lt en

Sekmadienis, 2018 Kovo 11

Lithuanian Government Elite Pedophile Scandal

Lithuanian Government Elite Pedophile Scandal. Video: ... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Kovo 11

Violetinis taškas Lietuva sparčiai populiarėja visame pasaulyje

Vienas populiariausių YouTube žinių kūrėjų Philip DeFranco (apžvelgiantis įdomiausius dienos įvykius YouTube platformoje), kurį seka 6 milijonai žiūrovų, sureagavo į Karolio Venckaus raginimą pasirašyti peticiją dėl Neringos Venckienės ekstradicijos į Lietuvą.Kovo 7 d. savo paskyroje jis pateikė glaustą pedofilijos bylos apžvalgą ir paminėjo Karolio kreipimąsi į žmones dėl mamos.Šiuo metu YouTuberio pranešimą jau peržiūrėjo virš milijono žmonių visame pasaulyje, ir susidomėjimas Lietuva auga kiekvieną dieną.Vaizdo siužetjuostę apie Lietuvos pedofilijos ir... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Kovo 09

Sesuo Nijolė Sadūnaitė JAV Prezidentui Donaldui Trumpui: „Jokiu būdu neišduokite korumpuotai Lietuvos Respublikos teisėsaugai Neringos Venckienės“

Dalijamės 2017-ųjų Laisvės premijos laureatės, disidentės s. Nijolės Sadūnaitės, visą gyvenimą skyrusios Dievui ir Tiesai, nenuilstamai kovojusios už Lietuvos laisvę, atviru laišku JAV Prezidentui p. Donaldui Trumpui, kuriame ji sielojasi dėl korumpuotos Lietuvos teisėsaugos persekiojamos Neringos Venckienės likimo.Dalijamės 2017-ųjų Laisvės premijos laureatės, disidentės s. Nijolės Sadūnaitės, visą gyvenimą skyrusios Dievui ir Tiesai, nenuilstamai kovojusios už Lietuvos laisvę, atviru laišku JAV Prezidentui p. Donaldui Trumpui, kuriame ji sielojasi dėl korumpuotos Lietuvos... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Kovo 06

Neringos Venckienės sūnus Karolis kviečia pasirašyti peticiją.

Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus anglų kalba kreipiasi į pasaulio žmones ir kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui Donaldui Trumpui.Karolis išsako pagrįstus motyvus, prašydamas neperduoti mamos Neringos Venckienės Lietuvai.Peticiją galima pasirašyti ČIA.Kreipimosi VIDEO: http://www.drasoskeliaspartija.lt/neringos-venckienes-sunus-karolis-kviecia-pasirasyti-peticija/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Kovo 05

Irena Vasinauskaitė. Garliavos istorijoje svarbiausias ikiteisminio tyrimo informatorius… „facebook“?

Kovo 5 d., pirmadienį, 10 val., Šiaulių apygardos teisme, adresas: Dvaro g. 83, toliau nagrinėjama Deimantę Kedytę saugojusių žmonių byla.„Šiaulių apygardos teisme trečius metus nagrinėjama sisteminės žiniasklaidos skambiai pavadinta „Garliavos seklių” ar „perversmininkų” byla lėtai iriasi nesunkiai nuspėjamo finišo link.” – rašo šiaulietė Irena VasinauskaitėPlačiau apie šią bylą, kur po teismus eilinį kartą užtampyti nekalti žmonės, skaitykite tiesos.lt publikacijoje  „Garliavos istorijoje svarbiausias ikiteisminio tyrimo informatorius… „facebook”? http://www.drasoskeliaspartija.lt/kovo-5-d-pirmadieni-10-val-siauliu-apygardos-teisme-toliau-nagrinejama-deimante-kedyte-saugojusiu-zmoniu-byla/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Kovo 04

N. Sadūnaitė po policijos bandymo paaiškinti apie valstybės paslaptį: „Tai absurdas. Absurdas kube“

Tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt pranešė, kad Laimutė Stankūnaitė ir jos keturiolikmatė dukra yra gyvos, sveikos ir tebesaugomos.Apie tai skelbiama publikacijoje „Policija neigia iš Seimo tribūnos paskleistas abejones: L.Stankūnaitė ir jos dukra – gyvos ir sveikos“.„Šie du asmenys (motina ir dukra) yra toliau saugomi, joms taikomos apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonės, vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso ir kriminalinės žvalgybos dalyvių, teisingumo ir teisėsaugos institucijų pareigūnų apsaugos nuo nusikalstamo poveikio įstatymu.... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Kovo 04

Vertas dėmesio pašnekesys, reaguojant į žurnalistės frazę „koks jums skirtumas, gyva ji ar negyva”, kai buvo užduotas klausimas apie Deimantę Kedytę.

Vertas dėmesio pašnekesys, reaguojant į žurnalistės Liepos Želnienės frazę „koks jums skirtumas, gyva ji ar negyva”, išsakytą Žinių radijo laidoje, kai žiūrovas priminė s. Nijolės Sadūnaitės sausio 13 d. valdžiai užduotą klausimą apie Deimantę Kedytę. Žinių radijo laida buvo transliuojama vasario 26 d. (Žiūtėti ČIA). O kovo 1 d. „Press Jazz” studijoje įvyko toks pokalbis, reaguojant į šia žiauriai cinišką naujos kartos žurnalistės frazę. Kalbėjosi Krescencijus Stoškus, Šarūnas... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last