lt en

Penktadienis, 2019 {lang.september} 27

Venckienės viltys dužo: bet kurią akimirką gali būti pargabenta į Lietuvą

„Aukščiausias teismas atsisakė svarstyti mano mamos skundą dėl pasenusio ekstradicijos įstatymo ir leido mano mamą išduoti Lietuvai“, – feisbuke penktadienį pranešė buvusios teisėjos Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus. „Deja, Amerikos kūrėjų įsitikinimas, kad laisvė ir teisingumas yra visuotinė teisė nebuvo įvykdytas šiame sprendime. Šis sprendimas buvo teisėtas, bet ne teisingas“, – tvirtino K. Venckus. Prašymą išnagrinėti ekstradicijos įstatymą Aukščiausiajam Teismui N. Venckienės advokatai pateikė prieš kelias savaites. Teismas, priėmęs prašymą, sustabdė... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 {lang.september} 18

Vytautas Matulevičius. Kas pasimato sugretinus iš pirmo žvilgsnio lyg ir nelabai susijusias istorijas

Artėjant Garliavos įvykių 10-mečiui, daugeliui, manau, bus įdomu paskaityti, kaip tuos įvykius vertino profesorius Vytautas Landsbergis, kurio straipsnių ir viešų pasisakymų šiandien kai kam labai nesinorėtų prisiminti. Bet iš dainos žodžių neišmesi, juo labiau kad tie žodžiai – ne kokio „patvorinio”, o asmens, lėmusio (ir vis dar tebelemiančio!) mūsų tautos ir valstybės likimą. Bet prieš tai norėčiau pranešti, kad Laimutė ir Vytautas Kedžiai pagaliau sulaukė atsakymo į Respublikos Prezidentui siųstą kreipimąsi.... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 {lang.september} 18

Aurimas Diržius. Prezidento G.Nausėdos atsakymas Kedžių šeimai : "skųskitės jus nuteisusiems banditams"

Neringos Venckienės ir Drąsiaus Kedžio tėvai praeitą šeštadienį gavo atsakymą iš prezidento Gitano Nausėdos į svao laišką, kuriame prašė prezidento teisingumo ir susitikimo. Prezidentas nesivaržydamas juos pasiuntė ten pat, kur siunčia visus į jį besikreipiančius žmonės - t. y. pasiuntė į tokį nedidelį Perų esantį miestelį: Kitais žodžiais sakant, G.Nausėda patarė dėl teisėjų nusikaltimų skųstis patiems teisėjams. Tai būtų galima padaryti, jeigu Lietuvoje būtų bent užuomazga to, ką mes Europoje vadiname teismais... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 {lang.september} 18

Žmonės tiesiog nori žinoti tiesą

Vakar prie prezidentūros 88-ąjį kartą susirinko žmonės, kiekvieno mėnesio 17-ą dieną čia kreidelėmis išpiešiantys užrašą „TIE-SOS“. Taip Garliavos įvykių fone susibūręs judėjimas nori pasakyti, kad visuomenė dar nepamiršo šios istorijos: žmonės nori žinoti tiesą bei gauti informacijos, jog iš Kedžių paimta mergaitė gyva ir sveika. Į šią pilietinę akciją žmonės ėmė rinktis dar 2012 m., po to, kai tų metų gegužės 17 d. buvo įvykdytas Drąsiaus Kedžio dukros perdavimas mamai Laimutei... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Rugpjūčio 25

Venckienės sūnus – apie pražilusią mamą, uždarytą verslą ir teisingumą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis.

Prieš pusantrų metų Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) sulaikius buvusią teisėją Neringą Venckienę pasklido žinia, kad už Atlanto ji su sūnumi gyveno visiškai nesislapstydama. Per penkerius metus ji jau buvo spėjusi įsigyti nuosavą namą ir įkurti verslą. Su DELFI bendravęs N. Venckienės sūnus Karolis Venckus atskleidė, kaip pasikeitė jų šeimos gyvenimas pastaruoju laikotarpiu. Ilgaplaukė floristė – taip prieš pusantrų metų žiniasklaidoje buvo apibūdinama N. Venckienė. Tai, kad buvusi teisėja šiuo metu nešioja... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2019 Rugpjūčio 19

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTUI JE GITANUI NAUSĖDAI

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTUI JE GITANUI NAUSĖDAI VIEŠAS KREIPIMASIS Nuo Vytauto ir Laimutės Kedžių Garliava, Teleičių kaimas, Klonio g. 2019-08-17 Gerb. Lietuvos Respublikos Prezidente, matydami Jūsų neabejingumą nuskriaustiems žmonėms ir kilnų norą jiems padėti, mes, Vytautas ir Laimutė Kedžiai, kreipiamės į Jus su viešu prašymu, norėdami tik vieno – PADĖKITE. Šiandien, 2019 metų rugpjūčio 17 dieną, sukaks 87-as mėnuo, kai mūsų gyvenimas sustojo ir pasisuko neįtikėtina linkme. Visą gyvenimą buvome ir esame dori, teisingi ir sąžiningi žmonės. Visą... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2019 Rugpjūčio 17

87-ą kartą minime gegužės 17-ąją, skaičiuodami mėnesius, kai, suėmus 36 nekaltus žmones, buvo pagrobta Deimantė Kedytė.

87-ą kartą minimę 17-ą mėnesio dieną! 87-i mėnesiai, kai neteisybei ir melui nėra užkirstas kelias. Pagrobta 2012-aisiais gegužės 17 d. Deimantė Kedytė, 8-erių metų mergaitė, išdrįsusi kalbėti apie seksualinę skriaudą prieš ją. Įtakingas nusikaltimo pasaulis, pasitelkęs jėgą, pradangino šią mergaitę nežinioje. Aukščiausi Valstybės pareigūnai, egoistiškai susirūpinę tik savo karjeromis, tyli ir tyčiojasi iš kiekvieno, kas jiems užduoda klausimą „Ar dar gyva Deimantė?”Tačiau ir toliau mes, geros valios žmonės, Deimantės gynėjai,... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last