lt en

Pirmadienis, 2011 Liepos 18

Skundas

Nukentėjusioji - Laimutė Kedienėgyv. Klonio g. 5, Teleičių k.,Garliavos apyl. sen., Kauno r. Lietuvos Respublikos generaliniam prokurorui Gerb. Dariui Valiui,Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius      S K U N D A S        Dėl LR Generalinės prokuratūros ONKTD prokuroro 2011-05-27 nutarimo be numerio  2011 m. birželio 1 d. iš Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros gavau šios prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro Aido Mažeikos 2011 m. gegužės 27 d. nutarimą be jokio numerio, kuriame... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2011 Liepos 17

N.Venckienė: D.Kedys yra gyvas

Nusivylusi Lietuvos teismais Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė teisybės ieško Strasbūre Tamsus tamsus vanduo. Nenuskaidrėjęs nė kiek. Nors greit bus dveji metai, kai visuomenę sukrėtė Drąsiaus Kedžio dukrelės istorija ir kai šūviai nutraukė teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės gyvenimus. Jau antri metai eina ir nuo panašiai mįslingų D.Kedžio bei pedofilija įtariamo A.Ūso mirčių. Neatsakyti klausimai geometrine progresija kelia naujus. Įstrigusi pedofilijos byla. Kitas būtų ją apraudojęs ir tiek, bet... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Liepos 16

Beta Rumšienė: „Tiktai žiniasklaidos ir viešumo dėka mes su mama dar esame gyvos po tėčio Antano Gureckio tragiškos žūties!..”

Praėjus metams laiko po žinomo kauniečio verslininko, vienos stambiausių Lietuvoje  statybų bendrovės „Mitnija“ steigėjo, buvusio ilgamečio vadovo bei akcininko Antano GURECKIO tragiškos žūties, kai šis, neatlaikęs „MG Baltic“ „riterių“ D.J.Mockaus, R.Kurlianskio psichologinio spaudimo, 2010 m. birželio 29 dieną namuose atliekamos kratos metu pareigūnų akivaizdoje  paleido sau kulką į širdį, tegalime konstatuoti, jog teisingumas niekuo neprasikaltusio žmogaus privedimo prie savižudybės byloje gerokai vėluoja - ikiteisminis tyrimas Panevėžio apygardos prokuratūroje (prokurorės Nidos... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 11

Etninio valymo laikai

Lietuvoje daug kalbama apie ekonomines ir socialines problemas, televizijos ekranuose ir laikraščių puslapiuose vis pasirodo duomenys apie paplitusią valdžios veikėjų korupciją. Tiesa, retai kada rašoma ir kalbama apie tai, kokia Lietuvos padėtis, lyginant su kitomis pasaulio valstybėmis. Kai kurie kriminalizuoto elito veikėjai tik mėgsta sekti legendas primenančias pagyrūniškas kalbas apie tai, kad Lietuva ne tik smarkiai lenkia kaimynines šalis(įdomu-kokias?), bet net postringauja, kad mūsų valstybė ekonominio išsivystymo lygiu lenkia pietinės... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Liepos 06

Laukinio kapitalizmo labirintai

Po A.Kubiliaus pergalės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimuose šioje partijoje ir toliau regima stagnacija. Partijos lyderis ir toliau žlugdo krikščionišką spaudą. Ir toliau klesti TS-LKD priklausantys abejotinos reputacijos veikėjai- štai abejotinais sprendimais pasižymėjusi bei į skandalingas istorijas įsipainiojusi buvusi Kauno mokesčių inspekcijos vadovė, vėliau ilgai Kauno savivaldybėje dirbusi V.Žuromskaitė ir atleista iš savivaldybės be šiltos vietelės neliko-ji pereina dirbti į Žemės ūkio ministeriją. Tad toliau tęsiama melo politika-teigiama,... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 04

Vertybių ir ideologijų kryžkelės

Pastaruoju metu pasaulyje daug dėmesio skiriama ekonominėms aktualijoms ir įvairiems politiniams skandalams, tuo tarpu ideologijų raidai bei pokyčiams vertybių sferoje skiriama kur kas mažiau dėmesio. Šiuo metu regimos nuožmios sankirtos tarp globalistinių bei komunistinių ideologijų, monopolinio kapitalizmo dominavimą ginančio neoliberalizmo bei antikristinių vertybių ir demokratinių ideologijų bei krikščioniškų vertybių. Iš oligarchijos liūno pakilusioms postkomunistinėms šalims-Lenkijai, Slovakijai,Vengrijai, ir Lotynų Amerikos valstybėms- Urugvajui, Kosta Rikai ir Argentinai padėjo oligarchų klasės ir šios... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 04

Kodėl Lietuvoje kainos europietiškos, o atlyginimai lietuviški?

  Šiandienos ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskusija yra tęsinys temos, kuria diskutavo europarlamentaras Zigmantas Balčytis, ekspremjerė Kazimiera Prunskienė ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas ir Gediminas JAKAVONIS. Kadangi pokalbis susilaukė nemažo atgarsio ir diskusijos viešojoje erdvėje, o pats klausimas yra aktualus beveik kiekvienam Lietuvos gyventojui, savo mintimis šia tema taip pat nutarė pasidalyti Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, žalgirietis Rolandas PAULAUSKAS. R.PAULAUSKAS: Iš pavadinimo suprantu, kad savo... PLAČIAU »
Puslapiai: First 241 242 243 244 245 Last