lt en

Penktadienis, 2011 Lapkričio 11

J.Furmanavičių nužudė ne D.Kedys, žudikas jau nebegyvas

Seimo narys Julius Sabatauskas atskleidė skandalingas ir nežinomas Kauno pedofilijos bylos aplinkybes, kurias iki šiol slėpė Generalinė prokuratūra. Pasirodo, kad Kauno pedofilijos byloje yra nužudyti ne keturi, bet daugiau žmonių. Ilgą laiką Generalinė prokuratūra aiškino, kad nužudyto teisėjo Jono Furmanavičiaus automobilyje buvo rasta D.Kedžio DNR – neva D.Kedys, norėdamas išvažiuoti su mikroautobusu, turėjo patraukti kelią užstojantį nužudyto teisėjo automobilį, todėl reikėjo į jį atsisėsti, ir patraukti. Tik dabar paaiškėjo, kad... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Lapkričio 11

D.Kedžio draugas: nejuodinkit

Parsidavėlis. Matot, vieni važinėja su senu „golfiuku“ ir yra patenkinti, o kiti nori naujo mersedeso. Ir tokie bet kokia kaina sieks jį gauti - lips kitiems per galvas, aukos kitus žmones, net vaikus, kad tik tą mašiną gautų. Kalėjime, kuriame man teko būti, tokių - daugybė, bet ir laisvėje netrūksta.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/dkedzio_draugas_nejuodinkit/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 10

Aukščiausiasis Teismas: A.Ūso byla bus nagrinėjama iš naujo

Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus plenarinė sesija, kasacine tvarka išnagrinėjusi verslininko, vieno iš vadinamojo Kauno pedofilijos skandalo veikėjų Andriaus Ūso bylą, paskelbė, kad byla perduodama nagrinėti iš naujo.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/auksciausiasis_teismas_auso_byla_bus_nagrinejama_is_naujo/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 10

Vykstant piketui Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nusprendė Andriaus Ūso bylą nagrinėti iš naujo

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vykstant-piketui-lietuvos-auksciausiasis-teismas-nusprende-andriaus-uso-byla-nagrineti-is-naujo-56-179114?rc=1... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Rugpjūčio 30

Neringa Venckienė: „Manau, kad ir be manęs „DRĄSOS kelio“ partijoje bus žmonių, kurie taps tikrais lyderiais...“

Klaninės teisėsaugos tiesiog nusikalstamai dirbančių pareigūnų pastangomis ištisus mėnesius aplaidžiai tiriama, vilkinama, klastojama, visiškai numarinta vadinamoji Kauno pedofilijos byla-žudikė, pareikalavusi mažiausiai keturių žmonių gyvybių, galiausiai (pernai rudenį) privertė su šia teisinio nihilizmo sistema narsiai tebekovojančią Kauno apygardos teismo teisėją Neringą VENCKIENĘ ne bėgti iš Lietuvos (pasak jos, „tegul išgamos ir iškrypėliai bėga!..”), bet priimti lemtingą apsisprendimą -  „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją!..“, juolab kad... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2013 Balandžio 04

Romualdas Ozolas. 2013-ųjų Kovo 11-oji: revoliucija tęsiasi

Revoliucijos paprastai pašalina ar bent nušalina sukilusiųjų požiūriu priešišką, jų siekiams įvykdyti kliudančią visuomenės dalį. Mes į Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio Iniciatyvinę grupę išrinkom (tiesa, tarsi ir balsuodami) visus pasiūlytuosius netgi su visu Sąjūdžio įsikūrimui sukliudyti pasodintu prezidiumu. Išskyrus akademiką Vilką, kuris būti iniciatyvinės grupės nariu atsisakė iš principo, o iš salės atmetėm Aukštikalnienę, ekscentrikę, leidusią sau pernelyg tiesmukai reikalauti bausti kompartiją. Taip pradėjom Persitvarkymą, kuris tęsiasi iki šiol, tolydžio vis... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2013 Kovo 18

Stankūnaitė su Černiausku užsigeidė pinigų

Įdomūs jie... http://www.neringavenckiene.com/3/post/2013/03/stanknait-su-erniausku-usigeid-pinig.html... PLAČIAU »
Puslapiai: First 238 239 240 241 242 Last