lt en

Antradienis, 2018 Gegužės 08

Dalius Stancikas. Dugnas.

Žurnalas „Miškai“„Reikia sakyti tiesą ir nereikės jaudintis“, – lyg koks holivudinis aktorius žurnalistams šelmiškai šypteli Eligijus Masiulis, tačiau akys nervingai laksto po auditoriją: kiek patikėjusių? Krakmolyti balti marškiniai, juodas kostiumas, pasitikinti povyza, raiškus kalbėjimo tonas, draugiški juokeliai (suprask, čia aš, tas pats trumpam prapuolęs jūsų geraširdis vaikinas), energingi rankų mostai, trumpos politologinės paskaitėlės pramaišiui su kaltinimais prokurorams dėl neva sufabrikuotos bylos, vizitinių kortelių dalijimas žurnalistams – regis, viskas kaip tada,... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Gegužės 08

Kvietimas gegužės 17 d. atvykti į Klonio gatvę Garliavoje.

Visus, prisimenančius 2012 metų gegužės 17-osios ankstų rytą, - kviečiame 2018 m. gegužės 17d., ketvirtadienį, 11 val. atvykti į Klonio gatvę Nr. 5.Susitiksime prie arbatos ar kavos puodelio, pabūsime kartu, pasikalbėsime, pasidalinsime mintimis ir įvykiais, vykusiais vėliau.JUK, IKI ŠIOL NIEKAS NEPAMIRŠTA!Visų širdyse išlikę matyti vaizdai, garsai ir išsakyti žodžiai.Pagarbiai,  „Drąsos kelias" politinė partija http://www.drasoskeliaspartija.lt/kvietimas-geguzes-17-d-atvykti-i-klonio-gatve-garliavoje/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Gegužės 06

Neringa Venckienė : „Už tai, kad norėjau išgelbėti mažą mergaitę, dabar esu kalėjime

Iš tiesos.ltSkaitantiems angliškai siūlome susipažinti su Neringos Venckienės prašymu teisėjui Daniel G. Martinui, kuriame ji išdėsto savo motyvus, kodėl ji turėtų būti paliesta į laisvę. Dokumente ji trumpai pristato ir argumentus, atskleidžiančius Lietuvos generalinės prokuratūros pateiktų kaltinimų melagingumąhttp://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/neringos-venckienes-prasymas-paleisti-ja-i-laisve-as-tenorejau-apsaugoti-meIš laisvaslaikrastis.ltNeringa Venckienė : "Už tai, kad norėjau išgelbėti mažą mergaitę, dabar esu kalėjime"„04/23/2018 Rašau šį skundą norėdama sužinoti, ar galima mane paleisti į laisvę už užstatą. Jau praėjo du mėnesiai, kai jūs... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Gegužės 05

Su Jūsų diena, brangiosios mamos!

SVEIKINIMAS  Sveikiname visas mamas, kurių sūnūs ar dukros priklauso „Drąsos kelias" politinei partijai. Vadinasi, jos augino savo vaikus su meile ir mokėjo jiems įskiepyti jautrumą. Šios moterys įdiegė į savo vaikų širdis rūpestį ne tik savo, bet ir savo artimo gėriu.Sveikiname visas mamas, kurios yra „Drąsos kelias" politinės partijos narės ir savo triūsu sergsti Lietuvą nuo melo. Didžiuojamės jomis, nes jos yra pavyzdys ir šeimoje, ir visuomenėje.Sveikiname visas mamas, kurios užjaučia... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Gegužės 02

Čikagoje JAV teismas 10-čiai dienų stabdo Neringois Venckienės ekstradiciją į Lietuvą.

Čikagoje JAV teismas 10-čiai dienų stabdo Neringos Venckienės ekstradiciją į Lietuvą. Priminsime, kad iki gegužės 15 d. teismas turi nuspręsti Neringos Venckienės išleidimo į laisvę už užstatą klausimą. Laikinai sulaikyta Ji yra nuo 2018 m. vasario 22 d.Pati Neringa, duodama interviu JAV žiniasklaidai, yra sakiusi, kad „kitų priežasčių mane susigrąžinti jie neturi – tik kad mane nužudytų”.JAV Valstybės departamentas balandžio 26 d. pareiškė, kad nesikiš į ekstradicijos bylą. N. Venckienės... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Balandžio 24

Neringos Venckienės palaikymo akcija Čikagoje.

2018 m. balandžio 21 d. vyko Neringos Venckienės palaikymo akcija Čikagoje.Vaizdo įrašas: http://www.drasoskeliaspartija.lt/neringos-venckienes-palaikymo-akcija-cikagoje/ http://www.thestate.com/news/nation-world/national/article209199339.html... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Balandžio 18

Rusija Sirijoje naudoja tas pačias melo propagandos technologijas, kokias bandė pritaikyti ir Garliavos patvorio istorijoje

Po to, kai diktatorius Bašaras al-Asadas (Bashar al-Assad) įvykdė cheminę ataką Dūmos mieste, demokratinis pasaulis smogė Sirijai – buvo paleistos 105 raketos, kurios visos pasiekė tikslą ir sunaikino numatytus objektus.Rusija iš karto po demokratinio pasaulio karinio kirčio paskelbė, kad Sirijos turimos sovietinės gamybos oro erdvės gynybos priemonės numušė esą 71 iš 103 sparnuotųjų raketų, paleistų per JAV ir jų sąjungininkių paryčiais surengtus baudžiamuosius smūgius.Tačiau tokie Rusijos teiginiai visiam demokratiniam pasauliui... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last