lt en

Trečiadienis, 2018 Birželio 27

Naujausios žinos! JAV kongresmenas Chris’as Smith’as pateikė įstatymo pataisas atleisti Neringą Venckienę nuo ekstradicijos.

Iš congress.gov/https://chrissmith.house.gov/155 Kongresas2D SesijaA. R. 6218Dėl teisėjos Neringos Venckienės atleidimo, kurios nori Lietuvos valdžia dėl kaltinimų, susijusių su jos kova dėl teisingumo prieš Lietuvos pareigūnus, kaltinamus jos jaunos dukterėčios seksualiniu išnaudojimu.ATSTOVŲ RŪMUOSEPonas Smitas iš Naujojo Džersio pristatė šį įstatymo projektą; kuris buvo paskirtas teisės komitetui, 2018 m. birželio 25 dieną.ĮSTATYMO PROJEKTASDėl teisėjos Neringos Venckienės atleidimo, kurios nori Lietuvos valdžia dėl kaltinimų susijusių so jos kova dėl teisingumo prieš Lietuvos pareigūnus... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Birželio 26

Birželio 28 d., šį ketvirtadienį, Jungtinių Amerikos Valstijų Čikagos teismas nagrinės Neringos Venckienės ekstradicijos bylą.

Primename, kad Lietuvos Generalinė prokuratūra, pateikdama Jungtinėms Amerikos Valstijoms melagingus kaltinimus, siekia Neringos Venckienės sugrąžinimo į Lietuvą.http://www.drasoskeliaspartija.lt/birzelio-28-d-si-ketvirtadieni-jungtiniu-amerikos-valstiju-cikagos-teismas-nagrines-neringos-venckienes-ekstradicijos-byla/... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Birželio 26

Pagal melagingus generalinės prokuratūros kaltinimus N.Venckienė jau penkis mėnesius laikoma Čikagos kalėjime

Neringa Venckienė, kuri bandė apginti savo brolio prievartaujamą mergaitę, jau penki mėnesiai laikoma Čikagos kalėjime pagal melagingus generalinės prokuratūros ir jos vadovo, generalinio prokuroro, patologinio melagio E.Pašilio kaltinimus. Pats E.Pašilis jau seniai turėjo sėdėti cypėje vien už tai, kad asmeniškai davė melagingus parodymus Strasbūro teisme, tvirtindamas, kad jokio CŽV kalėjimo Lietuvoje nebuvo. Europos žmogaus teisių teismas nepatikėjo E.Pašilio ir pripažino, kad Lietuvoje veikė slaptas CŽV kalėjimas, kuriame buvo metodiškai kankinami žmonės,... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2018 Birželio 21

Į JAV plūsta prašymų ir maldų kupini laiškai: už Venckienę mūru stoja teta ir Sadūnaitė

Buvusi teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė federaliniame Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kalėjime jau nuo vasario 22-osios. Per šį laiką JAV institucijas pasiekė ne vienas N. Venckienę ginantis laiškas, kuriuo prašoma neperduoti jos Lietuvai.N. Venckienę JAV teismuose gina du advokatai, vienas jų dirba nemokamai. Pirmąjį kartą dar kovo 5-ąją N. Venckienės advokatai kreipėsi į JAV teismą su prašymu nebesvarstyti ekstradicijos klausimo. Esą ekstradiciją reikia atmesti, nes visa ši situacija –... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Birželio 17

Birželio 17 d. sukanka 6 metai ir 1 mėnuo nuo Lietuvoje įvykdyto nusikaltimo prieš vaiką.

Birželio 17 d. sukanka 6 metai ir 1  mėnuo nuo Lietuvoje įvykdyto nusikaltimo prieš vaiką ir taikius žmones. 2012 m. gegužės 17 d. įvykdytas Deimantės Kedytės pagrobimas iš gimtųjų namų yra iki šiol valstybės dangstomas nusikaltimas. Nusikaltime dalyvavo 240 Lietuvos valstybės pareigūnų - tai oficialioji statistika. Nei vienas iš jų nėra nubaustas. Šio nusikaltimo pagrindinė auka - aštuoniametė mergaitė iki šiol jau virš šešerių metų yra laikoma paslaptyje. Lietuvos teisinė... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2018 Birželio 14

Birželio 14 d., praėjus 112 dienų po sulaikymo, JAV Čikagoje sprendžiamas Neringos Venckienės ekstradicijos klausimas.

„Maitvanagiams, nekantriai laukiantiems N.Venckienės šermenų, dar teks pakentėti. Čikagos federalinis teismas suteikė politinei pabėgėlei galimybę pateikti papildomus dokumentus ir atidėjo jos ekstradiciją iki... birželio 14 dienos. Koks sutapimas lietuvei, sprendžiančiai savo gyvenimo ar mirties klausimą! Tikėsimės, kad ši diena visiems, vis dar tebetikintiems teisingumu, taps Vilties, o ne Gedulo diena" - prieš mėnesį laiko socialiniame tinkle rašė buvęs Seimo „Drąsos kelias" frakcijos narys žurnalistas Vytautas Matulevičius.Taigi, šiandien, mūsų Tautai istoriškai... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Birželio 01

Birželio 2 d. sukanka 100 dienų, kai Neringa Venckienė nelaisvėje laukia JAV valdžios sprendimo dėl ekstradicijos.

2018 m. birželio 2 d. sukanka 100 dienų, kai Neringa Venckienė nelaisvėje laukia JAV valdžios sprendimo dėl ekstradicijos į Lietuvą. Primename, kad Neringa Venckienė yra sulaikyta 2018 m. vasario 22 d. Po Jos sulaikymo į pasaulio visuomenę kreipėsi Neringos sūnus Karolis Venckus, kuriam birželio mėnesį sukanka 19 metų. Savo vaizdo įraše Karolis Venckus ragino pasirašyti peticiją, kad JAV valdžia neatiduotų Jo motinos Neringos Venckienės į... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last