lt en

Sekmadienis, 2020 Vasario 16

Neringa Venckienė. Vasario 16-oji.

Viskas žmonijos istorijoje sukasi spirale, viskas kartojasi, tik kaskart gal vis kitokiu pavidalu, rūbu, išraiška.Šiandieninė Lietuva sistemingai pamiršta Vasario 16-osios signatarus, kurie lemtingą sprendimą priėmė labai nelengvu metu. Iš vienos pusės į mūsų kraštą tiesiant rankas Lenkijai, viduje tvirtai spaudžiant rusų caro prižiūrėtojams, žmonijai dar neatsitokėjus nuo Pirmojo pasaulinio karo baisumų.Kas liko iš signatarų atminties šiandien? Beveik nieko ar tik labai mažai. Oficialios valdiškos kalbos ir oficialios gėlės Rasų kapinėse,... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2020 Vasario 16

Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Sveikiname kiekvieną dorą Lietuvos pilietį su Lietuvos valstybės atkūrimo diena - vasario 16-ąja. Doras Lietuvos pilieitis  nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Doras žmogus tuščiai nesididžiuoja ir neišpuiksta, jis nepavydi ir būdamas kantrus visa pakelia, visa  ištveria ir pasilieka viltyje. Vis tai mes atrandame Švento rašto žodžiuose, kurie kalba apie meilę - 1 Kor 13. Tėvynės meilė prasideda nuo labai paprastų dalykų. Tai pagarba kitam ir meilė... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Vasario 03

JAV spauda apie Neringą Venckienę – 2020 m. vasario 2 d.: „Gyvenimas po ekstradicijos“.

Gyvenimas po ekstradicijos Ankstų lapkričio penktosios rytą, praleidus beveik du metus JAV federaliniame kalėjime, Neringa Venckienė buvo iškviesta į teismą, žinanti, kad nebesugrįš. „Kadangi Aukščiausiasis Teismas nepriėmė mano skundo, aš žinojau, kad daugiau nebebus teismo posėdžių”, – teigė Neringa Venckienė, buvusi Lietuvos teisėja, kuri galimai atskleidusi pedofilų tinklą, kurio auka tapo Venckienės dukterėčia, pabėgo į Jungtines Valstijas ir apsigyveno Crystal Lake mieste. „Aš paprašiau vieno... PLAČIAU »

Penktadienis, 2020 Sausio 24

Sveikiname Vytautą ir Laimutę Kedžius Auksinio Santuokos Jubiliejaus proga!

Garbingo Santuokos Jubiliejaus proga sveikiname Vytautą ir Laimutę Kedžius! Nusikeliant į 1970-ųjų sausio 24-ąją, turbūt, pasakytumėte, kad tai buvo lyg vakar, lyg užvakar... Tik išmintingi žmonės supranta, kad žmogui dovanotas laikas prabėga labai greitai. Tuomet turėjote dideles svajones ir, žinoma, džiaugdavotės, kai tos svajonės tapdavo Jūsų gyvenimo tikrove. Šiandien sakytumėte, kad ne viskas įvyko taip, kaip planavote. Gal net turėtumėte visiškai teisingų priekaištų Jūsų Santuoką palaiminusiam Dievui dėl daugelio įvykių, kurie... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2020 Sausio 18

Praėjo 92 mėnesiai po Deimantės Kedytės pagrobimo ir smurto prieš Ją ir taikius žmones.

Tai įvyko Kauno rajone, Garliavoje 2012 m. ankstų gegužės 17-osios rytą. Prabėgus po šios dienos daugiau kaip septyneriems metams, mes primename, kad tuo metu buvo padarytas Lietuvos valstybės nusikaltimas prieš vaiką ir ją nuo bet kokio smurto gynusius žmones. Tas nusikaltimas nėra pamirštas. Aukščiausia tuo metu Šalies pareigūnė  Dalia Grybauskaitė paliko Lietuvos Respublikos prezidentės postą 2019 m. liepos 12 d. taip ir neatsakiusi į daugelio žmonių, o tuo pačiu ir... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Sausio 13

Sausio 13-oji paženklino mus nekaltųjų auka! „Nėra didesnės meilės, kaip gyvybę už draugus atiduoti” (Jn 15, 13).

Niekas nepamiršta.  Esame nekaltųjų krauju paženklinti Laisvei! Patyrę melo žiaurumą, pamatę neapykantos ginklais pralietą kraują ir su dvasios ginklais įveikę pasaulio didžiūnų irštvą – niekuomet neaukokime savo lėšų neapykantai, karui ir kraujo praliejimui. Nebūkime, gerieji Lietuvos žmonės, šį vakarą priežastimi tolimesniam karo konfliktui Rytų Ukrainoje. Nepasiduokime televizijų, niekuomet nekalbėjusių Tiesos apie Garliavą, Deimantę Kedytę,  Neringą Venckienę, politinę partiją „Drąsos kelias” ir mūsų idėjas, propagandai. Ne vandeniui ir ne duonai aukų... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2020 Sausio 04

Policija sulaikė aktyvią K. Škirpos gynėją už mojavimą tautine vėliava

Sausio 3 d. apie 18 val. Vilniuje, ties Neries ir Vilnelės santaka, prie Taikomosios dailės muziejaus, keli patriotiškai nusiteikę piliečiai atėję pagerbti diplomato, Lietuvos aktyvistų fronto (LAF) įkūrėjo Kazio Škirpos, sulaukė netikėto policijos pareigūnų dėmesio. Net 3 policijos ekipažai ir Vilniaus viešos tvarkos tarnyba atskubėjo malšinti vos 4 žmonių, kurie tenorėjo uždegti žvakutes plk. K. Škirpai pagerbti, akcijos. Tai įvyko lygiai po 2 dienų kuomet, visai šaliai katedros aikštėje oficialiai ir... PLAČIAU »
Puslapiai: First 5 6 7 8 9 Last