lt en

Penktadienis, 2019 Lapkričio 08

Verta prisiminti „Teismo sprendimo nevykdymo“ priešistorę!

Vaizdo reportaže 2012 m. balandžio 20 d. Klonio gatvėje Garliavoje. Verta prisiminti tuos įvykius šiandien, kai „Drąsos kelio" lyderė buvusi parlamentarė ir teisėja Neringa Venckienė šiandien yra teisiama už teismo sprendimo nevykdymą. Šiame 7-erių metų senumo reportaže labai gerai atskleidžiama, koks tas vykdymas ar nevykdymas turėjo būti. Norime priminti, kad, būtent, dėl šios situacijos, dėl šio epizodo nekaltą žmogų - Neringą Venckienę - Lietuvos prokuratūra jau beveik du metus laiko... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Lapkričio 08

„Drąsos kelias” atstovas nebuvo įleistas į Kauno apylinkės teismo kiemą, skelbiant 2 mėnesių suėmimo nuosprendį Neringai Venckienei!

Lapkričio 8 d., penktadienį, į Kauno apylinkės teismo rūmus buvo atvežta Lietuvos kalinė Nr.1 buvusi teisėja ir LR Seimo narė Neringa Venckienė. Tam, kad išgirstų teisėjo nuosprendį dėl kardomosios priemonės. Ginkluoti ir viskam paruošti gausūs policijos ekipažai šeimininkavo gatvėje prie Kauno apylinkės teismo rūmų. Teismas, deja, aklai įvykdė tai, ko vakar, lapkričio 7 d., prašė prokuroras Darius Jakutis. Nuosprendis -2 mėnesiai suėmimo! Teismas net nepasivargino aiškintis, ar tikrai Neringa Venckienė slapstėsi,... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2019 Lapkričio 07

Neringa Venckienė šiuo metu laikoma Kauno tardymo izoliatoriuje. Sveikiname Ją, laisvesnę už Ją surakinusius antrankiais prokurorus, sugrįžusią į savo Kraštą, kuriame Ji atliko švenčiausią darbą – atidavė viską dėl dukterėčios Deimantės Kedytės.

Neringa Venckienė nuo 2019 m. lapkričio 6 d. vėlaus vakaro laikoma Kauno tardymo izoliatoriuje. 14 val. Ji buvo atskraidinta tiesioginiu  reisu iš Čikagos į Varšuvą. Vėliau automobiliu iš Varšuvos Ji buvo atvežta į Kauno tardymo izoliatorių, esantį Adomo Mickevičiaus g. 11. Lapkričio 8 d., penktadienio vakare, baigiasi jos suėmimo 48 valandoms  terminas, kuris skaičiojamas nuo Lietuvos-Lenkijos sienos kirtimo momento. lapkričio 7 d., ketvirtadienį, nenumatytu laiku Lietuvos prokurorai rengs dar vieną... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Lapkričio 05

Amerikiečiai 1970-ų lapkričio 23 d. atidavė sovietams disidentą Simą Kudirką, o 2019-ų lapkričio 5 d. susidorojimui atiduoda Neringą Venckienę.

Papildyta 2019 11 06 10.00 val.: 6.41 val. šįryt iš Čikagos O Hare ORD oro uosto Belgijos oro linijų lėktuvas (skrydis LOT4 https://flightaware.com/live/flight/LOT4) pakilo Varšuvos WAW Šopeno tarptautinio oro uosto link. 9.30 val. Lietuvos laiku lėktuvas, skraidinantis Neringą Venckienę, paliko Kanados salyno teritoriją ir per Atlantą skrenda Europos link. 15 val. lėktuvas nusileis Varšuvoje. Logiška, kad po poros valandų, skirtų išsilaipinimui ir persėdimui, konvojus į Vinių iš Varšuvos parskristų 18.20 val.... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Lapkričio 01

Nebeištvėrusi prabilo Vilniaus teisėja – apie spaudimą, numylėtinių karjerą ir mįslingą bendradarbės mirtį.

Atidengta užuolaida, už kurios visa tiesa apie Lietuvos teismų užkuliusius: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/10/25/news/nebeistverusi-prabilo-vilniaus-teiseja-apie-spaudima-numyletiniu-karjera-ir-mislinga-bendradarbes-mirti-12315667/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2019 Spalio 24

JAV Kongreso narys: „Venckienė vėl bus atakuota korumpuotos „teisingumo“ sistemos Lietuvoje“.

„Aš griežtai prieštarauju praėjusią savaitę paskelbtam ekstradicijos pranešimui, nukreiptam prieš Lietuvos kovos su prekyba žmonėmis ir antikorupcinę didvyrę Neringą Venckienę“, – teigia JAV Kongreso narys Krisas Smitas (Chris Smith) išplatintame pranešime spaudai.  Kongresmeno teigimu teisėja Neringa Venckienė „atskleidė prekybos žmonėmis tinklą Lietuvoje, kuriame dalyvavo Lietuvos vyriausybės pareigūnai, ir dėl to savo gimtojoje šalyje ji patyrė politinį persekiojimą“. JAV politikas mano, jog Neringos Venckienės politinio prieglobsčio svarstymo atidėjimas iki 2022 metų „faktiškai atima... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2019 Spalio 17

Šiandien vėl 17-a mėnesio diena. Praėjo 89 mėnesiai po valstybės smurto prieš 8-iametę Deimantę Kedytę

Deimantė Kedytė pagrobta 2012-ųjų gegužės 17 d. Šiame vaizdo įraše matyti, kaip viskas vyko ir ką išgyveno mažoji Deimantė, suprasdama, kad Lietuvos grobikai atėjo būtent jos…, kad raudonai apsirengusi ragana, anot mergaitės, atėjo pagrobti, būtent jos. http://www.drasoskeliaspartija.lt/siandien-vel-17-a-praejo-89-menesiai-po-valstybes-smurto-pries-8-iamete-deimante-kedyte/  ... PLAČIAU »
Puslapiai: First 4 5 6 7 8 Last