lt en

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 01

S.Šedbaras jau nurodo, kaip turi baigtis pedofilijos byla

Lapkričio 29 d. dienraštyje "Respublika" Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras straipsnyje "Reveransas: pedofilų tinklas paliktas eiliniams tyrėjams" jau nurodė, kaip teismai turi spręsti pedofilijos bylą. Šiame interviu S.Šedbaras, žinodamas, kad pedofilijos byla Aukščiausiojo teismo atnaujinta ir bus nagrinėjama, būdamas aukštu pareigūnu - Seimo nariu ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininku - daro poveikį teismui, straipsnyje pareikšdamas išankstinę nuostatą, kaip reikia spręsti šią bylą:     http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/552/53/d,detalus/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Lapkričio 30

Teisėjo J.Furmanavičiaus mirtis atskleidė korupciją Kauno apygardos teisme

  Nors LNK laidose „Abipus sienos“ nužudytojo teisėjo Jono Furmanavičiaus motina sako, kad jos sūnus buvo nužudytas už tai, kad sąžiningai tarnavo tėvynei ir kovojo bei teisė visokias padugnes, tačiau ji nė pusės žodžiu neužsiminė apie tai, kad pats „sąžiningas“ teisėjas likus keliėms mėnesiams iki mirties paskolino 400 tūkst. Litų vienam savo bičiuliui, buvusiam policininkui.  http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/550/53/d,detalus/... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Lapkričio 29

Kodėl Latvija gelbėjo vaikus, o Lietuva - iškrypėlių klaną?

Latvijoje kilęs pedofilijos skandalas tirtas aukščiausiu lygiu. Tuo tarpu mūsų politikai leido pedofilijos bylą marinti. Kodėl?http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/kodel_latvija_gelbejo_vaikus_o_lietuva__iskrypeliu_klana/... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Lapkričio 29

Pedofilų spąstai – kieme, kaimynystėje, namie...

„Lietuva – pedofilų kraštas“, – vis dažniau galima išgirsti sakant po 2009-ųjų spalio kruvinųjų įvykių Kaune, kai buvo nušautas teisėjas ir viena kaunietė. Galime piktintis žmonėmis, šitaip apibūdinančiais mūsų šalį, galime tai neigti, tačiau negalime nesistebėti, kad pedofilijos bylų Lietuvos teismuose išnagrinėjama dešimtimis per mėnesį ir taip nuolat ilgėja mažamečių lytinių išnaudotojų sąrašas. Beje, ir jaunėja. http://www.balsas.lt/naujiena/568050/pedofilu-spastai-kieme-kaimynysteje-namie... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Lapkričio 28

PROKURORŲ IR TEISĖJŲ GARBĖS EGZAMINAS

Generalinėje prokuratūroje yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Policijos departamente. Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal žurnalisto Virginijaus Gaivenio laidose „ Abipus sienos“ viešai parodytą medžiagą, kurioje „ informatorius“ teigia, kad D. Kedys ruošėsi nužudyti net 6 asmenis, kad šių nusikaltimų padarymui jį kursčiusi sesuo teisėja Neringa Venckienė, kad jis apie tai išsamiai ne kartą pranešęs aukštiems Policijos departamento pareigūnams, tačiau šie nesiėmę jokių priemonių nusikaltimams užkirsti kelią.      http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/549/53/d,detalus/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 24

N.Venckienę kaltinančiam "informatoriui" gresia byla

„Respublikos“ šaltinių teigimu, tariamo policijos informatoriaus Mindaugo prieš dvejus metus suteiktos informacijos turinys neatitinka dabar viešai pasakojamos versijos. Pareigūnai įtaria, kad dabar visuomenei pasakojama istorija yra sudėliota iš atskirų viešai skelbtų faktų, kai kas greičiausiai yra prisigalvota.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/nvenckiene_kaltinanciam_informatoriui_gresia_byla_atnaujinta_0933/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Lapkričio 23

N.Venckienė apie V.Gaivenio laidą: „Mačiau brolių Grimų pasakas“

Po vakarykštės LNK televizijos prodiuserio Virginijaus Gaivenio laidos „Abipus sienos“, kur „slaptas policijos informatorius“ pateikė naujų „skandalingų detalių“, LL pakalbino Drąsiaus Kedžio seserį Neringą Venckienę: - Ar žiūrėjote naują V.Gaivenio laidą „Abipus sienos“?Taip, mačiau Brolių Grimų pasakas.- Vienintelis naujas dalykas, kad gal būt, tas slaptas policijos informatorius skolinosi iš Drąsiaus pinigų. Tas neva liudininkas sako, kad atneš Drąsiui palūkanas. Ar galėjo taip būti?Pedofilijos bylą aš buvau atsivertusi prieš kelias dienas. Ten... PLAČIAU »
Puslapiai: First 241 242 243 244 245 Last