lt en

Pirmadienis, 2020 Balandžio 13

Su šv. Velykomis! Su Prisikėlimo viltimi!

Mirties įveikti neįmanoma. Mirė, miršta ir mirs visi. Visi, kas buvo, yra ar bus gyvi. Kūdikiai, šiandien gimstantys suaugusiųjų džiaugsme, atėjus laikui, mirs ligos, kančios, bado ar tarp žmonių kilusio karo skausme. Kaip jums toks gyvenimo scenarijus? Gyvūnų pasaulyje tas pat, arba dar skausmingiau. Viena paukščių rūšis išperi savo jauniklius, o kita paukščių rūšis tais išperėtais jaunikliais maitina savo ką tik išperėtus jauniklius. Su augalų gyvybe ne ką geriau. Medžiai... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2020 Balandžio 09

Padėkime visi kartu Aurimui Drižiui!

2020 m. balandžio 7 d. „Laisvas laikraštis" žurnalisto Aurimo Drižiaus apeliacinis skundas buvo atmestas. Nuosprendis, kuriuo Aurimas Drižius buvo nuteistas už Stankūnaitės, jos tėvų Stasiaus ir Tatjanos Stankūnų „šmeižtą", įsiteisėjo. Jam reikės sumokėti 14 000 eurų (keturioliką tūkstančių eurų) žalai atlyginti, 2,5 metų (du su puse metų) pataisos namuose (lygtinai) ir uždrausta rašyti straipsnius apie Laimutę Stankūnaitę, jos nužudytą seserį Violetą Naruševičienę, Naruševičienės dukrą Orintą Naruševičiūtę ir jos pusserę Deimantę... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 30

Neringa Venckienė. Atsitiktinumas ar būtinybė?

Esame girdėję, kad viskas, kas egzistuoja visatoje, yra atsitiktinumo ar būtinybės vaisius.Koronavirusas: atsitiktinumas ar būtinybė?Trisdešimt metų girdėjome: „rusai puola“. Buvome tikri, kad mūsų valstybė pasiruošusi kovai su jais.Koronavirusas parodė, kad tai – tik riksmai, siekiant kiekvieną kartą per rinkimus gauti nukentėjusiųjų nuo sovietinės okupacijos balsus.Dabar, siaučiant virusui, išaiškėjo, kad valstybės maisto rezerve – tik grūdai ir cukrus. O kokiame rezerve turėjo būti marlė, kitos gydymo priemonės? Juk to reikėtų sužeistiems... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 30

Mirė poetė Eglė Juodvalkė (1950 01 28 – 2020 03 29)

2020 m. kovo 29 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose mirė žymi lietuviškosios išeivijos poetė Eglė Juodvalkė. Jai buvo 70 metų.2012 m. gegužės 9 d,  likus savaitei iki Deimantės Kedytės pagrobimo,  Klonio gatvėje viešėjo garsi lietuvių išeivijos poetė Eglė Juodvalkė. Čia publikuojame trumpą vaizdo įrašą : Poetė gimė 1950 m. Čikagoje, 1973 m. Čikagos universitete baigė slavistiką ir lietuvių kalbą, vėliau Pietų Ilinojaus universitete Karbondeilyje studijavo teatro meną. 1976-1995 m. dirbo Laisvosios Europos... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 23

2012 m. kovo 23-oji… 8-eri metai po…

2012 m. kovo 23-oji…Pirmasis teisminės Lietuvos smurtas prieš aštuoniametę Garliavos mergaitę Deimantę Kedytę, išdrįsusią kalbėti apie savo skriaudą. Šie vaizdo įrašai yra šios istorinės neteisybės, sukrėtusios Lietuvą, liudininkai: http://www.drasoskeliaspartija.lt/2012-m-kovo-23-oji-8-eri-metai-po/ ... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 23

Sveikinimai!

   Kovo 23-ąją savo Gimtadienius švenčia politinės partijos „Drąsos kelias” pirmininkas Jonas Varkala (69) ir politinės partijos „Drąsos kelias” pirmininko pavaduotoja Audronė Skučienė (67). Šiuo sunkiu Lietuvai ir pasauliui laikotarpiu linkime jiems sveikatos. Taip pat linkime stiprybės ir toliau likti tvirtumo pavyzdžiu dėl tiesos ir teisingumo pergalės mūsų Lietuvoje. http://www.drasoskeliaspartija.lt/sveikinimai/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 16

Neringa Venckienė: Lietuvos prokuratūra piktnaudžiauja tarnybine padėtimi ir L. Stankūnaitei ruošia „Aukso puodą”

Neseniai kreipiausi į visuomenę su pranešimu, jog į teismą perduotoje baudžiamojoje byloje kaltinamajame akte nurodytas ir penktas nusikaltimas, esą piktnaudžiavau globėjos teisėmis, taip laužant Lietuvos ir JAV ekstradicijos sutartį. Nors Generalinė prokuratūra ir nurodė, jog mano teiginiai dėl penkto kaltinimo klaidinantys, tačiau pripažino – į kaltinimą įrašytas piktnaudžiavimas globėjos teisėmis kaip kitos nusikalstamos veikos padarymo požymis. Tenka pažymėti – Lietuvos Vyriausybė kreipėsi į JAV šią veiką įvardindama atskiru nusikaltimu, tačiau, kai JAV... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last