lt en

Antradienis, 2019 Sausio 08

Povilas Gylys. Šeimininkai mums parinko ir paskyrė savo kandidatus į prezidentus.

Iš pozicija.orgIr visi pastabūs piliečiai mato: G.NAUSĖDA ir I.ŠIMONYTĖ mums pateikiami kaip vieninteliai solidūs, patikimi pretendentai.Šeimininkams nėra labai svarbu, kuris iš jų laimės rinkimus. Abu jie būtų pakankamai paslaugūs, politiškai patogūs.Todėl kas galėtų paneigti versiją, kad rinkiminės strategijos tikslas į antrą rinkimų turą atvesti kaip tik šiuos du kandidatus. Jei tai “elitinės” žiniasklaidos, politologų, sociologinių apklausų rengėjų, teisėsaugos (jai irgi tai ne pirmas kartas) pastangomis pavyktų padaryti, šeimininkai rinkimus laimėtų... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Gruodžio 31

Su Naujaisiais 2019-aisiais metais!

Su Naujaisiais 2019 metais! http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-naujaisiais-2019-aisiais-metais/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2018 Gruodžio 27

Su šventomis Kalėdomis, drąsūs žmonės!

Su šventomis Kalėdomis, drąsūs žmonės! http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-sventomis-kaledomis-drasus-zmones/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Gruodžio 21

„Ar dar gyva Deimantė?": nuo Garliavos operacijos, tapusios institucinio smurto prieš vaiką simboliu, jau praėjo 79 mėnesiai

Ar Tu, Deimante, dar gyva? Iš tiesos.lt Vinco Kubiliaus reportažas iš Vilniaus Simono Daukanto aikštės prie LR Prezidentūros - VIDEO: http://www.drasoskeliaspartija.lt/ar-dar-gyva-deimante-nuo-garliavos-operacijos-tapusios-institucinio-smurto-pries-vaika-simboliu-jau-praejo-79-menesiai/  ... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Gruodžio 12

„Garsusis” advokatas Gintaras Černiauskas pateko į LRT nemalonę. Kodėl!?

Advokatas Gintras Černiauskas (beje, prisistatęs kandidatu į Kauno merus 2019 m. rinkimuose) LRT tiklalapyje 2018 m. gruodžio 12 d. aprašomas tokiu tekstu: „…jeigu būtų nustatyta, kad G. Černiauskas pažeidė profesinės etikos principus, jam būtų keliama drausmės byla. Šią svarstytų Advokatų garbės teismas ir spręstų, ar taikyti drausminę atsakomybę”.Visą straipsnio tekstą, pavadinimu „LRT tyrimas. „Ofšorų” istorijoje – į politiką žengiančio advokato ir „Gazprom” atstovo vardai”, skaitykite ČIA.P.S. Kyla pagrįstas klausimas: „Kodėl... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Gruodžio 08

Dėmesio, šiandien, 2018 m. gruodžio 8 d., šeštadienį, 11 val., Kaune vyksta „Drąsos kelias” politinės partijos deleguotų narių suvažiavimas!

Vadovaujantis „Drąsos kelias” politinės partijos įstatų 4 skyriaus 14 punktu, 2018 m. gruodžio 8 d. (šeštadienį) 11 val. šaukiamas „Drąsos kelias” politinės partijos deleguotų narių suvažiavimas, kuris vyksta viešbučio „BEST BALTIC Kaunas”  konferencijų salėje, adresu – Mickevičiaus g. 28, Kaunas LT-44311.Suvažiavimo darbotvarkė:1. „Drąsos kelias” politinės partijos 2017 m. veiklos ataskaita;2. „Drąsos kelias” politinės partijos 2017 m. finansinė ataskaita;3. Dėl 2019 m. vyksiančių rinkimų Lietuvos Respublikoje.4. Kiti klausimai.„Drąsos kelias” politinės partijos... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Gruodžio 08

Buvęs prokuroras nepatenkintas Laimutės Kedienės išteisinimu.

Buvęs Kauno apygardos prokuroras Kęstutis Betingis Aukščiausiajam teismui apskundė Vilniaus apygardos teismo sprendimą, kuriuo buvo išteisinta Laimutė Kedienė dėl trijų dalykų: dėl Lietuvos himno išniekinimo, buvusio prokuroro Kęstučio Betingio šmeižto ir melagingo pranešimo apie nusikaltimą. Priminsime, kad 2018 m. kovo mėn. Vilniaus apylinkės teismas priėmė išteisinamąjį nuosprendį šioje byloje. Sprendima apskundė minėtas buvęs prokuroras, bet 2018 m. liepos mėn. Vilniaus apygardos teismas šio sprendimo nepakeitė. Taigi, advokatu dabar dirbantis, buvęs... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last