lt en

Nauji video

Nors tai buvo prieš 5-eris metus, bet tai daug pasako ir apie šiandieną, kai iškyla esminis klausimas apie žmogaus esmę: keičiasi žmogus laikui bėgant, ar nesikeičia?...

  

O tai buvo prieš pusantrų metų... Kaip yra dabar, pasako žurnalistės darbo vietos adresas...

 

 

 

Vytautas Kedys (74-erių metų) teismo už tiesos sakymą nubaustas 1 040,Lt bauda. „Kai trys meluoja, tai vienam nemeluojančiam sunku atsilaikyti“... TV 3 Vakaro žinios. 2013 07 30.

  

2013 05 06. BTV pusiau rimta, pusiau juokinga laida „Užkalnio 5“. Apie iš Lietuvos išvarytą Neringą Venckienę. Laidos dalyviai: Rolandas Boravskis, - ekspertai.eu įkūrėjas, prisidėjęs prie partijos „Drąsos kelias“ kūrimo; Naglis Puteikis, - konservatorių frakcijos Seime narys, neklausęs savo partijos „vadukų“ ir balsavęs prieš Neringos Venckienės neliečiamybės panaikinimą; Algimantas Salamakinas, socialdemokratų senbūvis Seime; Artūras Paulauskas, dabar Seimo „darbietis“, praeityje buvęs generaliniu prokuroru ir net ėjęs LR Prezidento pareigas atstatydinus Rolandą Paksą. Beje abu šie Seimo nariai balsavo už neliečiamybės „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnei N. Venckienei atėmimą. Tokiu savo balsavimu jie prisidėjo prie jos išvarymo iš Lietuvos. Na, ir penktasis laidos dalyvis, kurį ignoruoja netgi pats laidos šeimininkas Užkalnis, nekalbant jau apie kitus laidos svečius, yra Marius Kuprevičius. Kokia šio žmogaus kultūra - pasako pats jo paties žodynas. O ką jis atstovauja, - pasako žemiau esantis video dokumentinis siužetas „Ištikimi draugeliai...No coment“. 

2013 04 09. Ištikimi draugeliai LR Seime po Neringą Venckienę pasmerkusio balsavimo. Čia tiesiog norisi paskyti: „be komentarų“, arba „da zdravstvujet samyje spravedlyvyje i samyje samyje svobodnyje liberaly i vse k nym prilipajyščyje v myre! Uraaa, tovaryščy spravedlivosty!“

  

2013 05 01. BTV laida „Sąmokslo teorija“ su klausimu „Ar pateisinate Neringos Venckienės pabėgimą?“ O iš tiesų, anot Povilo Gylio, laidoje buvo kalbama apie Neringos Venckienės išvarymą iš Lietuvos politinio gyvenimo.  Laidos dalyviai: „Drąsos kelio“ Seimo frakcijos nariai Valdas Vasiliauskas ir Povilas Gylys, bei Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Valentinas Stundys su buvusiu neliečiamybės atėmimo N. Venckienei komisijos pirmininku (2012 06 26) Evaldu Jurkevičiumi, taip ir neperrinktu į Seimą po to, kai už keliaklupščiaujantį lojalumą konservatorių partijai Neringos Venckienės pasmerkimo klausime 2012 m. liepos 11 d. buvo paaukštintas sąraše (iš 152-os vietos į 50-ą), paskatintas rinkiminiais pinigais (26 269,41 Lt). Bet rinkėjas Klaipėdoje „įvertino“ šio ex seimūno „sąžiningumą, pridėjus ranką prie krūtinės“... Laidos vedėjas Arnas Klivečka. Laida buvo transliuota tiesiogiai.

 

  

2013 04 09. „Drąsos kelio" ir bičiulių, kurie atejo pasakyti NE neteisingumui, mitingas prie Seimo. Seime balandžio 9 d. buvo panaikintas Seimo narės, „Drąsos kelio" seniūnės, teisinė neliečiamybė trijų partijų išankstiniu susitarimu. Paprastai vienas kito nemėgstančios socialdemokratų, konservatorių ir liberalų sąjudžio partijos buvo suvienytos bendros neapykantos Neringai Venckienei, saugojusiai ir gynusiai savo dukterėčią - svarbiausią pedofilijos bylos liudininkę.

