lt en

Pirmadienis, 2011 Rugpjūčio 15

Anglijoje-masinių neramumų banga

  Angliją sukrete masiniai neramumai, jie prasidejo Londone rugpjūčio 6 dieną. Dingstimi neramumų pradžiai buvo dar rugpjūčio 5 dienos įvykis-kai Londono šiaurėje esančiame Totenhemo rajone  buvo nušautas juodaodis narkotikų prekeivis Markas Daganas. Šis 29 metų vyriškis bėgo nuo policijos, įlindo į gatvėje stovintį taksi automobilį ir išsitraukė ginklą. Tada policijos pareigūnas šovė į M.Daganą, ir šis šūvis buvo mirtinas. Kitą dieną Totenhemo rajone agresyviai nusiteikusių jaunuolių minios pradėjo daužyti ir deginti... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Rugpjūčio 13

Tamsos ar tiesos tvirtovės

Lietuvoje daug kalbama apie ekonomikos būklę-svarstoma ar jau vyksta tikras ekonominis pakilimas ar regimi tik neženklūs atsigavimo ženklai. Daug kalbama ir rašoma ir apie visokius skandalus bei skandaliukus. Tuo tarpu viena iš itin svarbių temų-valdymas ir valdymo kokybė iš esmės užmirštama. Kadaise Lietuvoje svarbiausi sprendimai buvo priimami už tvirtovių sienų-ten, kur valstybės reikalus spręsdavo kunigaikščiai ir jų artimiausia aplinka. O šiais laikais daug svarbių sprendimų priimama Seime, ministerijose ir kitose... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Rugpjūčio 11

Neringa Venckienė: „Patys šmeiždami, jie dar drįsta kreiptis į „Laisvą laikraštį“ dėl savo garbės ir orumo. Tai ką galima paneigti? Paneigti jų šmeižtą?!..“

Grubiausio melo ir šmeižto nevengianti oligarchinė žiniasklaida, matyt, įtikėjusi savo visagalyste ir nebaudžiamumu, ko gero, pasiekė cinizmo apogėjų, užsigeidusi ginti savo tariamą garbę ir orumą - apkaltindama tuos, kurie kalba TIESĄ.Be jokio teismo a. a. Drąsius Kedys apšaukiamas žmogžudžiu ir netgi prilyginamas Norvegijos žudikui A.B.Breivikui: „Prezidentė, Vyriausybė ir Seimas iki šiol taip ir neįvertino D.Kedžio surengtų žudynių. Ar D.Kedys būtų prilygintas A.B.Breivikui tik tokiu atveju, jei jis būtų nušovęs ne... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 25

Neringa Venckienė: „Ko gero, profesorius A.Sakalas labai jau bijo, kad tik aš netapčiau Seimo pirmininke, o vėliau ir Lietuvos Prezidente!..”

Kai prieš kelis mėnesius Prezidentė D.Grybauskaitė nepatenkino Teisėjų garbės teismo siūlymo – atleisti Kauno apygardos teismo teisėją Neringą VENCKIENĘ iš darbo, interviu LL nepalenkiama kovotoja, pasirinkusi pilietinės DRĄSOS kelią ir metusi iššūkį klaninei teisėsaugos sistemai, užsiminėte, jog dabar šmeižto lavina, kuri buvo pilama ant jos, nuo šiol bus nukreipta ir prieš šalies vadovę. Nežinia kieno interesus ginančio politologo L.Bielinio naujosios knygos „Prezidentė“ plačiai reklamuojami atgarsiai oligarchinėje žiniasklaidoje aiškiai parodo tokių... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Liepos 21

Prezidentės palaikymo akcija

Liepos 19 dieną Vilniuje prie Lietuvos Prezidentūros įvyko prezidentės D.Grybauskaitės palaikymo akcija. Jos pagrindiniai tikslai-palaikyti prezidentės vykdomus ryžtingus sprendimus dėl teisėsaugos reformų, atkreipti prezidentės ir prezidentūros pareigūnų dėmesį į tai, kad Lietuvos teismuose vis dar klesti didžiulė korupcija, o prokuratūros sistemos reformas sabotuoja Generalinėje prokuratūroje ir regioninėse prokuratūrose vis dar dirbantys korumpuoti bei su KGB susiję prokurorai. Šią akciją organizavo Jungtinio demokratinio judėjimo(JDJ) konfederacija, judėjimas ,,Vytis“, „Drąsiaus kelio“ judėjimas, Lietuvos... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Liepos 21

Prezidentinės mįslės

Liepos 12 dieną jau suėjo 2 metai, kai prezidentė Dalia Grybauskaitė užima šį aukščiausią valstybinį postą. Lyginant su prezidentu V.Adamkumi, dabartinė šalies vadovė vykdo kur kas ryžtingesnę politiką, yra vertinama kaip atvira ir principinga. Pastaruoju metu D.Grybauskaitę aršiai puola politologas L.Bielinis ir jo sėbrai. Jų kritika šalies vadovės atžvilgiu yra grubi ir ciniška. Bet kodėl šie veikėjai taip atakuoja prezidentę? L.Bielinis yra įrankis ,,valstybininkų” klano vadeivų rankose, iš šiam klanui... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 18

N.Venckienė: jie kuria baisius planus

  Praėjusiame numeryje Neringa Venckienė pripažino, kad vienintelis jos laimėjimas, siekiant teisingumo, yra viešumas, neleidęs suinteresuotoms jėgoms paversti jos brolio Drąsiaus Kedžio psichiniu ligoniu. Deja, net jis nepadeda išjudinti įstrigusios pedofilijos bylos. N.Venckienė buvo priversta kreiptis į Europos Žmogaus Teisių Teismą. - Sakot, beveik nieko nepavyko pasiekti pedofilijos byloje. O kaip jūs pasiektumėte savo tikslų būdama partijos, kurią, girdėjau, ketinate įkurti, lydere?- (Juokiasi.) Kol kas aš nieko nekuriu, mano „partija“ yra mano... PLAČIAU »
Puslapiai: First 253 254 255 256 257 Last