lt en

Antradienis, 2011 Lapkričio 15

Informatoriaus tikslas pasiektas. Kas toliau?

Nežinia kieno atsiųsto informatoriaus pasakojimas apie Kauno žudynes savo tikslą pasiekė. Pleištas į Policijos departamento vadovybę sėkmingai įvarytas. Generalinio policijos komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko jau nėra. Nors tik informatorius žino, ką jis iš tiesų sakė pareigūnams prieš 2 metus. Ir kiek tai turėjo bendra su dabartiniais liudijimais.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/respublikos_redakcijos_skiltis/informatoriaus_tikslas_pasiektas_kas_toliau/... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Lapkričio 15

Audronė Skučienė: „Vaido Milinio šmeižto byloje nebijau būti apklausiama melo detektoriumi ir netgi norėčiau, kad patikrintų

Kauno pedofilijos bylos -„žudikės“ aplaidus tyrimas ir jos marinimas, pastaruoju metu „apsišviečiant“ vis naujiems liudytojams, D.Kedžio mergaitės „gynėjams“ - Mariui Kuprevičiui, Vitalijui Keršiui, o ypač mistiškajam „policijos informatoriui“ M.Ž., lapkričio 8 d. V.Gaivenio laidoje „Abipus sienos“ teigiančiam, jog 2009 m. spalio 5 d. Kaune įvykusios tragedijos išvakarėse jis esą pranešęs Kriminalinei policijai, aukštiems Policijos departamento pareigūnams apie pasišventusio kovotojo su pedofilais D.Kedžio ketinimus žudyti, kelia vis daugiau klausimų, tiesiog stulbinančių... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Lapkričio 15

Kas valdo Lietuvos teisėsaugą?

Tai, kas pastaruosius keletą metų bei paskutines savaites vyksta mūsų valstybėje, man leidžia padaryti išvadą, kad Lietuvoje teisingumo nėra, kad mes tikrai gyvename teisinio nihilizmo valstybėje, kur gali būti susidorojama su visiškai nekaltais valstybės piliečiais, kur žmogaus gyvybė nieko neverta-jie gali būti traiškomi kaip musės, kur neegzistuoja nekaltumo prezumpcijos principas, kur žmogus negali rasti teisybės. Belskis į visas valdžios ar jos paskirtų teisėsaugos institucijos vadovų duris-jos uždarytos ir aklinai užkalti... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Lapkričio 12

D.Kedžio tragedijos paslaptis slypi anapus

Daugiau nei prieš 1,5 metų mįslingai žuvusio kauniečio Drąsiaus Kedžio tragedijos tyrimą lydinčių skandalų paslaptis slypi kažkur anapus proto - tuo įsitikinusi brolio pradėtą kovą prieš pedofiliją tęsianti Kauno teisėja Neringa Venckienė.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/dkedzio_tragedijos_paslaptis_slypi_anapus/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Lapkričio 11

J.Furmanavičių nužudė ne D.Kedys, žudikas jau nebegyvas

Seimo narys Julius Sabatauskas atskleidė skandalingas ir nežinomas Kauno pedofilijos bylos aplinkybes, kurias iki šiol slėpė Generalinė prokuratūra. Pasirodo, kad Kauno pedofilijos byloje yra nužudyti ne keturi, bet daugiau žmonių. Ilgą laiką Generalinė prokuratūra aiškino, kad nužudyto teisėjo Jono Furmanavičiaus automobilyje buvo rasta D.Kedžio DNR – neva D.Kedys, norėdamas išvažiuoti su mikroautobusu, turėjo patraukti kelią užstojantį nužudyto teisėjo automobilį, todėl reikėjo į jį atsisėsti, ir patraukti. Tik dabar paaiškėjo, kad... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Lapkričio 11

D.Kedžio draugas: nejuodinkit

Parsidavėlis. Matot, vieni važinėja su senu „golfiuku“ ir yra patenkinti, o kiti nori naujo mersedeso. Ir tokie bet kokia kaina sieks jį gauti - lips kitiems per galvas, aukos kitus žmones, net vaikus, kad tik tą mašiną gautų. Kalėjime, kuriame man teko būti, tokių - daugybė, bet ir laisvėje netrūksta.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/dkedzio_draugas_nejuodinkit/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 10

Aukščiausiasis Teismas: A.Ūso byla bus nagrinėjama iš naujo

Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus plenarinė sesija, kasacine tvarka išnagrinėjusi verslininko, vieno iš vadinamojo Kauno pedofilijos skandalo veikėjų Andriaus Ūso bylą, paskelbė, kad byla perduodama nagrinėti iš naujo.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/auksciausiasis_teismas_auso_byla_bus_nagrinejama_is_naujo/... PLAČIAU »
Puslapiai: First 240 241 242 243 244 Last