lt en

Trečiadienis, 2018 Lapkričio 07

Danutė ŠEPETYTĖ. Vienišas (?) Neringos Venckienės kareivis

Danutė ŠEPETYTĖ. Vienišas (?) Neringos Venckienės kareivisIš respublika.lt 2018 11 04 Rugsėjo pabaigoje žurnalistas, Vito Lingio premijos laureatas Vytautas MATULEVIČIUS Vašingtone liudijo garsioje Neringos Venckienės persekiojimo byloje. Jo liudijimas svarbus ne tik N.Venckienės ekstradicijos atžvilgiu, jis svarbus ir kaip laisvos asmenybės gestas visuotinės mimikrijos ir nešlovės laikais, vadinamajam elitui atvirai niekinant ir pravardžiuojant Garliavos mergaitę gynusius piliečius „patvoriniais“ ir „violetinių gauja“. - Kokiomis aplinkybėmis atsidūrėte Vašingtone?- Mane pasikvietė JAV kongreso Helsinkio, t.y.... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Lapkričio 04

Reikalavimas LRT – parodyti mitingą „STOP tarnybų smurtui prieš vaiką ir šeimą" (kviečiame pasirašyti)

Spalio 30 d. mitingo prie LR Seimo vaizdo įrašas: Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos direktoreiMonikai Garbačiauskaitei-BudrieneiKreipimasisDėl šališko visuomenės mitingo nušvietimo ir būtinybės parodyti jo vaizdo įrašąSpalio 30 dieną prie Lietuvos Respublikos Seimo įvyko mitingas, kuriame reikalauta stabdyti masinį vaikų atiminėjimą iš tėvų, skubiai taisyti pernai įvykdytą ydingą Vaiko teisių apsaugos sistemos reformą, keltas jos iniciatorių politinės ir teisinės atsakomybės klausimas. Didžiausias pastaraisiais  metais mitingas atspindėjo visuomenės daugumos kritišką požiūrį į voliuntariškai... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Spalio 30

Spalio 30 d., antradienį, 17 val., prie LR Seimo vyks visuomenės mitingas „STOP tarnybų smurtui prieš Vaiką ir Šeimą”

Spalio 30 d., antradienį, 17 val., prie LR Seimo vyks visuomenės mitingas „STOP tarnybų smurtui prieš Vaiką ir Šeimą”. Bijo. Labai bijo šio mitingo visi tie, kas savo pirštelius buvo prikišę prie 2012-ųjų Garliavos. Jiems labai šiandienos įvykiai Kaune dėl jėga iš tėvo atimtų vaikų asocijuojasi su nuskriausta Deimante Kedyte. Jiems labai norisi skriausti, arba nematyti skriaudiko, o atsakyti už tai labai, net labai nesinori. Tai labai gerai parodo Press Jazz TV http://www.drasoskeliaspartija.lt/spalio-30-d-antradieni-17-val-prie-lr-seimo-vyks-visuomenes-mitingas-stop-tarnybu-smurtui-pries-vaika-ir-seima/... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Spalio 30

Andrius Švarplys: „Tai iš esmės yra informacinis teroras“

Kaip N.Pumprickaitė vakar savo laidoje „Savaitės panorama“ pristatė kauniečių šeimos vaikų bylą?Ogi kaip dviejų Seimo narių kišimosi istoriją.Neįtikėtinas dugnas. Visuomeninė televizija, pasirodo, nieko nežino apie bylos faktus, žmogaus teises, tiriamąją žurnalistiką, viešinimo funkciją, institucijų priežiūrą, jų galimą piktnaudžiavimą, t.y. ji nieko nežino apie klasikines žurnalistikos funkcijas. Ji pradėjo veikti kaip sistemos stogas. Ji kviečiasi ne žmogaus teisių gynėjus, o institucinį mundurą plaunančią Kontrolierę.Raigardas Musnickas jau nuo vakar skelbia pagrindinę šio... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Spalio 26

Algimantas Rusteika. Tai nebėra mūsų valstybė, žmonės.

Vienas toks vaikelis labai neklausė mamytės, kuri jam pliaukštelėjo per subinikę. Ir labai nori pas mamytę, klykia, kad tik jo neatimtų, bet valstybė jį atima ir atiduoda globėjams. Nes globėjai juk visada geriau už blogą mamytę.Kitas toks vaikelis labai klausė mamytės, kuri padarė blogiau. Ir labai nenori pas mamytę, klykia, kad tik jo neatimtų iš globėjos, bet valstybė atsiunčia 240 ginkluotų vyrų, jį atima ir mamytei atiduoda. Nes globėjai niekada... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Spalio 24

Protesto akcija Kaune.

2018 m. spalio 24 d., trečiadienį, 14 val., Kaune Nemuno g. 31 prie Kauno m. Vaiko teisių skyriaus vyks protesto akcija, organizuojama LR Seimo nario Naglio Puteikio.Akcijos pavadinimas „Apginkime šeimą".Būtent, šiandien Vaiko teisių skyrius spręs klausimą, ar grąžinti vaikus kauniečių šeimai, iš kurių protui nesuvokiamomis represijos priemonėmis rugsėjo pabaigoje buvo atimti dviejų metų berniukas ir trijų metų mergaitė.Apie šiandien vyksiantį protestą pranešta Kauno miesto savivaldybei.http://www.drasoskeliaspartija.lt/protesto-akcija-kaune/Pasirašykite peticiją: https://laisvavisuomene.lt/peticija-stop-tarnybu-smurtui-pries-vaika-ir-seima/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Spalio 17

Praėjo 77-eri mėnesiai po Lietuvos Valstybės smurto prieš 8-erių metų Vaiką ir nekaltus žmones.

Dar. Ir dar kartą! Primename. Prisimename ir priminsime Lietuvai, kad 2012-ųjų gegužės 17 d. labai ankstų rytą (panašiai Lietuvoje paskutinį kart buvo 1941-ųjų birželio 14-ąją per masinius trėmimus į Sibirą), Lietuvos valstybė Kauno rajone Garliavoje Klonio gatvėje įvykdė nusikaltimą prieš našlaitę 8-erių metų mergaitę Deimantę Kedytę. S. Skvernelio ir R. Požėlos vadovaujamas 240-ies uniformuotų, šarvuotų, šalmuotų, ginkluotų smogikų būrys užpuolė privačius namus ir, prisidengdami raudonai vilkinčia visagale antstole bei teismo... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last