  

2013 04 09. Neringos Venckienės, Seimo  „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnės, palaikymo mitingas. 4-os dalys. Dėkojame už gerą vaizdą ir garsą. I dalis:

II dalis:   http://www.youtube.com/watch?v=r4cbDO_i5Fw

III dalis:  http://www.youtube.com/watch?v=r3rXvqf0CH0

IV dalis:  http://www.youtube.com/watch?v=bOJHuE8BNow

   

2013 04 09. Va, kaip nacionalinis transliuotojas, kurį išlaiko mokesčių mokėtojai, nušviečia įvykius Lietuvoje. Įdomu, ar nenubaus žurnalisto, jog reportažas buvo per ilgas apie „Drąsos kelio" surengtą mitingą, neteisingumo buldozeriui Lietuvoje stabdyti ir nekalto žmogaus sudorojimui užkirsti kelią. Jūs tuoj turėsite galinybę palyginti, kuo skiriasi LRT reportažas nuo tikrovės. Beje, reike pagirti žurnalistą Jurą, kuris 0:22 sekundėje labai taikliai įvardino balandžio 9-osios Seimą. Paklausykite kelis kart.

http://www.youtube.com/v/Q4ZIsyaIDZA

 

2013 04 09. Nepaprastai daug laiko šis žmogus praleido Klonio gatvėje su savo paties šventa Jėzaus vėliava. Lemtingą gegužės 17-osios rytą, kai žmonės buvo velkami iš kiemo, mušami ir suiminėjami, - š vėliava buvo numesta ir pareigūnų batu nuspirta. Jėzaus vėliava tiesiogine prasme Garliavoje, grobiant mergaitę, Lietuvos Respublikos pareigūnų buvo išniekinta. Su šia šventa, niekinimą patyrusia vėliava žmogus atkeliavo į Seimą, kur dar kartą Neringą Venckienę pasmerkusio to paties Seimo vėl patyrė švenčiausių dalykų išniekinimą

http://www.youtube.com/v/T6x4Zx7EEaA  

      

2013 04 06. Politinės partijos „Drąsos kelias“ kvietimas į mitingą Vilniuje 2013 m. balandžio 9 d., antradienį, 12 val. prie LR Seimo, ginant žmogaus teises nuo ciniško neteisingumo, ir spaudos konferencija.

http://www.youtube.com/v/PJY8Ez3EoSI

        

Fotodailininkas Juozas Valiušaitis, 2013 m. kovo 28-ą d. kaip stebėtojas dalyvavo su daugeliu kitų žmonių Seimo laikinosios komisijos posėdyje dėl  Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės. Ir, kai posėdis buvo paskelbtas uždaru - Valiušaitis tapo žurnalistikos nusikaltimo prieš televizijos žiūrovus priemone. Fotodailiniko reakciją apie  liberalės D. Kuodytės frazę „Įmeskit granatą“ žurnalistai ekrane pateikė, kaip priežastį padaryti komisijos posėdį uždaru. Nors reakcija į Kuodytės „išjunkit šviesas ir įmeskit granatą“ buvo jau išeinati posėdžių kambario po balsavimo.

http://www.youtube.com/v/rGWvUbKcROM

   

2013 04 03. BTV laida „Sąmokslo teorija“. Laidos vedėjas Arnas Klivečka. „Ar užtenka priežasčių Seimo narę Neringą Venckienę, „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnę, pasodinti į kalėjimą?“ - taip buvo suformuluotas klausimas laidos žiūrovams. Ir į tą klausimą žiūrovai atsakė: 271 nori matyti N. Venckienę kalėjime, o 2992 atsakė, kad nėra jokios priežasties nuteisti visiškai nekaltą žmogų. Šis santykis nusako Lietuvos žmonių santykį Neringos Venckienės, iki galo gynusios dukterėčios vaikystę, asmens atžvilgiu.. Tik vienas iš dvylikos tiki propogandinės ciniškos info mašinos skelbiamais melais, kai tuo tarpu vienuolika iš dvylikos mąsto ir mato dalykus tokius, kokie jie yra... Net laidos vedėjas laidos pabaigoje apgailestauja, kad žmogaus niekšybė, pasmerkiant nekaltąjį, tokia didelė, o abejingumas toks begalinis, jog darosi nejaukiai šalta nuo tokio pasirinkimo. Turbūt, ir Dievas panašiai jaučiasi nuo mėšlino žmogaus pasirinkimo, kurį su liūdesiu, bet reikia gerbti. Iš čia, turbūt, ir frazė, kad „į pragarą einama savo noru“...

