lt en

Ketvirtadienis, 2020 Balandžio 23

Neringa Venckienė. Privalome atsilaikyti.

„Žmogus, kuris bent kažką suvokia ir nori būti laisvas, jis turi atsilaikyti prieš šitą teroristinę žiniasklaidos propagandą, priešintis pavergimo mechanizmams, ir jo atrama bus vienokie ar kitokie autoritetai. Jeigu tu neatsilaikai prieš šitą komercinės žiniasklaidos, prekių pasaulio terorą – viskas, tu iš karto patenki į vergo karalystę“, - rašė filosofas Arvydas Šliogeris. Beveik neskaitau didžiausių Lietuvos žiniasklaidos melagių: „Lietuvos rytas“, „15 min“.... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2020 Balandžio 23

Dokumentas dėl Deimantės Kedytės tarptautinės paieškos – klastotė, atskleidė „delfi.lt“. Ir vėl apsimelavo.

Balandžio 16 d. ekspertai.eu pranešė, kad Jungtinės Tautos paskelbė Deimantės Kedytės tarptautinę paiešką. Apie tai rašėme straipsnyje „Jungtinės Tautos paskelbė Lietuvos valstybės vardu pradangintos Deimantės Kedytės tarptautinę paiešką“. Tačiau balandžio 22 d. nepriklausomas Žmonių partijos portalas atskleidė, kad jokios tarptatinės paieškos nėra – tai melas. Apie tai skelbiama delfi.lt rubrikos „Melo detektorius“ publikacijoje „Atgaivino seną istoriją: meluoja apie Jungtinių Tautų ieškomą Stankūnaitės dukrą“. „Šis dokumentas – klastotė, o straipsnyje pateikiama... PLAČIAU »

Penktadienis, 2020 Balandžio 17

Balandžio 17 d. sukako 95-eri mėnesiai po Deimantės Kedytės pagrobimo.

Balandžio 17 d. sukako 95-eri mėnesiai po Deimantės Kedytės pagrobimo. Šis 2012-ųjų gegužės 17 d. įvykis akmeniu gulė ant represijas vydžiusių pareigūnų gyvenimų. Jungtinės Tautos Deimantę Kedytę laiko dingusiu asmeniu., nes Lietuvos valstybė jau eilė metų nesugeba atsakyti į klausimą, ar Deimantė Kedytė yra gyva.http://www.drasoskeliaspartija.lt/balandzio-17-d-sukako-95-eri-menesiai-po-deimantes-kedytes-pagrobimo/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2020 Balandžio 17

Balandžio 16 d. sukako 10 metų po Drąsiaus Kedžio mirties.

Balandžio 16 d. sukako 10 metų po Drąsiaus Kedžio (1972 09 04 – 2010 04 16) nužudymo. Tai Tėtis, atidavęs savo gyvybę už dukrą Deimantę. Amžina Jam atmintis… http://www.drasoskeliaspartija.lt/balandzio-16-d-sukako-10-metu-po-drasiaus-kedzio-mirties/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Balandžio 13

Neringa Venckienė: apie kalėjimą, pedofilijos bylą ir Ameriką.

Pasikalbėkime su Karoliu Venckumi - tai naujas lietuviškas „podcastas" („gaminys") pokalbiams su įdomiais Lietuvos ir užsienio piliečiais, kurių nuomonė ne visada laukiama didžiuosiuose Lietuvos naujienų portaluose.Pirmas Karolio Venckaus pokalbis us savo mama Neringa Venckiene:Čikaga, Jungtinės Amerikos Valstijos - Garliava, Lietuva. ... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Balandžio 13

Su šv. Velykomis! Su Prisikėlimo viltimi!

Mirties įveikti neįmanoma. Mirė, miršta ir mirs visi. Visi, kas buvo, yra ar bus gyvi. Kūdikiai, šiandien gimstantys suaugusiųjų džiaugsme, atėjus laikui, mirs ligos, kančios, bado ar tarp žmonių kilusio karo skausme. Kaip jums toks gyvenimo scenarijus? Gyvūnų pasaulyje tas pat, arba dar skausmingiau. Viena paukščių rūšis išperi savo jauniklius, o kita paukščių rūšis tais išperėtais jaunikliais maitina savo ką tik išperėtus jauniklius. Su augalų gyvybe ne ką geriau. Medžiai... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2020 Balandžio 09

Padėkime visi kartu Aurimui Drižiui!

2020 m. balandžio 7 d. „Laisvas laikraštis" žurnalisto Aurimo Drižiaus apeliacinis skundas buvo atmestas. Nuosprendis, kuriuo Aurimas Drižius buvo nuteistas už Stankūnaitės, jos tėvų Stasiaus ir Tatjanos Stankūnų „šmeižtą", įsiteisėjo. Jam reikės sumokėti 14 000 eurų (keturioliką tūkstančių eurų) žalai atlyginti, 2,5 metų (du su puse metų) pataisos namuose (lygtinai) ir uždrausta rašyti straipsnius apie Laimutę Stankūnaitę, jos nužudytą seserį Violetą Naruševičienę, Naruševičienės dukrą Orintą Naruševičiūtę ir jos pusserę Deimantę... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last