lt en

Šeštadienis, 2017 Balandžio 15

Su Šventomis Velykomis, Brangūs ir Drąsūs Lietuvos žmonės!

Su Šventomis Velykomis, Brangūs ir Drąsūs Lietuvos žmonės! Su Prisikėlimu iš liūdesio ir nevilties! Su ištikimybe Tiesai! Su prasmingu Gyvenimu! „Drąsos kelias“ politinė partija http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-sventomis-velykomis-brangus-ir-drasus-lietuvos-zmones/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2017 Kovo 11

Su kovo 11-ąją, su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

  SVEIKINIMAS Su kovo 11-ąją, su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!Informacija, Nuomonės2017/03/11Comments Off  Mūsų Tėvynėje, mūsų Lietuvoje daug skausmo, daug neteisingumo, daug vargo. Daug žmogaus nuvertinimo. Gaila, bet daug ką mes patys leidome sugadinti mūsų Lietuvos tikrajame gyvenime savo neveiklumu ir praeities abejingumu. Labai skaudžios Tiesos išdavystės pasekmės tebeslegia mūsų kartą… Tokia tikrovė, praėjus 27-eriems metams… Tačiau kovo 11-oji yra viltingoji mūsų šventė! Ir kiekvienas, kuris savo gyvenimu kūrė ir tebekuria Lietuvoje teisingumą... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2017 Vasario 16

Lietuva! 99-eris metus Tave mes mylėjome ir kūrėme...

   ATSISIŲSTI Lietuva! 99-eris metus Tave mes mylėjome ir kūrėme... Kaip ir Tu mokei mus kantrybės, nuoširdumo ir atjautos. Tu mokinai mus džiaugtis artimo sėkme ir nepasiduoti pavydui. Tu traukei mus iš puikybės duobės per atsiprašymą ir atgailą dėl mūsų egoizmo ir žvėriško elgesio. Tu mokei mus už skriaudą nekeršyti karu. Tu visuomet skatinai pamiršti, kas buvo bloga ir santykį su kitu pradėti nuo balto lapo. Tačiau tuo pačiu, Lietuva, Tu... PLAČIAU »

Antradienis, 2017 Sausio 10

Paviešinta patobulinta Konstitucinio Teismo vaizdo įrašo versijaa

Vakar Konstitucinis Teismas nuoširdžiai pakvietė visus pasižiūrėti filmą apie Lietuvą.„Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas su džiaugsmu praneša, kad į oficialią PKJK IV kongreso svetainę įkeltas Lietuvą pristatantis vaizdo įrašas“, - buvo sakome Konstitucinio Teismo pranešime visuomenei.Šiandien internete pasirodė patobulinta Konstitucinio Teismo vaizdo įrašo versija apie Lietuvą ir su lietuviškais subtitrais.   http://www.ekspertai.eu/paviesinta-patobulinta-konstitucinio-teismo-vaizdo-iraso-versija91128/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2016 Gruodžio 31

Su Naujaisiais 2017-aisiais!

  Atsisiųsti sveikinimą ČIA! Su Naujaisiais 2017-aisiais metais sveikiname Jus! http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-naujaisiais-metais-jus/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2016 Gruodžio 24

Su šv. Kalėdomis, Brangieji!

   ATSISIŲSTI SVEIKINIMĄ ČIA Mieli ir drąsūs Lietuvos žmonės! Mūsų Tėvynės dukterys ir sūnūs, čia, Gimtinėje, ir visame laisvajame pasaulyje!Esate brangus turtas! Esate Šviesa naktyje, ilgiausioje naktyje, kuri, atrodė, niekada nesibaigs. Gyvenate pasaulio neapykantos skaudinami, bet Jūs nesate tamsos paliesti žmonės.Jūs pasirinkote būti žibintais, jei pritrūktų kelią nušviečiančios Žvaigždės šviesos.Jūs pasirinkote būti To Kūdikio bendruomene, kurioje vietą sau rado tiek dosnūs išminčiai, tiek beturčiai, tiek apylinkių piemenys. Jūs pažinote Tiesos paprastumą... PLAČIAU »

Penktadienis, 2016 Gruodžio 16

Gruodžio 16 d., penktadienį, 11 val., Vilniuje bus perduodamos Kalėdų dovanos Drąsiaus Kedžio dukrai.

Gruodžio 16 d., penktadienį, 11 val., Vilniaus miesto savivaldybėje Laimutė ir Vytautas Kedžiai per Vaiko Teisių apsaugos skyrių perduos dovanas savo mylimai anūkei, Drąsiaus Kedžio dukrai, prievarta pagrobtai iš gimtųjų namų prieš 4 metus ir 7 mėnesius. Būkite liudininkais  šio įvykio. Primename, kad Vilniaus m. Vaiko Teisių apsaugos skyrius yra juridiškai atsakingas, kad šv. Kalėdų proga  Mergaitė dovanas gautų. http://www.drasoskeliaspartija.lt/gruodzio-16-d-penktadieni-11-val-vilniuje-bus-perduodamos-kaledu-dovanos-drasiaus-kedzio-dukrai/... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last