http://www.youtube.com/v/UikGuwz7_XE

   

2013 03 28. Seimo Laikinosios komisijos dėl Seimo narės Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės posėdžio fragmentai iki komisija pasiliko uždaram posėdžiui. 3:49 kažkam prisiglaudus prie elektros jungiklio patalpoje, kur vyko posėdis, užgęso šviesa ir komisijos narė liberalė Dalia Kuodytė „metė" repliką „dabar užgesinkit šviesas ir įmeskit granatą". Būtent, dėl tos Seimo narės frazės ir reakcijos i ją posėdis tapo galiausiai uždaras. Čia pateikti ir kitų komisijos narių paisakymai bei verdiktas.

http://www.youtube.com/v/fTLvvyF0rYo     

 

2012 05 14. Rolando Boravskio kalba Klonio gatvės scenoje, minint Romo Kalantos aukos 40-metį.... Nuspėjo Rolandas ateitį. Po poros dienų „jie“ atėjo su šturmu. „Jiems“ viskas buvo leista. „Jų“ vadai surinkę tą savo „armiją“ dar saulei nepatekėjus, pasislėpę miške, palaimino smurtą ir pažadėjo visokeriopą ginybą. „Jie“ paskui skaldė ir ardė, kaltindami ir teisdami visiškai nekaltus žmones po vieną. „Jie“ plovė ir tebeplauna Lietuvos žmonių smegenis per „jiems“ pavaldžius laikraščius ir televizijas. „Jie“ tebedegina žmonių širdyse bet kokį teisingumo troškimą. „Jie“ kelia rankas balsuodami už akivaizdų melą, šaipydamiesi iš tų, kurių tarp galingųjų nėra ir nebus, nes tie su savo paprasta teisybe visuomet lieka mažutėliai. „Jie“ žino, kad negers to vandens, kurį jie ir užters, nes „jie“ turi ką sočiai gert, užsigert ir pavalgyt. „Jie“ mėgsta nurodyt ir niekada negali klausyti. „Jiems“ tai per žema... Kada, gi, o Dieve, tai pasikeis? Gal nuo tada, kai nustosim tylėję... Ir ta netylėjimo pradžia jau prasidėjo!

 

 http://www.youtube.com/v/MmBQPfEhktY

 

2012 05 14. Eilėraštis „Netikri savi". Remigius Paciukonis. Skiriama tiems, kurie po poros dienų pagrobs Drąsiaus Kedžio dukrą ir išniekins taikius Klonio gatvės žmones.  Autorius šį eilėraštį perskaitė Klonio gatvės scenoje Garliavoje, minint Romo Kalantos aukos 40-metį, kai iki gegužės 17-osios 7-os valandos ryto, pagrobiant Mergaitę buvo likę tik 58-os valandos...

http://www.youtube.com/v/zvC7a8PIWlM

 

 

2013 03 28. Apie Seimo laikinosios komisijos verdiktą dėl „Drąsos kelio" frakcijos seniūnės Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės. TV3 vakaro žinios.

http://www.youtube.com/v/nxVWhgK0yPU

   

2013 03 28. Apie Seimo laikinosios komisijos verdiktą dėl „Drąsos kelio" frakcijos seniūnės Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės. LNK vakaro žinios.

