lt en

Penktadienis, 2018 Spalio 26

Algimantas Rusteika. Tai nebėra mūsų valstybė, žmonės.

Vienas toks vaikelis labai neklausė mamytės, kuri jam pliaukštelėjo per subinikę. Ir labai nori pas mamytę, klykia, kad tik jo neatimtų, bet valstybė jį atima ir atiduoda globėjams. Nes globėjai juk visada geriau už blogą mamytę.Kitas toks vaikelis labai klausė mamytės, kuri padarė blogiau. Ir labai nenori pas mamytę, klykia, kad tik jo neatimtų iš globėjos, bet valstybė atsiunčia 240 ginkluotų vyrų, jį atima ir mamytei atiduoda. Nes globėjai niekada... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Spalio 24

Protesto akcija Kaune.

2018 m. spalio 24 d., trečiadienį, 14 val., Kaune Nemuno g. 31 prie Kauno m. Vaiko teisių skyriaus vyks protesto akcija, organizuojama LR Seimo nario Naglio Puteikio.Akcijos pavadinimas „Apginkime šeimą".Būtent, šiandien Vaiko teisių skyrius spręs klausimą, ar grąžinti vaikus kauniečių šeimai, iš kurių protui nesuvokiamomis represijos priemonėmis rugsėjo pabaigoje buvo atimti dviejų metų berniukas ir trijų metų mergaitė.Apie šiandien vyksiantį protestą pranešta Kauno miesto savivaldybei.http://www.drasoskeliaspartija.lt/protesto-akcija-kaune/Pasirašykite peticiją: https://laisvavisuomene.lt/peticija-stop-tarnybu-smurtui-pries-vaika-ir-seima/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Spalio 17

Praėjo 77-eri mėnesiai po Lietuvos Valstybės smurto prieš 8-erių metų Vaiką ir nekaltus žmones.

Dar. Ir dar kartą! Primename. Prisimename ir priminsime Lietuvai, kad 2012-ųjų gegužės 17 d. labai ankstų rytą (panašiai Lietuvoje paskutinį kart buvo 1941-ųjų birželio 14-ąją per masinius trėmimus į Sibirą), Lietuvos valstybė Kauno rajone Garliavoje Klonio gatvėje įvykdė nusikaltimą prieš našlaitę 8-erių metų mergaitę Deimantę Kedytę. S. Skvernelio ir R. Požėlos vadovaujamas 240-ies uniformuotų, šarvuotų, šalmuotų, ginkluotų smogikų būrys užpuolė privačius namus ir, prisidengdami raudonai vilkinčia visagale antstole bei teismo... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Spalio 16

Karolis Venckus: „Mama yra be galo stipri, tačiau sėdėti kalėjime už nieką nėra malonu“

Iš minfoTeisininkų šeimoje augęs Karolis Venckus, atrodo, neturėtų turėti rūpesčių. Tačiau nerūpestingas gyvenimas liko toli už horizonto, kai šeimą užgriuvo rūpesčiai. Negalėdama apsiginti Lietuvoje buvusi seimo narė ir teisėja Neringa Venckienė turėjo trauktis ir prašyti politinio prieglobsčio Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu Neringa sulaikyta ir uždaryta įkalinimo įstaigoje. Karolis liko vienas, bet ne vienišas. Kalbamės su Karoliu apie esamą padėtį nesibaigiančioje byloje ir apie jo gyvenimo JAV ypatybes. Karolis nemėgsta... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Spalio 14

Spalio 13 d. vyko pilietinė akcija Labanoro girioje. Apie 1500 žmonių akciją miškams išsaugoti tyli visi Lietuvos oficiozai.

Andrejus Gaidamavičius pasidalino įrašu.Šiandien padarėme daugiau nei Aplinkos ministro sudaryta darbo grupė, kuri, panašu, taip ir neišlįs iš kabinetų pasižiūrėti realios miškų padėties. Alternatyvioji darbo grupė iš tūkstančio piliečių šiandien padarė didelį darbą - apėjo ir apžiūrėjo daugiau nei 10 km Labanoro girios miškų ir kirtaviečių ir priėmė sprendimą nevykdyti kirtimų saugomose teritorijose tol, kol nebus sugrąžinta buvusi jų gamtinė būklė. Gaila, kad ministras nesiteikė atvykti ir mūsų išklausyti, nors... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Spalio 06

Jonas bebaimis. Apie keistus Lietuvos teismų sprendimus.

Kauno pedofilijos byloje atsiskleidžia naujos detalės, kurios demonstruoja, kokias nesąmones rašo Lietuvos teisėjai savo nutartyse. Pvz., Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Rima Bražinskienė (nuotr.)  nusprendė, kad dėl to, kad Laimos ir Violetos Stankūnaičių tėvai Stasys ir Tatjana Stankūnai visą gyvenimą mušė savo dukteris, yra kaltas ...Drąsius Kedys. Tai paaiškėjo nagrinėjant Stankūnų ieškinį garsiai profesorei onkologei Laimai Bloznelytei Plešnienei. Po to, kai ji papasakojo Rūtos Janutienei laidai apie tai, kad pas... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 {lang.september} 28

JAV kongrese vyko posėdis dėl Neringos Venckienės politinio persekiojimo (video, nuotraukos)

  Rugsėjo 27 d. 21 val. (Lietuvos laiku) Vašingtone, JAV kongrese vyko posėdis dėl Neringos Venckienės politinio persekiojimo. Posėdį surengė Saugumo ir bendradarbiavimo Europoje komisija (CSCE – The Commission on Security and Cooperation in Europe) sudaryta iš JAV Atstovų Rūmų ir Senato narių bei kelių administracijos pareigūnų. Šį komisija yra plačiai žinoma Helsinkio komisijos vardu. Komisija tiria tarptautinių žmogaus teisių pažeidimus ir stebi, ar amerikiečių pareigūnų veiksmai neprieštarauja žmogaus... PLAČIAU »
Puslapiai: First 2 3 4 5 6 Last