lt en

Pirmadienis, 2020 Kovo 30

Mirė poetė Eglė Juodvalkė (1950 01 28 – 2020 03 29)

2020 m. kovo 29 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose mirė žymi lietuviškosios išeivijos poetė Eglė Juodvalkė. Jai buvo 70 metų.2012 m. gegužės 9 d,  likus savaitei iki Deimantės Kedytės pagrobimo,  Klonio gatvėje viešėjo garsi lietuvių išeivijos poetė Eglė Juodvalkė. Čia publikuojame trumpą vaizdo įrašą : Poetė gimė 1950 m. Čikagoje, 1973 m. Čikagos universitete baigė slavistiką ir lietuvių kalbą, vėliau Pietų Ilinojaus universitete Karbondeilyje studijavo teatro meną. 1976-1995 m. dirbo Laisvosios Europos... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 23

2012 m. kovo 23-oji… 8-eri metai po…

2012 m. kovo 23-oji…Pirmasis teisminės Lietuvos smurtas prieš aštuoniametę Garliavos mergaitę Deimantę Kedytę, išdrįsusią kalbėti apie savo skriaudą. Šie vaizdo įrašai yra šios istorinės neteisybės, sukrėtusios Lietuvą, liudininkai: http://www.drasoskeliaspartija.lt/2012-m-kovo-23-oji-8-eri-metai-po/ ... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 23

Sveikinimai!

   Kovo 23-ąją savo Gimtadienius švenčia politinės partijos „Drąsos kelias” pirmininkas Jonas Varkala (69) ir politinės partijos „Drąsos kelias” pirmininko pavaduotoja Audronė Skučienė (67). Šiuo sunkiu Lietuvai ir pasauliui laikotarpiu linkime jiems sveikatos. Taip pat linkime stiprybės ir toliau likti tvirtumo pavyzdžiu dėl tiesos ir teisingumo pergalės mūsų Lietuvoje. http://www.drasoskeliaspartija.lt/sveikinimai/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 16

Neringa Venckienė: Lietuvos prokuratūra piktnaudžiauja tarnybine padėtimi ir L. Stankūnaitei ruošia „Aukso puodą”

Neseniai kreipiausi į visuomenę su pranešimu, jog į teismą perduotoje baudžiamojoje byloje kaltinamajame akte nurodytas ir penktas nusikaltimas, esą piktnaudžiavau globėjos teisėmis, taip laužant Lietuvos ir JAV ekstradicijos sutartį. Nors Generalinė prokuratūra ir nurodė, jog mano teiginiai dėl penkto kaltinimo klaidinantys, tačiau pripažino – į kaltinimą įrašytas piktnaudžiavimas globėjos teisėmis kaip kitos nusikalstamos veikos padarymo požymis. Tenka pažymėti – Lietuvos Vyriausybė kreipėsi į JAV šią veiką įvardindama atskiru nusikaltimu, tačiau, kai JAV... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2020 Kovo 11

Su Lietuva! Su Lietuvos jubiliejumi! Drąsūs jautrios širdies žmonės! Mes kuriame Lietuvą!

Su Lietuva! Su Lietuvos jubiliejumi! Drąsūs jautrios širdies žmonės! Mes kuriame Lietuvą! Jei ne „Drąsos kelias” – Lietuvoje būtų daug daugiau užslėptos neteisybės, naikinančios mūsų Viltį ir žeidžiančios mūsų Tėvynės Lietuvos žmonių gyvenimus, skaudinančios teisingą gyvenimą gyvenančių žmonių būtį. Lietuva yra laisva tiek, kiek ji yra teisinga kiekvienam savo piliečiui ir mylinti neturtingiausią ar pažeidžiamiausią Lietuvos žmogų. Lietuva yra laisva tiek, kiek Ji sugeba Įstatymu vadinti Amžinąsias vertbes, duotas pačio Dievo... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2020 Kovo 05

Apie policininko M. Gušausko ieškinį N. Venckienei.

Iš Mindaugo Gušausko civilinio ieškinio: „… Dėl prieš jį atliktos nusikalstamos veikos, jo dvasinė gerovė buvo pažeista. Jam buvo suduoti trys smūgiai, kurie sukėlė fizinį skausmą, atsirado veido paraudimai. Ieškovui teko vartoti vaistus. Viešoje erdvėje skelbiama melaginga informacija apie jam suduotus smūgius vertė jį patirti gilius išgyvenimus ir jausti nuolatinį stresą, vertė baimintis dėl šeimos, kas turėjo neigiamos įtakos jo dvasinei gerovei.”Mindaugas Gušauskas, sužalojęs mane 2012 m. gegužės 17 d.... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2020 Kovo 05

Neringa Venckienė. Ką parodė teismo posėdis Panevėžyje?

2020 m. kovo 3 d. teismo posėdis Panevėžyje parodė proceso dalyvių elgesį dėl tiesos nustatymo ir jos paviešinimo.Visi be išimties: prokuroras Darius Jakutis, L. Stankūnaitės advokatė N. Grubliauskienė, byloje pripažinti nukentėjusiais Sonata Vaicekauskienė ir Mindaugas Gušauskas prašė uždaro teismo posėdžio.Jų dalyvavimo byloje svarbiausias tikslas turėtų būti patvirtinti teismui ir parodyti visuomenei mano nusikalstamus veiksmus.Kam šiems asmenims reikalingas uždaras teismo posėdis?Baudžiamųjų bylų praktika liudija, jog paprastai teisiamieji prašo uždaro teismo posėdžio,... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last