lt en

Trečiadienis, 2018 {lang.september} 26

Vytautui Kedžiui 80 metų! Sveikiname!

Sveikiname Vytautą Kedį su 80 metų Gyvenimo jubiliejumi! Esate brangus Žmogus! Pirmiausia, jūs esate Deimantės Senelis. Visi žinome, kad Ji Jus labai mylėjo ir iki paskutinės akimirkos savo 8-erių metų gyvenimo Jūsų namuose Ji tą meilę paliudijo iki galo, prašydama Jus palikti ramybėje. Bet žvėrys tuomet unformuotų žmonių kailyje tokio paskutinio prašymo nepaklausė, išmesdami Jus laukan ir iki šiol atskirdami anūkės tremtimi nežinion.Jus tebemyli Jūsų anūkas Karolis, kuris nelygioje kovoje įrodinėja... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 {lang.september} 22

Vyksta apaštalinis popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje

  Tiesioginė LRT transliacija. Popiežiaus Pranciškaus kelionės į Lietuvą, Latviją ir Estiją programa Šeštadienis, 2018 rugsėjo 22 ROMA-VILNIUS07:30 – Išvykimas lėktuvu iš Romos oro uosto / Fiumicino į Vilnių 11:30 – Atvykimas į Vilniaus tarptautinį oro uostą PASISVEIKINIMO CEREMONIJA 12:10 – MANDAGUMO VIZITAS PAS PREZIDENTĘ Prezidentūros rūmuose 12:40 – SUSITIKIMAS SU VALDŽIOS ASTOVAIS, SU VISUOMENĖS ATSTOVAIS ir SU DIPLOMATINIO KORPUSO NARIAIS priešais prezidentūros rūmus esančioje aikštėje. Šventojo Tėvo kalba 16:30 – GAILESTINGUMO MOTINOS ŠVENTOVĖS LANKYMAS Šventojo... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 {lang.september} 17

Praėjo 76-eri mėnesiai po Deimantės pagrobimo.

Už keleto dienų į Lietuvą atvyksta popiežius Pranciškus. Jam rūpi mažutėliai. Jam rūpi silpnieji. Jam rūpi nykstanti mūsų Tauta.Šeštadienį, rugsėjo 22 d., popiežius Pranciškus su mandagumo vizitu aplankys Lietuvos Respublikos prezidenę Dalią Grybauskaitę. Mes nežinome apie ką popiežius kalbės su Valsybės vadove, kuri 2018 m. sausio 13 d. LR Seime sesei Nijolei Sadūnaitei, Laisvės premijos laureatei, ir mums visiems paliudijo, kad nieko nežino , kur yra Jos vadovaujamoje Valstybėje pradanginta... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Rugpjūčio 28

Sensacija! „Kada Deimantė Kedytė, lydima mamos su apsauga, buvo atvežta pas egzorcistą kunigą Arnoldą Valkauską?”

IŠKARPA IŠ DELFI 2018 m. rugpjūčio  26 d. 19:53 val., sekmadienio vakarą,  Delfi svetainėje pasirodė straipsnis „Kraupokos egzorcistų patirtys: sunkiausi atvejai, kai žmonės kreipiasi po būrėjų ir užkalbėtojų paslaugų” Jame rašoma: „Rukloje gyvenančiai Virginijai Noreikienei egzorcizmo seansai nėra tik siaubo filmų scenos, o kasdienybė – moteris teigia, kad jau 10 metų malda padeda kunigui egzorcistui išvaryti piktąsias dvasias. Ruklos Šventosios Dvasios parapijos klebonas yra bene garsiausias Lietuvos kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas.... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Rugpjūčio 28

Baisus komentaras, publikuotas Delfi svetainėje po to, kai Neringa Venckienė su sūnumi Karoliu pasitraukė iš Lietuvos į JAV.

BAISAUS KOMENTARO NUOTRAUKA Šis 2013 m. birželio 2 d. komentaras yra labai aiškiai kalbantis apie tai, kokių linkėtojų buvo Lietuvoje, kai 2013 m.. balandyje LR Seimo narė Neringa Venckienė su sūnumi Karoliu Venckumi išvyko į JAV. Atkreipiame dėmesį, kad šalia 10-ies pasipiktinusių tokiu komentaru yra 10 žmonių, kurie teigiamai „palaikino” po tokiu komentaru Neteko nieko girdėti, kad komentaro autorius „Teisėjas A.A.” būtu nubaustas už akivaizdžiai visus įstatymus pažeidžiantį tekstą.   http://www.drasoskeliaspartija.lt/baisus-komentaras-publikuotas-delfi-svetaineje-po-to-kia-neringa-venckiene-su-sunumi-karoliu-pasitrauke-is-lietuvos-i-jav/... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Rugpjūčio 28

N.Venckienės byla šiurpina amerikiečius - NBC parodė reportažą apie šeimą, kurią persekioja korumpuota Lietuvos vyriausybė

Šeima persekiojama už korupcijos atskleidimą valstybėje – reportažą apie Neringą Venckienę tokiu pavadinimu pirmadienio vakarą paskelbė „NBC Chicago“.„Priemestyje gyvenanti šeima kovoja už mamos teisę pasilikti šioje šalyje. Lietuvoje buvusi teisininkė ir teisėja šiuo metu kovoja prieš ekstradiciją. Jos sūnus sako, kad jei mama grįš, ji bus nužudyta, todėl, jog atskleidė valdžios korupciją“, – reportažą pristatė naujienų laidos vedėjas Robas Staffordas.Reportažo pradžioje N.Venckienės sūnus Karolis verkia. Vaikinas žurnalistams pasakojo, jog mama... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Rugpjūčio 17

Šiandien, rugpjūčio 17 d., sukanka 75-eri mėnesiai, kai Lietuvos valstybė be žinios pradangino Deimantę Kedytę.

Šiandien, rugpjūčio 17 d., sukanka 75-eri mėnesiai, kai Lietuvos valstybė be žinios pradangino Deimantę Kedytę. 2012 m. gegužės 17 d. Jai buvo neseniai sukakę 8-eri… Mes nepamiršome šios neatitaisytos neteisybės, prisidengus Lietuvos teismo sprendimais įvykdytos. Mes liekame liudininkais nusikaltimo prieš vaiką, nusikaltimo, kurį padarė uniformuotoji Lietuva. Todėl tai ciniškai Lietuvai mes sakome „NE!” Mes tikime, kad sulauksime Teisybės dienos ir liekame tokie, kaip Laisvės... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last