lt en

Antradienis, 2011 Lapkričio 15

Kas valdo Lietuvos teisėsaugą?

Tai, kas pastaruosius keletą metų bei paskutines savaites vyksta mūsų valstybėje, man leidžia padaryti išvadą, kad Lietuvoje teisingumo nėra, kad mes tikrai gyvename teisinio nihilizmo valstybėje, kur gali būti susidorojama su visiškai nekaltais valstybės piliečiais, kur žmogaus gyvybė nieko neverta-jie gali būti traiškomi kaip musės, kur neegzistuoja nekaltumo prezumpcijos principas, kur žmogus negali rasti teisybės. Belskis į visas valdžios ar jos paskirtų teisėsaugos institucijos vadovų duris-jos uždarytos ir aklinai užkalti... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2011 Lapkričio 12

D.Kedžio tragedijos paslaptis slypi anapus

Daugiau nei prieš 1,5 metų mįslingai žuvusio kauniečio Drąsiaus Kedžio tragedijos tyrimą lydinčių skandalų paslaptis slypi kažkur anapus proto - tuo įsitikinusi brolio pradėtą kovą prieš pedofiliją tęsianti Kauno teisėja Neringa Venckienė.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/dkedzio_tragedijos_paslaptis_slypi_anapus/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Lapkričio 11

J.Furmanavičių nužudė ne D.Kedys, žudikas jau nebegyvas

Seimo narys Julius Sabatauskas atskleidė skandalingas ir nežinomas Kauno pedofilijos bylos aplinkybes, kurias iki šiol slėpė Generalinė prokuratūra. Pasirodo, kad Kauno pedofilijos byloje yra nužudyti ne keturi, bet daugiau žmonių. Ilgą laiką Generalinė prokuratūra aiškino, kad nužudyto teisėjo Jono Furmanavičiaus automobilyje buvo rasta D.Kedžio DNR – neva D.Kedys, norėdamas išvažiuoti su mikroautobusu, turėjo patraukti kelią užstojantį nužudyto teisėjo automobilį, todėl reikėjo į jį atsisėsti, ir patraukti. Tik dabar paaiškėjo, kad... PLAČIAU »

Penktadienis, 2011 Lapkričio 11

D.Kedžio draugas: nejuodinkit

Parsidavėlis. Matot, vieni važinėja su senu „golfiuku“ ir yra patenkinti, o kiti nori naujo mersedeso. Ir tokie bet kokia kaina sieks jį gauti - lips kitiems per galvas, aukos kitus žmones, net vaikus, kad tik tą mašiną gautų. Kalėjime, kuriame man teko būti, tokių - daugybė, bet ir laisvėje netrūksta.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/dkedzio_draugas_nejuodinkit/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 10

Aukščiausiasis Teismas: A.Ūso byla bus nagrinėjama iš naujo

Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus plenarinė sesija, kasacine tvarka išnagrinėjusi verslininko, vieno iš vadinamojo Kauno pedofilijos skandalo veikėjų Andriaus Ūso bylą, paskelbė, kad byla perduodama nagrinėti iš naujo.http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/auksciausiasis_teismas_auso_byla_bus_nagrinejama_is_naujo/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2011 Lapkričio 10

Vykstant piketui Lietuvos Aukščiausiasis Teismas nusprendė Andriaus Ūso bylą nagrinėti iš naujo

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vykstant-piketui-lietuvos-auksciausiasis-teismas-nusprende-andriaus-uso-byla-nagrineti-is-naujo-56-179114?rc=1... PLAČIAU »

Antradienis, 2011 Rugpjūčio 30

Neringa Venckienė: „Manau, kad ir be manęs „DRĄSOS kelio“ partijoje bus žmonių, kurie taps tikrais lyderiais...“

Klaninės teisėsaugos tiesiog nusikalstamai dirbančių pareigūnų pastangomis ištisus mėnesius aplaidžiai tiriama, vilkinama, klastojama, visiškai numarinta vadinamoji Kauno pedofilijos byla-žudikė, pareikalavusi mažiausiai keturių žmonių gyvybių, galiausiai (pernai rudenį) privertė su šia teisinio nihilizmo sistema narsiai tebekovojančią Kauno apygardos teismo teisėją Neringą VENCKIENĘ ne bėgti iš Lietuvos (pasak jos, „tegul išgamos ir iškrypėliai bėga!..”), bet priimti lemtingą apsisprendimą -  „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją!..“, juolab kad... PLAČIAU »
Puslapiai: First 226 227 228 229 230 Last