lt en

Antradienis, 2011 Lapkričio 29

Kodėl Latvija gelbėjo vaikus, o Lietuva - iškrypėlių klaną?

Latvijoje kilęs pedofilijos skandalas tirtas aukščiausiu lygiu. Tuo tarpu mūsų politikai leido pedofilijos bylą marinti. Kodėl?http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/kodel_latvija_gelbejo_vaikus_o_lietuva__iskrypeliu_klana/... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Lapkričio 29

Pedofilų spąstai – kieme, kaimynystėje, namie...

„Lietuva – pedofilų kraštas“, – vis dažniau galima išgirsti sakant po 2009-ųjų spalio kruvinųjų įvykių Kaune, kai buvo nušautas teisėjas ir viena kaunietė. Galime piktintis žmonėmis, šitaip apibūdinančiais mūsų šalį, galime tai neigti, tačiau negalime nesistebėti, kad pedofilijos bylų Lietuvos teismuose išnagrinėjama dešimtimis per mėnesį ir taip nuolat ilgėja mažamečių lytinių išnaudotojų sąrašas. Beje, ir jaunėja. http://www.balsas.lt/naujiena/568050/pedofilu-spastai-kieme-kaimynysteje-namie... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Lapkričio 28

PROKURORŲ IR TEISĖJŲ GARBĖS EGZAMINAS

Generalinėje prokuratūroje yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Policijos departamente. Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal žurnalisto Virginijaus Gaivenio laidose „ Abipus sienos“ viešai parodytą medžiagą, kurioje „ informatorius“ teigia, kad D. Kedys ruošėsi nužudyti net 6 asmenis, kad šių nusikaltimų padarymui jį kursčiusi sesuo teisėja Neringa Venckienė, kad jis apie tai išsamiai ne kartą pranešęs aukštiems Policijos departamento pareigūnams, tačiau šie nesiėmę jokių priemonių nusikaltimams užkirsti kelią.      http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/549/53/d,detalus/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 24

N.Venckienę kaltinančiam "informatoriui" gresia byla

„Respublikos“ šaltinių teigimu, tariamo policijos informatoriaus Mindaugo prieš dvejus metus suteiktos informacijos turinys neatitinka dabar viešai pasakojamos versijos. Pareigūnai įtaria, kad dabar visuomenei pasakojama istorija yra sudėliota iš atskirų viešai skelbtų faktų, kai kas greičiausiai yra prisigalvota.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/nvenckiene_kaltinanciam_informatoriui_gresia_byla_atnaujinta_0933/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Lapkričio 23

N.Venckienė apie V.Gaivenio laidą: „Mačiau brolių Grimų pasakas“

Po vakarykštės LNK televizijos prodiuserio Virginijaus Gaivenio laidos „Abipus sienos“, kur „slaptas policijos informatorius“ pateikė naujų „skandalingų detalių“, LL pakalbino Drąsiaus Kedžio seserį Neringą Venckienę: - Ar žiūrėjote naują V.Gaivenio laidą „Abipus sienos“?Taip, mačiau Brolių Grimų pasakas.- Vienintelis naujas dalykas, kad gal būt, tas slaptas policijos informatorius skolinosi iš Drąsiaus pinigų. Tas neva liudininkas sako, kad atneš Drąsiui palūkanas. Ar galėjo taip būti?Pedofilijos bylą aš buvau atsivertusi prieš kelias dienas. Ten... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Lapkričio 21

N.Venckienė: „Žudikas visada grįžta”

  Apie tariamus Drąsiaus Kedžio planus nužudyti mažiausiai šešis žmones ir rengimąsi šioms žmogžudystėms neseniai prabilęs slaptas liudytojas suteikė vilties atskleisti mįslingą paties D.Kedžio žūtį. Pernai pavasarį paslaptingai žuvusio D.Kedžio artimieji pareikalavo, kad prokurorai atnaujintų tyrimą dėl jo mirties. http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/nvenckiene_zudikas_visada_grizta/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Lapkričio 21

KAS VALDO LIETUVOS TEISĖSAUGĄ ?

Stanislovas Stulpinas     Tai, kas pastaruosius keletą metų bei paskutines savaites vyksta mūsų valstybėje, man leidžia padaryti išvadą, kad Lietuvoje teisingumo nėra, kad mes tikrai gyvename teisinio nihilizmo valstybėje, kur gali būti susidorojama su visiškai nekaltais valstybės piliečiais, kur žmogaus gyvybė nieko neverta-jie gali būti traiškomi kaip musės, kur neegzistuoja nekaltumo prezumpcijos principas, kur žmogus negali rasti teisybės. Belskis į visas valdžios ar jos paskirtų teisėsaugos institucijos vadovų duris-jos uždarytos ir aklinai... PLAČIAU »
Puslapiai: First 240 241 242 243 244 Last