami Jūsų neabejingumą nuskriaustiems žmonėms ir kilnų norą jiems padėti, mes, Vytautas ir Laimutė Kedžiai, kreipiamės į Jus su viešu prašymu, norėdami tik vieno – PADĖKITE. Šiandien, 2019 metų rugpjūčio 17 dieną, sukaks 87-as mėnuo, kai mūsų gyvenimas sustojo ir pasisuko neįtikėtina linkme. Visą gyvenimą buvome ir esame dori, teisingi ir sąžiningi žmonės. Visą... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2019 Rugpjūčio 17

87-ą kartą minime gegužės 17-ąją, skaičiuodami mėnesius, kai, suėmus 36 nekaltus žmones, buvo pagrobta Deimantė Kedytė.

87-ą kartą minimę 17-ą mėnesio dieną! 87-i mėnesiai, kai neteisybei ir melui nėra užkirstas kelias. Pagrobta 2012-aisiais gegužės 17 d. Deimantė Kedytė, 8-erių metų mergaitė, išdrįsusi kalbėti apie seksualinę skriaudą prieš ją. Įtakingas nusikaltimo pasaulis, pasitelkęs jėgą, pradangino šią mergaitę nežinioje. Aukščiausi Valstybės pareigūnai, egoistiškai susirūpinę tik savo karjeromis, tyli ir tyčiojasi iš kiekvieno, kas jiems užduoda klausimą „Ar dar gyva Deimantė?”Tačiau ir toliau mes, geros valios žmonės, Deimantės gynėjai,... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Rugpjūčio 12

Neringa Venckienė : „Aš dėl nieko nesigailiu. Jaučiu, kad teisingumas nugalės

Čikagos laikraštis „Northwest Herald” išspausdino didelį straipsnį apie Čikagos kalėjime ekstradicijos į Lietuvą laukiančią Neringą Venckienę. Straipsnis buvo pirmame leidinio puslapyje. Jame rašoma : kažkada garsi Lietuvos teisėja, kuri sukėlė tarptautinį skandalą atskleisdama įtariamų pedofilų tinklą, nuo kurio nukentėjo ir jos dukterėčia, bandė rasti prieglobstį JAV, tačiau dabar sako : „Aš dėl nieko nesigailiu”. „Noriu, kad žmonės žinotų, kad aš dėl nieko nesigailiu, – parašė Neringa Venckienė laiške šiam laikraščiui praeitą savaitę,... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2019 Rugpjūčio 01

Laisvę Neringai Venckienei!

Mano vardas Karolis Venckus, mano mama Neringa yra buvusi Lietuvos teisėja ir Parlamento narė.Mano puseserė yra Deimantė, ir man buvo 12, kuomet policija šturmavo mūsų namus, ir ją paėmė.Po to kai mano puseserė buvo paimta, visuominėje kilo neramumai, ir prasidėjo protestai prieš Lietuvos valdžią.Mano mano, kuri 13 metų dirbo teisėja, atsistatydino. Ji įkūrė naują politinę partiją – Drąsos Kelias. Jų tikslai buvo daugiau skaidrumo vyriausybėje, didesnės bausmės už seksualinius nusikaltimus,... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Liepos 23

Teisėsauga JAV priėmė sprendimą: Neringa Venckienė bus grąžinta į Lietuvą

Tai ekspertai.eu patvirtino N. Venckienės mama Laimutė Kedienė. N. Venckienės sūnus Karolis Venckus, kuris dabar taip pat gyvena Jungtinėse Valstijose, taip pat patvirtino, kad prieš pora dienų Čikagos teismas atmetė skundą sustabdyti jo mamos ekstradiciją į Lietuvą. „Tiems kurie seka mano mamos istorija: prieš pora dienų Čikagos teismas atmetė mano mamos skundą sustabdyti jos ekstradiciją į Lietuvą. Viena iš pagrindinių priežasčių tai yra Lietuvos vyriausybės pateikti melagingi „įrodymai“ ir pasenęs JAV ekstradicijos... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Liepos 19

Neringos Venckienės sūnaus Karolio Venckaus pagalbos prašymas!

Žmonių kurie norėtų prisidėti prie pagalbos mano mamai, norėčiau paprašyti pasirašyti ir išsiūsti šį laišką (arba savo rašytą laišką angliškai) paštu (adresu: 711 Hart Senate Building, Washington, D.C. 20510, United States of America) arba faksu (numeris: +12022280400) į Jungtines Valstijas. Ačiū Jums visiems! Karolis Venckus http://www.drasoskeliaspartija.lt/neringos-venckienes-sunaus-karolio-venckaus-pagalbos-prasymas/... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 Last