lt en

Trečiadienis, 2011 Rugpjūčio 17

Vykdytos kratos Dzūkijos JDJ vadovės A.Šeperienės namuose

Pastaruoju metu oficialiuose renginiuose dažnai teigiama, kad neva Lietuvoje egzistuoja teisinė valstybė ir problemos nedidelės-egzistuoja tik menkos demokratijos spragos. Tačiau tikroji padėtis kitokia-Lietuvoje klesti korupcija ir įtakingų klanų vykdomas sąžiningų teisėsaugos pareigūnų bei visuomenės veikėjų persekiojimas. Tai įrodo rugpjūčio 11 dieną prieš visuomeninėje veikloje aktyviai dalyvaujančią Dzūkijos Jungtinio demokratinio judėjimo(JDJ) vadovę Almą Šėperienę įvykdytas išpuolis-į jos namus Alytuje įsiveržė keli policijos pareigūnai, kurie čia vykdė kratą, ilgai  naršė po jos... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Rugpjūčio 17

Nauji politikos vėjai

Pastarojo meto aktualijos-pirmiausia skandalas dėl slaptų duomenų perdavimo Baltarusijai ir dar vienas skandalas dėl brangiai kainavusios įtakingų valstybės pareigūnų komandiruotės į Naująją Zelandiją akivaizdžiai parodo, kad visos kalbos apie neva egzistuojančią teisinę valstybę yra niekinės. Deja, Lietuvoje egzistuoja tik butaforinė valstybė, kurioje klesti korumpuoti klanai. Tokiems klanams jokios teisinės valstybės nereikia, jiems reikia betvarkės, nes tik tol, kol egzistuoja betvarkė ir teisinis nihilizmas bei klesti korupcija, klanai turi visas galimybės... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Rugpjūčio 15

Norvegiją sukrėtė kruvini teroro aktai

Liepos 22 dieną Norvegijoje įvykdyti du stambūs teroro aktai-šalies sostinėje Osle įvyko galingas sprogimas, kurio metu žuvo 8 žmonės, o po kelių valandų Utiojos saloje vykusioje Leiboristų partijos jaunimo sekcijos sąskrydyje nušauti 69 žmonės. Tad teroro aktų aukomis tapo 77 žmonės. Šiuos išpuolius organizavo ir įvykdė 32 metų Andersas Breivikas-fašistinių pažiūrų Norvegijos pilietis. A.Breivikas ilgai rengėsi šiems teroro aktams, kaupė sprogmenis, įvairius ginklus ir šaudmenis. Įvykdęs sprogimą Oslo centre, A.Breivikas... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Rugpjūčio 15

Anglijoje-masinių neramumų banga

  Angliją sukrete masiniai neramumai, jie prasidejo Londone rugpjūčio 6 dieną. Dingstimi neramumų pradžiai buvo dar rugpjūčio 5 dienos įvykis-kai Londono šiaurėje esančiame Totenhemo rajone  buvo nušautas juodaodis narkotikų prekeivis Markas Daganas. Šis 29 metų vyriškis bėgo nuo policijos, įlindo į gatvėje stovintį taksi automobilį ir išsitraukė ginklą. Tada policijos pareigūnas šovė į M.Daganą, ir šis šūvis buvo mirtinas. Kitą dieną Totenhemo rajone agresyviai nusiteikusių jaunuolių minios pradėjo daužyti ir deginti... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Rugpjūčio 13

Tamsos ar tiesos tvirtovės

Lietuvoje daug kalbama apie ekonomikos būklę-svarstoma ar jau vyksta tikras ekonominis pakilimas ar regimi tik neženklūs atsigavimo ženklai. Daug kalbama ir rašoma ir apie visokius skandalus bei skandaliukus. Tuo tarpu viena iš itin svarbių temų-valdymas ir valdymo kokybė iš esmės užmirštama. Kadaise Lietuvoje svarbiausi sprendimai buvo priimami už tvirtovių sienų-ten, kur valstybės reikalus spręsdavo kunigaikščiai ir jų artimiausia aplinka. O šiais laikais daug svarbių sprendimų priimama Seime, ministerijose ir kitose... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Rugpjūčio 11

Neringa Venckienė: „Patys šmeiždami, jie dar drįsta kreiptis į „Laisvą laikraštį“ dėl savo garbės ir orumo. Tai ką galima paneigti? Paneigti jų šmeižtą?!..“

Grubiausio melo ir šmeižto nevengianti oligarchinė žiniasklaida, matyt, įtikėjusi savo visagalyste ir nebaudžiamumu, ko gero, pasiekė cinizmo apogėjų, užsigeidusi ginti savo tariamą garbę ir orumą - apkaltindama tuos, kurie kalba TIESĄ.Be jokio teismo a. a. Drąsius Kedys apšaukiamas žmogžudžiu ir netgi prilyginamas Norvegijos žudikui A.B.Breivikui: „Prezidentė, Vyriausybė ir Seimas iki šiol taip ir neįvertino D.Kedžio surengtų žudynių. Ar D.Kedys būtų prilygintas A.B.Breivikui tik tokiu atveju, jei jis būtų nušovęs ne... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 25

Neringa Venckienė: „Ko gero, profesorius A.Sakalas labai jau bijo, kad tik aš netapčiau Seimo pirmininke, o vėliau ir Lietuvos Prezidente!..”

Kai prieš kelis mėnesius Prezidentė D.Grybauskaitė nepatenkino Teisėjų garbės teismo siūlymo – atleisti Kauno apygardos teismo teisėją Neringą VENCKIENĘ iš darbo, interviu LL nepalenkiama kovotoja, pasirinkusi pilietinės DRĄSOS kelią ir metusi iššūkį klaninei teisėsaugos sistemai, užsiminėte, jog dabar šmeižto lavina, kuri buvo pilama ant jos, nuo šiol bus nukreipta ir prieš šalies vadovę. Nežinia kieno interesus ginančio politologo L.Bielinio naujosios knygos „Prezidentė“ plačiai reklamuojami atgarsiai oligarchinėje žiniasklaidoje aiškiai parodo tokių... PLAČIAU »
Puslapiai: First 241 242 243 244 245 Last