lt en

Penktadienis, 2011 Gruodžio 30

Dėl teisėjo R. Januškos atsisakymo priimti N. Venckienės skundą

Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas R. Januška 2011 m. gruodžio 28 d. nutartimi atsisakė priimti skundą, kuriame buvo pareikštas Neringos Venckienės prašymas dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo - skubaus sprendimo sustabdymo. Laikinųjų apsaugos priemonių taikymas galimas bet kurioje proceso stadijoje, t.y. ir apeliacinės instancijos teisme (CPK 144 str. 3 d.). Prašymą per tris darbo dienas (CPK 147 str. 1 d.) šiuo atveju privalo išspręsti aukštesnės instancijos teismas, t.y.... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

N.Oželytė: „Čia mūsų kova gali būti baigtinė. Bet geriau pakilti kaip Sausio 13-ą, pastovėti – tegul visus tankais sutraiško, negu būti 1940 metų padėtyje. Kviečiu žmones pasipriešinti”

„Nedaryti nieko, tai yra kaip Žalakevičius sakė: „Kodėl tu stovėjai po medžiu, kada žudė žmogų?“ Tas klausimas tau iškilo prieš mirtį, tau pačiam, žiūrint ne į šituos teisėjus, kurie galimai tau prigrasins, o jau į kitą teisėją. Ir žinai, kad vietos prie langelio rojuje negausi. Dėl to, kad stovėjai po medžiu, kai žudė žmogų“, - kodėl ji negali būti šioje D.Kedžio dukrelės dramoje, Žalakevičiaus žodžiais atsakė aktorė Nijolė Oželytė. http://www.komentaras.lt/?p=14108... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

N.Oželytė apie D.Kedžio istoriją: vyksta pokiliminės kovos, o mes, žmonės, liekame kvailio vietoje

"Stebėdama mūsų valstybės gyvenimą, aš turiu rimtą pagrindą galvoti, kad per 21 nepriklausomybės metus susikūrė nusikalstamai veikiančių teisėsaugininkų grupės mūsų teisėsaugos sistemoje. Teisinės valstybės mes neturime", - sakė buvusi politikė. http://kriminalai.atn.lt/straipsnis/98625/nozelyte-apie-dkedzio-istorija-vyksta-pokilimines-kovos-o-mes-zmones-liekame-kvailio-vietoje... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

N. Oželytė apie pedofilijos bylą: visi miega, kaip sausio 13 d. miegojo Gorbačiovas

„Kauno pedofilijos byla jau kurį laiką audrina visuomenę ir smukdo pasitikėjimą šalies teisine sistema. Nuo pat šios istorijos paviešinimo, teisėsaugos institucijos padarė aibę klaidų ir savo nekompetencija supriešino visuomenę. Visiškai susikompromitavo vaiko teisų apsaugos tarnybos. Nors ši kruvina istorija nusinešusi keturias gyvybes tęsiasi jau keli metai, bet aiškesnė ji netampa.  http://www.balsas.lt/naujiena/573378/n-ozelyte-apie-pedofilijos-byla-visi-miega-kaip-sausio-13-d-miegojo-gorbaciovas... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

Teisėjo V.Kondratjevo sprendimą naikina A.Sabonio boteliai

Taigi – kadangi teismo nutartyje nurodyta adaptacija neįvyko, teismo sprendimo įvykdyti neįmanoma ir jis turi būti pakeistas.    http://www.komentaras.lt/?p=14090... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

Pedofilijos bylos šakalai

Paaiškėjo, kad buvęs Kauno apygardos teismo pirmininkas Albertas Milinis, telefonu gavęs nurodymą iš tuomečio Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko Aloyzo Sakalo, vieno iš aktyviausių įtariamųjų pedofilija gynėjų, jau buvo perdavęs vieną bylą Kėdainių apylinkės teismui, kuriam vadovauja skandalingas teisėjas Kondratjevas, nutaręs skubiai gražinti D.Kedžio dukrą savadavimu įtariamai motinai.  http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/585/53/d,detalus/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29

D.Kedžio dukrelė į pasimatymą su mama šiandien nevažiavo, klanas eina va bank – iš N.Venckienės atims mergaitės globėjos teises; norint įsiveržti jėga į namą ir per prievartą paimti mergaitę, Prezidentė turės panaikinti teisėjos imunitetą

"Lietuvos rytas" šiandien paskelbė klaidinančią informaciją, esą Neringa Venckienė kreipėsi į minią, prašydama imtis veiksmų.  Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas G.Kryževičius į tai sureagavo pareikšdamas, kad N.Venckienė jau peržengė visas ribas. "Karštas komentaras" atkreipia visuomenės dėmesį į tai, kad tiek "Lietuvos rytas", tiek G.Kryževičius galimai sąmoningai klaidingai interpretavo N.Venckienės žodžius.  http://www.komentaras.lt/?p=14062... PLAČIAU »
Puslapiai: First 226 227 228 229 230 Last