lt en

Sekmadienis, 2011 Gruodžio 25

Kūčios Klonio gatvėje

Juk likus valandai iki pasimatymo su motina, pas mergaitę atvažiuoja dvi psichologės, kurios įtikinėja, jog mergaitė turėtų vykti su motina, jog ji turinti su ja bendrauti. Ir šios psichologės, oficialiai kurios yra siųstos Vaiko teisių apsaugos Kauno skyriaus, kažkodėl vaikšto paskui mergaitę po visą jos globėjos Neringos Venckienės namą – seka netgi tada, kai mergaitė užsimano nueiti į vonios kambarį. Sako – mums taip liepė, o paklaustos, kas, atsako „Birutė... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Gruodžio 24

Prognozė: Drąsos kelio partija rinkimuose nušluos vaiko teises mindžiusius tarnautojus remiančią politinę jėgą

Kokia supuvusi teismų sistema, parodė pernai metų teisėjo Broniaus Varsackio nutartis, kai, jis nieko nesprendęs per 15 minučių, be to, išvaręs mergaitės advokatą, priteisė mergaitę motinai. Motinai, kurios nuomotas butas kaip nusikaltimo vieta yra minima baudžiamosios pedofilijos bylos medžiagoje. http://www.komentaras.lt/?p=13857... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 22

Teisingumo viceministras patvirtino: jei reikės, bus naudojama prievarta (video)

Laidoje dalyvavusi Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė prisipažino, kad jai neteko dalyvauti byloje ir ji nėra susipažinusi su visa byla, kuri metus laiko buvo nagrinėta Kėdainių teisme. Bet nors ir neskaičius bylos, vaiko teisių kontrolierei "akivaizdu, kad teismas nerado teisinio pagrindo, kuriuo ribotų mamai teises".http://ekspertai.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=1507%3Ateisingumo-viceministras-patvirtino-jei-reikes-bus-naudojama-prievarta&catid=74%3Apedofilai-tm&Itemid=93... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 21

Lietuva kyla prieš pedofilų valdžią

Šį trečiadienį t.y. 2011 m. gruodžio 21 d.  įvyko Lietuvos visuomeninių organizacijų piketai  Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose dėl  šalį sukrėtusio Kėdainių teismo  sprendimo atiduoti mergaitę biologinei motinai L. Stankūnaitei, neatsiklausus mergaitės  nuomonės, neišreikalavus iš L. Stankūnaitės dokumentų apie gyvenimo sąlygas, pragyvenimo šaltinių, nebaigus nagrinėti pedofilijos bylos. Akivaizdus melas ir užsakyta  „tiesa“ bei  parodyta per LNK  laida „ Abipus sienos“demoralizuoja tautą, ugdo nepasitikėjimą valstybę, veda į anarchiją. Pedofilijos byla yra tik pasekmė... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 21

Sprendimas grąžinti L. Stankūnaitei dukrą kelia visuomenės nepasitenkinimą

Trečiadienį  įvyko Lietuvos visuomeninių organizacijų piketai  Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose dėl  šalį sukrėtusio Kėdainių teismo  sprendimo atiduoti mergaitę biologinei motinai L. Stankūnaitei, neatsiklausus mergaitės nuomonės, neišreikalavus iš L. Stankūnaitės dokumentų apie gyvenimo sąlygas, pragyvenimo šaltinius, nebaigus nagrinėti pedofilijos bylos.  http://www.balsas.lt/naujiena/572157/sprendimas-grazinti-l-stankunaitei-dukra-kelia-visuomenes-nepasitenkinima-foto#5928-279011... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 21

Neslepiama: mergaitės likimas nuspręstas - ji bet kokiomis priemonėmis bus išvežta iš Lietuvos (video)

EKSPERTAI.EU kreipiasi į Lietuvos Teisingumo ministrą Remigijų Šimašių. Tą patį ministrą, kuris prieš pusantrų metų visiškai atsitiktinai kelyje prisivijo "važiuojanti vingiuotai" ir "keistai manevruojantį" keturratį motociklą... http://ekspertai.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=1506:neslepiama-mergaites-likimas-nusprestas-ji-bet-kokiomis-priemonemis-bus-isvezta-is-lietuvos&catid=74:pedofilai-tm&Itemid=93... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 21

Pedofilijos ir žudymų byloje gluminanti politikų tyla. Kiek dar ilgai?

Tų pačių 2010 m. gegužės mėnesį reaguodama į piliečių siūlymą, Prezidendės spaudos tarnyba atsakė: "Prezidentė ir toliau reikalaus, kad teisėsaugos institucijos imtųsi visų įstatyme nustatytų priemonių nepriklausomam, objektyviam, visapusiškam tyrimui užtikrinti, nes būtina nustatyti tiesą byloje ir visiems proceso dalyviams garantuoti jų teises į informaciją ir siūlymus dėl bylos tyrimo, kad būtų atsakyta į visus visuomenei kylančius klausimus ir išsklaidytos bet kokios abejonės dėl bylos tyrimo objektyvumo". Saulius Sondeckis apie pedofilijos... PLAČIAU »
Puslapiai: First 233 234 235 236 237 Last