lt en

Šeštadienis, 2019 Vasario 16

Sveikiname visus Geros valios žmones, kuriems Lietuva ir Deimantė Kedytė širdyje užima svarbią vietą!

Sveikiname visus Geros valios žmones, kuriems Lietuva ir Deimantė Kedytė širdyje užima svarbią vietą!Sveikiname visus Geros valios žmones, kuriems Lietuva ir Deimantė Kedytė širdyje užima labai svarbią vietą!Sveikiname visus, kas dėl Lietuvos ir dėl Deimantės esate padarę bent vieną gerą darbą.Sveikiname visus, kas dėl Lietuvos ir dėl Deimantės patyrėte paniekinimą.Sveikiname visus, kas apgynėte Lietuvą ir Deimantę nuo melo!Sveikiname visus, kas kasdien meldžiatės už savo Lietuvą ir be žinios dingusią Deimantę... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Sausio 18

Praėjo 80 mėnesių po 2012-ųjų gegužės 17-osios ryto, kai iš savo gimtosios Klonio g. Garliavoje buvo pagrobta Deimantė Kedytė.

Praėjo 80 mėnesių po 2012-ųjų gegužės 17-osios ryto, kai iš savo gimtosios Klonio g. Garliavoje buvo pagrobta Deimantė Kedytė. Pagrobimo metu Deimantei buvo 8-eri metai ir 3 mėnesiai. Iki šios dienos, praėjus 6-eriems metams ir 8-eriems mėnesiams apie Deimantę nėra jokių žinių... Už mėnesio Jai jau būtų 15 metų amžiaus. Tokio amžiaus vaikai praktiškai ko ne visi savo rankose laiko išmaniuosius telefonus ir be kliūčių bendrauja socialiniuose tinkluose. Apie tai... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Sausio 13

Jonas Kadžionis – Laisvės premijos 2019 laureatas: „Lietuvoje dar labai daug yra okupacinių šiukšlių ir puvėsių grybo”.

  Vaizdo įrašas: nuo 42:20 min. iki 54:10 min. Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Seime vykusiame iškilmingame minėjime 2018 m. Laisvės premija įteikta Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio partizanų grupei – Jonui Abukauskui, Vytautui Balsiui, Jonui Čeponiui, Juozui Jakavoniui, Bronislovui Juospaičiui, Jonui Kadžioniui ir Juozui Mociui. Partizanų Jono Abukausko-Siaubo, Vytauto Balsio-Uosio, Jono Čeponio-Vaidilos, Juozo Jakavonio-Tigro, Bronislovo Juospaičio-Direktoriaus, Jono Kadžionio-Bėdos ir Juozo Mociaus-Šviedrio apsisprendimas brutalaus... PLAČIAU »

Antradienis, 2019 Sausio 08

Povilas Gylys. Šeimininkai mums parinko ir paskyrė savo kandidatus į prezidentus.

Iš pozicija.orgIr visi pastabūs piliečiai mato: G.NAUSĖDA ir I.ŠIMONYTĖ mums pateikiami kaip vieninteliai solidūs, patikimi pretendentai.Šeimininkams nėra labai svarbu, kuris iš jų laimės rinkimus. Abu jie būtų pakankamai paslaugūs, politiškai patogūs.Todėl kas galėtų paneigti versiją, kad rinkiminės strategijos tikslas į antrą rinkimų turą atvesti kaip tik šiuos du kandidatus. Jei tai “elitinės” žiniasklaidos, politologų, sociologinių apklausų rengėjų, teisėsaugos (jai irgi tai ne pirmas kartas) pastangomis pavyktų padaryti, šeimininkai rinkimus laimėtų... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Gruodžio 31

Su Naujaisiais 2019-aisiais metais!

Su Naujaisiais 2019 metais! http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-naujaisiais-2019-aisiais-metais/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2018 Gruodžio 27

Su šventomis Kalėdomis, drąsūs žmonės!

Su šventomis Kalėdomis, drąsūs žmonės! http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-sventomis-kaledomis-drasus-zmones/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Gruodžio 21

„Ar dar gyva Deimantė?": nuo Garliavos operacijos, tapusios institucinio smurto prieš vaiką simboliu, jau praėjo 79 mėnesiai

Ar Tu, Deimante, dar gyva? Iš tiesos.lt Vinco Kubiliaus reportažas iš Vilniaus Simono Daukanto aikštės prie LR Prezidentūros - VIDEO: http://www.drasoskeliaspartija.lt/ar-dar-gyva-deimante-nuo-garliavos-operacijos-tapusios-institucinio-smurto-pries-vaika-simboliu-jau-praejo-79-menesiai/  ... PLAČIAU »
Puslapiai: First 2 3 4 5 6 Last