lt en

Penktadienis, 2018 Liepos 06

Su Valsybės diena. Su Mūsų Lietuva! sveikiname Jus!

Su Valsybės diena. Su Mūsų Lietuva! sveikiname Jus! Jūs esate Lietuvos druska, kai liekate ištikimi Amžinosioms vertybėms, kurios apdovanoja mūsų gyvenimą tikrumu. Švęskite!http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-valsybes-diena-su-musu-lietuva-sveikiname-jus/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Liepos 04

Leonas Merkevičius. Garliavos byloje prokurorai ir teisėjai veikia kaip organizuotas nusikalstamas susivienjijmas. Liepos 4 d. 13:30 val. ir lepos 5 d. 13:30 val. svarbūs teismo posėdžiai Vilniuje.

Iš laisvaslaikrastis.ltArtėja svarbūs posėdžiai: Liepos 5 d., ketvirtadienį, 13.30 val. Vilniaus apygardos teismas skelbs nuosprendį Laimutės Kedienės byloje dėl jos tariamai padarytų skriaudų buvusiam aukštam prokurorui K.Betingiui.O jau šiandien, liepos 4 d., trečiadienį, 13.30 val. - šešerius metus vykdytos institucinio keršto akcijos kulminacinis momentas: Lietuvos Aukščiausiasis teismas - O. Fedosiukas (pirmininkas), A. Ridikas (pranešėjas), T. Šeškauskas - skelbs nuosprendį drąsių ir pilietiškų Garliavos operacijos liudininkų byloje. Atsižvelgiant į pasikeitusią konjunktūrą,... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Liepos 02

Venckienei į pagalbą skuba JAV įstatymų leidėjai

Ilinojaus Vasltijos kongresmenas sieks įteisinti pataisą, kuri sustabdys Neringos Venckienės, ekstradicijos procesą, rašo usnews.com.JAV atstovas Randis Hultgrenas pristatė šią pataisą praėjusią savaitę. Būtent šio politiko atstovaujamoje Ilinojaus valstijoje ir gyveno besislapsčiusi buvusi Seimo narė. Lietuvos prokurorai siekia N. Venckienės grąžinimo į Lietuvą, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų. Respublikonų siūlymas vadinasi „Suteikite... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

JAV Kongrese dar vienas įstatymas, nukreiptas prieš Lietuvos vyriausybės pareigūnus, seksualiai prievartavusius Deimantę Kedytę

Dar vienas kongresmenas pateikė įstatymo projektą dėl Neringos Venckienės politinio persekiojimoJungtinių Amerikos Valstijų kongresmenas Rendis Hultgrenas (Randy Hultgren), birželio 27 dieną, pateikė įstatymo projektą JAV kongresui dėl teisėjos Neringos Venckienės politinio persekiojimo. Tai jau antrasis pasiūlymas Jungtinių Valstijų kongrese dėl atleidimo N.Venckienę nuo Lietuvos-Amerikos ekstradicijos sutarties.https://www.govtrack.us/congress/bills/115/hr6257/textRendis Hultgrenas išrinktas Ilinojuje. Jis tapo Atstovų Rūmų Nariu 1998 metais.Šiame projekte teigiama:Mr  Hultgren pristatė šį projektą, kuris yra siunčiamas Teisės komitetuiDėl pagalbos teisėjai Neringai... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

Dalia Grybauskaitė supranta savo kaltę prieš Deimantę Kedytę ir nori ją paslėpti

Deimante, ar esi gyva?Čia yra pasakojimas apie Deimantę, mažą mergaitę, tuomet gal 8 metukų, kaip Lietuvos gintarėlį nuo Baltijos krantų, kuri ilgą laiką patyrė didžiulių nepelnytų skriaudų. Deimantės skaudus likimas persipynė  su Lietuvos valdžios veiksmais, Lietuvos paprastų žmonių pozicija ir pagaliau dviejų Kedžių ir Venckų šeimų nepavydėtinais likimais. Konkrečiai dabar kalba eina apie Deimantės tetos, jos globėjos Neringos Venckienės likimą, jos ekstradiciją į Lietuvą, nes ją nori iš JAV išsireikalauti... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

Valdas Vižinis. Žygimantas Pavilionis sako mafijai : „aš savas“

Žygimantas Pavilionis sakėsi perkalbėsiąs su Mūsų Kongresmenu Smitu. Suprantu. Reikia ELITUI parodyti - aš savas, JŪSŲ. Dėl pinigų ir įtakų. Mainais į paslapčių saugojimą. Juolab nesunku. Kur kas paprasčiau nei perkalbėti Klonio žmones, anuose rinkimuose įkėlusius į Seimą savo atstovus. Mes ir 2016 išlikome, ponas Žygimantai. Niekur nedingome. Tik kiek pasiorientavome. Mūsų vis dar labai daug. Nieko nepamirštame. Mes sekam naujienas, esame disciplinuoti balsavime ir protestuose. Dabar mus vienija Neringos... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

Sprendimas dėl Venckienės ekstradicijos atidedamas kelioms savaitėms

Čikagos federalinio teismo teisėja mažiausiai kelioms savaitėms atidėjo sprendimą dėl buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės ekstradicijos iš Jungtinių Valstijų.Naujienų agentūros „Associated Press“ žurnalistas Michaelas Tarmas tviteryje paskelbė, kad ketvirtadienį vykusio posėdžio metu teisėja „paprašė dar kelių savaičių bet kokiam sprendimui priimti“. Lietuvos prokurorai siekia N. Venckienės grąžinimo į Lietuvą, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko... PLAČIAU »
Puslapiai: First 2 3 4 5 6 Last