lt en

Sekmadienis, 2018 Kovo 18

Kovo 17 d. sukako 70 mėnesių po nusikaltimo prieš vaiką ir pilietiškus, svetimam skausmui neabejingus žmones.

Primename, kad nuo sausio 13 d. praėjo jau 63 dienos, kai vienuolė sesė Nijolė Sadūnaitė – Lietuvos Laisvės premijos laureatė, - sakydama kalbą iš LR Seimo tribūnos, aukščiausiems šalies pareigūnams uždavė klausimą apie Deimantę Kedytę. Ir šis klausimas buvo ne apie tai, kur gyvena Mergaitė, bet ar gyva ir sveika, o jeigu būtų atsitikę, kad Ji mirusi – tai Laisvės premijos laureatė N. Sadūnaitė prašė nurodyti kapo vietą. Buvo viešai... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Kovo 12

Pasaulio pedofilai (ir Lietuvos) nerimsta: sunaikinta karolio Venckaus YouTube paskyra, bet gerų žmonių dėka atnaujinta.

Naujai įkeltus Karolio Venckaus video galima peržiūrėti sekančiose interneto vietose: 1) Karolio Video dailymotion tinkle!  2) Politinės partijos „Drąsos kelias” FB   3) Video ekspertai.eu) Neringos Venckienės sūnus Karolis kviečia pasirašyti peticiją.Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus anglų kalba kreipiasi į pasaulio žmones ir kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui Donaldui Trumpui. Tačiau kreipimosi video buvo sunaikintas kovo 12 d.Karolis išsako pagrįstus motyvus, prašydamas neperduoti mamos Neringos Venckienės Lietuvai.Peticiją galima pasirašyti ČIA.Kovo 12... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Kovo 11

Neringos Venckienės sūnus Karolis kviečia pasirašyti peticiją.

Neringos Venckienės sūnus Karolis kviečia pasirašyti peticiją.Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus anglų kalba kreipiasi į pasaulio žmones ir kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui Donaldui Trumpui.Karolis išsako pagrįstus motyvus, prašydamas neperduoti mamos Neringos Venckienės Lietuvai.Peticiją galima pasirašyti ČIA.Kreipimosi VIDEO: http://www.drasoskeliaspartija.lt/neringos-venckienes-sunus-karolis-kviecia-pasirasyti-peticija/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Kovo 11

Verta prisiminti. Vaikų Gynimo Diena Kaune. Kalba kun. Robertas Grigas. 2012 06 01

Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo proga verta prisiminti Tautos Šauklio kunigo Roberto Grigo kalbą, kuri, praėjus beveik šešeriems metams, nepraranda savo aktualumo. Kalba pasakyta 2012 m. birželio 1 d. Vaikų Gynimo Dienos renginyje Kaune: ... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Kovo 11

Lithuanian Government Elite Pedophile Scandal

Lithuanian Government Elite Pedophile Scandal. Video: ... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Kovo 11

Violetinis taškas Lietuva sparčiai populiarėja visame pasaulyje

Vienas populiariausių YouTube žinių kūrėjų Philip DeFranco (apžvelgiantis įdomiausius dienos įvykius YouTube platformoje), kurį seka 6 milijonai žiūrovų, sureagavo į Karolio Venckaus raginimą pasirašyti peticiją dėl Neringos Venckienės ekstradicijos į Lietuvą.Kovo 7 d. savo paskyroje jis pateikė glaustą pedofilijos bylos apžvalgą ir paminėjo Karolio kreipimąsi į žmones dėl mamos.Šiuo metu YouTuberio pranešimą jau peržiūrėjo virš milijono žmonių visame pasaulyje, ir susidomėjimas Lietuva auga kiekvieną dieną.Vaizdo siužetjuostę apie Lietuvos pedofilijos ir... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Kovo 09

Sesuo Nijolė Sadūnaitė JAV Prezidentui Donaldui Trumpui: „Jokiu būdu neišduokite korumpuotai Lietuvos Respublikos teisėsaugai Neringos Venckienės“

Dalijamės 2017-ųjų Laisvės premijos laureatės, disidentės s. Nijolės Sadūnaitės, visą gyvenimą skyrusios Dievui ir Tiesai, nenuilstamai kovojusios už Lietuvos laisvę, atviru laišku JAV Prezidentui p. Donaldui Trumpui, kuriame ji sielojasi dėl korumpuotos Lietuvos teisėsaugos persekiojamos Neringos Venckienės likimo.Dalijamės 2017-ųjų Laisvės premijos laureatės, disidentės s. Nijolės Sadūnaitės, visą gyvenimą skyrusios Dievui ir Tiesai, nenuilstamai kovojusios už Lietuvos laisvę, atviru laišku JAV Prezidentui p. Donaldui Trumpui, kuriame ji sielojasi dėl korumpuotos Lietuvos... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last