lt en

Pirmadienis, 2011 Liepos 11

Etninio valymo laikai

Lietuvoje daug kalbama apie ekonomines ir socialines problemas, televizijos ekranuose ir laikraščių puslapiuose vis pasirodo duomenys apie paplitusią valdžios veikėjų korupciją. Tiesa, retai kada rašoma ir kalbama apie tai, kokia Lietuvos padėtis, lyginant su kitomis pasaulio valstybėmis. Kai kurie kriminalizuoto elito veikėjai tik mėgsta sekti legendas primenančias pagyrūniškas kalbas apie tai, kad Lietuva ne tik smarkiai lenkia kaimynines šalis(įdomu-kokias?), bet net postringauja, kad mūsų valstybė ekonominio išsivystymo lygiu lenkia pietinės... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Liepos 06

Laukinio kapitalizmo labirintai

Po A.Kubiliaus pergalės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimuose šioje partijoje ir toliau regima stagnacija. Partijos lyderis ir toliau žlugdo krikščionišką spaudą. Ir toliau klesti TS-LKD priklausantys abejotinos reputacijos veikėjai- štai abejotinais sprendimais pasižymėjusi bei į skandalingas istorijas įsipainiojusi buvusi Kauno mokesčių inspekcijos vadovė, vėliau ilgai Kauno savivaldybėje dirbusi V.Žuromskaitė ir atleista iš savivaldybės be šiltos vietelės neliko-ji pereina dirbti į Žemės ūkio ministeriją. Tad toliau tęsiama melo politika-teigiama,... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 04

Vertybių ir ideologijų kryžkelės

Pastaruoju metu pasaulyje daug dėmesio skiriama ekonominėms aktualijoms ir įvairiems politiniams skandalams, tuo tarpu ideologijų raidai bei pokyčiams vertybių sferoje skiriama kur kas mažiau dėmesio. Šiuo metu regimos nuožmios sankirtos tarp globalistinių bei komunistinių ideologijų, monopolinio kapitalizmo dominavimą ginančio neoliberalizmo bei antikristinių vertybių ir demokratinių ideologijų bei krikščioniškų vertybių. Iš oligarchijos liūno pakilusioms postkomunistinėms šalims-Lenkijai, Slovakijai,Vengrijai, ir Lotynų Amerikos valstybėms- Urugvajui, Kosta Rikai ir Argentinai padėjo oligarchų klasės ir šios... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 04

Kodėl Lietuvoje kainos europietiškos, o atlyginimai lietuviški?

  Šiandienos ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskusija yra tęsinys temos, kuria diskutavo europarlamentaras Zigmantas Balčytis, ekspremjerė Kazimiera Prunskienė ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas ir Gediminas JAKAVONIS. Kadangi pokalbis susilaukė nemažo atgarsio ir diskusijos viešojoje erdvėje, o pats klausimas yra aktualus beveik kiekvienam Lietuvos gyventojui, savo mintimis šia tema taip pat nutarė pasidalyti Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, žalgirietis Rolandas PAULAUSKAS. R.PAULAUSKAS: Iš pavadinimo suprantu, kad savo... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Birželio 28

„Pedofilai: jie kol kas laimi“

2010 m. balandžio 22 d. spaudos konferenciją surengęs tuomet Generalinei prokuratūrai vadovavę Raimondas Petrauskas pareiškė, kad šalia D. Kedžio kūno rastas pistoletas „Baikal IŽ 79-8“ su dėtuve ir devyniais šoviniais yra tas ginklas, iš kurio pernai spalio 5 d. buvo nušautas Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius ir Violeta Naruševičienė, ant ginklo rasti DNR pėdsakai yra D. Kedžio. Drąsiaus Kedžio mirties byloje esančioje Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro 2010-04-23 specialisto... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Birželio 23

Filosofas prof. Antanas ANDRIJAUSKAS: „Totalinis konformizmas, vergiškumas – štai kur pati didžiausia mūsų Tautos problema!..“

Lietuvoje minint Gedulo ir vilties dieną, trėmimo į Sibirą septyniasdešimtmetį, valdantieji, vengiantys atsakomybės už sukeltą sisteminę krizę valstybėje, kurios pasekmė – šimtatūkstantinė darbingų, išsilavinusių žmonių emigracija, makiaveliškai prakalbo apie meilę savo kraštui ir stebėjosi: kodėl užuot stoję kovoti dėl teisingumo, lietuviai bėga iš Lietuvos?.. „Apmąstant šią dieną tenka prisiminti vieną pamatinį jausmą - labai gilios meilės savo kraštui jausmą, kurį ištremtieji per visą kančios laikotarpį demonstravo kaip absoliučiai nekintamą vertybę... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Birželio 22

Didelio sekso su mažomis mergaitėmis galiūnas

Kaimo pedofilas, ilgai tvirkinęs vienos sugyventinės dukreles, atlikęs simbolinę bausmę, nusitaikė į kitos sugyventinės mergaites. „Žemaitijos mergaičių siaubu“ pramintas 43 metų Adolfas Šalavėjus taip bijo viešumo ir fotografų, kad net klausydamasis teisme jam skelbiamo nuosprendžio už dviejų mergaičių išžaginimą stovėjo veidą užsidengęs sąsiuviniu, papuoštu seksualiai simbolišku ornamentu „69“. Išgirdęs, kad yra nuteisiamas kalėti 11 metų ir 6 mėnesius, A. Šalavėjus baisiai įširdo. „Tai kodėl esu nuteistas ne sušaudyti? Reikėjo man skirti... PLAČIAU »
Puslapiai: First 244 245 246 247 248 Last