lt en

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

Neringa Venckienė:

Kas gilinosi į šią istoriją ir Drąsiaus laišką, tas suvokia, kokie baisūs dalykai čia dedasi, - sakė „Respublikai“ N.Venckienė. - Bylos nepabaigtos, mergaitė verkia, nenori pas motiną, o ją ten stumia bet kokia kaina! Tai ir įrodo, kad pedofilai Lietuvoje įsiveisę visur - aš tuo net neabejoju. Net neaišku, kam dirba tos vaiko teisių apsaugos tarnybos...“ http://www.ve.lt/naujienos/kriminalai/neringa-venckiene-betruksta-tik-iteisinti-pedofilija-666703/ ... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

Dėl D.Kedžio dukters Seimo nariai kreipėsi į prezidentę

Jie pabrėžė, kad teisėjas deramai neatsižvelgė į paties vaiko teises bei interesus, į jo paties nuomonę, tuo šiurkščiai pažeisdamas Lietuvos ratifikuotą Vaiko teisių konvenciją. Anot parlamentarų, nustatydamas galutinį vaiko perdavimo terminą teisėjas galimai viršijo savo kompetenciją, nes nesirėmė specialistų išvadomis. Be to, vaikas perduodamas asmeniui, kuriam valstybė netgi skyrė asmeninę apsaugą, o tai reiškia, kad mažametė pateks į galimai pavojingą aplinką, rašoma išplatintame pranešime. http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas/del-d-kedzio-dukters-seimo-nariai-kreipesi-i-prezidente-398713 ... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2011 Gruodžio 28

Kodėl Panevėžio apygardos teismo pirmininkas napaiso įstatymo?

    Kodėl  Panevėžio apygardos teismo pirmininkas  nepaiso įstatymo (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso) reikalavimų ir nesprendžia  N.  Venckienės prašymo  taikyti laikinąsias apsaugos priemones?    LR CPK 147 str. imperatyviai numato, kad prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo teismas išsprendžia nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per tris darbo dienas nuo prašymo gavimo dienos.    Laikinųjų apsaugos priemonių taikymas galimas bet kurioje proceso stadijoje: ir apeliacinės, ir kasacinės instancijos teisme. Prieštaraujantis įstatymui skubaus sprendimo... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Gruodžio 27

N.Venckienė apskundė Kėdainių rajono apylinkės teismo nutartį

Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė apskundė Kėdainių rajono apylinkės teismo nutartį, pagal kurią Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukros gyvenamoji vieta nustatyta su mama. Laikinoji mergaitės globėja prašo stabdyti teismo sprendimo vykdymą iki tol, kol bus išnagrinėta Kauno pedofilijos byla. http://www.delfi.lt/news/daily/kedys/nvenckiene-apskunde-kedainiu-rajono-apylinkes-teismo-nutarti.d?id=53397909... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Gruodžio 27

Mergaitės tragedija. Kodėl?

  Prieš pat Naujuosius sueis 14 dienų terminas, per kurį tariamo ar tikro, tariamų ar tikrų pedofilų medžiotojo, keistomis aplinkybėmis žuvusio ar nužudyto Drąsiaus Kedžio dukrelė turi būti perduota savo motinai. Atrodytų, kas čia tokio? Teisinį ginčą laimėjo viena iš konkuruojančių pusių - mama. Kėdainių teismo sprendimą reikia vykdyti ir nusiraminti. Viskas savaime susitvarkys. http://www.alfa.lt/straipsnis/13370189/Mergaites.tragedija..Kodel.=2011-12-27_07-00/ ... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2011 Gruodžio 26

Antrąją Kalėdų dieną mergaitės ir L.Stankūnaitės susitikimas neįvyko – mergaitė atsisako toliau leisti pažeidinėti jos teises

„Lietuvos ryto“ žurnalistai nepasirodo, bet kažkokiu, matyt, telepatiniu būdu jie vėl vėliau rašys reportažą apie Klonio gatvės įvykius. O gal šis laikraštis jau informuotas, jog po 11 val. atvykusioms psichologėms ne tik kad nesiseka įkalbėti mergaitę maloniau ir atviriau bendrauti su motina – mergaitė šiandien kategoriškai atsisako su ja iš viso susitikti! Situacija, matyt, yra žinoma ir mergytę saugantiems apsaugininkams – jie net nesivargina traukti savo mašinos nuo Venckų namų... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2011 Gruodžio 25

Kūčios Klonio gatvėje

Juk likus valandai iki pasimatymo su motina, pas mergaitę atvažiuoja dvi psichologės, kurios įtikinėja, jog mergaitė turėtų vykti su motina, jog ji turinti su ja bendrauti. Ir šios psichologės, oficialiai kurios yra siųstos Vaiko teisių apsaugos Kauno skyriaus, kažkodėl vaikšto paskui mergaitę po visą jos globėjos Neringos Venckienės namą – seka netgi tada, kai mergaitė užsimano nueiti į vonios kambarį. Sako – mums taip liepė, o paklaustos, kas, atsako „Birutė... PLAČIAU »
Puslapiai: First 229 230 231 232 233 Last