lt en

Trečiadienis, 2017 Liepos 05

Valdžios atsakymai L. ir V. Kedžiams

Pareiškimu buvo kreipiamasi į kelis adresatus. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga atsakė, Seimo narė Agnė Širinskienė atsakė. Banalu. Bet atsakė. Toks atsakymas be jokios abejonės labai žeidžia. Nes klausiantieji kreipėsi su skaudama senelių širdimi, o atsakymai sekė kaip iš beširdžių būtybių, pasislėpusių už banalaus rašytinio teksto. Pamėgino atsakyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos padaliniai, nors pačio ministro Lino Kukuraičio atsakymo nėra. Nėra ir Ramūno Karbauskio – Valsteičių ir žaliųjų partijos... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2017 Birželio 28

Irena Vasinauskaitė. „Jei ne šluba Lietuvos teisėsauga ir kvaili žurnalistai, šitos bylos nebūtų...“

Irena Vasinauskaitė. „Jei ne šluba Lietuvos teisėsauga ir kvaili žurnalistai, šitos bylos nebūtų...“ Tokius žodžius Šiaulių Apygardos teisme ištarė 2010 metais Garliavos įvykiuose dalyvavęs liudytojas, tuomet dar studentas, teisininkas Povilas Rėklaitis. Bylos svarstymo išvakarėse, pirmajame posėdyje, panašiai situaciją įvardijo ir žurnalistė Rūta Janutienė: „Pedofilijos byla – žurnalistiškai dėkinga istorija. Ją koncentravo teisėsauga neatsakiusi nė į vieną klausimą. Nebuvo išaiškinta tiesa: teisėjo žmogžudystė, kitos mirtys…“ Iki šiol neatsakyta į klausimą: buvo pedofilija ar ne.... PLAČIAU »

Penktadienis, 2017 Birželio 02

8-eriems metams nelaisvės nuteistas nekaltas aklas žmogus Raimundas Ivanauskas.

8-eriems metams nelaisvės nuteistas nekaltas žmogus Raimundas Ivanauskas. Tokį nuosprendį patvirtino šiandien, 2017 m. birželio 2 d., Lietuvos apeliacinio teismo teisėja Elena Vainienė. Negana to dar jam priteisė 170 000 Eurų žaloms atlyginti. 68 000 Eurų, anot teismo, turi atitekti Stankūnams. Pasirodo, Lietuvoje yra įmanoma nuteisti nekaltą aklą žmogų. Daugiau skaitykite: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/d-kedzio-galimu-bendrininku-byla-e-barauskaite-lieka-isteisinta-r-ivanauskas-kales-8-metus-59-806712 http://www.drasoskeliaspartija.lt/8-eriems-metams-nelaisves-nuteistas-nekaltas-aklas-zmogus-raimundas-ivanauskas/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2017 Birželio 02

Laimutės ir Vytauto Kedžių prašymas šiandienos Lietuvos valdantiesiems. Išgirskite!

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrui Linui KukuraičiuiLR Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui VerygaiLietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – Ramūnui KarbauskiuiTėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai – Gabrieliui LandsbergiuiSeimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkei Agnei Širinskienei P R A Š Y M A S2017 06 01Kreipiamės į jus su pagalbos prašymu.2012 m. gegužės 17 dieną iš mūsų, Vytauto ir Laimutės Kedžių, namų buvo paimta mūsų anūkė Deimantė Kedytė. Gyvendama nuo gimimo kartu su... PLAČIAU »

Penktadienis, 2017 Birželio 02

Birželio 1-oji – vaikų gynimo diena. Tai Kedytės gynimo diena!

Birželio pirmoji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tačiau ne tik šią dieną kyla daugybė klausimų, tokių kaip:Ar visi Lietuvos vaikai yra ginami?Ar visiems vaikams yra užtikrinamos jų teisės?Ar visų vaikų norai yra įgyvendinami?Ar mūsų vaikai yra laisvi nuo jų teises varžančių asmenų ir institucijų? Praėjo daugiau nei 5 metai kaip senelių namuose nekrykštauja anūkė. Kur ji, seneliai nežino. Nematė, negirdėjo, nesikalbėjo, laiškų jiems anūkė neparašė. Mama net dovanas seneliams sugražino, kurios... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2017 Gegužės 25

Aušrinė Balčiūnė. Penktosioms Garliavos šturmo metinėms atminti – svečiuose pas Vytautą ir Laimutę Kedžius

Ši medžiaga buvo nufilmuota 2014 metų lapkritį viešint pas Laimutę ir Vytautą Kedžius. Filmuota buvo sau – atminimui. Tačiau praėjus dar kone trejiems metams ir matant tai, kaip iki šiol persekiojami Laimutė ir Vytautas Kedžiai, Olga Girdauskienė, kiti pilietiški žmonės, buvo nuspręsta tuo pasidalyti. Taip penktosioms Garliavos šturmo metinėms iš gausios medžiagos gimė filmas – graudus, sunkus. Apie persekiojamą Laimutės ir Vytauto Kedžių šeimą, apie laimingą šeimos gyvenimą IKI... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2017 Gegužės 17

Šiandien, 2017 m. gegužės 17 d., 12.00 val. minime 5-eris besitęsiančius metus Valstybės šturmo prieš jautrią žmogaus sąžinę, gailestingą širdį ir Vaiko nekaltumą...

Kaip ir kasmet renkamės Klonio gatvėje liūdnam minėjimui - prisiminti, kad valdžia gali būti neįtikėtinai pavojinga savo tautos piliečiams, kad valdža nesidrovi mušti, šturmuoti savo piliečių jų pačių namuose, kad valdžia nesidrovi išspirti namų duris ir savo didele, stambia, plaukuota ranka atplėšti nuo krūtinės verkiantį vaiką, jį pagrobti. išnešti basą, pusnuogį į Nežinią. Tad, kviečiame visus sąžinės žmones į 5-erių metų minėjimo renginį Garliavoje, Klonio... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last