lt en

Sekmadienis, 2012 Sausio 15

Nijolė Oželytė apie tuos, kurie pakeis Lietuvą

- Ne, man nebaisu. Pamenu save, kai pati, radusi medžiagos, pirmą kartą perskaičiau mamai, kas 1940 metais iš tiesų atsitiko Lietuvoje. Aš tuomet, sovietmečio vaikas, nieko nežinojau, kad vyko trėmimai, kad tauta buvo parklupdyta ir tikrąja to žodžio prasme žaginta. Dėl mano akiplėšiškumo ir drąsos rėžti tiesą į akis mama sielojosi. Ji sakė: „Tu beprotė, atsidursi KGB. Mes klūpojome, bet už tai gyvi“. Aš vėliau supratau ir mamą, o dabar... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2012 Sausio 15

Kas adyną po novyną

Jei, Jūsų Ekselencija V.Adamkau, dar turite vaizduotės, pabandykite įsivaizduoti kaip p.Laimutė ir “Andrius”, pagal apklausos protokolą, nusirengę gulasi į lovą ir pasiguldo greta nurengtą mažametę mergaitę (kiek tada jai buvo metukų?). Ir pradeda veiksmus, kuriems įvardyti vieno žodžio nepakanka, nes vyrui ir moteriškei tai vadinasi vienaip, o mergaitei – visai kitaip. Bendras žodis galėtų būti - nusikaltimas, kurio turinio gal irgi nesuvokiate. O turinys štai koks – Laimutė stankūnaitė akivaizdžiai... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2012 Sausio 14

Nijolė Sadūnaitė: Grybauskaitė turi pereiti nuo kalbų prie darbų

O kas Lietuvos socialdemokratijos naikintoją europensininką Sakalą verčia imtis ir amoralume pasiklydusios teisėsaugos advokato vaidmens? Gal tai, kad būdamas fizikas, bet tapęs Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininku nepriklausomos valstybės teisininkams būtiną nepriekaištingos reputacijos kriterijų pavertė patyčia, leidusia teisminių ir jėgos struktūrų viršūnes formuoti iš okupacijos ar pirminės privatizacijos laikotarpiais nusikalstamai savo pareigas vykdžiusių teisininkų? Negi tuo jis mano apsiginsiąs nuo asmeninės atsakomybės? O gal ekseuroparlamentaras Sakalas nemato, kaip didžiausiais... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 12

Lietuvos Juodoji Kreivalangė. Pasitinkant Sausio 13-ąją

Ar jūs, ponas Egidijau Kūri ir ponas Gintarai Kryževičiau, minėtoje laidoje bent akimirkai suabejojote teisėjų klano nuveiktais arba užvilkintais darbais? Beje, jūsų arogantiškai "maustomas" Gintaras Songaila išreiškė daugumos piliečių nuomonę, gal net visiems mums rūpimus klausimus ir nuotaikas. O jūs, mielieji, labai jau priminėt neklystančius praėjusių laikų partijos sekretorius. Veltui tikėjausi, gal R.Miliūtė paklaus, ar jūs matėte tą pasibaisėtiną videodiskelį su Drąsiaus Kedžio penkiametės mergytės pasakojimais, kaip ją tokie dėdės... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 12

Saulius Tvirbutas: Bandymas paskubomis sugrūsti vaiką į šaltas įstatymų girnas

Kalbėdamas apie velionio Drąsiaus Kedžio dukros istoriją, gana greitai gali užsitarnauti vieną iš etikečių: trypiančio teisingumą violetinės minios atstovo arba asmens, kurį paveikė pedofilų klano propaganda. Bet pasvarstykime vien apie patį mergaitės perdavimą motinai, nors savo ruožtu orūs teisininkai pasakytų, kad čia apskritai jau nėra dėl ko diskutuoti – teismas savo verdiktą priėmė ir jį privalu vykdyti. Vis dėlto teisininkai nėra dievai, o demokratinės šalies piliečiai turi teisę abejoti ir... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2012 Sausio 11

V. Kondratjevo nutartyje 7-i vaikų teisių įstatymų pažeidimai!

Sunku patikėti, kad E. Žiobienė nežinojo vaikų teisių, susijusių su pedofilija, įstatymų. Labiau tikėtina, kad ji atėjo į šias pareigas padėti panaikinti visus su pedofilijos byla susijusius faktus. Bet juk įkalčių slėpimas - nusikaltimas! Aš pakraupau sužinojęs, kad ji, tapusi kontroliere, viską darė atvirkščiai, nei reikalauja vaikų teisės. Argi ji, teisininkė, nežinojo, ką darė? http://www.komentaras.lt/?p=14528... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2012 Sausio 11

Tiesa apie Garliavos šeimos kliniką

Neringa Venckienė Sveikatos apsaugos ministerijai apskundė Garliavos šeimos klinikos vadovę A.Šileikienę, kuri atsisakė N.Venckienei išduoti pažymą apie mergaitės sveikatos būklę. „Jie susimaišė dėl tų tvarkų, nes yra kelios tvarkos, pagal kurias vaikas gali mokytis namie: viena tvarka dėl sveikatos, kita – pagal savarankiško mokymo programą“, - sakė N.Venckienė, kurios apsilankymą Garliavos šeimos klinikoje tendencingai pateikė vadinamųjų „antivalstybininkų“ kuruojama žiniasklaida. „Klinikos vadovė pasakė, kad mergaitė yra sveika, - ir tai yra... PLAČIAU »
Puslapiai: First 241 242 243 244 245 Last