lt en

Trečiadienis, 2018 Liepos 25

Jonas Vaiškūnas. Lietuvos Sąžinė – Nijolė Sadūnaitė švenčia 80-metį (nuotraukos, video)

Iš alkas.ltLiepos 22 d. laisvės gynėjai, politinei kalinei, vienuolei, Laisvės simboliui, 2017-ųjų Laisvės premijos laureatei, Lietuvos Sąžinei – Nijolei Felicijai Sadūnaitei sukanka 80 metų.Ta proga 12 val. sukaktuvininkė maloniai kviečia bendrai maldai Vilniaus Išganytojo (Joanitų) bažnyčioje (Antakalnio g. 27).O po apeigų 13 val. N. Sadūnaitė, norinčius ją pasveikinti, pakvies paragauti pyrago ir pabendrauti restorane „Kino studija“ (Nemenčinės pl. 2, IKI parduotuvės pastate).Nijolė Felicija Sadūnaitė gimė 1938 m. liepos 22 d.... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Liepos 16

Aurimas Guoga. Trumpa laisvė – Venckienės byla – teisingos Lietuvos viltis

Kaip pedofilijos byla veikia kiekvieno iš mūsų gyvenimą? Ar verta jaudintis dėl šios istorijos, gal tai manęs visai neveikia? Šis klausimas dar nepakankamai aptartas.Mūsų teisėsauga, leiskite pastebėti, nebuvo reformuota dar nuo Stalino laikų. Per šį laiką sistemoje niekuomet nebuvo jokių valymų, jokie viršininkai ar pavaldiniai nebuvo baudžiami dėl piktnaudžiavimų tarnyba ar netgi nusikalstamų veikų teisėsaugos vardu. Niekas neabejoja, kad sovietmečiu tokių būta per akis.Taip teisėsauga išsigimė – svarbu ne kiek... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 15

J.Varkala nusivylė JAV teismo sprendimu: „Manėme, kad teisingumo dar galime tikėtis iš Dž. Vašingtono tėvynės, deja…“

Po vakarykščio JAV teismo sprendimo, jog Neringos Venckienės ekstradicija į Lietuvą nebus stabdoma, politinės partijos „Drąsos kelias“ pirmininkas Jonas Varkala pateikė savo komentarą.„Sunku kalbėti ar rašyti į niekur“, – taip Jonas Varkala sureagavo į vakarykštį JAV teismo sprendimą.Buvęs kunigas mano, kad situaciją Lietuvoje būtų taiklu pavadinti pagal Balint Magyar knygą „Po-komunistinės mafijos valstybėje“. Šioje knygoje pateikiama, kuo skiriasi paprasta mafija nuo vyraujančios: esminis skirtumas – vyraujančios grupės instrumentu tampa ir... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Liepos 14

Viso pasaulio spauda rašo apie Lietuvą kaip pedofilų rojų

Karolis Venckus pasidalino pasaulio spaudos publikacijomis apie Neringos Venckienės likimą JAV: http://www.chicagotribune.com/news/local/breaking/ct-met-chicago-area-woman-lithuania-extradition-20180712-story.html JK: http://www.dailymail.co.uk/wires/afp/article-5948469/US-judge-OKs-extradition-Lithuanian-anti-corruption-politician.htmlAustralija: https://au.news.yahoo.com/us-judge-oks-extradition-lithuanian-anti-corruption-politician-211043692--spt.htmlBelgija: http://www.lalibre.be/dernieres-depeches/afp/une-juge-americaine-autorise-l-extradition-d-une-figure-lituanienne-de-l-anticorruption-5b47fdac55326925480b9cf6Kanada: https://infotel.ca/newsitem/us-jailed-lithuanian-pedophile-ring/cp1041065722Prancuzija: http://www.liberation.fr/planete/2018/07/13/une-juge-americaine-autorise-l-extradition-d-une-figure-lituanienne-de-l-anticorruption_1666194Indija: https://il.epeak.in/?p=36816Latvija: http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/794695-asv-atsakas-apturet-bijusas-lietuvas-tiesneses-neringas-venckienes-izdosanuLiuksemburgas: http://5minutes.rtl.lu/monde/europe/1209132.htmlNaujoji Zelandija: https://www.nzherald.co.nz/world/news/article.cfm?c_id=2&objectid=12088071Romunija: https://www.stiripesurse.ro/din-pu-ul-gandirii-juridice-o-judecatoare-americana-extradeaza-o-lituaniana-luptatoare-anticorup-ie_1277135.htmlTaivanas: https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3481354 Malaizija: https://www.malaysiapost.biz/2018/07/13/us-judge-green-lights-extradition-of-lithuanian-anti-corruption-politician/ DW: https://www.dw.com/en/us-court-approves-extradition-of-lithuanian-ex-judge-neringa-venckiene/a-44655169 Jungtinė Karalystė:  https://yournewswire.com/mp-exposed-pedophile-ring-prison-sentence/JAV: https://chicago.cbslocal.com/2018/05/10/lithuania-neringa-venckiene-extradition-hearing-asylum/ https://lyve.news/us-judge-refuses-to-halt-extradition-of-lithuanian-ex-judge/   http://laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=6831:viso-pasaulio-spauda-raso-apielietuva-kai-pedofilu-roju&catid=31&Itemid=101ws.com.tw/en/news/3481354... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Liepos 14

Venckienės sūnus: teisėja mano mamai paskyrė mirties nuosprendį

Viena federalinė teisėja ketvirtadienio rytą leido išsiųsti iš JAV Lietuvos pilietę Neringą Venckienę, kuri tvirtina, kad jos tėvynė ketina ją persekioti už tai, kad ji atskleidė vyriausybės korupciją.Anot JAV apygardos teismo teisėjos Virginios Kendall, N. Venckienė tvirtina, kad jai iškelti kaltinimai yra politiškai motyvuoti ir neatitinka teisinių kriterijų. V. Kendall taip pat sakė, kad N. Venckienei nepavyko įrodyti, jog Lietuvos teisėsaugai trūko galimų priežasčių jai apkaltinti, ir kad įrodymai, kuriuos... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Liepos 14

JAV teisėjos Virginijos Kendall nutartis, paskelbtos 2018 m. liepos 12 d., dėl Neringos Venckienės ekstradicijos (anglų k.)

JAV teisėjos Virginijos Kendall nutartis, paskelbtos 2018 m. liepos 12 d., dėl Neringos Venckienės ekstradicijos (anglų k.). http://www.drasoskeliaspartija.lt/jav-teisejos-virginijos-kendall-nutartis-paskelbtos-2018-m-liepos-12-d-del-neringos-venckienes-ekstradicijos-anglu-k/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Liepos 14

JAV teisėja Kendall : „Neringos Venckienės byla sukėlė didelių abejonių dėl JAV ekstradicijos proceso ir šalies politinės ir teisingumo sistemų

JAV teisėja Kendall : „Neringos Venckienės byla sukėlė didelių abejonių dėl JAV ekstradicijos proceso ir šalies politinės ir teisingumo sistemųJAV teisėja atmetė Neringos Venckienės prašymą sustabdyti ekstradiciją ketvirtadienį. Neringa Venckienė, populiarios antikorupcinės partijos lyderė, kaltina savo šalies vyriausybę korupcija ir pedofilijos pridengimu.Neringa Venckienė išvyko iš Lietuvos 2013 m., ir nuo tada gyveno Čikagoje, prašydama politinio prieglobsčio JAV.Venckienė buvo pagrindinė figūra, atskleidžiant sensacingą bylą, kuri vėliau sukūrė antikorupcinę „Drąsos kelio“ partiją.Buvusi... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last