lt en

Šeštadienis, 2019 Gegužės 18

7-ųjų Deimantės Kedytės pagrobimo metinių minėjimas Garliavoje Klonio gatvėje.

2019 m . gegužės 17 d. vyko 7-ųjų Deimantės Kedytės pagrobimo metinių minėjimas. Garliava, Kauno raj., Klonio gatvė. https://www.youtube.com/user/aikstestv/videos?disable_polymer=1 http://www.drasoskeliaspartija.lt/7-eri-metai-po-deimantes-kedytes-pagrobimo-minejimas-garliavoje-2019-m-geguzes-17-d/ http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/darius-kuolys.-vieno-vaiko-istorija... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Gegužės 14

2019 m. gegužės 17 d., šį penktadienį, 12 val. Deimatės Kedytės pagrobimo minėjimas Klonio gatvėje Garliavoje.

Kviečiame! 2019 m. gegužės 17 d., šį penktadienį, 12 val. Deimatės Kedytės pagrobimo minėjimas Klonio gatvėje Garliavoje, Kauno raj. Prėjo 7-eri nežinios metai. Tie metai mums, kurie tebelaukiame, labai ilgi. Laukiame, pirmiausia, aiškių žinių apie prievarta Lietuvos valstybės pradangintą mūsų mylimą Deimantę. O antra, visi mes tebelaukiame teisingumo atstatymo. Būrys žmonių po 2012-ųjų gegužės 17-osios buvo teisiami. Jų buvo virš 30 žmonių. Vieniems vyko administracinės bylos. Žmonės, pareiškę tą žiaurų rytą savo... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2019 Gegužės 11

Ir nuo vieno žmogaus priklauso labai daug!

„Drąsos kelio” žmonės, mes žinome istoriją, kurios epicentre buvo vaikas – mažametė mergaitė Deimantė Kedytė. Tai istorijai yra jau 10 metų. Jei tai yra tuo pačiu ir jūsų gyvenimo istorija – tai jums gyvenime yra lengviau, kai reikia atskirti melą nuo tiesos. Jei tai yra ir jūsų gyvenimo dalis – tai jums nereikia patarti, kaip elgtis lemtingais gyvenimo atvejais. Jūs pats ar pati tampate tais patariančiais žmonėmis, kai kitas ieško... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2019 Gegužės 09

Karolis Venckus prašo žmonių nebalsuoti už Saulių Skvernelį

Jau pusantrų metų Čikagos kalėjime pagal suklastotus kaltinimus laikomos Neringos Vencckienės sūnus Karolis Venckus kreipėsi į žmones, prašydamas jų artėjančiuose prezidento rinkimuose nebalsuoti už Saulių Skvernelį„Artėja dar vieni Seimo rinkimai, ir nesvarbu, ar jūsų pažiūros yra kairiosios ar dešinios, ar jūs labiau konservatyvių ar liberalių pažiūrų žmogus, bet yra vienas kandidatas šiuos rinkimuose, kurio tikrai nereikėtų palaikyti. Tai žmogus, kuris neturi jokių politinių pažiūrų. jis pradėjo su "tvarkiečiais", tada metėsi... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Balandžio 29

Irena Vasinauskaitė. „Užsikrėtęs teisingumo bacila“…

Šį kartą rašinio pavadinimui panaudojau vieno advokato citatą ne iš Garliavos „perversmininkų“ bylos. Šiaulių Apygardos teisme pradėta nagrinėti byla, kurioje piktnaudžiavimu ir didelės vertės valstybės turto pasisavinimu yra kaltinami buvęs Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinis direktorius 70 metų Petras Simavičius, šios ligoninės strateginio valdymo skyriaus direktorė 56 metų Aušrelė Šalkauskienė bei tos pačios ligoninės infrastruktūros direktorius 59 metų Vygentas Jocius. Šiems ponams talkina garsūs Vilniaus advokatai, kaip patys pasigyrė, atstovavę klientus... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Balandžio 21

Su Šventomis Velykomis! Su Prisikėlimo Iškilme!

Su Šventomis Velykomis! Su Prisikėlimo Iškilme! Brangieji Lietuvos žmonės. Likite ištikimi Tiesai. Likite ištikimi „Drąsos kelio” idealams. Likite ištikimi istorinei atminčiai apie Deimantę Kedytę ir artimiausius, Ją globojusius ir saugojusius žmones. Nepamirškite tų, kurie padarę nusikaltimus ir sukėlę skausmą prieš nekaltus žmones, niekuomet nedarė atgailos. Būkite tokių žmonių atžvilgiu į sąžines atvirai kalbantis Dievo balsas. Užmirškite įskaudinimus, kai skaudintojai nuoširdžiai atsiprašė ir padarė viską, kad jų kaltės turėtų kuo mažesnes... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Balandžio 21

Irena Vasinauskaitė. Ramintą Baltuškienę – dorą pilietę ir valstybės tarnautoją – „šluba teisėsauga“ įrašė į „Garliavos perversmininkų“ gretas?

Buvusio Lietuvos Respublikos Seimo nario Ryto Kupčinsko padėjėja-sekretorė Raminta Baltuškienė – tremtinių vaikas, dora sąjūdininkė, aktyvi įvairių pilietinių akcijų dalyvė, mūsų valstybės vadovų ar institucijų pagerbta dešimtimis apdovanojimų (pastarieji yra pridėti ir prie jos bylos, kuri baigiama nagrinėti Šiaulių Apygardos teisme]. Tačiau „šluba Lietuvos teisėsauga“, Rūtos Janutienės žodžiais tariant, be jokių skrupulų ir ją įrašė į vadinamąją Garliavos „perversmininkų“ sąrašą. R. Baltuškienė kaltinama trukdžiusi vykdyti pareigas antstolei, valstybės tarnautojo įgaliojimų viršyjimu... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last