lt en

Antradienis, 2019 Birželio 18

Irena Vasinauskaitė. Šiaulių Apygardos teisme paskelbtas nuosprendis pilietiškiems Garliavos mergaitės gynėjams: kas jį surašė? [1]

Nuosprendį kaltinamiesiems Audronei Skučienei, Ramintai Baltuškienei, Tatjanai Borovec, Gediminui Aidukui, Dariui Kaminickui, Vitalijui Keršiui, Rimantui Stanislovui Rinkevičiui, Gintarui Banaičiui, Violetai Banaitienei, Andrejui Lobovui, Renaldui Ščiglinskui Lietuvos Respublikos vardu pasirašė Šiaulių Apygardos teismo teisėjai Raimundas Jurgaitis [pirmininkas], Nijolė Matuzevičienė, Virginija Žindulienė.Kaltinimui atstovavo prokurorai Rita Poškienė, Linas Vitkus.Kaltinamuosius gynė advokatai: Zoja Kastėnienė, Danius Svirinavičius, Kęstutis Ragaišis, Rolandas Tamašauskas, Sofija Kručienė, Vanda Laukevičienė, Mindaugas Jonaitis, Arnoldas Blaževičius, Vilmantas Poškus, Petras Rimantas Brazys.Nukentėjusieji ir... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Birželio 17

Praėjo 85-eri mėnesiai po nusikaltimo prieš Deimantę Kedytę ir taikius žmones Garliavoje 2012-aisiais.

Praėjo 85-eri mėnesiai po nusikaltimo prieš aštuoniametę našlaitę Deimantę Kedytę ir taikius žmones, sugojusius tą mergaitę nuo bet kokios prievartos, Garliavoje 2012-aisiais. 240 (du šimtai keturiasdešimt) vien uniformuotų Lietuvos pareigūnų dalyvavo pagrobiant Deimantę Kedytę iš gimtųjų namų Garliavoje. Nuo kraupaus 2012-ųjų gegužės 17-osios ryto praėjo jau 7-eri metai ir mėnuo. Artimiausi žmonės nieko nežino apie Deimantės Kedytės likimą. Tiesa, teismuose, kur ši mergaitė vis dar aptarinėjama, Ji vadinama Deimante Stankūnaite. Tačiau... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Birželio 14

Aurimas Diržius. Kaip žiniasklaida klastoja prezidento Gitano Nausėdos teiginius dėl Garliavos pedofilijos bylos?

Vakar pirmą kartą gyvenimą buvau į įleistas į prezidentūroje vykstančią spaudos konferenciją, ir uždaviau išrinktam prezidentui Gitanui Nausėdai tris klausimus. Į visus klausimus gavau aiškius ir "nesurepetuotus" atsakymus. Nors atsakymas į mano klausimą apie "Snoro" užgrobimą ir banko turto išvogimą man nepatiko : prezidentas atsisakė gilintis į tai, ar jo uždarymas buvo geras ar blogas, tepasakė, kad šis bankas buvo nemokus dar 2009 m., su kuo aš niekaip negaliu sutikti -... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Birželio 14

Aurimas Drižius. Nuosprendis Laimai Kedienei - nuteista už tai, kad bjaurėjosi anūkę prievartavusiais pedofilais.

Šioje byloje paaiškėjo, kad kriminalinės policijos biuras (KPB) Kedžių namuose Garliavoje prikaišiojo „blakių“ dar 2009 m. rudenį, iš karto, kai buvo nužudyti J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Policija neva tikėjosi išsiaiškinti, kad Kedžiai išsiduos, kur slepiasi jų sūnus Drąsius Kedys. Tačiau abu Kedžiai apie tai nieko nežinojo, ir KPB nieko nepešė. Tačiau praėjus šešiems metams, nusprendė tuos įrašus panaudoti byloms sukurpti prieš Laimą Kedienė – nors iš tų namuose darytų garso įrašų buvo akivaizdu,... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Birželio 14

Aurimas Drižius. Teismų mafija toliau siautėja – pedofilijos bylą klastojęs LAT teisėjas Eligijus Gladutis nuteisė ir Laimą Kėdienę

Birželio 6 d. taip vadinamas aukščiausias teismas paskelbė dar vieną nuosprendį Laimai Kedienei. Šio teismo kolegijai pirmininkavo tok teisėjas Eligijus Gladutis, kuris pasižymėjo jau suklastodamas pedofilijos bylos nutartį Panevėžio apygardos teisme Lietuvos aukščiausiojo teismo (Lat) atstovė žiniasklaidai Dovilė Bružaitė perdavė šio teismo vadovų atsakymą "Laisvo laikraščio" redakcijai į klausimus, kodėl šio teismo teisėjas Elidijus Gladutis labai grubiai klastojo savo nutartis, nutraukdamas vadinamąją Garliavos pedofilijos bylą. T.y. Lat buvo nusiųsti tokie paklausimai šio teismo... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Birželio 02

Su Tėvo Diena, Brangieji!

„Nėra didesnės meilės, kaip gyvybę už draugus atiduoti” (Jn 15, 13), – taip kalba Šventojo Rašto žodžiai, kai kabama apie įsakymą mylėti. Mes gerai žinome, kad Deimantės Tėtis Drąsius Kedys atidavė savo gyvenimą už savo šešiametę dukrą Deimantę, gindamas Jos vaikystę nuo demoniškų blogio jėgų. Atidavė viską. Gyvybę atidavė. Mes žinome kitą Tėtį Vytautą Kedį, Deimantės Kedytės senelį, iš kurio blogio jėgos atėmė vaikus ir anūkus vien už tai, kad šis tėvas... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Gegužės 21

Gegužės 21 d. Neringa Venckienė Čikagoje, JAV, švenčia Gimtadienį. Sveikiname!

   Savo 48-ą Gimtadienį „Drąsos kelio" politinės partijos lyderė mūsų mylima Neringa Venckienė mini toli nuo Tėvynės. Gimtadienio šventė vyksta kitoje erdvėje, nei yra vertas už Tiesą it Teisingumą labai daug jėgų atidavęs žmogus. Tikime, kad sveikas protas vis dėl to laimės ir p. Neringos likimas nebus luošinamas tų pačių žmonių, kurie jau suluošino Jos brolio Drąsiaus dukters Deimantės Kedytės gyvenimą. Linkime ir meldžiamės, kad Neringa galėtų laisvai judėti po pasaulį... PLAČIAU »
Puslapiai: First 2 3 4 5 6 Last