lt en

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 21

Neslepiama: mergaitės likimas nuspręstas - ji bet kokiomis priemonėmis bus išvežta iš Lietuvos (video)

EKSPERTAI.EU kreipiasi į Lietuvos Teisingumo ministrą Remigijų Šimašių. Tą patį ministrą, kuris prieš pusantrų metų visiškai atsitiktinai kelyje prisivijo "važiuojanti vingiuotai" ir "keistai manevruojantį" keturratį motociklą... http://ekspertai.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=1506:neslepiama-mergaites-likimas-nusprestas-ji-bet-kokiomis-priemonemis-bus-isvezta-is-lietuvos&catid=74:pedofilai-tm&Itemid=93... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 21

Pedofilijos ir žudymų byloje gluminanti politikų tyla. Kiek dar ilgai?

Tų pačių 2010 m. gegužės mėnesį reaguodama į piliečių siūlymą, Prezidendės spaudos tarnyba atsakė: "Prezidentė ir toliau reikalaus, kad teisėsaugos institucijos imtųsi visų įstatyme nustatytų priemonių nepriklausomam, objektyviam, visapusiškam tyrimui užtikrinti, nes būtina nustatyti tiesą byloje ir visiems proceso dalyviams garantuoti jų teises į informaciją ir siūlymus dėl bylos tyrimo, kad būtų atsakyta į visus visuomenei kylančius klausimus ir išsklaidytos bet kokios abejonės dėl bylos tyrimo objektyvumo". Saulius Sondeckis apie pedofilijos... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Gruodžio 20

Stankūnaitei išduotas vykdomasis raštas antstoliams

Sprendimą dėl mažametės Drąsiaus Kedžio dukters globos motinos naudai priėmęs Kėdainių rajono apylinkės teismas Laimutei Stankūnaitei įteikė ne tik patį sprendimą, bet ir vykdomąjį raštą. Su šiuo raštu moteris gali kreiptis į antstolį, kad šis įvykdytų teismo valią. Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas Vitalijus Kondratjevas, kuris priėmė sprendimą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, antradienį BNS sakė, kad vykdomajame rašte yra išdėstyta teismo sprendimo rezoliucinė dalis. Vykdomasis raštas išduotas, kadangi šis... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 19

Kokioms jėgoms tarnauja mūsų teisingumo ministras?

Pagal mūsų "teisingumo" ministrą, reikia suprasti, kad jeigu teismai priimtų nuosprendžius ką nors nuteisti mirties bausme-sušaudyti, tai tokius, dar neįsiteisėjusius, nuosprendžius reikėtų įvykdyti nedelsiant, visus sušaudyti, o paskui gali skųstis nors ponui Dievui. http://www.komentaras.lt/?p=13693... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 19

N.Venckienė: L.Stankūnaitė pati neatvažiuoja pas mergaitę, nes žino, kad ji su ja nevažiuos

„L. Stankūnaitė meluoja sakydama, kad aš nevykdau teismo nutarties. Tegul L. Stankūnaitė atvažiuoja ir bendrauja su mergaite. Jei ji norės važiuoti su mama – aš nedrausiu, bet manau, kad L. Stankūnaitė žino, kad mergaitė nevažiuos ir ji čia neatvažiuoja.  http://www.delfi.lt/news/daily/kedys/nvenckiene-lstankunaite-pati-neatvaziuoja-pas-mergaite-nes-zino-kad-ji-su-ja-nevaziuos.d?id=53136835... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 19

Teisingumo muliažas

Jeigu reikėtų skirti „Auksinį svogūną“ už metų frazę, tą šakniavaisį neabejotinai laimėtų Laimutė Stankūnaitė. „Man svarbu teismo sprendimas, o ne žmonių“. Tokį žodžių derinuką mestelėjusi moteris ne tik išdėstė savo poziciją, bet ir pademonstravo, kaip gali skirtis formalioji tiesa nuo realiosios http://kauno.diena.lt/naujienos/nuomones/teisingumo-muliazas-396694... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 19

Teismas sutapatino vaiką su daiktu

Mažieji šiuo metu laukia Kalėdų. Svajoja apie Kalėdų Senelio dovanas. Nedrąsiai jau žvilgčioja po eglutėmis. Gal jau padėjo? O gal pamirš, neatneš? Pralėks su eikliais elniais pro namus. O kaip jaustis mažai mergytei, kai prieš Kalėdas sužino, kad tuoj praras dabartinius namus? Tuoj praras klasės draugus. Praras senelius, tetas, dėdes, pusseseres, pusbrolius. Praras tą saugią, rūpestingą aplinką, kurioje pastaruoju metu gyveno. Ar saugios šios mergytės Kalėdos? Ar labai džiaugsmingos? Ne,... PLAČIAU »
Puslapiai: First 246 247 248 249 250 Last