http://www.youtube.com/v/49-KEiABp2U

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kodėl prokuratūra atsisako Seimo komisijai perduoti Mergaitės pagrobimo vaizdo įrašą! Jie, t.y. Šiaulių prokurorė Nina Raugienė ir gen. prokuroras D. Valys cituoja baudžiamąjį kodeksą, draudžiantį viešinti duomenis apie nepilnametį įtariamąjį arba nukentėjusįjį. Taigi išvada: Deimantė, Drąsiaus dukra, pagal prokurorus yra arba įtariamoji!!!, arba nukentėjusioji. Savo prašyme Seimui prokuratūra įtarimąja laiko Seimo narę Neringą Venckienę. Ne Mergaitę! Vadinasi, Drąsiaus Kedžio dukra yra - pagal prokurorus - nukentėjusioji.. Bet prokuratūra sako, kad nukentėjusioji yra L. Stankūnaitė ir Vilniaus policininkas M. Gušauskas (rankų laužėjas). Ar Mergaitė yra nukentėjusioji (vaizdo įraše) dėl to, kad, neva, globėja ją psichologiškai gniuždė!?. Labai įdomus toks prokuratūros metamas kaltinimas. Kažkaip su sveiku protu prasilenkiantis, nes Mergaitė tetos Neringos Venckienės kaklo laikėsi kaip skęstantis žmogus laikosi gelbėjimo rato, matydama, kaip grėsmingai tos dėdės ir tetos su uniformomis ir be jų pasielgė su jos seneliais ir kitais prie namo ir namo viduje buvusiais žmonėmis. Generalinis prokuroras nedviprasmiškai pripažino, kad Klonio gatvėje nukentėjusioji yra aštuniametė Drąsisus Kedžio dukra. Tik tie, nuo ko ji nukentėjo, kažkaip nepersekiojami jokio kodekso...

2013 03 27. LNK Vakaro žinios apie Seimui nepateiktą Mergaitės pagrobimo 2012 05 17 vaizdo įrašą.

http://www.youtube.com/v/692WEYXbc60&feature

 

2013 03 27. TV3 Vakaro žinios apie Seimui nepateiktą Mergaitės pagrobimo 2012 05 17 vaizdo įrašą.

http://www.youtube.com/v/vQ8jdI0y83I&feature 

2013 03 27. Prokuratūra apie Mergaitės smurtinio grobimo vaizdo įrašą:

http://www.youtube.com/v/Mf6y6hlc-7I

2013 03 27. Komisijos pirmininkas, socialdemokratas Vytautas Saulis:

http://www.youtube.com/v/h5kaxZG8474 

  

2013 03 27. Ponai prokurorai apie Mergaitės grobimo vaizdo įrašas:

 http://www.youtube.com/v/JhR7W-YvrRU

2012 04 25. Poeto Povilo Kulviečio žodis Klonio gatvėje Garliavoje. Praėjo beveik metai, o verta prisiminti!..

http://www.youtube.com/v/dO5Gz9mIciU&feature

     

2013 03 20. TV3 Vakaro žinios. Apie Seimo laikinosios komisijos posėdį, kuriame savo argumentus prieš absurdiškiausius prokuratūros kaltinimus išdėstė „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnė Neringa Venckienė. Komisija iki kovo 25-osios vėl prašys prokuratūros pateikti Mergaitės pagrobimo vaizdo įrašą, kuris jau 10 mėnesių, kaip ir pati Mergaitė, atkaliai slepiamas. Paaiškėjo dar viena įdomi detalė apie tai, kad įstatymas nedraudžia su ikiteisminio tyrimo medžiaga susipažinti Seimui ar Seimo įgaliotai komisijai.

http://www.youtube.com/v/Q6g3ZQaUgfs

 

2013 03 15.TV3 Vakaro žinios apie išplatintą L. Stankūnaitės video skundą. Žiūrint į visą tai iš šalies, iškyla klausimas, kas iš jų meluoja? ir kas sako tiesą?

http://www.youtube.com/v/JHXQmgnEzqI&feature

  

2013 03 12. LRT Aktualijų studija apie Kovo 11-osios - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos - šventinę eiseną Vilniuje.

http://www.youtube.com/v/76kEN1uwYlQ

  

2012 05 17. „Lietuvos Ryto" TV laidoje „Lūžis" žurnalistas Edmundas Jakilaitis kalbina Europos parlamento narį profesorių Vytautą Landsbergį. Kokios mintys kyla atkurtos Lietuvos valstybės kūrėjui po grubaus, ką tik vykusio, prievartos akto prieš vaiką ir taikius žmones Garliavoje?!. Praėjus beveik metams nuo pirmųjų smurto veiksmų 2012 m kovo 23-ąją ir gegužės 17-ąją, šis interviu tampa dar aktualesnis... Štai, šis seniai pamirštas interviu su Vytautu Landsbergiu. http://landsbergis.lt/articles/view/1716

http://www.youtube.com/v/tV6N1BRN4dg

      

