lt en

Penktadienis, 2016 Gruodžio 16

Gruodžio 16 d., penktadienį, 11 val., Vilniuje bus perduodamos Kalėdų dovanos Drąsiaus Kedžio dukrai.

Gruodžio 16 d., penktadienį, 11 val., Vilniaus miesto savivaldybėje Laimutė ir Vytautas Kedžiai per Vaiko Teisių apsaugos skyrių perduos dovanas savo mylimai anūkei, Drąsiaus Kedžio dukrai, prievarta pagrobtai iš gimtųjų namų prieš 4 metus ir 7 mėnesius. Būkite liudininkais  šio įvykio. Primename, kad Vilniaus m. Vaiko Teisių apsaugos skyrius yra juridiškai atsakingas, kad šv. Kalėdų proga  Mergaitė dovanas gautų. http://www.drasoskeliaspartija.lt/gruodzio-16-d-penktadieni-11-val-vilniuje-bus-perduodamos-kaledu-dovanos-drasiaus-kedzio-dukrai/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2016 Liepos 06

SKANDALAS. L. Kedienei iškelta byla

Iš laisvaslaikrastis.lt SKANDALAS. L. Kedienei iškelta byla už D. Sinkevičiaus, D. Dargio, G. Poteliūnaitės ir G. Gorienės rašinius, anūko himną, ir pareiškimą dėl D. Kedžio nužudymo! (papildyta skundu dėl bylos suklastojimo)Naujasis generalinis prokuroras Evaldas Pašilis turbūt tik pirmą tarnybos mėnesį vaidino, jog dirba, kovoja su korumpuotais prokurorais, juos šalina iš darbo.Kauno prokuratūroje – ta pati stagnacija ir tas pats išsidirbinėjimas, koks buvo prie Valio, Valantino, ir visų kitų. Tai tarsi atskira... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2016 Birželio 29

Neteisingumas: Olga Girdauskienė teisiama už tai, ko nedarė

Yra toks dienraštis, kuriame rasti tiesą Garliavos Mergaitės, įkalintos nežinioje, klausimuose yra neįmanoma. Tačiau piktžiugiškumas dėl to, kad teisiamas nekaltas žmogus, dienraštyje daugiau nei akivaizdus.Gaila bet kokio žmogaus, kuris džiaugiasi kito žmogaus gyvenimo sužlugdymu. Olga Girdauskienė yra nekaltas žmogus, kuri išliks. O melas su jo parankiniais praeis, išnyks, nes  tokia jau to jų pasirinkto melo pasekmė.http://www.drasoskeliaspartija.lt/neteisingumas-olga-girdauskiene-teisiama-uz-tai-ko-nedare/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2016 Birželio 17

Prėjo 49-eri mėnesiai po garliavos šturmo ir smurto prieš 8-erių metų vaiką ir nekaltus žmones.

  http://www.drasoskeliaspartija.lt/praejo-49-eri-menesiai-po-garliavos-sturmo-ir-smurto-pries-8-eriu-metu-vaika-ir-nekaltus-zmones/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2016 Birželio 10

Vienam teismui informatorius nevertas dėmesio, kitam teismui svarbus liudytojas. Kodėl?

Birželio 9 d. Vilniuje 8-erių metų nelaisvės bausme nuteistas Raimundas Ivanauskas. Už ką? Už nebūtus dalykus.Buvo toks slaptas informatorius, 2011-aisias išėjęs į viešumą ir pasidaręs visiems žinomas. Jo šnektos pasiuntė 5-is aukšto rango policininkus į teisiamųjų suolą. Po beveik 5-erių metų nagrinėjimo 2016 aisiais gegužės 23ą  buvo ptipažinta, kad neregavimu į planuojamas Kauno žudynes kaltinti pareigūnai nieko dėti, nes informatoriaus informacija teismas, ir ne vienas, nepatikėjo.O nuteisiant Raimundą Ivanauska slibinine... PLAČIAU »

Antradienis, 2016 Birželio 07

Kvietimas jungtis į bendrystę šiandien Kauno Paminklinėje Kristaus Prisikėlimo bazilikoje.

Meilės misionierė Motina Teresė, kuri š.m. rugsėjo 4 d. bus paskelbta šventąja, sakė:„Gerieji jūsų darbai bus užmiršti rytoj.-Vis dėlto darykite gerus darbus!Tai, ką jūs kūrėte metais, gali būti sugriauta per trumpą laiką.-Vis dėlto kurkite!Atiduodami pasauliui, ką turite geriausio, rizikuojate likti nuogi.-Vis dėlto duokite tai, ką turite geriausio!”Šiandien, 2016 m. birželio 7 d., antradienį, 18 val. Kauno Paminklinėje Kristaus Prisikėlimo Bazilikoje, adr.:  Žemaičių 31b,  bus aukojamos šventos Mišios prašant Dievo palaimos,... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2016 Gegužės 16

2016 m. gegužės 17 d. 8 val. ryto 4-erių metų Mergaitės pagrobimo minėjimas Garliavoje Klonio gatvėje.

Skelbimas... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last