lt en

Sekmadienis, 2011 Birželio 19

Vytautas Landsbergis: "Tikras bendras reikalas, kuris vienintelis gali padėti, būtų perversmas lietuvių sieloje"

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Politikos komiteto pirmininko, Europos Parlamento nario prof. Vytauto Landsbergio kalba TS-LKD XVII suvažiavime. Sveiki, sesės ir broliai,tikriausiai sugriausiu darbotvarkę, jeigu netilpsiu į laiką. Bet aš turbūt sugriausiu ir kitu požiūriu, nes neskaitysiu čia jokio pranešimo. Ataskaitą, jeigu bus noro išgirsti apie Politikos komiteto darbą, pateiksiu vėliau. Aš noriu pasinaudoti šia tribūna, o ypač mane padrąsino mūsų suvažiavimo pradžia - tai, ką girdėjom, dainos, idėjos ir taip... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Birželio 17

Pavogęs vištą – sės. O milijoną..?

  Praėjusią savaitę per savo metinį pranešimą prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė, kad net ir gerbdama nekaltumo prezumpciją privalo teigti, jog laisvėje kyšininkų yra daugiau nei už grotų. Kokios aplinkybės lemia tokią situaciją? Ar Lietuvoje galiojantis Baudžiamasis kodeksas (BK) ir jį taikantys teismai nėra pernelyg gailestingi įtakingiems pareigūnams, nutvertiems su kyšiais? Apie tai prie „Lietuvos žinių“ apskritojo stalo redakcijos biure Nepriklausomybės aikštėje susirinko pakalbėti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjai, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto doc.... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Birželio 16

A.Juozaitis: Kodėl lietuviai - ne japonai?

Gyventojų surašymasVisuotinis gyventojų surašymas, kurio duomenis sužinosime tik metų pabaigoje (ir dar ne visus - juk baisi paslaptis!) jau šiandien smūgiuoja į paširdžius: nebėra mūsų 3 milijonų. Kita baltų šaka - latviai, mūsų broliai ir sesutės, - jau tiek susitraukė, kad jų nebėra nė 1,5 milijono. Štai tokios tokelės.O ko mes tikėjomės - kad būtų? Kai vyksta totalinis karas - tėvynainių išvijimo iš Tėvynės karas? Jis paskelbtas nebyliai ir yra... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Birželio 16

Prokuratūra prašo nutraukti Kauno pedofilijos bylą

Vadinamoji Kauno pedofilijos byla turėjo būti atversta ketvirtadienį Vilniaus miesto 2 apylinkės teisme, tačiau teisme nepasirodė nė vienos suinteresuotos pusės atstovai. Kaltinamojo velionio Andriaus Ūso pusei atstovaujantis advokatas Adomas Liutvinskas turėjo dalyvauti kitoje byloje. Vilniaus teismui byla buvo perduota balandžio 10 d., kai nuo bylos nagrinėjimo nusišalino Panevėžio miesto apylinkės teismas. Praėjusiais metais Panevėžio teismas nutraukė vadinamąją Kauno pedofilijos bylą, nes pagrindinis kaltinamasis miręs. A. Ūso bylos nagrinėjimą atnaujinti paprašė jo artimieji, nusprendę... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Birželio 14

K.Blaževičiaus knyga skleidžia patriotines idėjas

Pastaruoju metu skaitytojų, ypač istorija ir lietuvių bei kitų carinės imperijos, o po to sovietinės imperijos pavergtų tautų kova už laisvę besidominčių žmonių dėmesį patraukia 2010 metais VDU leidyklos išleista rašytojo, publicisto, aktyvaus visuomenės veikėjo Kazio Blaževičiaus knyga ,,Laisvė kainos neturi”. Šioje knygoje pateikiama daug įvairios informacijos apie carinės Rusijos valdomos Lietuvos inteligentus, kurie kovojo už lietuviškos kalbos išsaugojimą, už mūsų krašto laisvę, pasižymėjo kaip iškilūs teisininkai, gydytojai, inžinieriai publicistai,... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Birželio 14

Rimas Armaitis: "Saugokimės abejingųjų ir abejojančių draugais, priešais ir savimi - jų dėka žemėje vykdomi baisiausi dalykai ir niekšybės!.."

        Išskirtiniame interviu "Laisvam laikraščiui" Policijos darbuotojų profesinės sąjungos veteranas, Nepartinio demokratinio judėjimo valdybos narys, internetinio portalo www.demokratija.eu administratorius Rimas ARMAITIS teigia: "Nenoriu nieko dievinti ar prisidėti prie naujų "tautos gelbėtojų" dievinimo. Bandžiau užakcentuoti kitus, manau, žymiai svarbesnius dalykus. Besidomintiems, kas yra kas, galėčiau pasakyti: aš esu senas visuomenininkas, mano darbo stažas virš 18 metų. Kai dar nebuvo profesinių sąjungų, bent jau veikiančių VRM, 1993 metais mes įkūrėme "Lietuvos bombų technikų... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Birželio 13

Pedofilo vardas – ir įsimylėjėliui

Turbūt nėra savaitės, kad Lietuvos teismuose nebūtų paskelbta naujo pedofilo pavardė. Ją viešinti žiniasklaidoje dažniausiai negalima, nes pedofilas – artimas aukai žmogus. Tai žino ir patys iškrypėliai, galbūt todėl nestabdantys savo liguistos aistros. Tvirkino giminaitis Mažąją Linutę (9 m.; vardas pakeistas), vieno Kauno apskrities miesto gyventoją, iškrypėlis jos netikras dėdė Vytautas B. (36 m.) nusižiūrėjo prieš trejus metus, kai tuomet šešiametė mergaitė su motina atsikraustė gyventi pas motinos vyrą, o kartu čia... PLAČIAU »
Puslapiai: First 241 242 243 244 245 Last