2009 metų Yann ARTHUS-BERTRAND (Prancūzija) filmas „Namai“ sukrėčia savo grožiu apie mūsų Planetą ir  įspėja apie pavojų, slypintį žmogaus veikloje, tai pačiai mūsų Planetai. Rusų k.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wJuAFW-6OD4

 

„Chevron“ Ekvadore 1972 - 1990. Anglų k.

 http://www.youtube.com/v/rDbSX4Vldsc&feature

 

 

2011. Dujų žemė. Australija. Anglų k.

http://www.youtube.com/v/PELxZ3K2o0c&list

 

2013 02 05. LRT laidos „Aktualijų studija“ ištrauka. Vedėja Agnė Skamarakaitė. Tema: „Apie visuomenės įtraukimą į teismų darbą ir tarėjų instituto įvedimą“. Trumpas Konstitucinių teisių gynimo agentūros direktoriaus Liudviko Ragauskio pasisakymas šia tema.

http://www.youtube.com/v/OX2ED2lBXMs&feature

  

2010 12 08. TV3 Kristupo Krivicko laida „Akistata" apie pedofilijos sąsajas tarp Latvijos ir Lietuvos. Su angl. titrais.

http://www.youtube.com/v/gA86FQBCFBY

   

2013 01 30. LNK televizijos laida „Diagnozė: valdžia" su Neinga Venckiene. Vedėja Rasa Tapinienė. Verta dėmesio!

   

2013 01 28. TV3 laida. „Prieš srovę“. Autorė Audrė Kudabienė. Apie persekiojamus žmones, kurie išdrįso reaguoti į 2012 m. gegužės 17-osios smurtinius valdžios veiksmus Garliavoje.

http://www.youtube.com/v/gQ3mTuAPtJU&feature

   

2013 01 23.  TV3 laida „Akistata" pabandė vizualiai atkurti tai, kas buvo Garliavoje Klonio gatvės namo viduje 2012 m. gegužės 17-osios rytą po to, kai buvo nusuktos kambario vaizdo kameros ir išvesti, išmesti bei išnešti artimiausi Mergaitės žmonės. Visa tai uniformuoti ir neuniformuoti pareigūnai-grobikai, neva vykdantys teismo sprendimą, padarė tam, kad niekas nė akies krašteliu nepamatytų Mergaitės grobimo žiaurumo.

http://www.youtube.com/v/HqieQED5vVk

   

2013 01 17. Praėjo 8-eri mėnesiai po smurtinio Mergaitės pagrobimo iš Klonio gatvės Garliavoje. Ta proga žmonės vėl susirinko prie Kauno raj. savivaldybės išreikšti rajono valdžiai nesusitaikančią su valdžios žiaurumu savo poziciją dėl smurto, 2012 m .gegužės 17 d. įvykdyto valstybės vardu, prieš vaiką ir nekaltus žmones. Čia girdime piketo žmonių paisakymus. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad policijos pareigūnų pusėje dirbo 3 video operatoriai ir viena pareigūnė su foto kamera, kai tuo tarpu šį reportažą nufilmavo vienas žmogus. Jau vien tai daug ką pasako...

http://www.youtube.com/v/3h0cYH8TTvA&feature

 

2013 01 17. Klaipėda. Po 8-erių mėnesių žmonės, paliesti pavasarinio Klonio Gatvės skausmo, susirinko į akciją „Gegužės TIESA ant sausio sniego“. Kaip visada, savo archyvams ar dar nežinia kam šį susiėjimą prie nuspalvinto sniego fiksavo akylios policijos video kameros.

http://www.youtube.com/v/W7aSJwukJ80&feature

   

