lt en

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 19

Dr. Rūta Gajauskaitė, kriminologė: Stogai ir pastogės

Įsiskaudėjusi Kauno pedofilijos byla ir vėl ištrūko iš teisinių nihilistų suplanuotų gniaužtų, o  vietoj pompastiškos pergalės, vėl pažėrė naujų netikėtumų. Atrodo, viešumo ir nuomonių įvairovės principas – veikia!!! Tai žiūrėk kokį įslaptintą liudininką ima ir išaiškina, tai kokį sakralinį teiginį, žiūrėk ir apverčia aukštyn kojom bei suformuoja kitokią nuomonę... Kad nesismulkinti su visokiais „garliaviniais“, „violetiniais“, ir „kloniniais“, griebiame „jautį už ragų“ ir aiškinamės pačiame aukščiausiame – elitiniame – lygyje.Surikiuota pedofilų... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 19

Kauno žudynių byla – ant „sprogimo“ ribos?

Gruodžio 30 dieną nepavykus paimti iš N.Venckienės mergaitės ir perduoti ją L.Stankūnaitei, Generalinėje prokuratūroje, šaltinių duomenimis, prasidėjo panika. Šaltinių duomenimis, prokuratūroje kalbama, jog pedofilijos byloje esanti Laimutės Stankūnaitės ir jos sesers Violetos Naruševičienės telefoninių pokalbių stenograma – ne visa: esą iš šios stenogramos išimta kai kuri informacija. Štai pedofilijos byloje esančio pokalbio, vykusio 2009-10-05 d. 11:01:06 tarp abonento 37065777722 (naudojosi L.Stankūnaitė) ir abonento 865777787 (naudojosi V.Naruševičienė) pokalbio turinio stenograma. Skambino... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2012 Sausio 18

Prezidentė teisėjus paragino „vadovautis ne tik įstatymo raide“

Priėmusi teisėjų priesaikas, Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį paragino teisėjus vadovautis ne tik įstatymo raide, bet ir jo dvasia. http://kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/prezidente-teisejus-paragino-vadovautis-ne-tik-istatymo-raide-402708... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2012 Sausio 18

Valdas Vasiliauskas: Apnuodyti prievartos

Man atrodo, Garliavoje (Kėdainiuose, Panevėžyje, Vilniuje, Lietuvoje) kapituliuoja ne tik teisingumas. Kapituliuoja žmoniškumas. Man atrodo, ši antstolė ankstesniais laikais be sąžinės skrupulų nedelsdama būtų į žvyrduobę nutempusi tamsiaplaukę mergaitę, į gyvulinį vagoną įgrūdusi auksaplaukę. Toks įsakymas. Neprisimenu Drąsiaus Kedžio dukros plaukų spalvos, nors tėvo "filmą" mačiau. Ją taip pat prievarta išplėš iš savų namų. Toks įstatymas. Neseniai vienas iškiliausių Lietuvos teisininkų ir Civilinio  kodekso autorių, buvęs Aukščiausiojo Teismo teisėjas Valentinas... PLAČIAU »

Antradienis, 2012 Sausio 17

Dr. Vytautas Skuodis: Mažo vaiko drama

Tas vaikas - tai dramatiško likimo mergytė, kurią, prieš jos pačios norą, siekiama atplėšti nuo ją mylinčių ir rūpestingai globojančių jai artimų žmonių. Jeigu toji moteris su savo kerštingomis paskatomis, siekianti atsiimti savo dukrą, nebūtų jos atidavusi iškrypėlių valiai, apie ką kalba prokuratūros kaltinamasis aktas, mergaitės globėjai ir minties neturėtų ją pas save užlaikyti. Šis skandalas artėja prie atomazgos, kuris parodys, ko yra verta mūsų teisėsauga. Žymus filosofas Imanuelis Kantas... PLAČIAU »

Antradienis, 2012 Sausio 17

V. Matulevičius: Pedofilijos skandalas virsta išbandymu valstybei ir jos vadovei

Išmušė lemiama valanda. Drąsiaus Kedžio dukros byla pasiekė tokią ribą, kad dabar arba - arba. Arba mergaitė bus sugrąžinta motinai ir jų niekas daugiau nematys, arba ji liks su savo teta teisėja ir taps pagrindine figūra Andriaus Ūso byloje, kurios laukia pakartotinas nagrinėjimas. Jeigu liks su teta, gali nutikti ir taip, kad teismas pagaliau bus priverstas atsižvelgti į mergaitės parodymus. O tuomet - jau grandininė reakcija. Atsižvelgs teismas į mergaitės parodymus... PLAČIAU »

Antradienis, 2012 Sausio 17

Atviras lietuviškos žiniasklaidos gerbėjo laiškas N.Venckienei

Negi tikrai nesuprantate, kad esat pati didžiausia Lietuvos teisingumo problema ir gėda? Jei ne Jūs, Lietuva būtų visiškai garbinga ir absoliučiai teisinė valstybė. Ko gi negalėjot patylėti ir nesikišti, kur padoriai, paklusniai ir supratingai nesikiša kiti garbingi Jūsų kolegos? http://www.lrytas.lt/-13267221001325171926-atviras-lietuvi%C5%A1kos-%C5%BEiniasklaidos-gerb%C4%97jo-lai%C5%A1kas-n-venckienei.htm... PLAČIAU »
Puslapiai: First 239 240 241 242 243 Last