lt en

Ketvirtadienis, 2011 Liepos 21

Prezidentinės mįslės

Liepos 12 dieną jau suėjo 2 metai, kai prezidentė Dalia Grybauskaitė užima šį aukščiausią valstybinį postą. Lyginant su prezidentu V.Adamkumi, dabartinė šalies vadovė vykdo kur kas ryžtingesnę politiką, yra vertinama kaip atvira ir principinga. Pastaruoju metu D.Grybauskaitę aršiai puola politologas L.Bielinis ir jo sėbrai. Jų kritika šalies vadovės atžvilgiu yra grubi ir ciniška. Bet kodėl šie veikėjai taip atakuoja prezidentę? L.Bielinis yra įrankis ,,valstybininkų” klano vadeivų rankose, iš šiam klanui... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 18

N.Venckienė: jie kuria baisius planus

  Praėjusiame numeryje Neringa Venckienė pripažino, kad vienintelis jos laimėjimas, siekiant teisingumo, yra viešumas, neleidęs suinteresuotoms jėgoms paversti jos brolio Drąsiaus Kedžio psichiniu ligoniu. Deja, net jis nepadeda išjudinti įstrigusios pedofilijos bylos. N.Venckienė buvo priversta kreiptis į Europos Žmogaus Teisių Teismą. - Sakot, beveik nieko nepavyko pasiekti pedofilijos byloje. O kaip jūs pasiektumėte savo tikslų būdama partijos, kurią, girdėjau, ketinate įkurti, lydere?- (Juokiasi.) Kol kas aš nieko nekuriu, mano „partija“ yra mano... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 18

Skundas

Nukentėjusioji - Laimutė Kedienėgyv. Klonio g. 5, Teleičių k.,Garliavos apyl. sen., Kauno r. Lietuvos Respublikos generaliniam prokurorui Gerb. Dariui Valiui,Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius      S K U N D A S        Dėl LR Generalinės prokuratūros ONKTD prokuroro 2011-05-27 nutarimo be numerio  2011 m. birželio 1 d. iš Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros gavau šios prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro Aido Mažeikos 2011 m. gegužės 27 d. nutarimą be jokio numerio, kuriame... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2011 Liepos 17

N.Venckienė: D.Kedys yra gyvas

Nusivylusi Lietuvos teismais Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė teisybės ieško Strasbūre Tamsus tamsus vanduo. Nenuskaidrėjęs nė kiek. Nors greit bus dveji metai, kai visuomenę sukrėtė Drąsiaus Kedžio dukrelės istorija ir kai šūviai nutraukė teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės gyvenimus. Jau antri metai eina ir nuo panašiai mįslingų D.Kedžio bei pedofilija įtariamo A.Ūso mirčių. Neatsakyti klausimai geometrine progresija kelia naujus. Įstrigusi pedofilijos byla. Kitas būtų ją apraudojęs ir tiek, bet... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Liepos 16

Beta Rumšienė: „Tiktai žiniasklaidos ir viešumo dėka mes su mama dar esame gyvos po tėčio Antano Gureckio tragiškos žūties!..”

Praėjus metams laiko po žinomo kauniečio verslininko, vienos stambiausių Lietuvoje  statybų bendrovės „Mitnija“ steigėjo, buvusio ilgamečio vadovo bei akcininko Antano GURECKIO tragiškos žūties, kai šis, neatlaikęs „MG Baltic“ „riterių“ D.J.Mockaus, R.Kurlianskio psichologinio spaudimo, 2010 m. birželio 29 dieną namuose atliekamos kratos metu pareigūnų akivaizdoje  paleido sau kulką į širdį, tegalime konstatuoti, jog teisingumas niekuo neprasikaltusio žmogaus privedimo prie savižudybės byloje gerokai vėluoja - ikiteisminis tyrimas Panevėžio apygardos prokuratūroje (prokurorės Nidos... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 11

Etninio valymo laikai

Lietuvoje daug kalbama apie ekonomines ir socialines problemas, televizijos ekranuose ir laikraščių puslapiuose vis pasirodo duomenys apie paplitusią valdžios veikėjų korupciją. Tiesa, retai kada rašoma ir kalbama apie tai, kokia Lietuvos padėtis, lyginant su kitomis pasaulio valstybėmis. Kai kurie kriminalizuoto elito veikėjai tik mėgsta sekti legendas primenančias pagyrūniškas kalbas apie tai, kad Lietuva ne tik smarkiai lenkia kaimynines šalis(įdomu-kokias?), bet net postringauja, kad mūsų valstybė ekonominio išsivystymo lygiu lenkia pietinės... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Liepos 06

Laukinio kapitalizmo labirintai

Po A.Kubiliaus pergalės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimuose šioje partijoje ir toliau regima stagnacija. Partijos lyderis ir toliau žlugdo krikščionišką spaudą. Ir toliau klesti TS-LKD priklausantys abejotinos reputacijos veikėjai- štai abejotinais sprendimais pasižymėjusi bei į skandalingas istorijas įsipainiojusi buvusi Kauno mokesčių inspekcijos vadovė, vėliau ilgai Kauno savivaldybėje dirbusi V.Žuromskaitė ir atleista iš savivaldybės be šiltos vietelės neliko-ji pereina dirbti į Žemės ūkio ministeriją. Tad toliau tęsiama melo politika-teigiama,... PLAČIAU »
Puslapiai: First 246 247 248 249 250 Last