lt en

Penktadienis, 2012 Sausio 20

N.Venckienė: „Kėdainių rajono apylinkės teismas – šališkas“

 „Kėdainių rajono apylinkės teismas – šališkas“, - įsitikinusi D.Kedžio dukrelę globojanti Neringa Veckienė, kuri, likus maždaug pusvalandžiui iki Kėdainių rajono apylinkės teisme teisėjos R. Šidlauskienės teismo posėdžio, kuriame rašytinio proceso tvarka turėjo būti nagrinėjamas antstolės S. Vaicekauskienės prašymas dėl leidimo prievarta paimti vaiką išdavimo, pareiškė nušalinimą visam Kėdainių rajono apylinkės teismui. „Šiandien paštu iš Kėdainių rajono apylinkės teismo gavau nutartį civilinėje byloje pagal mano skundą dėl antstolės S. Vaicekauskienės veiksmų,... PLAČIAU »

Penktadienis, 2012 Sausio 20

Prekyba sąžine arba VSD kuruojami

Bene pirmas parašysiu apie šiuos žurnalistus, komentatorius, besiskelbiančius įvairių sričių specialistus. Jie dirba valstybei, šiai valstybei, siaurąja prasme. Tūli iš buvusios sovietinės nomenklatūros, kurią paveldėjome iš okupacijos laikų pasakys, kad jie “ir tada dirbo Lietuvai”. O dabar jie priversti, o gal ir savo noru (reikia gi kažkam dirbti), dirba Valstybės saugumo departamentui (VSD). Daugiau šviesos šių piliečių asmenybėms suteiktų iš kart po nepriklausomybės atgavimo dingę slaptieji KGB archyvai Lietuvoje. Bet jie... PLAČIAU »

Penktadienis, 2012 Sausio 20

Mergaitė ir paklodė, arba ką nuspręs V.Kondratjevo teismas?

Kol anoniminė Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėja sprendžia, ką daryti su mažąja Garliavos mergaite, pasvarstykime, o kaip atrodys ta nutartis dėl „prievartos panaudojimo“. Antstolė Sonata Vaicekauskienė spaudoje ramina visuomenę, jog tai nebus prievarta prieš vaiką – tai bus prievarta prieš globėjus. Pabandykime įsivaizduoti situaciją – atvažiuoja antstolė, B.Daugėlienė ir J.Dabašinskienė. Mergaitė, kuri yra namuose, atsisako eiti su šiomis moterimis. Kadangi V.Kondratjevo teismo nutartyje parašyta, jog reikia panaudoti prievartą prieš mergaitės globėją, ši... PLAČIAU »

Penktadienis, 2012 Sausio 20

Gintaras Aleknonis: Savi į svus nešaudo, jei šaudo - tai išdavikai

Kelis pastaruosius mėnesius sunkiausi klausimai Lietuvoje buvo užduodami Kėdainių apylinkės teismui. Kompiuterio parinkti teisėjai bandė atsakyti. Trečiadienį viską daug geriau paaiškino Vilniaus miesto pirmojo apylinkės teismo teisėjas Antanas Virbalas, išteisinęs partijos „Frontas“ lyderį Algirdą Paleckį už viešai pasakytus teiginius, jog per Sausio įvykius prie televizijos bokšto „saviškiai šaudė į savus“. Kai pernai vasarą austrų pareigūnai paleido Vienoje sulaikytą sausio 13-ąją smogikams vadovavusį Michailą Golovatovą, mes galėjome savo neviltį išsakyti prie... PLAČIAU »

Penktadienis, 2012 Sausio 20

V.Landsbergis: Ačiū nors vaikui

Galų gale, septynmetė mergaitė, pati apie tai nežinodama, padeda vargšei Lietuvos visuomenei ir teisininkų elitui geriau susivokti teisėtvarkos džiunglėse.  Šventasis kodeksas (CPK) savo 764 straipsnyje yra grakščiai supainiojęs antstolių funkcijas gražinant skolą jos išieškotojui su vaikų gyvenamosios vietos nustatymu.  Kai "skolininkas" (pasiskolinęs vaiką?) nevykdo teismo sprendimo (tartum dėl turtinės skolos), antstolis priima savo "patvarkymą" dėl sprendimo vykdymo perduodant vaiką šios būtent skolos išieškotojui. Žinoma, kai skolininkas negrąžina pasiskolinto vaiko, antstolis,... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 19

Vytautas Landsbergis: Žodžialupiai

Na, ir prapliupo. - Galų gale paslydo! Dabar tai padaužysim! Ir iš viso, kaip ji drįsta ką nors keisti, kad ir siūlyti keisti šventojoje teisėtvarkoje... Už tai verta pamokyti! Dabar gera proga. Žiūrėkite, teismo (to teisėjo) sprendimas pagal planą neįvykdytas, o ji sako: "Vykdo." Mes, daug suprantantys, nieko nebesuprantam, tik stebim, kaip griūva valstybė. Tiesa, ji pasakė "kiek man žinoma", tai gal ne tiek ar ne taip žino; leisti vykdyti, kad ir savo namuose, tai... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 19

Pedofilijos skandalas virsta išbandymu valstybei ir jos vadovei

Jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė, Drąsiaus Kedžio dukters byla būtų išspręsta dar esant gyvam jos tėvui. Jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė, šioje byloje nebūtų tiek mirčių. O jeigu kas nors ir žūtų, teisėsauga laikytų savo garbės reikalu išsiaiškinti, kodėl žuvo būtent tie, kurie daugiausia žinojo. Tuo labiau ji pati nedalyvautų kuriant abejotinas nelaimingų atsitikimų versijas. Jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė, teismas niekuomet nepriimtų sprendimo grąžinti dukros motinai, virš kurios kabo baisių įtarimų... PLAČIAU »
Puslapiai: First 238 239 240 241 242 Last