lt en

Sekmadienis, 2020 Birželio 14

Vytauto Matulevičiaus interviu su Karoliu Venckumi. 2020 m. birželio 12 d.

Karolis Venckus išvyko iš Lietuvos prieš 7-eris metus 2013 m. kartu su savo mama LR Seimo nare Neringa Venckiene į Jungtines Amerikos Valstijas dar būdamas paauglys. Jam tuomet buvo 13 metų. Dabar jis – jaunas vyras. Už savaitės įsilies į amerikietišką pilnametystę, nes sukaks 21-eri metai. Jis įstojo į universitetą, bet pirmasis gyvenimo universitetas jam buvo Klonio gatvės tragedija. Apie bylą, mamą Neringą, Ameriką siaubiančius protestus ir laisvą... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2020 Gegužės 27

Pilietiškų žmonių kreipimasis į JAV kongresmeną K. Smitą dėl Deimantės Kedytės.

Pilietiškų žmonių ekspertai.eu komandos kreipimasis į JAV Kongreso narį Krisą Smitą dėl Deimantės Kedytės pradanginimo nežinioje.. http://www.ekspertai.eu/jav-kongresmenas-pasisake-del-nvenckienesekspertai-eu-paklause-del-dkedytes/ http://www.drasoskeliaspartija.lt/pilietisku-zmoniu-kreipimasis-i-jav-kongresmena-k-smita-del-deimantes-kedytes/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2020 Gegužės 24

Gegužės 25-ąją, 9 val., Panevėžyje Neringos Venckienės teismo posėdis.

Gegužės 25-ąją, pirmadienį 9.00 val. ryto Panevėžio apygardos teisme, adresas: Elektros g. 9, vyks Neringos Venckienės teismo posėdis. Neringos Venckienės baudžiamoji byla Nr.1-53-491/2020. Panevėžio apygardos teismo atstovė spaudai Jolita Gudelienė pranešė, kad „Teismo posėdis nebus uždaras, tačiau dėl karantino reikalavimų galės dalyvauti tik proceso dalyviai. Žiniasklaidos atstovai teismo posėdį galės stebėti gretimoje salėje per įrengtus televizorių ekranus. Posėdžio dalyviams bus užtikrintas 10 kvadratinių metrų plotas, o atstumas tarp asmenų bus ne mažesnis kaip... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2020 Gegužės 17

8-oji gegužės 17-oji be Tavęs, Deimante. 8-eri metai be Tavęs…

Viskas pasakyta.   Viskas iškalbėta.  Tu žinai, kad Tave mylime. Tu žinojai tą rytą, jog padarėme viską, kad Tu turėtum vaikystę.  Atleisk, Deimante, kad mums ne viskas pavyko.  Atleisk. http://www.drasoskeliaspartija.lt/8-oji-geguzes-17-oji-be-taves-deimante-8-eri-metai-be-taves/... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2020 Gegužės 16

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų.

Niekas ir niekada neįtikins manęs, jog pedofilijos nebuvo. Niekas. Nei šimtai teismo sprendimų, šūsnys prokurorų nutarimų. Nei manęs, nei Deimantės artimųjų, šalia kurių būdama ji patyrė laimingos vaikystės akimirkas. Ir kurie ne iš teisminės valdžios sausa kalba surašytų sakinių, o iš vaiko lūpų tiesiogiai girdėjo žodžius, nuo kurių kraupo. O vėliau jau kraupo nuo grėsmingiausių institucijų siunčiamų raštų, reikalaujančių, įsakančių, grasinančių... Patikėkite, jog liko Deimantės žodžių, kurių net nesiryžome dėti į knygą... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2020 Gegužės 14

Kaip buvo paimta mergaitė iš Venckienės namų. Slaptas įrašas - kaip buvo sugriauta pedofilijos byla.

Niekada nematytas 2012 m. gegužės 17 d. vaizdo įrašas, darytas namo viduje Klonio gatvėje, Garliavoje, pagrobiant Deimantę Kedytę. Vaizdo įrašas buvo nuslėptas nuo Jungtinių Amerikos Valstijų ekstradicijos prašyme dėl Neringos Venckienės išdavimo. Taip pat nuslėptas nuo Lietuvos Respublikos Seimo, naikinant Neringos Venckienės kaip teisėjos ir vėliau kaip Seimo narės teisinę neliečiamybę. Vaizdo įraše fiksuota protu nesuvokiama fizinė ir psichologinė prievarta vaiko ir Neringos Venckienės atžvilgiu. http://www.drasoskeliaspartija.lt/kaip-buvo-paimta-mergaite-is-venckienes-namu-slaptas-irasas-kaip-buvo-sugriauta-pedofilijos-byla-2/... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2020 Balandžio 23

Neringa Venckienė. Privalome atsilaikyti.

„Žmogus, kuris bent kažką suvokia ir nori būti laisvas, jis turi atsilaikyti prieš šitą teroristinę žiniasklaidos propagandą, priešintis pavergimo mechanizmams, ir jo atrama bus vienokie ar kitokie autoritetai. Jeigu tu neatsilaikai prieš šitą komercinės žiniasklaidos, prekių pasaulio terorą – viskas, tu iš karto patenki į vergo karalystę“, - rašė filosofas Arvydas Šliogeris. Beveik neskaitau didžiausių Lietuvos žiniasklaidos melagių: „Lietuvos rytas“, „15 min“.... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last