lt en

Sekmadienis, 2019 Gruodžio 08

Olava Strikulienė. Daug iškentėjusi, bet nepalūžusi.

„Respublikos“ savaitės žmogus - į Lietuvą ekstradicijos būdu sugrąžinta buvusi teisėja Neringa Venckienė. Daug išgyvenusi, dėl daugelio gandų kaltinta, bet nesužlugdyta. Kaip sekasi Neringai, vėl gyvenančiai su savo tėvais - Laimute ir Vytautu Kedžiais - ir lankomai būrio giminių. Ar neliūdna dėl Čikagoje likusio sūnaus Karolio? „Aišku, dėl Karolio labai liūdna, - sutiko N.Venckienė, - bet sūnus jau suaugęs. Pasiilgstu, bet galime kalbėtis per skaipą. Kasdien kalbamės, todėl nesijaučia, kad esame vienas... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Gruodžio 06

Atviras Neringos Venckienės interviu.

Jūsų dėmesiui siūlome keletą ištraukų iš Neringos Venckienės interviu TV3 žurnalistei Jolantai Svirnelytei. Visą interviu skaitykite: ČIA   Ta istorija buvo tokia didelė ir skambi. Visa Lietuva buvo susiskaldžiusi. Ar jums pačiai negaila to, ką praradote? Praradote ir darbą, ir ramybę. Teko ir su vyru išsiskirti. Ką pati jaučiate? Aišku, kad ir darbą, ir karjerą praradau. Ir mano tėvams buvo sunku – jie patys kelis kartus buvo nuteisti. Sūnus buvo dar visai mažas,... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Lapkričio 29

Skelbimas, galintiems paremti persekiojamą šeimą.

Skelbimas, galintiems paremti persekiojamą Kedžių šeimą. http://www.drasoskeliaspartija.lt/skelbimas-galintiems-paremti-persekiojama-seima/... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Lapkričio 19

Šiandien, lapkričio 19 d., Neringa Venckienė su apykoja po 13-os kalinimo dienų išleista iš Kauno tardymo izoliatoriaus.

Šiandien, lapktičio 19 d., Neringa Venckienė išleista iš Kauno tardymo izoliatoriaus. 13 parų ji buvo kalinama savo Gimtajame mieste. Prieš tai nuo 2018 m. vasario 22 d. Lietuvos prokutatūros prašymu (sukurti 39 kaltinimai, iš kurių JAV teismas 35-is pripažino kaip „laužtus iš piršto") ji buvo kalinama Čikagos kalėjime. Už ją sumokėtas 10 000 eurų užstatas, iš jos paimti galiojantys asmens dokumentai ir trims mėnesiams iki 2020 m. vasario 19 d.... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Lapkričio 17

Akimirkos iš a.a. Tado Skučo (1976 – 2019) palydėjimo Jonučiuose lapkričio 17 d.

Akimirkos iš „Drąsos kelias” politinės partijos pirmininko pavaduotojos Audronės Skučienės sūnaus a.a.Tado Skučo palydėjimo lapkričio 17 d. Velionis palaidotas tose pačiose Jonučių kapinėse, kaip ir Jo pusbrolis a.a. Drąsius Kedys. Velionio pusserė Neringa Venckienė į pusbrolio laidotuves iš Kauno tardymo izoliatoriaus nebuvo išleista. Tebūna Jo Amžinybė šviesi! Renaldo Ščiglinsko fotografijos. http://www.drasoskeliaspartija.lt/akimirkos-is-tado-skuco-palydejimo-lapkricio-17-d/... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Lapkričio 12

Sekmadienį, minėdami 7,5 metų po Deimantės pagrobimo, atsisveikiname su Tadu Skuču (1976 02 18 – 2019 11 11).

  Amžiną atilsį Tado Skučo palaikai bus pašarvoti Vokietijoje trečiadienį, lapkričio 13 d. 18 val. Lietuvos laiku atsisveikinti giminėms, artimiesiems, draugams. Urna į Lietuvą bus parvežta ir pašarvota Jonučių laidojimo namų salėje. Atsisveikinimas su Tadu Lietuvoje vyks lapkričio 16 d., šeštadienį, nuo 14 valandos, Jonučių laidojimo namuose. Adresas: J. Šimkaus g. 22, Garliava, Kauno raj. Šventosios Mišios už a.a. Tadą bus aukojamos lapkričio 17 d., sekmadienį, 8 val. ryto Garliavos Švč. Trejybės bažnyčioje. Laidotuvės vyks... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Lapkričio 11

„Drąsos kelias” politinės partijos pirmininko Jono Varkalos kreipimasis.

„Drąsos kelias“ politinės partijos pirmininko Jono VARKALOS kreipimasis, reaguojant į Neringos VENCKIENĖS suėmimą po to, kai Ji buvo sugrąžinta į Lietuvą ir dar du mėnesius iki 2020 m. sausio 6 d. bus laikoma uždaryta Kauno tardymo izoliatoriuje. Kaunas. 2019 11 11. „Drąsos kelias” politinės partijos pranešimas http://www.drasoskeliaspartija.lt/drasos-kelias-politines-partijos-pirmininko-jono-varkalos-kreipimasis/... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last