lt en

Pirmadienis, 2020 Vasario 17

Vasario 17 d. sukako 93 mėnesiai nuo Deimantės Kedytės pagrobimo.

Vasario 17 d. sukako 93 mėnesiai nuo Deimantės Kedytės pagrobimo iš gimtųjų namų Garliavoje ir smurto prieš pilietiškus Lietuvos žmones, buvusius tą žiaurų 2012-ųjų m. gegužės 17 d. rytą kartu su aštuoniamete Drąsiaus Kedžio dukra. Niekas nepamiršta. Mes tebelaukiame atsakymo apie Deimantės likimą ir liekame tie, kurie visuomet primins apie atgailos būtinumą visiems Lietuvos pareigūnams, kas yra pridėję savo ranką luošinant šios mergaitės vaikystę. http://www.drasoskeliaspartija.lt/vasario-17-d-sukako-93-menesiai-nuo-deimantes-kedytes-pagrobimo/     ... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Vasario 17

Neringos Venkienės pranešimas spaudai. 2020 m. vasario 17 d.

Neringa Venckienė Neringos Venkienės pranešimas spaudai. Apie išskkirtinį teismų seletyvumą taikant man kardomąsias priemones ir prašymą Panevėžio apygardos teismui jas visas panaikinti. Jau nuo pat pirmų ekstradicijos dienų, man tenka susidurti su Lietuvos teisingumo bendruomenės, nepaisant JAV Valstybės Departamento imperatyvaus įpareigojimo Lietuvai teisti mane tik už nesunkius nusikaltimus, požiūriu, esą aš pavojinga, galinti pabėgti, nusikaltėlė ir man turi būti taikomos kuo griežtesnės kardomosios priemonės. Pirmuosiuose teismų posėdžiuose nusistovėjo aiški tendencija vykdyti visus griežčiausius Lietuvos... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2020 Vasario 16

Neringa Venckienė. Vasario 16-oji.

Viskas žmonijos istorijoje sukasi spirale, viskas kartojasi, tik kaskart gal vis kitokiu pavidalu, rūbu, išraiška.Šiandieninė Lietuva sistemingai pamiršta Vasario 16-osios signatarus, kurie lemtingą sprendimą priėmė labai nelengvu metu. Iš vienos pusės į mūsų kraštą tiesiant rankas Lenkijai, viduje tvirtai spaudžiant rusų caro prižiūrėtojams, žmonijai dar neatsitokėjus nuo Pirmojo pasaulinio karo baisumų.Kas liko iš signatarų atminties šiandien? Beveik nieko ar tik labai mažai. Oficialios valdiškos kalbos ir oficialios gėlės Rasų kapinėse,... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2020 Vasario 16

Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Sveikiname kiekvieną dorą Lietuvos pilietį su Lietuvos valstybės atkūrimo diena - vasario 16-ąja. Doras Lietuvos pilieitis  nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Doras žmogus tuščiai nesididžiuoja ir neišpuiksta, jis nepavydi ir būdamas kantrus visa pakelia, visa  ištveria ir pasilieka viltyje. Vis tai mes atrandame Švento rašto žodžiuose, kurie kalba apie meilę - 1 Kor 13. Tėvynės meilė prasideda nuo labai paprastų dalykų. Tai pagarba kitam ir meilė... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Vasario 03

JAV spauda apie Neringą Venckienę – 2020 m. vasario 2 d.: „Gyvenimas po ekstradicijos“.

Gyvenimas po ekstradicijos Ankstų lapkričio penktosios rytą, praleidus beveik du metus JAV federaliniame kalėjime, Neringa Venckienė buvo iškviesta į teismą, žinanti, kad nebesugrįš. „Kadangi Aukščiausiasis Teismas nepriėmė mano skundo, aš žinojau, kad daugiau nebebus teismo posėdžių”, – teigė Neringa Venckienė, buvusi Lietuvos teisėja, kuri galimai atskleidusi pedofilų tinklą, kurio auka tapo Venckienės dukterėčia, pabėgo į Jungtines Valstijas ir apsigyveno Crystal Lake mieste. „Aš paprašiau vieno... PLAČIAU »

Penktadienis, 2020 Sausio 24

Sveikiname Vytautą ir Laimutę Kedžius Auksinio Santuokos Jubiliejaus proga!

Garbingo Santuokos Jubiliejaus proga sveikiname Vytautą ir Laimutę Kedžius! Nusikeliant į 1970-ųjų sausio 24-ąją, turbūt, pasakytumėte, kad tai buvo lyg vakar, lyg užvakar... Tik išmintingi žmonės supranta, kad žmogui dovanotas laikas prabėga labai greitai. Tuomet turėjote dideles svajones ir, žinoma, džiaugdavotės, kai tos svajonės tapdavo Jūsų gyvenimo tikrove. Šiandien sakytumėte, kad ne viskas įvyko taip, kaip planavote. Gal net turėtumėte visiškai teisingų priekaištų Jūsų Santuoką palaiminusiam Dievui dėl daugelio įvykių, kurie... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2020 Sausio 18

Praėjo 92 mėnesiai po Deimantės Kedytės pagrobimo ir smurto prieš Ją ir taikius žmones.

Tai įvyko Kauno rajone, Garliavoje 2012 m. ankstų gegužės 17-osios rytą. Prabėgus po šios dienos daugiau kaip septyneriems metams, mes primename, kad tuo metu buvo padarytas Lietuvos valstybės nusikaltimas prieš vaiką ir ją nuo bet kokio smurto gynusius žmones. Tas nusikaltimas nėra pamirštas. Aukščiausia tuo metu Šalies pareigūnė  Dalia Grybauskaitė paliko Lietuvos Respublikos prezidentės postą 2019 m. liepos 12 d. taip ir neatsakiusi į daugelio žmonių, o tuo pačiu ir... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last