lt en

Šeštadienis, 2011 Gegužės 28

Prokuratūra: Drąsiaus Kedžio mirtis yra nelaimingas atsitikimas

Penktadienį Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos departamento prokuroras Aidas Mažeika nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl Drąsiaus Kedžio mirties priežasties nustatymo.   „D.Kedžio mirtis yra nelaimingas atsitikimas“, – teigia ekspertai, specialistai, tyrėjai ir prokurorai. 2011 m. balandžio 29 d. Generalinė prokuratūra gavo Švedijos nacionalinės teismo medicinos tarnybos (Rättsmedicinalverket) išvadą dėl D.Kedžio mirties. Joje teigiama, kad D.Kedys mirė nuo skrandžio turinio įkvėpimo, dėl sunkaus apsinuodijimo alkoholiu ir vaistais. Lietuvos specialistų – Valstybinės teismo medicinos tarnybos... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gegužės 26

Akademikas Antanas Kudzys: „Kiekvieną dieną laukiau, kad su Kęstučiu Čilinsku atsitiks kažkas ypatingai negero!..”

Kaip buvo skelbta žiniasklaidoje, prieš kelias savaites advokato Kęstučio Čilinsko artimieji labai nustebo atsitiktinai prie jo lašelinės aptikę tuščią stipraus neuroleptiko haloperidolio buteliuką. Vilniaus Santariškių ligoninės darbuotojams beliko patvirtinti faktą, jog pacientui kasdien leidžiamas šis preparatas - nors gydymo lape jis ir nebuvo įrašytas?!.. Su šeimos nariais gydytojai pradėjo kalbėtis tik įsikišus žinomiems visuomenės veikėjams ir kai kuriems Seimo nariams, tačiau artimieji teigia taip ir neišgirdę įtikinamų psichiatro paaiškinimų -... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gegužės 26

Finansinės kilpos

Gegužės 25 dieną Utenoje prasidėjo 2010 metų pavasarį nužudyto kovotojo su pedofilija D.Kedžio mamos Laimos Kedienės teismo procesas. Ji teisiama dėl tariamo teisėjų įžeidimo, nors jos pasakyta kritika teisėjų atžvilgiu buvo be pavardžių, tai nėra įžeidimas, o tik pareikšta nuomonė. O gegužės 24 dieną į ligoninės reanimaciją pateko Vilniaus meras A.Zuokas. Teigiama, kad jis buvo apnuodytas, jo būklė sunki. Kol kas žinoma mažai šio senscacingo įvykio detalių, aišku tik tiek,... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gegužės 26

Netekome žymaus teisininko, žmogaus teisių gynėjo Kęstučio Čilinsko

  Gegužės 20 dienos vakare Vilniuje mirė žymus teisininkas, žmogaus teisių gynėjas Kęstutis Čilinskas. Jis pasižymėjo kaip žymus advokatas, pastaraisiais metais dirbęs įvairiose rezonansinėse bylose-K.Čilinskas gynė V.Uspaskicho ir jo parankinių persekiojamos ,,Krekenavos agrofirmos“ darbuotojos D.Budrevičienės interesus, atstovavo 2006 metais Baltarusijoje nužudyto pulkininko Vytauto Pociūno našlės L.Pociūnienės interesams, gynė ir mafijos persekiojamų Kalvarijos kriminalistų interesus. 2007 metais K.Čilinskas buvo išrinktas ir į Seimą, o 2008 metais atsisakė dalyvauti Seimo rinkimuose, nes teigė,... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gegužės 25

Jie kompromituoja žurnalistiką

kompromituoja žurnalistiką2011 gegužės mėn. 24 d. 08:30:08Respublika.lt Priimta manyti, kad žurnalistai tarsi “sarginiai šunys”, saugantys visuomenės interesus. Tokiu atveju tenka pripažinti, kad Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija, vadovaujama psichiatro Lino Slušnio, tėra valdžios sarginiai šunėkai. Liaudiškai kalbant - sargiai.           Jie kompromituoja žurnalistiką Visada sunkiau gintis pačiam nei ginti kitą. Pačiam gintis tarsi gėda. Ypač kai tavęs, besiginančio, nepalaiko ar tiesiog bijo palaikyti kolegos. Galbūt net džiaugiasi, kad konkurentas traiškomas.Todėl mes solidarizuojamės... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Kovo 31

KNYGOS PRISTATYMAS

Neringos VENCKIENĖS knygos "Drąsiaus viltis - išgelbėti mergaitę" pristatymas įvyks Garliavoje, Liepų g. 17, Garliavos kultūros centre, balandžio 16 dieną, 14 val. Maloniai kviečiame visus neabejingus Kaune įvykusiai tragedijai ir drąsiai, garbingai kovai už teisinę, demokratinę valstybę!..... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Kovo 04

Juozas IVANAUSKAS

„Akistata“ - Kristupas Krivickas: „Kauno pedofilijos byloje kova jau laimėta, vienareikšmiškai!..”           Paaiškėjus, jog Generalinės prokuratūros Civilinių bylų skyriaus prokurorė Rasa Tunkevičienė kreipėsi į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją (LRTK) reikalaudama nutraukti TV3 televizijos transliacijas dėl žurnalisto Kristupo KRIVICKO laidoje „Akistata“ tariamų pažeidimų, vasario 21 dieną žiniasklaidoje ir netgi pačioje Generalinėje prokuratūroje kilo nemenkas sąmyšis dėl akivaizdaus neproporcingumo, taikant teisines sankcijas vienam populiariausių Lietuvoje televizijos kanalui. Pasak ... PLAČIAU »
Puslapiai: First 261 262 263 264