lt en

Ketvirtadienis, 2017 Vasario 16

Lietuva! 99-eris metus Tave mes mylėjome ir kūrėme...

   ATSISIŲSTI Lietuva! 99-eris metus Tave mes mylėjome ir kūrėme... Kaip ir Tu mokei mus kantrybės, nuoširdumo ir atjautos. Tu mokinai mus džiaugtis artimo sėkme ir nepasiduoti pavydui. Tu traukei mus iš puikybės duobės per atsiprašymą ir atgailą dėl mūsų egoizmo ir žvėriško elgesio. Tu mokei mus už skriaudą nekeršyti karu. Tu visuomet skatinai pamiršti, kas buvo bloga ir santykį su kitu pradėti nuo balto lapo. Tačiau tuo pačiu, Lietuva, Tu... PLAČIAU »

Antradienis, 2017 Sausio 10

Paviešinta patobulinta Konstitucinio Teismo vaizdo įrašo versijaa

Vakar Konstitucinis Teismas nuoširdžiai pakvietė visus pasižiūrėti filmą apie Lietuvą.„Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas su džiaugsmu praneša, kad į oficialią PKJK IV kongreso svetainę įkeltas Lietuvą pristatantis vaizdo įrašas“, - buvo sakome Konstitucinio Teismo pranešime visuomenei.Šiandien internete pasirodė patobulinta Konstitucinio Teismo vaizdo įrašo versija apie Lietuvą ir su lietuviškais subtitrais.   http://www.ekspertai.eu/paviesinta-patobulinta-konstitucinio-teismo-vaizdo-iraso-versija91128/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2016 Gruodžio 31

Su Naujaisiais 2017-aisiais!

  Atsisiųsti sveikinimą ČIA! Su Naujaisiais 2017-aisiais metais sveikiname Jus! http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-naujaisiais-metais-jus/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2016 Gruodžio 24

Su šv. Kalėdomis, Brangieji!

   ATSISIŲSTI SVEIKINIMĄ ČIA Mieli ir drąsūs Lietuvos žmonės! Mūsų Tėvynės dukterys ir sūnūs, čia, Gimtinėje, ir visame laisvajame pasaulyje!Esate brangus turtas! Esate Šviesa naktyje, ilgiausioje naktyje, kuri, atrodė, niekada nesibaigs. Gyvenate pasaulio neapykantos skaudinami, bet Jūs nesate tamsos paliesti žmonės.Jūs pasirinkote būti žibintais, jei pritrūktų kelią nušviečiančios Žvaigždės šviesos.Jūs pasirinkote būti To Kūdikio bendruomene, kurioje vietą sau rado tiek dosnūs išminčiai, tiek beturčiai, tiek apylinkių piemenys. Jūs pažinote Tiesos paprastumą... PLAČIAU »

Penktadienis, 2016 Gruodžio 16

Gruodžio 16 d., penktadienį, 11 val., Vilniuje bus perduodamos Kalėdų dovanos Drąsiaus Kedžio dukrai.

Gruodžio 16 d., penktadienį, 11 val., Vilniaus miesto savivaldybėje Laimutė ir Vytautas Kedžiai per Vaiko Teisių apsaugos skyrių perduos dovanas savo mylimai anūkei, Drąsiaus Kedžio dukrai, prievarta pagrobtai iš gimtųjų namų prieš 4 metus ir 7 mėnesius. Būkite liudininkais  šio įvykio. Primename, kad Vilniaus m. Vaiko Teisių apsaugos skyrius yra juridiškai atsakingas, kad šv. Kalėdų proga  Mergaitė dovanas gautų. http://www.drasoskeliaspartija.lt/gruodzio-16-d-penktadieni-11-val-vilniuje-bus-perduodamos-kaledu-dovanos-drasiaus-kedzio-dukrai/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2016 Liepos 06

SKANDALAS. L. Kedienei iškelta byla

Iš laisvaslaikrastis.lt SKANDALAS. L. Kedienei iškelta byla už D. Sinkevičiaus, D. Dargio, G. Poteliūnaitės ir G. Gorienės rašinius, anūko himną, ir pareiškimą dėl D. Kedžio nužudymo! (papildyta skundu dėl bylos suklastojimo)Naujasis generalinis prokuroras Evaldas Pašilis turbūt tik pirmą tarnybos mėnesį vaidino, jog dirba, kovoja su korumpuotais prokurorais, juos šalina iš darbo.Kauno prokuratūroje – ta pati stagnacija ir tas pats išsidirbinėjimas, koks buvo prie Valio, Valantino, ir visų kitų. Tai tarsi atskira... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2016 Birželio 29

Neteisingumas: Olga Girdauskienė teisiama už tai, ko nedarė

Yra toks dienraštis, kuriame rasti tiesą Garliavos Mergaitės, įkalintos nežinioje, klausimuose yra neįmanoma. Tačiau piktžiugiškumas dėl to, kad teisiamas nekaltas žmogus, dienraštyje daugiau nei akivaizdus.Gaila bet kokio žmogaus, kuris džiaugiasi kito žmogaus gyvenimo sužlugdymu. Olga Girdauskienė yra nekaltas žmogus, kuri išliks. O melas su jo parankiniais praeis, išnyks, nes  tokia jau to jų pasirinkto melo pasekmė.http://www.drasoskeliaspartija.lt/neteisingumas-olga-girdauskiene-teisiama-uz-tai-ko-nedare/... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last