2013 01 15. Aktualijų laida. LRT. Tema „Ar turėtų būti atimta teisinė neliečiamybė Seimo narei, „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnei Neringai Venckienei?“ Laidoje dalyvavo „Drąsos kelio“ atstovė Seimo narė Aurelija Stancikienė ir Dalia Kuodytė, - liberalų atstovė Seime, kuri jau dalyvavo neliečiamybės naikinimo teisėjai N. Venckienei komisijoje 2012 m. birželyje. Dabar dalyvaus komisijoje vėl. Būtent šios Seimo narės nenoras, kad Mergaitės paėmimo vaizdo įrašas būtų paviešintas, yra akivaizdus. Tuomet kyla klausimas, kaip reikia priimti objektyvų sprendimą balsuojant, kai daiktiniai įrodymai komisijos narei nebūtini?..

http://www.youtube.com/v/bcWCGGmJhnA

    

2013 01 15. LRT transliacija iš Lietuvos Respublikos Seimo, kur buvo pristatyta laikinoji Seimo komisija, spręsianti teisinės neliečiamybės panaikinimo klausimą Seimo narei Neringai Venckienei, „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnei. Diskusijos metu signataras Seimo narys Algirdas Patackas priminė komisijai ir visam Seimui, kad dar 2012 m. balandžio 2 d. teisėja dirbanti N.Venckienė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko Gintaro Kryževičiaus buvo įvardinta, kaip „pūlinys politinėje sistemoje“, kai N. Venckienė nebuvo politikė. O tai veda į tai, kad N. Venckienei prokuratūros metami kaltinimai, - tai tik priedanga suplanuotam politiniui susidorojimui.

http://www.youtube.com/v/NJhdqZh5a0E&feature

   

Istorijos VERTA neužmiršti!!! Neužmiršti smurto, įteisinto valdžios, kuri savo cinizmu kito skausmui, renkasi savo juodą likimą. Išnykimą. Visuotinį pasmerkimą. Nepaisant dūrio, šūvio, spyrio ar spjūvio į veidą, - mes renkamės kitą likimą...

http://www.youtube.com/v/PO1qxwr2r_w

    

2013 m. sausio 4 d.buvę 2012 m. rinkimuose „Drąsos kelio“ kandidatai į Seimą Gintaras Dručkus ir Justė Milušauskienė sukvietė visus bendražygius rinkimuose į susitikimą su „Drąsos kelio“ frakcija. Susitikime dalyvavo išrinktieji Seimo nariai kun. Jonas Varkala - partijos „Drąsos kelias“ pirmininkas, frakcijos seniūnė Neringa Venckienė, signataras Algirdas Patackas, Aurelija Stancikienė ir Vytautas Matulevičius. Susitikimas truko dvi valandas. Po trumpų frakcijos narių pasisakymų vyko gyva ir karšta diskusija. Ankšta salė vos ne vos talpino atvykusius į šį pirmąjį 2013 m. susitikimą. Čia pateikiame aktualesnes šio susitikimo ištraukas.

http://www.youtube.com/v/PHqs-YQ5t8g&feature

    

2012 11 17. Pusmečiui prabėgus po smurto Garliavoje, Klonio gatvėje. Verta pasižiūrėti ir pasiklausyti, kaip atrodo ir ką sako tiek Vaiko teisių specialistė Gražina Didžbalienė, tiesiogiai dalyvavusi operacijoje prieš Mergaitę Garliavoje gegužės 17-ą dieną, tiek Kauno miesto VTA vedėjos Birutės Daugėlienės pavaldinės, labai paprastai nuraminančios savo tarnybinę moterišką sąžinę „nusiplaunant nuo to reikalo“ teiginiu, kad tai ne jų, o vilniečių byla... Ech, ech. O Vilniaus VTA moteriškės neperseniausiai kratėsi mergaitės bylos teigdamos, kad tai ne jų teritorijos vaikas... Turbūt, nieko keisto, kad kažkas tai nei dabar, nei ryt, nei laikų pabaigoj nenorės girdėti „kiek kartų taip nepadarėte vienam iš šitų mažiausiųjų, nė man nepadarėte“ (Mt 25,45).

http://www.youtube.com/v/CXpo8_fK4Ww&feature

    

TV3 Kristupo Krivicko laida „Akistata“. Ištrauka. Apie Lietuvos Generalinės prokuratūros ketinimus Seimo narės Neringos Venckienės atžvilgiu.

