lt en

Trečiadienis, 2019 Kovo 20

Lietuvos vyriausybė pateikė atsakymą Jungtinėms Tautoms dėl Deimantės Kedytės

Kaip žinoma, Jungtinės Tautos kovo 5 d. buvo įpareigojusios Lietuvos vyriausybę iki kovo 20 d. pateikti informaciją susijusią su Deimante Kedyte.Kovo 18 d. Lietuvos Vyriausybę pateikė atsakymą Jungtinėms Tautoms. Apie tai kovo 19 d. laidoje „Aktualus skambutis“ informavo advokatas, profesorius Stanislovas Tomas.Šiandien Jungtinės Tautos paprašė S. Tomo pateikti jo komentarą apie Lietuvos vyriausybės atsakymą iki balandžio 9 d.Įdomu tai, kad Lietuvos vyriausybės atsakyme nėra jokio parašo – tiesiog niekieno asmeniškai... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2019 Kovo 16

Kovo 17 d. sukanka 82 mėnesiai po Deimantės Kedytės priverstinio dingimo.

2019 m. kovo 17 d. sukanka 6-eri metai ir 10 mėnesių po Deimantės Kedytės priverstinio dingimo ir po žiauraus 240-ies policijos pareigūnų smurto, fizinių bei teisinių represijų prieš taikius pilietiškus žmones. Visa tai įvyko 2012-ųjų gegužės 17 d. Kauno rajone, Garliavoje, Klonio gatvėje, privačių namų teritorijoje. iki šiol nėra nubaustas nei vienas, kas tuo metu smurtavo prieš 8-erių metų vaiką ir taikius žmones. Priminsime, kad Lietuvos... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Kovo 06

Pakeistas Laimutės Kedienės išteisinimo pagrindas dėl valstybės simbolių išniekinimo.

Laimutė Kedienė buvo kaltinama padariusi kelias nusikalstamas veikas. Visų pirma tuo, kad prie Kauno apygardos prokuratūros pastato mitingo metu, pasitelkdama mažamečius asmenis, sugiedojo iškraipytą Lietuvos himną (BK 127 straipsnis). Taip pat L. Kedienė, žinodama savo sūnaus Drąsiaus Kedžio mirties priežastį (uždusimas), melagingai įskundė nekaltą asmenį – prokurorą Kęstutį Betingį, kad neva šis galimai prisidėjo prie jos sūnaus D. Kedžio nužudymo. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nurodė, kad teismų nustatyti duomenys patvirtino, jog pati... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Kovo 04

Geriausia prezidentės kalba.

Baigianti savo kadenciją Lietuvos prezidentė D. Grybauskaitė staiga stojo ginti diskusijų bei nuomonės laisvę ir pasisakė prieš įvairius draudimus šioje srityje. „Lietuva turi išlikti ta europinės kultūros ašimi ir šalimi, kurioje mes turime laisvę būti laisvais. Todėl, tik atvirai diskutuodami, priimdami ir gerbdami įvairias nuomones, galime kurti pažangos valstybę“, – 2019 metų vasario 16 - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtame koncerte Vilniuje pasakė D. Grybauskaitė. „Kitaip galime prarasti viską, drausdami... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Kovo 04

Atrodo, Lietuvoje vyksta rinkimai.

Bent jau taip tvirtina VRK darbuotojai – kas jau kas, bet jie tai tikrai turėtų žinoti. Jei rinkimai įvyks, jie tvirtins, kad pasinaudojome savo konstitucine teise rinkti ir būti renkami ir laisvuose bei lygiuose rinkimuose išsirinkome savivaldybių merus ir tarybas. Atsiras ir tokių, kurie juos vadins savivaldos rinkimais. Klausti, ką TAI, ką ir kaip išsirenkame Lietuvos Respublikoje, turi bendra su Vakarų Europos savivalda, neverta – prieš Seimo rinkimus nuolat kartojasi tas pats... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Kovo 04

Algimantas Rusteika. Pabalsavom. O gal palaidojom. Bet estus ir vėl aplenksim.

Žmonių daug, stebėtojo nė vieno – matyt, nėra ko stebėt. Viskas gerai, tvarkingai lyja, tvarkingai parkuojasi, tvarkingai eina, ima, brauko, įmeta, tvarkinģai išeina. Tik visąlaik nuojauta – kažkas ne taip. Ir tik išėjęs supratau – labai panašu į laidotuves, tik be vainikų ateina. Žmonės nesišneka, viską daro tylėdami, vaikšto tartum ant pirštų galiukų. Girdisi tik batų čiužėjimas ir durų klakt klakt. Įeina lėtai, dairosi, kalbėti ir nereikia – ištiesia dokumentą, paduoda lapelį,... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Kovo 03

Aurimas Guoga: Neringa Venckienė pamažu laimi

Taigi taigi, pradeda pildytis pranašystė, kad pirmieji išgrius Venckienės dergėjai, kad antrankius pirma pamatysime ant jos nekentėjų rankų.Pirmoji kregždė buvo Eligijus Masiulis; po to į manipuliacijos vertybiniais popieriais skandalą įpuolė (kandidatas į Kauno merus) Gintaras Černiauskas; dabar jau išdidžius teisėjus matome vaikštančius su antrankiais. Tuo tarpu kongreso narys Chris Smith dar kartą pateikė įstatymo projektą, kad N.Venckienė nebūtų išduota Lietuvai kol neišnagrinėtas jos politinio prieglobsčio prašymas (senasis pateikimas nustojo galios... PLAČIAU »
Puslapiai: First 3 4 5 6 7 Last