lt en

Ketvirtadienis, 2019 Spalio 24

JAV Kongreso narys: „Venckienė vėl bus atakuota korumpuotos „teisingumo“ sistemos Lietuvoje“.

„Aš griežtai prieštarauju praėjusią savaitę paskelbtam ekstradicijos pranešimui, nukreiptam prieš Lietuvos kovos su prekyba žmonėmis ir antikorupcinę didvyrę Neringą Venckienę“, – teigia JAV Kongreso narys Krisas Smitas (Chris Smith) išplatintame pranešime spaudai.  Kongresmeno teigimu teisėja Neringa Venckienė „atskleidė prekybos žmonėmis tinklą Lietuvoje, kuriame dalyvavo Lietuvos vyriausybės pareigūnai, ir dėl to savo gimtojoje šalyje ji patyrė politinį persekiojimą“. JAV politikas mano, jog Neringos Venckienės politinio prieglobsčio svarstymo atidėjimas iki 2022 metų „faktiškai atima... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2019 Spalio 17

Šiandien vėl 17-a mėnesio diena. Praėjo 89 mėnesiai po valstybės smurto prieš 8-iametę Deimantę Kedytę

Deimantė Kedytė pagrobta 2012-ųjų gegužės 17 d. Šiame vaizdo įraše matyti, kaip viskas vyko ir ką išgyveno mažoji Deimantė, suprasdama, kad Lietuvos grobikai atėjo būtent jos…, kad raudonai apsirengusi ragana, anot mergaitės, atėjo pagrobti, būtent jos. http://www.drasoskeliaspartija.lt/siandien-vel-17-a-praejo-89-menesiai-po-valstybes-smurto-pries-8-iamete-deimante-kedyte/  ... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Spalio 09

N.Venckienės ekstradicijos mįslė: aplinkybės JAV teismo nuosprendyje ir Lietuvos prokurorų žodžiai smarkiai skiriasi

Neringos Venckienės šalininkų teiginiai, kad JAV teisėsauga buvusiai teisėjai paliko tik 4 kaltinimus iš esą Lietuvos pateiktų kelių dešimčių – akivaizdžiai melagingi. Ekstradicijos procese išvis nesprendžiami klausimai dėl asmens kaltės. Tačiau pradėjus gilintis į situaciją klausimų kilo daugiau nei pavyko rasti atsakymų. Ypač akis bado nepaaiškinami skirtumai tarp JAV apeliacinio teismo nuosprendyje išdėstytų aplinkybių ir to, ką sako Lietuvos prokurorai.Teiginys apie 4 likusius kaltinimus kartojamas nuo pat tada, kai N.Venckienė... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Spalio 09

Vytautas Matulevičius. Pirmasis N.Venckienės interviu: „Tai, kad aš esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe.“

Iš abi.lt Preš daugiau nei dešimtmetį Lietuvą sudrebino dar neregėtas pedofilijos skandalas, nusinešęs ne vieno žmogaus gyvybę. Jo epicentre atsidūrė teisėja ir būsima šalies parlamento narė Neringa Venckienė, stojusi ginti savo mažametės dukterėčios Deimantės. Sulaukusi grasinimų, N. Venckienė 2013 metais nusprendė išvykti į Jungtines Amerikos Valstijas ir čia pasiprašė politinio prieglobsčio. Po penkerių metų nežinios Lietuvą pasiekė informacija, kad buvusi teisėja sulaikyta Čikagoje ir kad pradedama jos ekstradicijos procedūra. Nors N. Venckienė... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Spalio 02

Karolio Venckaus kreipimasis dėl Neringos Venckienės palaikymo.

Laba diena visiems! Norėčiau paprašyti Jūsų, kurie planuojate dalyvauti protesto akcijose ir teismo posėdžiuose užpildyti šią trumpą kontaktinę formą:  https://docs.google.com/…/1FAIpQLScwe-y9ZZ3gmCmzt…/viewform… Tai leis man su Jumis susisiekti ir informuoti apie įvykius susijusius su mano mama. Ačiū Jums! Karolis Venckus http://www.drasoskeliaspartija.lt/karolio-venckaus-kreipimasis-del-neringos-venckienes-palaikymo/... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Spalio 01

Venckienės sūnus Karolis Venckus: Ji bijo dėl savo saugumo.

Po žinios apie tai, kad JAV teismas atmetė Neringos Venckienės skundą dėl jos perdavimo Lietuvai, buvusios Seimo narės ir teisėjos sūnus Karolis toliau ragina žmones palaikyti jo mamą.  Jaunuolis pripažįsta, kad tai buvo paskutinis teismas JAV į kurį dar buvo galima kreiptis, tačiau jo sprendimas nuvylė, o tai reiškia, kad N. Venckienė neišvengiamai turėtų būti perduota Lietuvos teisėsaugai. „JAV Aukščiausiasis teismas nenurodė jokių argumentų, kodėl atsisakė svarstyti mano mamos skundo. Tiesiog... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 {lang.september} 27

Venckienės viltys dužo: bet kurią akimirką gali būti pargabenta į Lietuvą

„Aukščiausias teismas atsisakė svarstyti mano mamos skundą dėl pasenusio ekstradicijos įstatymo ir leido mano mamą išduoti Lietuvai“, – feisbuke penktadienį pranešė buvusios teisėjos Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus. „Deja, Amerikos kūrėjų įsitikinimas, kad laisvė ir teisingumas yra visuotinė teisė nebuvo įvykdytas šiame sprendime. Šis sprendimas buvo teisėtas, bet ne teisingas“, – tvirtino K. Venckus. Prašymą išnagrinėti ekstradicijos įstatymą Aukščiausiajam Teismui N. Venckienės advokatai pateikė prieš kelias savaites. Teismas, priėmęs prašymą, sustabdė... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last