lt en

Šeštadienis, 2017 Gruodžio 23

Šventų Kalėdų sveikinimas

Palaimingų jums šventų Kalėdų, brangūs ir ištikimi Lietuvos žmonės. Ačiū jums už Viltį! http://www.drasoskeliaspartija.lt/sventu-kaledu-sveikinimas/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2017 Gruodžio 17

Gruodžio 17 d. minime 5-eris metus ir 7 mėnesius po smurto Garliavoje prieš Mergaitę ir taikius žmones.

Primename neabejingiems Lietuvos ir pasaulio žmonėms, kad mes nepamiršime to, kas yra padaryta prieš 8-iametę Mergaitę 2012-ųjų gegužės 17 d. Garliavoje, Klonio gatvėje, Kauno rajone. Tada įvyko pati didžiausia neteisybė  Nepriklausomos Lietuvos istorijoje. Smurtas prieš Deimantę Kėdytę, valstybės panaudota grubi jėga prieš artimiausius Deimantės žmones, taip pat visokeriopas valdžios institucijų persekiojimas tų žmonių, kurie buvo pilietiški ir kurių akivaizdoje įvyko šis smurtas prieš Vaiką, - neleidžia šio įvykio nugramzdinti užmarštin.2017... PLAČIAU »

Penktadienis, 2017 Gruodžio 08

NETEISINGUMAS! 2017 m. gruodžio 6 d. Kaune nuteista 15 visiškai nekaltų žmonių. Jie nubausti 75 tūkstančių eurų bauda!

2017 m. gruodžio 6 d. Kaune nuteista 15 visiškai nekaltų žmonių. Jie nubausti 75 tūkstančių 320 eurų bauda! Absoliutus pasityčiojimas iš teisingumo… Kauno apygardos teismo sprendimo kopija 2017-12-06 Pilietiški ir neabejingi aštuoniametės Mergaitės skausmui žmonės, buvę 2012 m. gegužės 17-osios rytą Garliavoje, Klonio gatvės privačiame Laimutės ir Vytauto Kedžių kieme, daugiau kaip 5-eris metus užtampyti po teismus ir 2017 m gruodžio 6 d. Kauno apygardos teismui panaikinus... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2017 Gruodžio 07

Laisvės premijos, kuri bus įteikta 2018 m. sausio 13 d., lauretės s. Nijolės Sadūnaitės inteviu.

Laisvės premijos, kuri bus įteikta 2018 m. sausio 13 d., lauretės s. Nijolės Sadūnaitės inteviu.Laisvės premijos, kuri bus įteikta 2018 m. sausio 13 d., lauretės s. Nijolės Sadūnaitės inteviu „Žinių radijuje". Nuo 49:40 min. kalba pakrypo apie Deimantę Kedytę. Verta išklausyti visą pokalbį. Ypatingai vera išklausyti paskutiniąją pokalbio dalį, kur žurnalistas savo tekstu mėgina primesti savo nuomonę, galima sakyti, tiesiog įžeidžia sesę Nijolę. Tačiau dar kartą suspindi krikščioniška Nijolės Sadūnaitės... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2017 Gruodžio 04

Teismai gruodžio 6 d., gruodžio 7 d. Kaune ir gruodžio 12 d. Šiauliuose.

Trečiadienį, gruodžio 6 d., 15:30 – 16:00 val. Kauno apygardos teismas (A. Mickevičiaus g. 18, Kaunas) skelbs sprendimą dėl 2012 m. gegužės 17 dieną sulaikytų asmenų padarytų veikų, dėl kurių Kaišiadorių apylinkės teismas teisiamuosius išteisino.Ketvirtadienį, gruodžio 7 d., 8:00 – 17:00 val. Kauno apylinkės teisme (Laisvės al. 103, Kaunas) vyks uždaras posėdis baudžiamojoje byloje, kurioje Laimutė ir Vytautas Kedžiai bei Olga Girdauskienė kaltinami, neva, padarytomis veikomis prieš mažametį vaiką.Antradienį, gruodžio... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2017 Gruodžio 04

Politinis teismų procesas baigiasi? Kauno apygardos teismas gruodžio 6 d. skelbs nuosprendį Garliavos šturmo liudytojų byloje

Iš tiesos.lt  Gruodžio 6 d., trečiadienį, 15.30 val. Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija, sudaryta iš pirmininko Rimo Švirino, teisėjų Algirdo Jaliniausko ir Viktoro Preikšo, išnagrinėjusi prokuroro Ričardo Gailevičiaus skundą dėl pirmosios instancijos Kaišiadorių apylinkės teismo teisėjo Gintauto Kaulakio nutarties, išteisinusios Garliavos šturmo liudytojus (daugiau skaityti ČIA), skelbs savo verdiktą.Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2017 Lapkričio 22

Prašymas padėti Olgai Girdauskienei, nekaltai apkaltintai ir nuteistai.

Nesibaigiantys teismai, išieškojimai ir toliau persekioja 2012 m. gegužės 17 dienos įvykių dalyvius. Šiuo metu yra įsiteisėjęs galutinis ir neskundžiamas teismo sprendimas, kuriuo Olgai Girdauskienei yra paskirtas namų areštas, ir dar priteista sumos už atstovavimą teismuose, advokatų patirtos išlaidos ir t.t. Valstybė visu pajėgumo nukreipia savo „teisingumą" į žmogų, kuris buvo tik įvykių stebėtojas. Visus galinčius ir neabejingus įvykiams prašome padėti Olgai Girdauskienei išsaugoti namus ir susimokėti išieškotas sumas L.... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last