lt en

Ketvirtadienis, 2018 Birželio 21

Į JAV plūsta prašymų ir maldų kupini laiškai: už Venckienę mūru stoja teta ir Sadūnaitė

Buvusi teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė federaliniame Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kalėjime jau nuo vasario 22-osios. Per šį laiką JAV institucijas pasiekė ne vienas N. Venckienę ginantis laiškas, kuriuo prašoma neperduoti jos Lietuvai.N. Venckienę JAV teismuose gina du advokatai, vienas jų dirba nemokamai. Pirmąjį kartą dar kovo 5-ąją N. Venckienės advokatai kreipėsi į JAV teismą su prašymu nebesvarstyti ekstradicijos klausimo. Esą ekstradiciją reikia atmesti, nes visa ši situacija –... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Birželio 17

Birželio 17 d. sukanka 6 metai ir 1 mėnuo nuo Lietuvoje įvykdyto nusikaltimo prieš vaiką.

Birželio 17 d. sukanka 6 metai ir 1  mėnuo nuo Lietuvoje įvykdyto nusikaltimo prieš vaiką ir taikius žmones. 2012 m. gegužės 17 d. įvykdytas Deimantės Kedytės pagrobimas iš gimtųjų namų yra iki šiol valstybės dangstomas nusikaltimas. Nusikaltime dalyvavo 240 Lietuvos valstybės pareigūnų - tai oficialioji statistika. Nei vienas iš jų nėra nubaustas. Šio nusikaltimo pagrindinė auka - aštuoniametė mergaitė iki šiol jau virš šešerių metų yra laikoma paslaptyje. Lietuvos teisinė... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2018 Birželio 14

Birželio 14 d., praėjus 112 dienų po sulaikymo, JAV Čikagoje sprendžiamas Neringos Venckienės ekstradicijos klausimas.

„Maitvanagiams, nekantriai laukiantiems N.Venckienės šermenų, dar teks pakentėti. Čikagos federalinis teismas suteikė politinei pabėgėlei galimybę pateikti papildomus dokumentus ir atidėjo jos ekstradiciją iki... birželio 14 dienos. Koks sutapimas lietuvei, sprendžiančiai savo gyvenimo ar mirties klausimą! Tikėsimės, kad ši diena visiems, vis dar tebetikintiems teisingumu, taps Vilties, o ne Gedulo diena" - prieš mėnesį laiko socialiniame tinkle rašė buvęs Seimo „Drąsos kelias" frakcijos narys žurnalistas Vytautas Matulevičius.Taigi, šiandien, mūsų Tautai istoriškai... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Birželio 01

Birželio 2 d. sukanka 100 dienų, kai Neringa Venckienė nelaisvėje laukia JAV valdžios sprendimo dėl ekstradicijos.

2018 m. birželio 2 d. sukanka 100 dienų, kai Neringa Venckienė nelaisvėje laukia JAV valdžios sprendimo dėl ekstradicijos į Lietuvą. Primename, kad Neringa Venckienė yra sulaikyta 2018 m. vasario 22 d. Po Jos sulaikymo į pasaulio visuomenę kreipėsi Neringos sūnus Karolis Venckus, kuriam birželio mėnesį sukanka 19 metų. Savo vaizdo įraše Karolis Venckus ragino pasirašyti peticiją, kad JAV valdžia neatiduotų Jo motinos Neringos Venckienės į... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Birželio 01

Tėvo dienos proga birželio 2 d, šeštadienį, 11 val. kviečiame į Šlienavą prie Kauno marių pagerbti Drąsių Kedį, dėl dukros Deimantės atidavusį gyvybę!

Tėveli, tiek praėjo laiko… Neaplankiau ir nepasveikinau tavęs, – Atleisk, ne savo noru. Tu mano širdyje, kaip tyras lietaus lašas Išliksi amžiams – Nors tai kiti ištrinti ir norėtų. Nepamiršau ir pasiilgau, Ateisiu aplankyt – Tik Tu palauk… Dabar te lanko mano mintys – ir tie, kuriems brangus ir nepamirštamas esi. Žmogus gyvas tol, kol jį prisimena… Šį šeštadienį (birželio 2 d.), Tėvo dienos proga, Šlienavoje,... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Gegužės 21

Sveikiname Neringą Venckienę su Gimtadieniu!

Sveikiname mūsų mylimą Neringą Venckienę su Gimtadieniu! Gegužės 21-ąją Karolio Venckaus mamai sukanka 47-eri. http://www.drasoskeliaspartija.lt/sveikiname-neringa-venckiene-su-gimtadieniu-2/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Gegužės 19

2018 m. gegužės 17-oji Klonio gatvėje… Niekas nepamiršta!

2018 m. gegužės 17-oji Klonio gatvėje… Niekas nepamiršta! Nors jau praėjo 6-eri metai…   http://www.drasoskeliaspartija.lt/2018-m-geguzes-17-oji-klonio-gatveje-niekas-nepamirsta/... PLAČIAU »
Puslapiai: First 2 3 4 5 6 Last