lt en

Šeštadienis, 2020 Sausio 18

Praėjo 92 mėnesiai po Deimantės Kedytės pagrobimo ir smurto prieš Ją ir taikius žmones.

Tai įvyko Kauno rajone, Garliavoje 2012 m. ankstų gegužės 17-osios rytą. Prabėgus po šios dienos daugiau kaip septyneriems metams, mes primename, kad tuo metu buvo padarytas Lietuvos valstybės nusikaltimas prieš vaiką ir ją nuo bet kokio smurto gynusius žmones. Tas nusikaltimas nėra pamirštas. Aukščiausia tuo metu Šalies pareigūnė  Dalia Grybauskaitė paliko Lietuvos Respublikos prezidentės postą 2019 m. liepos 12 d. taip ir neatsakiusi į daugelio žmonių, o tuo pačiu ir... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Sausio 13

Sausio 13-oji paženklino mus nekaltųjų auka! „Nėra didesnės meilės, kaip gyvybę už draugus atiduoti” (Jn 15, 13).

Niekas nepamiršta.  Esame nekaltųjų krauju paženklinti Laisvei! Patyrę melo žiaurumą, pamatę neapykantos ginklais pralietą kraują ir su dvasios ginklais įveikę pasaulio didžiūnų irštvą – niekuomet neaukokime savo lėšų neapykantai, karui ir kraujo praliejimui. Nebūkime, gerieji Lietuvos žmonės, šį vakarą priežastimi tolimesniam karo konfliktui Rytų Ukrainoje. Nepasiduokime televizijų, niekuomet nekalbėjusių Tiesos apie Garliavą, Deimantę Kedytę,  Neringą Venckienę, politinę partiją „Drąsos kelias” ir mūsų idėjas, propagandai. Ne vandeniui ir ne duonai aukų... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2020 Sausio 04

Policija sulaikė aktyvią K. Škirpos gynėją už mojavimą tautine vėliava

Sausio 3 d. apie 18 val. Vilniuje, ties Neries ir Vilnelės santaka, prie Taikomosios dailės muziejaus, keli patriotiškai nusiteikę piliečiai atėję pagerbti diplomato, Lietuvos aktyvistų fronto (LAF) įkūrėjo Kazio Škirpos, sulaukė netikėto policijos pareigūnų dėmesio. Net 3 policijos ekipažai ir Vilniaus viešos tvarkos tarnyba atskubėjo malšinti vos 4 žmonių, kurie tenorėjo uždegti žvakutes plk. K. Škirpai pagerbti, akcijos. Tai įvyko lygiai po 2 dienų kuomet, visai šaliai katedros aikštėje oficialiai ir... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2020 Sausio 01

Su Naujaisiais 2020 metais!

Pasitinkame Naujuosius su Viltimi, kad kiekvienas Geros valios žmogus pagaliau bus išaukštintas. Viliamės, kad Tiesa apie žmogų nenešios melo apykojės ir melas nenubrėš Tiesai 500 metrų judėjimo spindulio. Tikime, kad teisingumo siekis pagaliau taps paprasto Lietuvos žmogaus gyvenimo tikrove. Tad, išlikime Tiesoje, pagarbos nusipelnę, jautrūs, išmintingi ir drąsūs, Lietuvos žmonės!         Politinė Partija „Drąsos kelias“ http://www.drasoskeliaspartija.lt/sveikiname-su-naujaisiais-2020-metais/ ... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2020 Sausio 01

2020 m. sausio mėn „Darbinikų balsas“ Nr. 1

Iš „Dartbininkų balso“ 2020 m Nr. 1:  „Lietuvos gėda ir nelaimė 2019 m. gruodžio 17 d. atkaklių piliečių būrys 91 kartą susirinko Simono Daukanto aikštėje prie Prezidentūros priminti valdžiai, kad neužmiršo 2012-tųjų ankstyvo gegužės 17-osios ryto, kai buvo brutaliai sutryptas pasitikėjimas savąja valstybe. Kokio parsidavėliškumo ir nužmogėjimo tąsyk prireikė, kad mažametė bejėgė mergaitė būtų prievarta išplėšta iš gimtųjų namų, paaukota nusikaltėliams ir išvežta į nežinią. Neabejingi svetimam skausmui žmonės, teturėję vienintelį tikslą – išgelbėti... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2020 Sausio 01

35 nusikaltimai, dėl kurių JAV neišdavė Neringos Venckienės (grėsė 20 metų kalėjimo).

Iš abi.lt Lietuvos Respublika 2015 metais kreipėsi į Jungtines Amerikos Valstijas, prašydama išduoti Neringą Venckienę dėl 39 nusikalstamų veikų. Iki kreipimosi į JAV teismą Jungtinių Amerikos Valstijų Valstybės Departamentas 2017 metais nesutiko išduoti ir nesikreipė į JAV teismą dėl 19 (devyniolikos) nusikaltimų: penkių nusikaltimų pagal LR BK 154 str. 2 d. (šmeižimas); vieno nusikaltimo pagal LR BK 168 str. 1 d. (neteisėtas informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimas ar panaudojimas); keturių nusikaltimų... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Gruodžio 25

Su šventomis Kalėdomis!

Turime edžias ir gyvulių užeigą gimstančiai Tiesai dėl žmogaus širdies kietumo Pirmosiose Kalėdose. Šiandien Jėzaus Tiesai pasaulis tebesiūlo pakraščius. Tiesa tebevejama į tvartą... Todėl Širdies žmogus, saugojantis Dievą, šiame pasaulyje spindi išsigelbėjimo viltimi iš erodiškai ciniško neteisingumo. Sąžinės žmogus visuomet yra Dievo, atėjusio į žmonių gyvenimą, atspindys. Viskas išeina į gerą Dievą mylinčiam žmogui. Tad, su šv. Kalėdomis, su mūsų Švente. Su Emanueliu, Brangieji sąžinės žmonės!                     ... PLAČIAU »
Puslapiai: First 6 7 8 9 10 Last