lt en

Trečiadienis, 2011 Lapkričio 23

N.Venckienė apie V.Gaivenio laidą: „Mačiau brolių Grimų pasakas“

Po vakarykštės LNK televizijos prodiuserio Virginijaus Gaivenio laidos „Abipus sienos“, kur „slaptas policijos informatorius“ pateikė naujų „skandalingų detalių“, LL pakalbino Drąsiaus Kedžio seserį Neringą Venckienę: - Ar žiūrėjote naują V.Gaivenio laidą „Abipus sienos“?Taip, mačiau Brolių Grimų pasakas.- Vienintelis naujas dalykas, kad gal būt, tas slaptas policijos informatorius skolinosi iš Drąsiaus pinigų. Tas neva liudininkas sako, kad atneš Drąsiui palūkanas. Ar galėjo taip būti?Pedofilijos bylą aš buvau atsivertusi prieš kelias dienas. Ten... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Lapkričio 21

N.Venckienė: „Žudikas visada grįžta”

  Apie tariamus Drąsiaus Kedžio planus nužudyti mažiausiai šešis žmones ir rengimąsi šioms žmogžudystėms neseniai prabilęs slaptas liudytojas suteikė vilties atskleisti mįslingą paties D.Kedžio žūtį. Pernai pavasarį paslaptingai žuvusio D.Kedžio artimieji pareikalavo, kad prokurorai atnaujintų tyrimą dėl jo mirties. http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/nvenckiene_zudikas_visada_grizta/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Lapkričio 21

KAS VALDO LIETUVOS TEISĖSAUGĄ ?

Stanislovas Stulpinas     Tai, kas pastaruosius keletą metų bei paskutines savaites vyksta mūsų valstybėje, man leidžia padaryti išvadą, kad Lietuvoje teisingumo nėra, kad mes tikrai gyvename teisinio nihilizmo valstybėje, kur gali būti susidorojama su visiškai nekaltais valstybės piliečiais, kur žmogaus gyvybė nieko neverta-jie gali būti traiškomi kaip musės, kur neegzistuoja nekaltumo prezumpcijos principas, kur žmogus negali rasti teisybės. Belskis į visas valdžios ar jos paskirtų teisėsaugos institucijos vadovų duris-jos uždarytos ir aklinai... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 17

Neringa Venckienė: “Viskas, ką tas slaptas informatorius kalba apie mane ir mano brolį, yra visiškas melas“

Į “Laisvo laikraščio” klausimus atsakė Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė: - Ką manote apie paskutinę V.Gaivenio laidą, kurioje slaptas liudininkas bylojo apie neva D.Kedžio turėtus keturis milijonus litų, kuriuos nešiojosi specialiai pasiūtoje liemenėje?- Tos laidos dar nemačiau, tačiau kiek girdėjau, ta galiu pasakyti, kad „slapto informatoriaus“ minimi 300 tūkst. litų, kuriuos aš paskolinau D.Kedžiui, yra duomenys iš mano apklausos protokolo V. Naruševičienės ir J. Furmanavičiaus nužudymo byloje. Tačiau melagingai pateikiama informacija,... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Lapkričio 16

“Šios visos operacijos įgyvendinime turėjo dalyvauti tikras operatyvinio darbo teisėsaugos institucijose profesionalas”

Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Policijos departamente, padarant didelę žalą valstybei ir visuomenei. Pareikšti įtarimai aukštiems Policijos departamento pareigūnams. Generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas jau atsistatydino iš generalinio komisaro pavaduotojo pareigų. http://www.komentaras.lt/?p=12983... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Lapkričio 16

N.Venckienė jau pasirengusi baisiausiam

„Netrukus pamatysime tai, ką šiame pedofilų krašte, šioje valstybėje be ateities galima pamatyti baisiausio“, - neabejoja daugiau nei prieš 1,5 metų mįslingai žuvusio Drąsiaus Kedžio sesuo Kauno teisėja Neringa Venckienė.O gal baisiau jau negali būti? Šalies Policijos departamentui suduotas didžiulis smūgis, po kurio šios institucijos vadovybė ėmė byrėti tarsi kortų namelis. Kas suteikė pagreitį šiai griūčiai: slaptu policijos informatoriumi prisistatančio teisto asmens nuoširdi išpažintis ar klaikus melas?http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/nvenckiene_jau_pasirengusi_baisiausiam/... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Lapkričio 15

Informatoriaus tikslas pasiektas. Kas toliau?

Nežinia kieno atsiųsto informatoriaus pasakojimas apie Kauno žudynes savo tikslą pasiekė. Pleištas į Policijos departamento vadovybę sėkmingai įvarytas. Generalinio policijos komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko jau nėra. Nors tik informatorius žino, ką jis iš tiesų sakė pareigūnams prieš 2 metus. Ir kiek tai turėjo bendra su dabartiniais liudijimais.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/respublikos_redakcijos_skiltis/informatoriaus_tikslas_pasiektas_kas_toliau/... PLAČIAU »
Puslapiai: First 238 239 240 241 242 Last