lt en

Trečiadienis, 2018 Gruodžio 12

„Garsusis” advokatas Gintaras Černiauskas pateko į LRT nemalonę. Kodėl!?

Advokatas Gintras Černiauskas (beje, prisistatęs kandidatu į Kauno merus 2019 m. rinkimuose) LRT tiklalapyje 2018 m. gruodžio 12 d. aprašomas tokiu tekstu: „…jeigu būtų nustatyta, kad G. Černiauskas pažeidė profesinės etikos principus, jam būtų keliama drausmės byla. Šią svarstytų Advokatų garbės teismas ir spręstų, ar taikyti drausminę atsakomybę”.Visą straipsnio tekstą, pavadinimu „LRT tyrimas. „Ofšorų” istorijoje – į politiką žengiančio advokato ir „Gazprom” atstovo vardai”, skaitykite ČIA.P.S. Kyla pagrįstas klausimas: „Kodėl... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Gruodžio 08

Dėmesio, šiandien, 2018 m. gruodžio 8 d., šeštadienį, 11 val., Kaune vyksta „Drąsos kelias” politinės partijos deleguotų narių suvažiavimas!

Vadovaujantis „Drąsos kelias” politinės partijos įstatų 4 skyriaus 14 punktu, 2018 m. gruodžio 8 d. (šeštadienį) 11 val. šaukiamas „Drąsos kelias” politinės partijos deleguotų narių suvažiavimas, kuris vyksta viešbučio „BEST BALTIC Kaunas”  konferencijų salėje, adresu – Mickevičiaus g. 28, Kaunas LT-44311.Suvažiavimo darbotvarkė:1. „Drąsos kelias” politinės partijos 2017 m. veiklos ataskaita;2. „Drąsos kelias” politinės partijos 2017 m. finansinė ataskaita;3. Dėl 2019 m. vyksiančių rinkimų Lietuvos Respublikoje.4. Kiti klausimai.„Drąsos kelias” politinės partijos... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Gruodžio 08

Buvęs prokuroras nepatenkintas Laimutės Kedienės išteisinimu.

Buvęs Kauno apygardos prokuroras Kęstutis Betingis Aukščiausiajam teismui apskundė Vilniaus apygardos teismo sprendimą, kuriuo buvo išteisinta Laimutė Kedienė dėl trijų dalykų: dėl Lietuvos himno išniekinimo, buvusio prokuroro Kęstučio Betingio šmeižto ir melagingo pranešimo apie nusikaltimą. Priminsime, kad 2018 m. kovo mėn. Vilniaus apylinkės teismas priėmė išteisinamąjį nuosprendį šioje byloje. Sprendima apskundė minėtas buvęs prokuroras, bet 2018 m. liepos mėn. Vilniaus apygardos teismas šio sprendimo nepakeitė. Taigi, advokatu dabar dirbantis, buvęs... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Lapkričio 30

Karolis Venckus: mano mama kalėjime, nors ten turi sėdėti visai kiti žmonės

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=YwpbvQ2pdV0 2018 m., lapkričio 27 d. milijonai amrikiečių per TV kanalą WGNT matė reportažą apie tai, kad Neringa Venckienė, bandžiusi apginti pedofilų prievartautą dukterėčią, jau beveik metus laikoma Čikagos kalėjime.Reportaže jos sūnus Karolis Venckus sakė, kad kelios psichiatrų ekspertizės nustatė, kad Deimantė Kedytė nemeluoja, pasakodama apie prievartą, tačiau dėl nežinomų priežasčių kaltinimai sutenerevusiai motinai niekada nebuvo pareikšti.„Mano mama kalėjime, nors ten turi sėdėti visai kiti žmonės“, - Čikagos televizijai kalbėjo... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Lapkričio 26

Algimantas Rusteika. Šiandien atgimė šventas žodis MES

Genijai mokosi iš svetimų klaidų, protingi – iš savų, durniai žino viską. Tėvyninės gamybos idiotai neklysta niekada, dėl visų jų nesąmonių kalti pavaldiniai ir vykdytojai. Kritikai yra valstybės priešai, o atėję protestuoti žmonės – tų priešų sukurstyta patvorinių ir rusofilų minia.15.45 LRT žinios. Mitingas su 4000 iš visos šalies atvykusių žmonių – 29 sekundės eterio. Keli vaikų atiminėjimo euroentuziastai su plakatais, atslinkę su melu paprovokuoti, kad tėvai ir motinos yra... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Lapkričio 24

Lapkričio 25 d., sekmadienį, 13 val., Nepriklausomybės aikštėje Vilniuje, vyks mitingas „STOP nepagrįstam vaikų paėmimui ir Barnevernet principams Lietuvoje”.

Kviečiame visus neabejingus, kurie galite dalyvauti Tai mitingas ne tik prieš vaikų atiminėjimą dėl menkniekių, už šeimos stiprinimą ir realią pagalbą šeimoms. Tai mitingas už tikrąją demokratiją, prieš nepaliaujamą kišimąsi į privatų šeimos gyvenimą, už valstybės ateitį. Sekmadienį, lapkričio 25 d. 13.00 vaL. Vilniuje, prie Seimo. Leidimas mitingui yra gautas. Mitingas “STOP NEPAGRĮSTAM VAIKŲ PAĖMIMUI IR BARNEVERNET PRINCIPAMS LIETUVOJE” Mitingą organizuoja susirūpinusios Mamos ir neabejingi Tėvai, atsižvelgdami į pastarųjų savaičių įvykius ir matydami, kad naujasis... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Lapkričio 24

Renaldas Ščiglinskas. Klonio gatvės įvykių aidai

Ta, pilietiškai nusiteikusių žmonių vienybė, kuri lyg iš dangaus nusileido į Klonio gatvę Garliavoje ir suvienijo tūkstančius pilietiškai nusiteikusių žmonių iš visos Lietuvos – klaninės teisėsaugos ir supuvusios vidaus politikos nariams tapo ekstremaliu išbandymu.Tada, 2010 m. sisteminis klanas išsigando ne juokais. To dar nebuvo – žmonių grupė drįso prieštarauti, reikšti nepasitikėjimą, protestuoti, nestovėti po medžiu.2012 metais sistema suprato, kad šis jos galimas pralaimėjimas nulems pralaimėjimą ir ateičiai: jei žmonių vienybė... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last