lt en

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 08

D.Kedžio artimiesiems blykstelėjo viltis

Daugiau kaip prieš pusantrų metų mįslingai žuvusio Drąsiaus Kedžio artimiesiems pagaliau atsirado vilčių, kad prieš pedofilų klaną kovojusio garliaviškio žūties paslaptis dar bus atskleista.Vilniaus apygardos teismas patenkino D.Kedžio motinos Laimutės Kedienės skundą ir įpareigojo prokurorus at naujinti ikiteisminį tyrimą dėl jo mirties aplinkybių nustatymo. Tai liudijantį teismo pranešimą L.Kedienė gavo vakar.            http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/dkedzio_artimiesiems_blykstelejo_viltis_atnaujinta_830/... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 07

Laimutės Kedienės skundas dėl sūnaus nužudymo tyrimo

S K U N D A S          dėl Vilniaus m. 1 apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėjo 2011-11-03 nutarties2011 m. lapkričio 14 d. Kauno r.    2011 m. lapkričio 7 d. iš Vilniaus miesto apylinkės tesimo gavau teisėjos Genovaitės Didjurgienės nutartį, kuria mano skundas panaikinti kaip neteisėtą bei nepagrįstą Lietuvos Generalinės prokuratūros ONKTD vyr. prokuroro pavaduotojo R. Petrausko 2011 m. rugsėjo 19 d. nutarimą be numerio, kuriuo mano skundas, dėl Lietuvos Respublikos... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 07

Nepagiriamasis žodis „vystantiems bambukams“

Dr.Rūta Gajauskaitė, kriminologė   Tik rašytoja, giliai jaučianti aplinkinių nerimą, neviltį ir skausmą gali taip tiksliai nusakyti sodogomorinės nelaimės esmę - „lytiniai rasistai“.Tik signatarė gali išdrįsti tokią tiesą pasakyti kitam signatarui, socdemų partijos atkūrėjui (kartu su pedofilu E.Čekanausku) A.Sakalui.Tik patyrusi politikė galėjo taip nuosekliai išryškinti po kaukėmis besislepiančius autorius ir tą kaukę nutraukti. O be kaukės - be tos prašmatnios Atgimimo šauklio, socdemų partijos atkūrėjo. signataro, Seimo nario ir Europarlamentaro statuso -... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 07

D.Kedžio nužudymo bylą prokurorai turės tirti iš naujo

Vilniaus apygardos teismas šiandien, gruodžio 7 d. priėmė nutartį patenkinti Neringos Venckienės  prašymą ir atnaujinti bylą dėl Drąsiaus Kedžio nužudymo. Kaip žinia, ikiteisminį tyrimą Generalinės prokuratūros prokuroras Aidas Mažeika (šiuo metu jis jau nebedirba) nutraukė, konstatavęs, kad D. Kedžio mirtis yra nelaimingas atsitikimas. Tokį nutarimą prokuroras priėmė remdamasis ekspertų išvadomis.  „Visas sudaužytas, subaladotas. Paliulis (ekspertas – aut.past.) teigia po mirties kraujosruvos atsiradę. Ar mirusiam žmogui atsiranda kraujosruvos, ar mėlynės. Ten... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 05

http://www.pzinios.lt/Rubrikos/Aktualijos/Slaptasis-D.-Kedzio-bylos-liudytojas-buves-plungiskis

Jo liudijimas Drąsiaus Kedžio byloje daug ką apvertė aukštyn kojomis. Dėl jo parodymų krito aukščiausi policijos pareigūnai. Visa Lietuva apie jį kalba. Kai BTV laida „Lietuvos žinių“ tyrimas“ parodė slaptojo bylos liudytojo veidą, ne vienas plungiškis jį pažino – juk tai nedorais darbeliais Plungėje spėjęs pasižymėti Mindaugas Žalimas. http://www.pzinios.lt/Rubrikos/Aktualijos/Slaptasis-D.-Kedzio-bylos-liudytojas-buves-plungiskis... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 05

Dauguma gyventojų netiki, kad D.Kedžio ir A.Ūso mirtys – nesmurtinės

Lietuvos didžiųjų miestų gyventojai netiki teisėsaugos pareigūnų išvadomis, kad vadinamojo Kauno pedofilijos skandalo centre buvę Drąsius Kedys ir Andrius Ūsas mirė nesmurtine mirtimi, rodo pirmadienį paskelbti apklausos rezultatai. Kaip rašo žurnalas „Veidas“, vos 4,4 proc. apklaustų miesto gyventojų teigė manantys, kad oficiali versija teisinga ir jie mirė savo mirtimi. 30 proc. respondentų teigė manantys, kad tiek D.Kedys, tiek A.Ūsas buvo nužudyti. Dar 24,8 proc. sakė manantys, kad buvo nužudytas tik D.Kedys,... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Gruodžio 03

Kodėl A.Sakalas taip bijo žodžio “Pikeliškės”

Neseniai vienoje TV laidoje buvo parodytas buvęs Europos Parlamento narys, vienas aktyviausių Kauno pedofilijos bylos įtariamųjų Andriaus Ūso bei Laimos Stankūnaitės gynėjas Aloyzas Sakalas. Kai viena laidos dalyvių Neringa Venckienė jo paklausė apie Pikeliškių vaikų namus, “didžiuoju inkvizitoriumi” vadinamo A.Sakalo kūno kalba išdavė jo jaudulį – net kameros užfiksavo smarkiai drebančias politiko rankas, nors jis ir toliau sakė, kad jo nuomone, galimai pati Neringa Venckienė skatino savo brolį Drąsių Kedį... PLAČIAU »
Puslapiai: First 232 233 234 235 236 Last