lt en

Trečiadienis, 2019 Spalio 09

N.Venckienės ekstradicijos mįslė: aplinkybės JAV teismo nuosprendyje ir Lietuvos prokurorų žodžiai smarkiai skiriasi

Neringos Venckienės šalininkų teiginiai, kad JAV teisėsauga buvusiai teisėjai paliko tik 4 kaltinimus iš esą Lietuvos pateiktų kelių dešimčių – akivaizdžiai melagingi. Ekstradicijos procese išvis nesprendžiami klausimai dėl asmens kaltės. Tačiau pradėjus gilintis į situaciją klausimų kilo daugiau nei pavyko rasti atsakymų. Ypač akis bado nepaaiškinami skirtumai tarp JAV apeliacinio teismo nuosprendyje išdėstytų aplinkybių ir to, ką sako Lietuvos prokurorai.Teiginys apie 4 likusius kaltinimus kartojamas nuo pat tada, kai N.Venckienė... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Spalio 09

Vytautas Matulevičius. Pirmasis N.Venckienės interviu: „Tai, kad aš esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe.“

Iš abi.lt Preš daugiau nei dešimtmetį Lietuvą sudrebino dar neregėtas pedofilijos skandalas, nusinešęs ne vieno žmogaus gyvybę. Jo epicentre atsidūrė teisėja ir būsima šalies parlamento narė Neringa Venckienė, stojusi ginti savo mažametės dukterėčios Deimantės. Sulaukusi grasinimų, N. Venckienė 2013 metais nusprendė išvykti į Jungtines Amerikos Valstijas ir čia pasiprašė politinio prieglobsčio. Po penkerių metų nežinios Lietuvą pasiekė informacija, kad buvusi teisėja sulaikyta Čikagoje ir kad pradedama jos ekstradicijos procedūra. Nors N. Venckienė... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Spalio 02

Karolio Venckaus kreipimasis dėl Neringos Venckienės palaikymo.

Laba diena visiems! Norėčiau paprašyti Jūsų, kurie planuojate dalyvauti protesto akcijose ir teismo posėdžiuose užpildyti šią trumpą kontaktinę formą:  https://docs.google.com/…/1FAIpQLScwe-y9ZZ3gmCmzt…/viewform… Tai leis man su Jumis susisiekti ir informuoti apie įvykius susijusius su mano mama. Ačiū Jums! Karolis Venckus http://www.drasoskeliaspartija.lt/karolio-venckaus-kreipimasis-del-neringos-venckienes-palaikymo/... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Spalio 01

Venckienės sūnus Karolis Venckus: Ji bijo dėl savo saugumo.

Po žinios apie tai, kad JAV teismas atmetė Neringos Venckienės skundą dėl jos perdavimo Lietuvai, buvusios Seimo narės ir teisėjos sūnus Karolis toliau ragina žmones palaikyti jo mamą.  Jaunuolis pripažįsta, kad tai buvo paskutinis teismas JAV į kurį dar buvo galima kreiptis, tačiau jo sprendimas nuvylė, o tai reiškia, kad N. Venckienė neišvengiamai turėtų būti perduota Lietuvos teisėsaugai. „JAV Aukščiausiasis teismas nenurodė jokių argumentų, kodėl atsisakė svarstyti mano mamos skundo. Tiesiog... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 {lang.september} 27

Venckienės viltys dužo: bet kurią akimirką gali būti pargabenta į Lietuvą

„Aukščiausias teismas atsisakė svarstyti mano mamos skundą dėl pasenusio ekstradicijos įstatymo ir leido mano mamą išduoti Lietuvai“, – feisbuke penktadienį pranešė buvusios teisėjos Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus. „Deja, Amerikos kūrėjų įsitikinimas, kad laisvė ir teisingumas yra visuotinė teisė nebuvo įvykdytas šiame sprendime. Šis sprendimas buvo teisėtas, bet ne teisingas“, – tvirtino K. Venckus. Prašymą išnagrinėti ekstradicijos įstatymą Aukščiausiajam Teismui N. Venckienės advokatai pateikė prieš kelias savaites. Teismas, priėmęs prašymą, sustabdė... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 {lang.september} 18

Vytautas Matulevičius. Kas pasimato sugretinus iš pirmo žvilgsnio lyg ir nelabai susijusias istorijas

Artėjant Garliavos įvykių 10-mečiui, daugeliui, manau, bus įdomu paskaityti, kaip tuos įvykius vertino profesorius Vytautas Landsbergis, kurio straipsnių ir viešų pasisakymų šiandien kai kam labai nesinorėtų prisiminti. Bet iš dainos žodžių neišmesi, juo labiau kad tie žodžiai – ne kokio „patvorinio”, o asmens, lėmusio (ir vis dar tebelemiančio!) mūsų tautos ir valstybės likimą. Bet prieš tai norėčiau pranešti, kad Laimutė ir Vytautas Kedžiai pagaliau sulaukė atsakymo į Respublikos Prezidentui siųstą kreipimąsi.... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 {lang.september} 18

Aurimas Diržius. Prezidento G.Nausėdos atsakymas Kedžių šeimai : "skųskitės jus nuteisusiems banditams"

Neringos Venckienės ir Drąsiaus Kedžio tėvai praeitą šeštadienį gavo atsakymą iš prezidento Gitano Nausėdos į svao laišką, kuriame prašė prezidento teisingumo ir susitikimo. Prezidentas nesivaržydamas juos pasiuntė ten pat, kur siunčia visus į jį besikreipiančius žmonės - t. y. pasiuntė į tokį nedidelį Perų esantį miestelį: Kitais žodžiais sakant, G.Nausėda patarė dėl teisėjų nusikaltimų skųstis patiems teisėjams. Tai būtų galima padaryti, jeigu Lietuvoje būtų bent užuomazga to, ką mes Europoje vadiname teismais... PLAČIAU »
Puslapiai: First 5 6 7 8 9 Last