lt en

Trečiadienis, 2012 Sausio 04

L.Stankūnaitės ir D.Kedžio dukros likimas – psichologų rankose

Antstolė Sonata Vaicekauskienė suka galvą, kaip įvykdyti Kėdainų rajono apylinkės teismo nutartį ir grąžinti dukrą Laimutei Stankūnaitei. Tačiau, kaip pripažįsta ir pati S. Vaicekauskienė, procesas gali kardinaliai pasikeisti, jei psichologai konstatuotų, kad mergaitė nenori gyventi su mama. Kaip teigia Drąsiaus Kedžio teta Audronė Skučienė, būtent taip mergaitė psichologams ir pasakė. Kita vertus, jei psichologų rekomendacijose būtų teigiama, kad mergaitė gali grįžti pas L. Stankūnaitę, neatmetama ir prievartinių veiksmų galimybė. http://www.delfi.lt/news/daily/kedys/lstankunaites-ir-dkedzio-dukros-likimas-psichologu-rankose.d?id=53730473... PLAČIAU »

Antradienis, 2012 Sausio 03

Advokatas K. Motieka: L. Stankūnaitė naudoja vaiką siekdama apginti savo gerą vardą

Žmogiška prasme neturėtų būti amžiaus ribų, kada teisėjui galima kalbėtis su vaiku, jeigu nori sužinoti objektyvias aplinkybes arba nors įsitikinti vienų ar kitų aplinkybių pagrįstumu, niekas nedraudžia su vaiku pakalbėti įstatymų nustatyta tvarka dalyvaujant tėvams, globėjams arba švietimo darbuotojams, teigia advokatas Kazimieras Motieka. "Jeigu šiuo konkrečiu atveju nebuvo kalbėtasi su vaiku, manyčiau, kad tai vienas iš didžiausių pažeidimų žmogaus teisių", - teigė advokatas antradienį Lietuvos radijo laidoje "Akiračiai", komentuodamas teismo... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2012 Sausio 02

Neringa Venckienė: bijau, kad mergaitę išveš į užsienį

Velionio Drąsiaus Kedžio sesuo ir jo dukters globėja – teisėja Neringa Venckienė – teigia bijanti, kad mergaitę perdavus motinai Laimutei Stankūnaitei, ši išveš mažają D. Kedytę į užsienį. Pasak teisėjos, taip gali būti siekiama galutinai sužlugdyti Aido Ūso mirties aplinkybių tyrimą. Kėdainių apylinkės teismo nutartį dėl Kedytės perdavimo motinai vėl apskundusi teisėja N. Venckienė teigia, kad šiuo metu nėra jokių kliūčių išvežti mergaitę į užsienį, jei tik bus įvykdyta teismo... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Gruodžio 30

Dėl teisėjo R. Januškos atsisakymo priimti N. Venckienės skundą

Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas R. Januška 2011 m. gruodžio 28 d. nutartimi atsisakė priimti skundą, kuriame buvo pareikštas Neringos Venckienės prašymas dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo - skubaus sprendimo sustabdymo. Laikinųjų apsaugos priemonių taikymas galimas bet kurioje proceso stadijoje, t.y. ir apeliacinės instancijos teisme (CPK 144 str. 3 d.). Prašymą per tris darbo dienas (CPK 147 str. 1 d.) šiuo atveju privalo išspręsti aukštesnės instancijos teismas, t.y.... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

N.Oželytė: „Čia mūsų kova gali būti baigtinė. Bet geriau pakilti kaip Sausio 13-ą, pastovėti – tegul visus tankais sutraiško, negu būti 1940 metų padėtyje. Kviečiu žmones pasipriešinti”

„Nedaryti nieko, tai yra kaip Žalakevičius sakė: „Kodėl tu stovėjai po medžiu, kada žudė žmogų?“ Tas klausimas tau iškilo prieš mirtį, tau pačiam, žiūrint ne į šituos teisėjus, kurie galimai tau prigrasins, o jau į kitą teisėją. Ir žinai, kad vietos prie langelio rojuje negausi. Dėl to, kad stovėjai po medžiu, kai žudė žmogų“, - kodėl ji negali būti šioje D.Kedžio dukrelės dramoje, Žalakevičiaus žodžiais atsakė aktorė Nijolė Oželytė. http://www.komentaras.lt/?p=14108... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

N.Oželytė apie D.Kedžio istoriją: vyksta pokiliminės kovos, o mes, žmonės, liekame kvailio vietoje

"Stebėdama mūsų valstybės gyvenimą, aš turiu rimtą pagrindą galvoti, kad per 21 nepriklausomybės metus susikūrė nusikalstamai veikiančių teisėsaugininkų grupės mūsų teisėsaugos sistemoje. Teisinės valstybės mes neturime", - sakė buvusi politikė. http://kriminalai.atn.lt/straipsnis/98625/nozelyte-apie-dkedzio-istorija-vyksta-pokilimines-kovos-o-mes-zmones-liekame-kvailio-vietoje... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

N. Oželytė apie pedofilijos bylą: visi miega, kaip sausio 13 d. miegojo Gorbačiovas

„Kauno pedofilijos byla jau kurį laiką audrina visuomenę ir smukdo pasitikėjimą šalies teisine sistema. Nuo pat šios istorijos paviešinimo, teisėsaugos institucijos padarė aibę klaidų ir savo nekompetencija supriešino visuomenę. Visiškai susikompromitavo vaiko teisų apsaugos tarnybos. Nors ši kruvina istorija nusinešusi keturias gyvybes tęsiasi jau keli metai, bet aiškesnė ji netampa.  http://www.balsas.lt/naujiena/573378/n-ozelyte-apie-pedofilijos-byla-visi-miega-kaip-sausio-13-d-miegojo-gorbaciovas... PLAČIAU »
Puslapiai: First 243 244 245 246 247 Last