lt en

Antradienis, 2019 Gruodžio 17

Praėjo 91 mėnuo nuo Deimantės Kedytės pagrobimo.

2019 m. gruodžio 17 d. sukako 91 mėnuo nuo Deimantės Kedytės pagrobimo ir grubaus smurto prieš ją gynusius taikius Lietuvos žmones. Prisiimename ir primename tuos Klonio gatvės Garliavoje įvykius, kurie tebęsitęsia iki šiol. http://www.drasoskeliaspartija.lt/praejo-91-menuo-nuo-deimantes-kedytes-pagrobimo/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2019 Gruodžio 12

Neringa Venckienė atsakė į „Laisvo laikraščio“ klausimus.

Prieš grįžtant iš Amerikos, jūs viename interviu minėjote, kad bandysite apjungti visas nesistemines politines jėgas, kad pasipriešinti šiai Lietuvą užgrobusiai plėšikų gaujai, kuri valdo šalį jau 3 metų. Ar kažką darote ta linkme? Aš kaip ir norėčiau jas sujungti, tačiau tos politinės jėgos labai skirtingos. Yra daug judėjimų, kurie skelbiasi, kad atstovauja protesto balsams pvz., Arvydas Juozaitis? Tačiau Juozaitis lyg ir nori jungtis su Algirdu Butkevičiumi. O aš tikrais su socialdemokratais vienytis nematau... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Gruodžio 08

Olava Strikulienė. Daug iškentėjusi, bet nepalūžusi.

„Respublikos“ savaitės žmogus - į Lietuvą ekstradicijos būdu sugrąžinta buvusi teisėja Neringa Venckienė. Daug išgyvenusi, dėl daugelio gandų kaltinta, bet nesužlugdyta. Kaip sekasi Neringai, vėl gyvenančiai su savo tėvais - Laimute ir Vytautu Kedžiais - ir lankomai būrio giminių. Ar neliūdna dėl Čikagoje likusio sūnaus Karolio? „Aišku, dėl Karolio labai liūdna, - sutiko N.Venckienė, - bet sūnus jau suaugęs. Pasiilgstu, bet galime kalbėtis per skaipą. Kasdien kalbamės, todėl nesijaučia, kad esame vienas... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Gruodžio 06

Atviras Neringos Venckienės interviu.

Jūsų dėmesiui siūlome keletą ištraukų iš Neringos Venckienės interviu TV3 žurnalistei Jolantai Svirnelytei. Visą interviu skaitykite: ČIA   Ta istorija buvo tokia didelė ir skambi. Visa Lietuva buvo susiskaldžiusi. Ar jums pačiai negaila to, ką praradote? Praradote ir darbą, ir ramybę. Teko ir su vyru išsiskirti. Ką pati jaučiate? Aišku, kad ir darbą, ir karjerą praradau. Ir mano tėvams buvo sunku – jie patys kelis kartus buvo nuteisti. Sūnus buvo dar visai mažas,... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Lapkričio 29

Skelbimas, galintiems paremti persekiojamą šeimą.

Skelbimas, galintiems paremti persekiojamą Kedžių šeimą. http://www.drasoskeliaspartija.lt/skelbimas-galintiems-paremti-persekiojama-seima/... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Lapkričio 19

Šiandien, lapkričio 19 d., Neringa Venckienė su apykoja po 13-os kalinimo dienų išleista iš Kauno tardymo izoliatoriaus.

Šiandien, lapktičio 19 d., Neringa Venckienė išleista iš Kauno tardymo izoliatoriaus. 13 parų ji buvo kalinama savo Gimtajame mieste. Prieš tai nuo 2018 m. vasario 22 d. Lietuvos prokutatūros prašymu (sukurti 39 kaltinimai, iš kurių JAV teismas 35-is pripažino kaip „laužtus iš piršto") ji buvo kalinama Čikagos kalėjime. Už ją sumokėtas 10 000 eurų užstatas, iš jos paimti galiojantys asmens dokumentai ir trims mėnesiams iki 2020 m. vasario 19 d.... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Lapkričio 17

Akimirkos iš a.a. Tado Skučo (1976 – 2019) palydėjimo Jonučiuose lapkričio 17 d.

Akimirkos iš „Drąsos kelias” politinės partijos pirmininko pavaduotojos Audronės Skučienės sūnaus a.a.Tado Skučo palydėjimo lapkričio 17 d. Velionis palaidotas tose pačiose Jonučių kapinėse, kaip ir Jo pusbrolis a.a. Drąsius Kedys. Velionio pusserė Neringa Venckienė į pusbrolio laidotuves iš Kauno tardymo izoliatoriaus nebuvo išleista. Tebūna Jo Amžinybė šviesi! Renaldo Ščiglinsko fotografijos. http://www.drasoskeliaspartija.lt/akimirkos-is-tado-skuco-palydejimo-lapkricio-17-d/... PLAČIAU »
Puslapiai: First 7 8 9 10 11 Last