lt en

Penktadienis, 2018 Vasario 23

Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės kalba LR Seome 2018 m. sausio 13 d. (anglų k.)

Piblikacija p.p.DK puslapyje: http://www.drasoskeliaspartija.lt/laisves-premijos-laureates-s-nijoles-sadunaites-kalba-angliskai-in-englisch/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Vasario 19

Šiandien, 2018 m. vasario 19 d., Deimantei sukanka (sukaktų) 14 metų…

NUOTRAUKA  Niekas iš trijų aukščiausių Lietuvos tarnautojų, kurių š.m. sausio 13-ąją paklausė s. Nijolė Sadūnaitė, taip ir neatsakė nieko apie Deimanės Kedytės likimą.Laisvės premiijos laureatei neatsakė.Prezidentė, matyt, save ramina, kad pašnibždėto į N. Sadūnaitės ausį atsakymo, jog „niekada nežinojo ir nežino, kur yra Deimantė Kedytė”, užtenka.Premjeras, matyt, save ramina, kad jo pasakymas, jog s. N. Sadūnaitės kalboje nebuvo tiesos, – tai jo atsakymas Laisvės premijos laureatei.Na, o Seimo Pirmininkas ,... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Vasario 17

Vėl 17-oji… 69-a… Aš esu Lietuvos atsivertimas…

Prieš 69 mėnesius pradėjau keisti žmonių likimus savuoju ištrėmimu… Esu jūsų atsivertimo ženklas. Esu Jūsų atsivertimas. Nepaisant to, kad trys iš jūsų apsisprendė nebebūti laimingais, – vis tiek kviečiu nesirinkti nežmonių lemties. http://www.drasoskeliaspartija.lt/vel-17-oji-69-a-as-esu-lietuvos-atsivertimas/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Vasario 16

Belaukiant...

  ŽIŪRĖTI ČIA Laisvės premijos laureatė s. Nijolė Sadūnaitė:„Savo nekaltų žmonių aimanoms ir kančioms akla valstybė ir visuomenė, apsimetanti, kad nematė vaiko ašarų, negirdėjo jo klyksmo, švenčianti ir šokanti ant savo pačios suluošintų ir pražudytų vaikų kapų – neturi ateities. Dieve, mums atleisk!“ http://www.drasoskeliaspartija.lt/belaukiant-atsakymo/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Vasario 16

Štai ir sulaukėm. Liudvikas Jakimavičius: „Net okupantų valstybė TSRS valstybinių švenčių proga skelbdavo amnestijas, o ne nuosprendžius“

Štai ir sulaukėm. Liudvikas Jakimavičius: „Net okupantų valstybė TSRS valstybinių švenčių proga skelbdavo amnestijas, o ne nuosprendžius“Valstybės atkūrimo šimtmečio proga valstybė atsakė į sesės Nijolės Sadūnaitės klausimą, adresuotą Prezidentei: „Ar dar gyva Deimantė Kedytė? Jei negyva, kur jos kapas?“Laukėme iki Vasario 16-osios, ir sulaukėme.DELFI.lt: Mažametės tvirkinimu kaltintiems Kedžiams ir jų kaimynei paskelbti nuosprendžiaiTai cinizmo viršūnė ir pasityčiojimas iš žmonių ir jų teisės žinoti. Didelis AČIŪ už tokį šventinį pasveikinimą.Net okupantų... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Vasario 16

Visas pokalbis su Vokietijos Bundestago nariais (vasario 15 d. „PressJazz pokalbiai“)

Oficialiai pakviesti Lietuvoje viešėjo Vokietijos Bundestago atstovai – dr. Kristianas Virtas (Christian Wirth) ir Nikolė Hiochst (Nicole Höchst). Jie yra trečios pagal dydį Vokietijos Bundestago partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) nariai.Tačiau nors vizitas buvo oficialus, pakvietusioji pusė su vokiečiais atsisakė susitikti, o leidimo dalyvauti iškilmingame posėdyje Seime, minint Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto šimtmetį, taip pat nedavė.Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis paaiškino, kad oficialiai atvykusių Vokietijos Bundestago narių pažiūros nėra teisingos, todėl nei... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Vasario 16

Apdovanotasis

  Labai graži Lietuvos istorijos akimirka, 1918 m. vasario 16 d. NUTARIMUI 100 metų. Kitaip tariant Lietuvos Nepriklausomybės akto šimtmetis.JE Prezidentė Dalia Grybauskaitė tai proga apdovanoja 100 pačių labiausiai nusipelniusių asmenų. Pastudijuokime ką tai proga kalba vienas iš apdovanotų profesorius, buvęs LR Konstitucinio Teismo teisėjas, dabar Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėjas Egidijus Kūris (https://lt.wikipedia.org/wiki/Egidijus_K%C5%ABris), kuris „1988 m. lapkričio 25 d. Maskvos M. V. Lomonosovo valstybiniame universitete (Rusijos TFSR) apgynė kandidatinę disertaciją... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last