lt en

Ketvirtadienis, 2011 Rugpjūčio 11

Neringa Venckienė: „Patys šmeiždami, jie dar drįsta kreiptis į „Laisvą laikraštį“ dėl savo garbės ir orumo. Tai ką galima paneigti? Paneigti jų šmeižtą?!..“

Grubiausio melo ir šmeižto nevengianti oligarchinė žiniasklaida, matyt, įtikėjusi savo visagalyste ir nebaudžiamumu, ko gero, pasiekė cinizmo apogėjų, užsigeidusi ginti savo tariamą garbę ir orumą - apkaltindama tuos, kurie kalba TIESĄ.Be jokio teismo a. a. Drąsius Kedys apšaukiamas žmogžudžiu ir netgi prilyginamas Norvegijos žudikui A.B.Breivikui: „Prezidentė, Vyriausybė ir Seimas iki šiol taip ir neįvertino D.Kedžio surengtų žudynių. Ar D.Kedys būtų prilygintas A.B.Breivikui tik tokiu atveju, jei jis būtų nušovęs ne... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 25

Neringa Venckienė: „Ko gero, profesorius A.Sakalas labai jau bijo, kad tik aš netapčiau Seimo pirmininke, o vėliau ir Lietuvos Prezidente!..”

Kai prieš kelis mėnesius Prezidentė D.Grybauskaitė nepatenkino Teisėjų garbės teismo siūlymo – atleisti Kauno apygardos teismo teisėją Neringą VENCKIENĘ iš darbo, interviu LL nepalenkiama kovotoja, pasirinkusi pilietinės DRĄSOS kelią ir metusi iššūkį klaninei teisėsaugos sistemai, užsiminėte, jog dabar šmeižto lavina, kuri buvo pilama ant jos, nuo šiol bus nukreipta ir prieš šalies vadovę. Nežinia kieno interesus ginančio politologo L.Bielinio naujosios knygos „Prezidentė“ plačiai reklamuojami atgarsiai oligarchinėje žiniasklaidoje aiškiai parodo tokių... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Liepos 21

Prezidentės palaikymo akcija

Liepos 19 dieną Vilniuje prie Lietuvos Prezidentūros įvyko prezidentės D.Grybauskaitės palaikymo akcija. Jos pagrindiniai tikslai-palaikyti prezidentės vykdomus ryžtingus sprendimus dėl teisėsaugos reformų, atkreipti prezidentės ir prezidentūros pareigūnų dėmesį į tai, kad Lietuvos teismuose vis dar klesti didžiulė korupcija, o prokuratūros sistemos reformas sabotuoja Generalinėje prokuratūroje ir regioninėse prokuratūrose vis dar dirbantys korumpuoti bei su KGB susiję prokurorai. Šią akciją organizavo Jungtinio demokratinio judėjimo(JDJ) konfederacija, judėjimas ,,Vytis“, „Drąsiaus kelio“ judėjimas, Lietuvos... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Liepos 21

Prezidentinės mįslės

Liepos 12 dieną jau suėjo 2 metai, kai prezidentė Dalia Grybauskaitė užima šį aukščiausią valstybinį postą. Lyginant su prezidentu V.Adamkumi, dabartinė šalies vadovė vykdo kur kas ryžtingesnę politiką, yra vertinama kaip atvira ir principinga. Pastaruoju metu D.Grybauskaitę aršiai puola politologas L.Bielinis ir jo sėbrai. Jų kritika šalies vadovės atžvilgiu yra grubi ir ciniška. Bet kodėl šie veikėjai taip atakuoja prezidentę? L.Bielinis yra įrankis ,,valstybininkų” klano vadeivų rankose, iš šiam klanui... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 18

N.Venckienė: jie kuria baisius planus

  Praėjusiame numeryje Neringa Venckienė pripažino, kad vienintelis jos laimėjimas, siekiant teisingumo, yra viešumas, neleidęs suinteresuotoms jėgoms paversti jos brolio Drąsiaus Kedžio psichiniu ligoniu. Deja, net jis nepadeda išjudinti įstrigusios pedofilijos bylos. N.Venckienė buvo priversta kreiptis į Europos Žmogaus Teisių Teismą. - Sakot, beveik nieko nepavyko pasiekti pedofilijos byloje. O kaip jūs pasiektumėte savo tikslų būdama partijos, kurią, girdėjau, ketinate įkurti, lydere?- (Juokiasi.) Kol kas aš nieko nekuriu, mano „partija“ yra mano... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Liepos 18

Skundas

Nukentėjusioji - Laimutė Kedienėgyv. Klonio g. 5, Teleičių k.,Garliavos apyl. sen., Kauno r. Lietuvos Respublikos generaliniam prokurorui Gerb. Dariui Valiui,Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius      S K U N D A S        Dėl LR Generalinės prokuratūros ONKTD prokuroro 2011-05-27 nutarimo be numerio  2011 m. birželio 1 d. iš Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros gavau šios prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro Aido Mažeikos 2011 m. gegužės 27 d. nutarimą be jokio numerio, kuriame... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2011 Liepos 17

N.Venckienė: D.Kedys yra gyvas

Nusivylusi Lietuvos teismais Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė teisybės ieško Strasbūre Tamsus tamsus vanduo. Nenuskaidrėjęs nė kiek. Nors greit bus dveji metai, kai visuomenę sukrėtė Drąsiaus Kedžio dukrelės istorija ir kai šūviai nutraukė teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės gyvenimus. Jau antri metai eina ir nuo panašiai mįslingų D.Kedžio bei pedofilija įtariamo A.Ūso mirčių. Neatsakyti klausimai geometrine progresija kelia naujus. Įstrigusi pedofilijos byla. Kitas būtų ją apraudojęs ir tiek, bet... PLAČIAU »
Puslapiai: First 231 232 233 234 235 Last