http://www.youtube.com/v/P_pF5Ol5xGA&feature

TV3 laidos „Akistata“ ištraukos, kur gvildenama apsaugos šiai moteriai ir jos vaikams skyrimo tema. Prodiuseris K. Krivickas. 2013 01 02. Įdomus Marijos Milinienės požiūris į A. Ūso žūtį. Oficiali prokuratūros versija yra ta, jog A. Ūsas 2010 06 13 nuskendo griovyje, suklupęs prie tame nelaimingame griovyje įklimpusio keturračio.

http://www.youtube.com/v/CVa9YmGghs4&feature

     

TV 3 vakaro žinių laida apie Generalinės prokuratūros prašymą LR Seimui dėl  Seimo narei Neingai Venckienei, „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnei, inkriminuojamų kaltinimų. 2012 12 28

      

 

2012 m. gruodžio 22 d. "Danielos" viešbučio konferencijų salėje "Drąsos kelias" partija rengė labdaros vakarą, kurio metu buvo pristatyta Neringos Venckienės antroji knyga "Drąsos keliu". Taip pat buvo eksponuojama asmeninė Audronės Skučienės tapybos darbų paroda. Buvo organizuota vieno autorės tapybos darbo loterija. Vakaro metu buvo renkamos aukos Kauno rajono nepasiturinčioms šeimoms paremti. Šiame video siužete užfiksuoti šventinio vakaro fragmentai.

http://www.youtube.com/v/i2agvNJ-uPI

 

2012 12 17. Piketas prie Kauno raj. Vaiko teisių apsaugos tarnybos praėjus 7-eriems mėnesiams po Mergaitės pagrobimo iš Klonio gatvės Garliavoje.

http://www.youtube.com/v/rinmCrKNIbo&feature

     

Tai buvo lygiai prieš vienerius metus... Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininko Vitalijaus Kondratjevo sprendimas ir spaudos konferencija byloje dėl Drąsiaus Kedžio dukros perdavimo Laimutei Stankūnaitei iki 2011 m. gruodžio 30 d.

http://www.youtube.com/v/Fage0DPxw3M

    

2012 05 17. Žurnalisto Edmundo Jakilaičio laida „Lūžis“ su signataru Algirdu Patacku apie grubų teroro aktą prieš taikius žmones ir 8-erių metų Mergaitę 2012 m. gegužės 17 d. Klonio gatvėje Garliavoje. Praėjus 7-eriems mėnesiams šios laidos mintys yra dar aktualesnės ir įdomesnės.

      

2012 12 12. Piketas Vilniuje prie Vaiko teisių apsaugos tarnybos. Piketo metu prašoma, kad VTAT apskųstų pedofilijos bylos nuosprendį. Po piketo VTAT buvo perduotas prašymas su surinktais parašais ir Vaiko teisių apsaugos tarnybai įteiktas prašymas perduoti kalėdines dovanas megaitei, kurios gyvenamoji vieta yra įslaptinta.

http://www.youtube.com/v/3DFUXXw-4_M&feature

      

2012 12 12. TV 3 laida „Akistata“. Laidos vedėjas Kristupas Krivickas. Mėginama įspėti, ar Vaiko teisių apsaugos tarnybos Vilniaus skyrius iki 2012 m. gruodžio 20 d. apskųs Vilniaus 2-o apylinkės teismo 2012 11 30 priimtą sprendimą pedofilijos byloje? Koks tai bus skundas ir ar iš viso skundas bus?

http://www.youtube.com/v/pCxF2yjpwoY&feature

LRT debatų laidos „Tautos aikštė“ pirmoji dalis. 2012 12 06. Apie pedofilijos bylą ir priimtą teismo nuosprendį.

http://www.youtube.com/v/_beZnYNJZq4

 

LRT debatų laidos „Tautos aikštė“ 75-os minutės:  http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/31415   Likusi laidos dalis žemiau. 

