lt en

Sekmadienis, 2018 Kovo 04

N. Sadūnaitė po policijos bandymo paaiškinti apie valstybės paslaptį: „Tai absurdas. Absurdas kube“

Tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt pranešė, kad Laimutė Stankūnaitė ir jos keturiolikmatė dukra yra gyvos, sveikos ir tebesaugomos.Apie tai skelbiama publikacijoje „Policija neigia iš Seimo tribūnos paskleistas abejones: L.Stankūnaitė ir jos dukra – gyvos ir sveikos“.„Šie du asmenys (motina ir dukra) yra toliau saugomi, joms taikomos apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonės, vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso ir kriminalinės žvalgybos dalyvių, teisingumo ir teisėsaugos institucijų pareigūnų apsaugos nuo nusikalstamo poveikio įstatymu.... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Kovo 04

Vertas dėmesio pašnekesys, reaguojant į žurnalistės frazę „koks jums skirtumas, gyva ji ar negyva”, kai buvo užduotas klausimas apie Deimantę Kedytę.

Vertas dėmesio pašnekesys, reaguojant į žurnalistės Liepos Želnienės frazę „koks jums skirtumas, gyva ji ar negyva”, išsakytą Žinių radijo laidoje, kai žiūrovas priminė s. Nijolės Sadūnaitės sausio 13 d. valdžiai užduotą klausimą apie Deimantę Kedytę. Žinių radijo laida buvo transliuojama vasario 26 d. (Žiūtėti ČIA). O kovo 1 d. „Press Jazz” studijoje įvyko toks pokalbis, reaguojant į šia žiauriai cinišką naujos kartos žurnalistės frazę. Kalbėjosi Krescencijus Stoškus, Šarūnas... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Kovo 03

Vytenis Miškinis („15 min.“korespondentas). Policija neigia iš Seimo tribūnos paskleistas abejones: L.Stankūnaitė ir jos dukra – gyvos ir sveikos

„Prašau man ir visuomenei atsakyti, kad mūsų visų taip mylėta ir daug mėnesių sergėta mergaitė yra gyva ir sveika. O jei ji, atplėšta nuo artimųjų, apsiimta saugoti, galimai yra mirusi, nužudyta, prašau tai pripažinti ir prisiimti atsakomybę, bet svarbiausia, jei tai nėra besisielojančių žmonių įtarimai ir pasakyti, kur yra mergaitės kapelis“, – iš Seimo tribūnos atsiimdama Laisvės premiją šiemet sausio 13-ąją kalbėjo disidentė Nijolė Sadūnaitė. PolicijTuos pačius klausimus, kaip ir... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Kovo 02

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva

Tik kokybiškos informacijos portalo 15min.lt žurnalistė Liepa Želnienė, dalyvaudama vasario 26 d. „Žinių radijo“ laidoje „Įvykiai ir komentarai“, paragino visuomenę pamiršti Laisvės premijos laureatės Nijolės Sadūnaitės šių metų sausio 13 d. Seime išsakytą reikalavimą.Ekspertai.eu primena, kad N. Sadūnaitė prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Kovo 02

Nieko nelieka per vieną nekaltą klausimą VIDEO

2018 m. kovo 1 dienos „PressJazz pokalbiai“. Kalbėjosi Krescencijus Stoškus, Šarūnas Puidokas ir Audrius Nakas. http://www.ekspertai.eu/-pressjazz-pokalbiai-nieko-nelieka-per-viena-nekalta-klausima94994/... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Vasario 27

„Drąsos kelias“ politinės partijos PAREIŠKIMAS

Artimiausia žinia, kuria oficialioji žiniasklaida „užmaitino” Lietuvą, yra Neringos Venckienės suėmimas Amerikoje, Čikagoje. Tokią žinią gerai pasiruošę oficiozai ištransliavo Lietuvai  2018 m. vasario 22 d.Kodėl šis suėmimas įvykdytas ne prieš Lietuvos 100-mečio šventę, o po vasario 16-osios? Kodėl suėmimas įvykdytas tik dabar, kai oficialioji žiniasklaida įtikinėjo savo skaitytoją, kad Neringa Venckienė į Ameriką yra išvykusi nuo 2013 m. balandžio 8 d.? Jei Neringa Venckienė tikrai gyveno Amerikoje beveik 5-erius metus,... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Vasario 23

N. Venckienės sūnus: prašau Jūsų palaikymo šioje, kol kas nelygioje kovoje

BRANGŪS LIETUVOS ŽMONĖS,Visų pirma noriu padėkoti visiems, kuriems dar teberūpi tiesa ir kurie jos tebeieško. Kol yra jos ieškančių, tol yra vilties, kad ji bus išviešinta. Deje, Lietuvos teisėsaugai ir valstybės pareigūnams tiesa nėra paranki, todėl jie siekia mano mamos ekstradicijos remdamiesi melagingais parodymais ir kaltinimais, bei nuslėpdami savo nusikalstamą veiklą. Manau niekas iš Jūsų nenustebs sužinoją, kad Lietuvos valstybė pateikė Amerikai melagingą informaciją dėl Stankūnaitės spardymo, nepateikė vaizdo įrašo apie... PLAČIAU »
Puslapiai: First 2 3 4 5 6 Last