lt en

Pirmadienis, 2019 Kovo 04

Geriausia prezidentės kalba.

Baigianti savo kadenciją Lietuvos prezidentė D. Grybauskaitė staiga stojo ginti diskusijų bei nuomonės laisvę ir pasisakė prieš įvairius draudimus šioje srityje. „Lietuva turi išlikti ta europinės kultūros ašimi ir šalimi, kurioje mes turime laisvę būti laisvais. Todėl, tik atvirai diskutuodami, priimdami ir gerbdami įvairias nuomones, galime kurti pažangos valstybę“, – 2019 metų vasario 16 - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtame koncerte Vilniuje pasakė D. Grybauskaitė. „Kitaip galime prarasti viską, drausdami... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Kovo 04

Atrodo, Lietuvoje vyksta rinkimai.

Bent jau taip tvirtina VRK darbuotojai – kas jau kas, bet jie tai tikrai turėtų žinoti. Jei rinkimai įvyks, jie tvirtins, kad pasinaudojome savo konstitucine teise rinkti ir būti renkami ir laisvuose bei lygiuose rinkimuose išsirinkome savivaldybių merus ir tarybas. Atsiras ir tokių, kurie juos vadins savivaldos rinkimais. Klausti, ką TAI, ką ir kaip išsirenkame Lietuvos Respublikoje, turi bendra su Vakarų Europos savivalda, neverta – prieš Seimo rinkimus nuolat kartojasi tas pats... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Kovo 04

Algimantas Rusteika. Pabalsavom. O gal palaidojom. Bet estus ir vėl aplenksim.

Žmonių daug, stebėtojo nė vieno – matyt, nėra ko stebėt. Viskas gerai, tvarkingai lyja, tvarkingai parkuojasi, tvarkingai eina, ima, brauko, įmeta, tvarkinģai išeina. Tik visąlaik nuojauta – kažkas ne taip. Ir tik išėjęs supratau – labai panašu į laidotuves, tik be vainikų ateina. Žmonės nesišneka, viską daro tylėdami, vaikšto tartum ant pirštų galiukų. Girdisi tik batų čiužėjimas ir durų klakt klakt. Įeina lėtai, dairosi, kalbėti ir nereikia – ištiesia dokumentą, paduoda lapelį,... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Kovo 03

Aurimas Guoga: Neringa Venckienė pamažu laimi

Taigi taigi, pradeda pildytis pranašystė, kad pirmieji išgrius Venckienės dergėjai, kad antrankius pirma pamatysime ant jos nekentėjų rankų.Pirmoji kregždė buvo Eligijus Masiulis; po to į manipuliacijos vertybiniais popieriais skandalą įpuolė (kandidatas į Kauno merus) Gintaras Černiauskas; dabar jau išdidžius teisėjus matome vaikštančius su antrankiais. Tuo tarpu kongreso narys Chris Smith dar kartą pateikė įstatymo projektą, kad N.Venckienė nebūtų išduota Lietuvai kol neišnagrinėtas jos politinio prieglobsčio prašymas (senasis pateikimas nustojo galios... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Vasario 20

Su 15-uoju Gimtadieniu, Deimante!

DEIMANTE, sveikiname visi Tave su gražiu, svarbiu ir reikšmingu 15 – uoju Gimtadieniu! Tegul mažos tavo svajonės virsta didelėmis, tegul jos pildosi ir niekada jų nepritrūksta. Tegul visos žvaigždės dovanų neša svajones, o Tavo širdyje tegul gyvena pasakos apie stebuklus. Lai Tau sekasi viskas, ko tik nori ir trokšti.  Šią dieną Tave sveikina visi: seneliai, draugai ir kiti artimieji, visi, kuriems esi svarbi, kuriems rūpi ir kurie Tavęs nepamiršo.   Iš p.p. „DK” f http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-15-uoju-gimtadieniu-deimante/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Vasario 17

Praėjo 81 mėnuo nuo Deimantės Kedytės pagrobimo.

Primename, kad disidentė sesė Nijolė Sadūnaitė, Laisvės premijos laureatė, kalbėdama 2018 m. sausio 13 d. Seimo tribūnoje aukščiausiems Lietuvos pareigūnams, davė užduotį: Iki Lietuvos 100-mečio šventės atsakyti į klausimą ar Deimantė Kedytė, 2012 metų gegužės 17 d. išvežta iš savo gimtųjų namų, yra sveika ir gyva, o, jei mirusi – nurodyti kapo vietą. Praėjo jau vieneri metai. Lietuva ką tik paminėjo savo 101-ąjį gimtadienį. Tačiau Prezidentė, Premjeras ir Seimo pirmininkas... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2019 Vasario 16

JAV Kongreso narys Chris Smith tęsia kovą už Neringą Venckienę.

JAV Kongreso narys Chris Smith tęsia kovą už Neringą Venckienę.JAV Kongreso narys Chris Smith (New Jersey valstija), nesirengia nuleisti rankų – praeitą savaitę (vasario 7 d.) naujajam demokratu vadovaujamam Kongresui pristatė jo parengtą privatų įstatymą, su šiek tiek atnaujinta informacija, Neringai Venckienei apgintihttps://www.congress.gov/116/bills/hr1107/BILLS-116hr1107ih.pdfKetvirtadienį, kuomet buvo pristatytas šis įstatymas, Kongrese lankėsi ir aukšti Lietuvos pareigūnai. Sekant Lietuvos spaudą, šio įstatymo kopija paviešinta nebuvo. Nesulaukė dėmesio ir Lietuvos žurnalistai, ypač ,,Lietuvos rytas”,... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last