lt en

Trečiadienis, 2018 Balandžio 18

Rusija Sirijoje naudoja tas pačias melo propagandos technologijas, kokias bandė pritaikyti ir Garliavos patvorio istorijoje

Po to, kai diktatorius Bašaras al-Asadas (Bashar al-Assad) įvykdė cheminę ataką Dūmos mieste, demokratinis pasaulis smogė Sirijai – buvo paleistos 105 raketos, kurios visos pasiekė tikslą ir sunaikino numatytus objektus.Rusija iš karto po demokratinio pasaulio karinio kirčio paskelbė, kad Sirijos turimos sovietinės gamybos oro erdvės gynybos priemonės numušė esą 71 iš 103 sparnuotųjų raketų, paleistų per JAV ir jų sąjungininkių paryčiais surengtus baudžiamuosius smūgius.Tačiau tokie Rusijos teiginiai visiam demokratiniam pasauliui... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2018 Balandžio 14

Balandžio 16 d. sukanka 8-eri metai po Drąsiais Kedžio mirties.

Balandžio 16 d. sukanka 8-eri metai po Drąsiais Kedžio mirties. Tėvas, atidavęs gyvybę už tuo metu šešiametę dukrą Deimantę. Tegul Viešpats įskaito Jo kankinystę! http://www.drasoskeliaspartija.lt/balandzio-16-d-sukanka-8-eri-metai-po-drasiais-kedzio-mirties/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Balandžio 02

Pasirašykime Karolio Venckaus peticiją iki balandžio 4-os dienos!

Šią peticiją galima pasirašyti nuo 2018-03-05 iki 2018-04-04. Pasirašykite kas galite, nebūkite abejingi ir savo parašą patvirtinkiteel. Paštu  gautame laiške.Paskubėkite pagelbėti. Nepagelbėsite, turėsite nuodėmę visam gyvenimui. Padėkime sūnui apginti savo motiną!  „VERTIMAS į LT: Karokis Venckus MANO ŠEIMA YRA PERSEKIOJAMASveiki. Aš esu Karolis Venckus. Mano mama Neringa yra buvusi Lietuvos parlamento narė. Prieš dvi savaites ji buvo sulaikyta ir dabar yra Čikagos federaliniame kalėjime. Lietuvos valdžia siekia jos ekstradicijos kaltindama 39 nusikalstamomis... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2018 Balandžio 02

Su šventomis Velykomis!

Su šventomis Velykomis!Kartais gyvenime įvyksta be galo keisti dalykai. Kartais mus užgriūva begalės išbandymų. Sunkių išbandymų, kutie tiesiog naikina Viltį. Mes galime ir kartu negalime paaiškinti, kodėl neteisybė tyčiojasi iš Tiesos, ar net laimi.Deja, ne. Yra ne taip. Neteisybė niekada nelaimi. Melas pats savyje yra pasmerktas. O Tiesa yra tai, ko niekas niekada negalės nei pridengti, nei nutildyti, nei numarinti. Nuodemė ir vergavimas jai niekada nieko ir niekur nenuvedė nei... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Kovo 23

2012-ųjų kovo 23-ą Klonio g. Garliavoje įvykdytas nusikaltimas prieš Deimantę Kedytę.

2012-ųjų kovo 23-ą Klonio g. Garliavoje įvykdytas nusikaltimas prieš Deimantę Kedytę. Apie tai liudija vaizdo medžiaga, neužmirštamai kalbanti, kas įvyko lygiai prieš 6-eris metus: http://www.drasoskeliaspartija.lt/2012-uju-kovo-23-a-klonio-g-garliavoje-ivykdytas-nusikaltimas-pries-deimante-kedyte/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2018 Kovo 23

Dėl susiklosčiusių ypatingų aplinkybių JAV Venckienė lieka kalėjime

Ketvirtadienį prie Teismo rūmų buvo surengtas ir palaikymo piketas „Čikaga su Neringa“. Jame dalyvavo maždaug aštuoni žmonės. „Kaip ne gėda, esate lietuvė, turėtumėte palaikyti savus", - sakė proteste dalyvaujanti viena iš N. Venckienės palaikytojų Ligija Tautkuvienė. Paklausta, kodėl atvyko palaikyti N. Venckienės, moteris sakė: „Netikiu Lietuvos teismais. Kai net laimimos bylos pralaimimos. Tikiu JAV federaliniu teismu.“ Moters teigimu, geriausias pavyzdys – Paberalio byla, kurią jis laimėjo Amerikoje, nors Lietuvoje buvo... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2018 Kovo 21

Įrodymai apie Lietuvos vyriausybės melą.

Karolis Venckus, Neringos Venckienės sūnus, publikuoja naują video kreipimąsi, kuriame kalba apie Lietuvos vyriausybės melą: Nepamirškite pasirašyti peticiją ir patvirtinti savo parašą per savo elektroninį paštą: PETICIJA http://www.drasoskeliaspartija.lt/irodymai-apie-lietuvos-vyriausybes-mela/... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last