lt en

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 07

D.Kedžio nužudymo bylą prokurorai turės tirti iš naujo

Vilniaus apygardos teismas šiandien, gruodžio 7 d. priėmė nutartį patenkinti Neringos Venckienės  prašymą ir atnaujinti bylą dėl Drąsiaus Kedžio nužudymo. Kaip žinia, ikiteisminį tyrimą Generalinės prokuratūros prokuroras Aidas Mažeika (šiuo metu jis jau nebedirba) nutraukė, konstatavęs, kad D. Kedžio mirtis yra nelaimingas atsitikimas. Tokį nutarimą prokuroras priėmė remdamasis ekspertų išvadomis.  „Visas sudaužytas, subaladotas. Paliulis (ekspertas – aut.past.) teigia po mirties kraujosruvos atsiradę. Ar mirusiam žmogui atsiranda kraujosruvos, ar mėlynės. Ten... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 05

http://www.pzinios.lt/Rubrikos/Aktualijos/Slaptasis-D.-Kedzio-bylos-liudytojas-buves-plungiskis

Jo liudijimas Drąsiaus Kedžio byloje daug ką apvertė aukštyn kojomis. Dėl jo parodymų krito aukščiausi policijos pareigūnai. Visa Lietuva apie jį kalba. Kai BTV laida „Lietuvos žinių“ tyrimas“ parodė slaptojo bylos liudytojo veidą, ne vienas plungiškis jį pažino – juk tai nedorais darbeliais Plungėje spėjęs pasižymėti Mindaugas Žalimas. http://www.pzinios.lt/Rubrikos/Aktualijos/Slaptasis-D.-Kedzio-bylos-liudytojas-buves-plungiskis... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 05

Dauguma gyventojų netiki, kad D.Kedžio ir A.Ūso mirtys – nesmurtinės

Lietuvos didžiųjų miestų gyventojai netiki teisėsaugos pareigūnų išvadomis, kad vadinamojo Kauno pedofilijos skandalo centre buvę Drąsius Kedys ir Andrius Ūsas mirė nesmurtine mirtimi, rodo pirmadienį paskelbti apklausos rezultatai. Kaip rašo žurnalas „Veidas“, vos 4,4 proc. apklaustų miesto gyventojų teigė manantys, kad oficiali versija teisinga ir jie mirė savo mirtimi. 30 proc. respondentų teigė manantys, kad tiek D.Kedys, tiek A.Ūsas buvo nužudyti. Dar 24,8 proc. sakė manantys, kad buvo nužudytas tik D.Kedys,... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Gruodžio 03

Kodėl A.Sakalas taip bijo žodžio “Pikeliškės”

Neseniai vienoje TV laidoje buvo parodytas buvęs Europos Parlamento narys, vienas aktyviausių Kauno pedofilijos bylos įtariamųjų Andriaus Ūso bei Laimos Stankūnaitės gynėjas Aloyzas Sakalas. Kai viena laidos dalyvių Neringa Venckienė jo paklausė apie Pikeliškių vaikų namus, “didžiuoju inkvizitoriumi” vadinamo A.Sakalo kūno kalba išdavė jo jaudulį – net kameros užfiksavo smarkiai drebančias politiko rankas, nors jis ir toliau sakė, kad jo nuomone, galimai pati Neringa Venckienė skatino savo brolį Drąsių Kedį... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Gruodžio 02

„Slapto“ liudininko brolis sėdi kalėjime už pedofiliją

Slapto“ liudininko, šmeižiančio Drąsiaus Kedžio seserį Neringą Venckienę, Mindaugo Žalimo brolis Algirdas Daukša 2006 m. buvo nuteistas 11 metų kalėti už mažametės prievartavimą. Dar 2006 m. paskelbtas nuosprendis - daugiau nei 11 metų teks kalėti trylikametę mergaitę seksualiai prievartavusiam jos giminaičiui 27 metų Algirdui Daukšai. Jo motinai bei broliui ir po nuosprendžio atrodė, jog šis nusikaltimas tėra jų šeimos reikalas. Žagintojo poelgis atrodo dar kraupesnis žinant, kad nukentėjusioji - specialiosios mokyklos... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 01

S.Šedbaras jau nurodo, kaip turi baigtis pedofilijos byla

Lapkričio 29 d. dienraštyje "Respublika" Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras straipsnyje "Reveransas: pedofilų tinklas paliktas eiliniams tyrėjams" jau nurodė, kaip teismai turi spręsti pedofilijos bylą. Šiame interviu S.Šedbaras, žinodamas, kad pedofilijos byla Aukščiausiojo teismo atnaujinta ir bus nagrinėjama, būdamas aukštu pareigūnu - Seimo nariu ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininku - daro poveikį teismui, straipsnyje pareikšdamas išankstinę nuostatą, kaip reikia spręsti šią bylą:     http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/552/53/d,detalus/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Lapkričio 30

Teisėjo J.Furmanavičiaus mirtis atskleidė korupciją Kauno apygardos teisme

  Nors LNK laidose „Abipus sienos“ nužudytojo teisėjo Jono Furmanavičiaus motina sako, kad jos sūnus buvo nužudytas už tai, kad sąžiningai tarnavo tėvynei ir kovojo bei teisė visokias padugnes, tačiau ji nė pusės žodžiu neužsiminė apie tai, kad pats „sąžiningas“ teisėjas likus keliėms mėnesiams iki mirties paskolino 400 tūkst. Litų vienam savo bičiuliui, buvusiam policininkui.  http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/550/53/d,detalus/... PLAČIAU »
Puslapiai: First 249 250 251 252 253 Last