lt en

Trečiadienis, 2018 Spalio 17

Praėjo 77-eri mėnesiai po Lietuvos Valstybės smurto prieš 8-erių metų Vaiką ir nekaltus žmones.

Dar. Ir dar kartą! Primename. Prisimename ir priminsime Lietuvai, kad 2012-ųjų gegužės 17 d. labai ankstų rytą (panašiai Lietuvoje paskutinį kart buvo 1941-ųjų birželio 14-ąją per masinius trėmimus į Sibirą), Lietuvos valstybė Kauno rajone Garliavoje Klonio gatvėje įvykdė nusikaltimą prieš našlaitę 8-erių metų mergaitę Deimantę Kedytę. S. Skvernelio ir R. Požėlos vadovaujamas 240-ies uniformuotų, šarvuotų, šalmuotų, ginkluotų smogikų būrys užpuolė privačius namus ir, prisidengdami raudonai vilkinčia visagale antstole bei teismo... PLAČIAU »

Antradienis, 2018 Spalio 16

Karolis Venckus: „Mama yra be galo stipri, tačiau sėdėti kalėjime už nieką nėra malonu“

Iš minfoTeisininkų šeimoje augęs Karolis Venckus, atrodo, neturėtų turėti rūpesčių. Tačiau nerūpestingas gyvenimas liko toli už horizonto, kai šeimą užgriuvo rūpesčiai. Negalėdama apsiginti Lietuvoje buvusi seimo narė ir teisėja Neringa Venckienė turėjo trauktis ir prašyti politinio prieglobsčio Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu Neringa sulaikyta ir uždaryta įkalinimo įstaigoje. Karolis liko vienas, bet ne vienišas. Kalbamės su Karoliu apie esamą padėtį nesibaigiančioje byloje ir apie jo gyvenimo JAV ypatybes. Karolis nemėgsta... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Spalio 14

Spalio 13 d. vyko pilietinė akcija Labanoro girioje. Apie 1500 žmonių akciją miškams išsaugoti tyli visi Lietuvos oficiozai.

Andrejus Gaidamavičius pasidalino įrašu.Šiandien padarėme daugiau nei Aplinkos ministro sudaryta darbo grupė, kuri, panašu, taip ir neišlįs iš kabinetų pasižiūrėti realios miškų padėties. Alternatyvioji darbo grupė iš tūkstančio piliečių šiandien padarė didelį darbą - apėjo ir apžiūrėjo daugiau nei 10 km Labanoro girios miškų ir kirtaviečių ir priėmė sprendimą nevykdyti kirtimų saugomose teritorijose tol, kol nebus sugrąžinta buvusi jų gamtinė būklė. Gaila, kad ministras nesiteikė atvykti ir mūsų išklausyti, nors... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Spalio 06

Jonas bebaimis. Apie keistus Lietuvos teismų sprendimus.

Kauno pedofilijos byloje atsiskleidžia naujos detalės, kurios demonstruoja, kokias nesąmones rašo Lietuvos teisėjai savo nutartyse. Pvz., Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Rima Bražinskienė (nuotr.)  nusprendė, kad dėl to, kad Laimos ir Violetos Stankūnaičių tėvai Stasys ir Tatjana Stankūnai visą gyvenimą mušė savo dukteris, yra kaltas ...Drąsius Kedys. Tai paaiškėjo nagrinėjant Stankūnų ieškinį garsiai profesorei onkologei Laimai Bloznelytei Plešnienei. Po to, kai ji papasakojo Rūtos Janutienei laidai apie tai, kad pas... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 {lang.september} 28

JAV kongrese vyko posėdis dėl Neringos Venckienės politinio persekiojimo (video, nuotraukos)

  Rugsėjo 27 d. 21 val. (Lietuvos laiku) Vašingtone, JAV kongrese vyko posėdis dėl Neringos Venckienės politinio persekiojimo. Posėdį surengė Saugumo ir bendradarbiavimo Europoje komisija (CSCE – The Commission on Security and Cooperation in Europe) sudaryta iš JAV Atstovų Rūmų ir Senato narių bei kelių administracijos pareigūnų. Šį komisija yra plačiai žinoma Helsinkio komisijos vardu. Komisija tiria tarptautinių žmogaus teisių pažeidimus ir stebi, ar amerikiečių pareigūnų veiksmai neprieštarauja žmogaus... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 {lang.september} 26

Vytautui Kedžiui 80 metų! Sveikiname!

Sveikiname Vytautą Kedį su 80 metų Gyvenimo jubiliejumi! Esate brangus Žmogus! Pirmiausia, jūs esate Deimantės Senelis. Visi žinome, kad Ji Jus labai mylėjo ir iki paskutinės akimirkos savo 8-erių metų gyvenimo Jūsų namuose Ji tą meilę paliudijo iki galo, prašydama Jus palikti ramybėje. Bet žvėrys tuomet unformuotų žmonių kailyje tokio paskutinio prašymo nepaklausė, išmesdami Jus laukan ir iki šiol atskirdami anūkės tremtimi nežinion.Jus tebemyli Jūsų anūkas Karolis, kuris nelygioje kovoje įrodinėja... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 {lang.september} 22

Vyksta apaštalinis popiežiaus Pranciškaus vizitas Lietuvoje

  Tiesioginė LRT transliacija. Popiežiaus Pranciškaus kelionės į Lietuvą, Latviją ir Estiją programa Šeštadienis, 2018 rugsėjo 22 ROMA-VILNIUS07:30 – Išvykimas lėktuvu iš Romos oro uosto / Fiumicino į Vilnių 11:30 – Atvykimas į Vilniaus tarptautinį oro uostą PASISVEIKINIMO CEREMONIJA 12:10 – MANDAGUMO VIZITAS PAS PREZIDENTĘ Prezidentūros rūmuose 12:40 – SUSITIKIMAS SU VALDŽIOS ASTOVAIS, SU VISUOMENĖS ATSTOVAIS ir SU DIPLOMATINIO KORPUSO NARIAIS priešais prezidentūros rūmus esančioje aikštėje. Šventojo Tėvo kalba 16:30 – GAILESTINGUMO MOTINOS ŠVENTOVĖS LANKYMAS Šventojo... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last