lt en

Penktadienis, 2012 Sausio 20

Gintaras Aleknonis: Savi į svus nešaudo, jei šaudo - tai išdavikai

Kelis pastaruosius mėnesius sunkiausi klausimai Lietuvoje buvo užduodami Kėdainių apylinkės teismui. Kompiuterio parinkti teisėjai bandė atsakyti. Trečiadienį viską daug geriau paaiškino Vilniaus miesto pirmojo apylinkės teismo teisėjas Antanas Virbalas, išteisinęs partijos „Frontas“ lyderį Algirdą Paleckį už viešai pasakytus teiginius, jog per Sausio įvykius prie televizijos bokšto „saviškiai šaudė į savus“. Kai pernai vasarą austrų pareigūnai paleido Vienoje sulaikytą sausio 13-ąją smogikams vadovavusį Michailą Golovatovą, mes galėjome savo neviltį išsakyti prie... PLAČIAU »

Penktadienis, 2012 Sausio 20

V.Landsbergis: Ačiū nors vaikui

Galų gale, septynmetė mergaitė, pati apie tai nežinodama, padeda vargšei Lietuvos visuomenei ir teisininkų elitui geriau susivokti teisėtvarkos džiunglėse.  Šventasis kodeksas (CPK) savo 764 straipsnyje yra grakščiai supainiojęs antstolių funkcijas gražinant skolą jos išieškotojui su vaikų gyvenamosios vietos nustatymu.  Kai "skolininkas" (pasiskolinęs vaiką?) nevykdo teismo sprendimo (tartum dėl turtinės skolos), antstolis priima savo "patvarkymą" dėl sprendimo vykdymo perduodant vaiką šios būtent skolos išieškotojui. Žinoma, kai skolininkas negrąžina pasiskolinto vaiko, antstolis,... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 19

Vytautas Landsbergis: Žodžialupiai

Na, ir prapliupo. - Galų gale paslydo! Dabar tai padaužysim! Ir iš viso, kaip ji drįsta ką nors keisti, kad ir siūlyti keisti šventojoje teisėtvarkoje... Už tai verta pamokyti! Dabar gera proga. Žiūrėkite, teismo (to teisėjo) sprendimas pagal planą neįvykdytas, o ji sako: "Vykdo." Mes, daug suprantantys, nieko nebesuprantam, tik stebim, kaip griūva valstybė. Tiesa, ji pasakė "kiek man žinoma", tai gal ne tiek ar ne taip žino; leisti vykdyti, kad ir savo namuose, tai... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 19

Pedofilijos skandalas virsta išbandymu valstybei ir jos vadovei

Jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė, Drąsiaus Kedžio dukters byla būtų išspręsta dar esant gyvam jos tėvui. Jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė, šioje byloje nebūtų tiek mirčių. O jeigu kas nors ir žūtų, teisėsauga laikytų savo garbės reikalu išsiaiškinti, kodėl žuvo būtent tie, kurie daugiausia žinojo. Tuo labiau ji pati nedalyvautų kuriant abejotinas nelaimingų atsitikimų versijas. Jeigu Lietuva būtų teisinė valstybė, teismas niekuomet nepriimtų sprendimo grąžinti dukros motinai, virš kurios kabo baisių įtarimų... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 19

Dr. Rūta Gajauskaitė, kriminologė: Stogai ir pastogės

Įsiskaudėjusi Kauno pedofilijos byla ir vėl ištrūko iš teisinių nihilistų suplanuotų gniaužtų, o  vietoj pompastiškos pergalės, vėl pažėrė naujų netikėtumų. Atrodo, viešumo ir nuomonių įvairovės principas – veikia!!! Tai žiūrėk kokį įslaptintą liudininką ima ir išaiškina, tai kokį sakralinį teiginį, žiūrėk ir apverčia aukštyn kojom bei suformuoja kitokią nuomonę... Kad nesismulkinti su visokiais „garliaviniais“, „violetiniais“, ir „kloniniais“, griebiame „jautį už ragų“ ir aiškinamės pačiame aukščiausiame – elitiniame – lygyje.Surikiuota pedofilų... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Sausio 19

Kauno žudynių byla – ant „sprogimo“ ribos?

Gruodžio 30 dieną nepavykus paimti iš N.Venckienės mergaitės ir perduoti ją L.Stankūnaitei, Generalinėje prokuratūroje, šaltinių duomenimis, prasidėjo panika. Šaltinių duomenimis, prokuratūroje kalbama, jog pedofilijos byloje esanti Laimutės Stankūnaitės ir jos sesers Violetos Naruševičienės telefoninių pokalbių stenograma – ne visa: esą iš šios stenogramos išimta kai kuri informacija. Štai pedofilijos byloje esančio pokalbio, vykusio 2009-10-05 d. 11:01:06 tarp abonento 37065777722 (naudojosi L.Stankūnaitė) ir abonento 865777787 (naudojosi V.Naruševičienė) pokalbio turinio stenograma. Skambino... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2012 Sausio 18

Prezidentė teisėjus paragino „vadovautis ne tik įstatymo raide“

Priėmusi teisėjų priesaikas, Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį paragino teisėjus vadovautis ne tik įstatymo raide, bet ir jo dvasia. http://kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/prezidente-teisejus-paragino-vadovautis-ne-tik-istatymo-raide-402708... PLAČIAU »
Puslapiai: First 227 228 229 230 231 Last