   

LRT debatų laidos „Tautos aikštė“ paskutinis raundas. 2012 12 06. Apie pedofilijos bylą ir priimtą teismo nuosprendį. Nuo 3:11 LRT laidos pabaigos savo portale nepublikavo. Todėl čia yra galimybė dar kartą pasižiūrėti, kokios buvo laidos dalyvių vainikuojančios mintys ir pasisakymai.

http://www.youtube.com/v/O3e-wD_QVy0&feature

  

2012 12 05. Piketas prie Kauno apygardos teismo, protestuojant prieš Vilniaus apylinkės teismo sprendimą (2012 11 30), kuriuo įteisinta skriauda prieš sunkius išgyvenimus patyrusią mergaitę.

http://www.youtube.com/v/pB5RyNnuIIc&feature

     

Lietuvos Ryto TV laida „Lietuva tiesiogiai". 1-a dalis. Pokalbyje apie pedofilijos bylą su žurnalistu Edmundu Jakilaičiu dalyvauja Vytautas Matulevičius ir Valdas Vasiliauskas.

http://www.youtube.com/v/een9AVjHDc4&list

 

Lietuvos Ryto TV laida „Lietuva tiesiogiai". 2-a dalis. Pokalbyje apie pedofilijos bylą su žurnalistu Edmundu Jakilaičiu dalyvauja Vytautas Matulevičius ir Valdas Vasiliauskas.

http://www.youtube.com/v/vNq2FaLNslo&list

       

2012 12 03. Spaudos konferencija, kurioje vertinamas Pedofilijos byloje priimtas teismo sprendimas, ištrynus Mergaitei atmintį. Dalyviai: Neringa Venckienė, Valdas Vasiliauskas, Vytautas Matulevičius, Jonas Varkala ir Audronė Skučienė. 1-oje dalyje pasisako Vytautas Matulevičius ir Valdas Vasiliauskas. Vilnius. ELTA.

 http://www.youtube.com/v/VPGMxPHvm_U&list

2012 12 03. Spaudos konferencija, kurioje vertinamas Pedofilijos byloje priimtas teismo sprendimas, ištrynus Mergaitei atmintį. Dalyviai: Neringa Venckienė, Valdas Vasiliauskas, Vytautas Matulevičius, Jonas Varkala ir Audronė Skučienė. 2-oje dalyje pasisako Neringa Venckienė. Vilnius. ELTA.

http://www.youtube.com/v/e3s17EBFi4w&list

    

2012 12 03. Spaudos konferencija, kurioje vertinamas Pedofilijos byloje priimtas teismo sprendimas, ištrynus Mergaitei atmintį. Dalyviai: Neringa Venckienė, Valdas Vasiliauskas, Vytautas Matulevičius, Jonas Varkala ir Audronė Skučienė. 3-oje dalyje atsakoma į klausimus. Vilnius. ELTA.

http://www.youtube.com/v/5-3YO7eKkOI&list

    

2012 12 03. Spaudos konferencija, kurioje vertinamas Pedofilijos byloje priimtas teismo sprendimas, ištrynus Mergaitei atmintį. Dalyviai: Neringa Venckienė, Valdas Vasiliauskas, Vytautas Matulevičius, Jonas Varkala ir Audronė Skučienė. 4-oje dalyje atsakoma į klausimus. Kalba jonas Varkala. Vilnius. ELTA.

http://www.youtube.com/v/SVQUM3womD0&list

   

2012 09 04 TV 3 laidos „Paskutinė instancija“ ištrauka apie Mergaitei  ultimatumą „Eini dabar, arba po vienos minutės!“ pateikusią Eveliną Talalienę, Kauno raj. vaiko teisių apsaugos specialistę. Taip pat pateikiama ištrauka iš 2012 m. gegužės 19 d. įvykusių protesto demonstracijų Vilniuje, kur kalbėjo Lietuvos „Caritas“ direktorius kun. Robertas Grigas.

http://www.youtube.com/v/SGf42PXOrhQ&feature

 

2012 05 17. Smurtą Garliavoje patyrusios Vidos liudijimas.

http://www.youtube.com/watch?v=A5U0-PXkGB4

    

2012 05 17. Smurtą Garliavoje patyrusios Evelinos liudijimas.

http://www.youtube.com/watch?v=1-8QlQzbhVo

    

2012 05 17. Smurtą Garliavoje patyrusios Neries liudijimas.

http://www.youtube.com/watch?v=0X4Lou_lhwk

   

2012 05 17. Smurtą Garliavoje patyrusio Juozo liudijimas.

http://www.youtube.com/watch?v=jnp7_mOO55M