lt en

Pirmadienis, 2018 Liepos 02

Venckienei į pagalbą skuba JAV įstatymų leidėjai

Ilinojaus Vasltijos kongresmenas sieks įteisinti pataisą, kuri sustabdys Neringos Venckienės, ekstradicijos procesą, rašo usnews.com.JAV atstovas Randis Hultgrenas pristatė šią pataisą praėjusią savaitę. Būtent šio politiko atstovaujamoje Ilinojaus valstijoje ir gyveno besislapsčiusi buvusi Seimo narė. Lietuvos prokurorai siekia N. Venckienės grąžinimo į Lietuvą, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų. Respublikonų siūlymas vadinasi „Suteikite... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

JAV Kongrese dar vienas įstatymas, nukreiptas prieš Lietuvos vyriausybės pareigūnus, seksualiai prievartavusius Deimantę Kedytę

Dar vienas kongresmenas pateikė įstatymo projektą dėl Neringos Venckienės politinio persekiojimoJungtinių Amerikos Valstijų kongresmenas Rendis Hultgrenas (Randy Hultgren), birželio 27 dieną, pateikė įstatymo projektą JAV kongresui dėl teisėjos Neringos Venckienės politinio persekiojimo. Tai jau antrasis pasiūlymas Jungtinių Valstijų kongrese dėl atleidimo N.Venckienę nuo Lietuvos-Amerikos ekstradicijos sutarties.https://www.govtrack.us/congress/bills/115/hr6257/textRendis Hultgrenas išrinktas Ilinojuje. Jis tapo Atstovų Rūmų Nariu 1998 metais.Šiame projekte teigiama:Mr  Hultgren pristatė šį projektą, kuris yra siunčiamas Teisės komitetuiDėl pagalbos teisėjai Neringai... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

Dalia Grybauskaitė supranta savo kaltę prieš Deimantę Kedytę ir nori ją paslėpti

Deimante, ar esi gyva?Čia yra pasakojimas apie Deimantę, mažą mergaitę, tuomet gal 8 metukų, kaip Lietuvos gintarėlį nuo Baltijos krantų, kuri ilgą laiką patyrė didžiulių nepelnytų skriaudų. Deimantės skaudus likimas persipynė  su Lietuvos valdžios veiksmais, Lietuvos paprastų žmonių pozicija ir pagaliau dviejų Kedžių ir Venckų šeimų nepavydėtinais likimais. Konkrečiai dabar kalba eina apie Deimantės tetos, jos globėjos Neringos Venckienės likimą, jos ekstradiciją į Lietuvą, nes ją nori iš JAV išsireikalauti... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

Valdas Vižinis. Žygimantas Pavilionis sako mafijai : „aš savas“

Žygimantas Pavilionis sakėsi perkalbėsiąs su Mūsų Kongresmenu Smitu. Suprantu. Reikia ELITUI parodyti - aš savas, JŪSŲ. Dėl pinigų ir įtakų. Mainais į paslapčių saugojimą. Juolab nesunku. Kur kas paprasčiau nei perkalbėti Klonio žmones, anuose rinkimuose įkėlusius į Seimą savo atstovus. Mes ir 2016 išlikome, ponas Žygimantai. Niekur nedingome. Tik kiek pasiorientavome. Mūsų vis dar labai daug. Nieko nepamirštame. Mes sekam naujienas, esame disciplinuoti balsavime ir protestuose. Dabar mus vienija Neringos... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

Sprendimas dėl Venckienės ekstradicijos atidedamas kelioms savaitėms

Čikagos federalinio teismo teisėja mažiausiai kelioms savaitėms atidėjo sprendimą dėl buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės ekstradicijos iš Jungtinių Valstijų.Naujienų agentūros „Associated Press“ žurnalistas Michaelas Tarmas tviteryje paskelbė, kad ketvirtadienį vykusio posėdžio metu teisėja „paprašė dar kelių savaičių bet kokiam sprendimui priimti“. Lietuvos prokurorai siekia N. Venckienės grąžinimo į Lietuvą, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

Venckienės byla stringa JAV teisme – teisėjas prašo daugiau laiko

Ketvirtadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) vėl vyko posėdis dėl Neringos Venckienės ekstradicijos, tačiau teisėjas paprašė laiko. Posėdis nukeltas dviem savaitėms.Tai DELFI patvirtino N. Venckienės sūnus Karolis Venckus. Birželio 28-ąją N. Venckienė teismo salėje pasirodė vilkėdama oranžiniais kalinės drabužiais. Teismo salėje buvo dešimtys jos rėmėjų, teigia žurnalistas Michaelis Tarmas. Teismo posėdis prasidėjo pusvalandžiu vėliau nei buvo planuota. Šis teismo posėdis dėl N. Venckienės ekstradicijos turėjo įvykti birželio 14-ąją, tačiau buvo nukeltas.... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2018 Birželio 28

Prašome pasirašyti šią peticiją JAV Kongresui dėl Neringos Venckienės.

Prašome pasirašyti šią peticiją JAV Kongresui dėl Neringos Venckienės.Įeiti į peticją ČIA.Instrukcija, kaip pasirasyti peticiją:Atsidarykite peticiją, dešinėje pusėje reikia įvesti vardą (first name), pavardę (last name), ir el. paštą (email), paskui reikėtų pažymėti rutuliuką (No), o tada patvirtinti peticiją - spausti „sign the petition".Taip pat reikia nueiti į savo el. paštą ir patvirtinti parašą (confirm signiture).Manome, kad iš vieno kompiuterio ID galima pasirašyti vieną kartą.Taip pat primename, kad, būtent, šiandien,... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last