lt en

Penktadienis, 2020 Liepos 17

Šiandien, 2020 m. liepos 15 d., politinė partija „Drąsos kelias” įregistruota politinės kampanijos dalyviu 2020-ųjų LR Seimo rinkimuose.

Šiandien, 2020 m. liepos 15 d., politinė partija „Drąsos kelias” įregistruota politinės kampanijos dalyviu 2020-ųjų LR Seimo rinkimuose. http://www.drasoskeliaspartija.lt/siandien-2020-m-liepos-15-d-politine-partija-drasos-kelias-iregistruota-politines-kampanijos-dalyviu-2020-uju-lr-seimo-rinkimuose/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2020 Liepos 08

Neringa Venckienė : „Negalime vienytis su tais, kurie mus jau yra išdavę“. Aurimo Drižiaus interviu su politinės partijos „Drąsos kelias" lydere.

Aurimas DrižiusIš laisvaslaikrastis.lt Neringa VenckienėNeringos Venckienės įsteigtas „Drąsos kelias“ rengiasi Seimo rinkimams ir laiku pateiks dokumentus Vyriausiajai rinkimų komisijai. Nors jau keli mėnesiai visos opozicinės politinės partijos tariasi ir bando vienytis, tačiau šie bandymai nėra sėkmingi – N.Venckienė nenori jungtis prie tų politikų, kurie ją jau yra išdavę, ir dabar vėl siūlosi jungtis. N.Venckienė atsakė į LL klausimus: - Ką manote apie Centro sąjungos lyderio N.Puteikio pasiūlymą visoms opozicinėms partijoms vienytis į... PLAČIAU »

Penktadienis, 2020 Birželio 19

97-eri mėnesiai su tuo pačiu klausimu „Ar dar gyva Deimantė?“

2020 06 17 Tiesos! akcija Daukanto a. 97-eri mėnesiai su tuo pačiu klausimu „Ar dar gyva Deimantė?“ Su klausimu kurtiesiems rūmų ponams ir rūmų ponioms. Rūmų ponios! ir rūmų ponai! nebūkite tokie garantuoti dėl dešinės pusės Paskutiniajame Teisme. http://www.drasoskeliaspartija.lt/97-eri-menesiai-su-tuo-paciu-klausimu-ar-dar-gyva-deimante/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2020 Birželio 14

Vytauto Matulevičiaus interviu su Karoliu Venckumi. 2020 m. birželio 12 d.

Karolis Venckus išvyko iš Lietuvos prieš 7-eris metus 2013 m. kartu su savo mama LR Seimo nare Neringa Venckiene į Jungtines Amerikos Valstijas dar būdamas paauglys. Jam tuomet buvo 13 metų. Dabar jis – jaunas vyras. Už savaitės įsilies į amerikietišką pilnametystę, nes sukaks 21-eri metai. Jis įstojo į universitetą, bet pirmasis gyvenimo universitetas jam buvo Klonio gatvės tragedija. Apie bylą, mamą Neringą, Ameriką siaubiančius protestus ir laisvą... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2020 Gegužės 27

Pilietiškų žmonių kreipimasis į JAV kongresmeną K. Smitą dėl Deimantės Kedytės.

Pilietiškų žmonių ekspertai.eu komandos kreipimasis į JAV Kongreso narį Krisą Smitą dėl Deimantės Kedytės pradanginimo nežinioje.. http://www.ekspertai.eu/jav-kongresmenas-pasisake-del-nvenckienesekspertai-eu-paklause-del-dkedytes/ http://www.drasoskeliaspartija.lt/pilietisku-zmoniu-kreipimasis-i-jav-kongresmena-k-smita-del-deimantes-kedytes/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2020 Gegužės 24

Gegužės 25-ąją, 9 val., Panevėžyje Neringos Venckienės teismo posėdis.

Gegužės 25-ąją, pirmadienį 9.00 val. ryto Panevėžio apygardos teisme, adresas: Elektros g. 9, vyks Neringos Venckienės teismo posėdis. Neringos Venckienės baudžiamoji byla Nr.1-53-491/2020. Panevėžio apygardos teismo atstovė spaudai Jolita Gudelienė pranešė, kad „Teismo posėdis nebus uždaras, tačiau dėl karantino reikalavimų galės dalyvauti tik proceso dalyviai. Žiniasklaidos atstovai teismo posėdį galės stebėti gretimoje salėje per įrengtus televizorių ekranus. Posėdžio dalyviams bus užtikrintas 10 kvadratinių metrų plotas, o atstumas tarp asmenų bus ne mažesnis kaip... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2020 Gegužės 17

8-oji gegužės 17-oji be Tavęs, Deimante. 8-eri metai be Tavęs…

Viskas pasakyta.   Viskas iškalbėta.  Tu žinai, kad Tave mylime. Tu žinojai tą rytą, jog padarėme viską, kad Tu turėtum vaikystę.  Atleisk, Deimante, kad mums ne viskas pavyko.  Atleisk. http://www.drasoskeliaspartija.lt/8-oji-geguzes-17-oji-be-taves-deimante-8-eri-metai-be-taves/... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last