lt en

Ketvirtadienis, 2019 Gegužės 09

Karolis Venckus prašo žmonių nebalsuoti už Saulių Skvernelį

Jau pusantrų metų Čikagos kalėjime pagal suklastotus kaltinimus laikomos Neringos Vencckienės sūnus Karolis Venckus kreipėsi į žmones, prašydamas jų artėjančiuose prezidento rinkimuose nebalsuoti už Saulių Skvernelį„Artėja dar vieni Seimo rinkimai, ir nesvarbu, ar jūsų pažiūros yra kairiosios ar dešinios, ar jūs labiau konservatyvių ar liberalių pažiūrų žmogus, bet yra vienas kandidatas šiuos rinkimuose, kurio tikrai nereikėtų palaikyti. Tai žmogus, kuris neturi jokių politinių pažiūrų. jis pradėjo su "tvarkiečiais", tada metėsi... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Balandžio 29

Irena Vasinauskaitė. „Užsikrėtęs teisingumo bacila“…

Šį kartą rašinio pavadinimui panaudojau vieno advokato citatą ne iš Garliavos „perversmininkų“ bylos. Šiaulių Apygardos teisme pradėta nagrinėti byla, kurioje piktnaudžiavimu ir didelės vertės valstybės turto pasisavinimu yra kaltinami buvęs Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinis direktorius 70 metų Petras Simavičius, šios ligoninės strateginio valdymo skyriaus direktorė 56 metų Aušrelė Šalkauskienė bei tos pačios ligoninės infrastruktūros direktorius 59 metų Vygentas Jocius. Šiems ponams talkina garsūs Vilniaus advokatai, kaip patys pasigyrė, atstovavę klientus... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Balandžio 21

Su Šventomis Velykomis! Su Prisikėlimo Iškilme!

Su Šventomis Velykomis! Su Prisikėlimo Iškilme! Brangieji Lietuvos žmonės. Likite ištikimi Tiesai. Likite ištikimi „Drąsos kelio” idealams. Likite ištikimi istorinei atminčiai apie Deimantę Kedytę ir artimiausius, Ją globojusius ir saugojusius žmones. Nepamirškite tų, kurie padarę nusikaltimus ir sukėlę skausmą prieš nekaltus žmones, niekuomet nedarė atgailos. Būkite tokių žmonių atžvilgiu į sąžines atvirai kalbantis Dievo balsas. Užmirškite įskaudinimus, kai skaudintojai nuoširdžiai atsiprašė ir padarė viską, kad jų kaltės turėtų kuo mažesnes... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Balandžio 21

Irena Vasinauskaitė. Ramintą Baltuškienę – dorą pilietę ir valstybės tarnautoją – „šluba teisėsauga“ įrašė į „Garliavos perversmininkų“ gretas?

Buvusio Lietuvos Respublikos Seimo nario Ryto Kupčinsko padėjėja-sekretorė Raminta Baltuškienė – tremtinių vaikas, dora sąjūdininkė, aktyvi įvairių pilietinių akcijų dalyvė, mūsų valstybės vadovų ar institucijų pagerbta dešimtimis apdovanojimų (pastarieji yra pridėti ir prie jos bylos, kuri baigiama nagrinėti Šiaulių Apygardos teisme]. Tačiau „šluba Lietuvos teisėsauga“, Rūtos Janutienės žodžiais tariant, be jokių skrupulų ir ją įrašė į vadinamąją Garliavos „perversmininkų“ sąrašą. R. Baltuškienė kaltinama trukdžiusi vykdyti pareigas antstolei, valstybės tarnautojo įgaliojimų viršyjimu... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2019 Balandžio 18

Praėjo 83 mėnesiai po Lietuvos Valstybės grubaus smurto ir prievartos prieš 8-erių metų Deimantę Kedytę ir pilietiškus žmones.

Mes nieko nepamiršome ir šią, Didžiąją savaitę, kai visas pasaulis nugrimzta į Kristaus kančios apmąstymą, mes primename, kad praėjo 83 mėnesiai po Lietuvos Valstybės grubaus smurto ir prievartos prieš 8-erių metų Deimantę Kedytę ir pilietiškus žmones. Niekas iš viešų smurtautojų, kurie 2012-ųjų gegužės 17 d., ankstų rytą iš gimtinės išplėšė ir pradangino į nežinią 8-erių metų našlaitę, taigi, niekas nepadarė viešos atgailos. Niekas iš oficialių Lietuvos Valstybės vadovų neatsakė į... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Balandžio 03

Krisas Smitas – JAV Kongreso narys. Sprendimai ir Vertybės Kurios Apibrėžia Ameriką.

Laisvės ir teisingumo siekis vienija mus kaip Amerikiečius – dėl to esu be galo susirūpinęs, kad Jungtinės Valstijos yra pasiryžusios išduoti teisėją Neringą Venckienę Lietuvai, kur ji būtų teisiama už atsisakymą gražinti seksualiai išnaudotą mergaitę įtariamai išnaudotojai. Taip pat nerimą kelią faktas, kad ne mažiau kaip du Lietuvos teisėjai, tiesiogiai dalyvavę jos byloje, neseniai buvo įkalinti Lietuvos teisinę sistemą krečiančio kyšininkavimo ir korupcijos skandalo metu. Tačiau teisėjos Venckienės ekstradicija juda į... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Kovo 20

Irena Vasinauskaitė. Nuo 2015 metų gruodžio Šiaulių Apygardos teisme nagrinėta vadinamoji Garliavos „perversmininkų“ byla baigiasi.

Balandžio 29 dieną Šiaulių Apygardos teisme bus užversta daugiatomė Garliavos mergaitės gynėjų byla. Teisėjų kolegija – Raimundas Jurgaitis [pirmininkas] bei jo kolegės Virginija Žindulienė ir Nijolė Matuzevičienė – paskelbs verdiktą Gediminui Aidukui, Dariui Kaminickui, Vitalijui Keršiui, Andrejui Lobovui, Rimantui-Stanislovui Rinkevičiui, Tatjanai Borovec, Renaldui Ščiglinskui, Violetai Banaitienei, Gintarui Banaičiui, Ramintai Baltuškienei ir Audronei Skučienei. Visi vienuolika išvardytųjų kaltinami subūrę organizuotą asmenų grupę, kurie kėsinosi į Nepriklausomos valstybės pamatus, sekė kai kuriuos... PLAČIAU »
Puslapiai: First 2 3 4 5 6 Last