lt en

Penktadienis, 2020 Balandžio 17

Balandžio 17 d. sukako 95-eri mėnesiai po Deimantės Kedytės pagrobimo.

Balandžio 17 d. sukako 95-eri mėnesiai po Deimantės Kedytės pagrobimo. Šis 2012-ųjų gegužės 17 d. įvykis akmeniu gulė ant represijas vydžiusių pareigūnų gyvenimų. Jungtinės Tautos Deimantę Kedytę laiko dingusiu asmeniu., nes Lietuvos valstybė jau eilė metų nesugeba atsakyti į klausimą, ar Deimantė Kedytė yra gyva.http://www.drasoskeliaspartija.lt/balandzio-17-d-sukako-95-eri-menesiai-po-deimantes-kedytes-pagrobimo/... PLAČIAU »

Penktadienis, 2020 Balandžio 17

Balandžio 16 d. sukako 10 metų po Drąsiaus Kedžio mirties.

Balandžio 16 d. sukako 10 metų po Drąsiaus Kedžio (1972 09 04 – 2010 04 16) nužudymo. Tai Tėtis, atidavęs savo gyvybę už dukrą Deimantę. Amžina Jam atmintis… http://www.drasoskeliaspartija.lt/balandzio-16-d-sukako-10-metu-po-drasiaus-kedzio-mirties/... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Balandžio 13

Neringa Venckienė: apie kalėjimą, pedofilijos bylą ir Ameriką.

Pasikalbėkime su Karoliu Venckumi - tai naujas lietuviškas „podcastas" („gaminys") pokalbiams su įdomiais Lietuvos ir užsienio piliečiais, kurių nuomonė ne visada laukiama didžiuosiuose Lietuvos naujienų portaluose.Pirmas Karolio Venckaus pokalbis us savo mama Neringa Venckiene:Čikaga, Jungtinės Amerikos Valstijos - Garliava, Lietuva. ... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Balandžio 13

Su šv. Velykomis! Su Prisikėlimo viltimi!

Mirties įveikti neįmanoma. Mirė, miršta ir mirs visi. Visi, kas buvo, yra ar bus gyvi. Kūdikiai, šiandien gimstantys suaugusiųjų džiaugsme, atėjus laikui, mirs ligos, kančios, bado ar tarp žmonių kilusio karo skausme. Kaip jums toks gyvenimo scenarijus? Gyvūnų pasaulyje tas pat, arba dar skausmingiau. Viena paukščių rūšis išperi savo jauniklius, o kita paukščių rūšis tais išperėtais jaunikliais maitina savo ką tik išperėtus jauniklius. Su augalų gyvybe ne ką geriau. Medžiai... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2020 Balandžio 09

Padėkime visi kartu Aurimui Drižiui!

2020 m. balandžio 7 d. „Laisvas laikraštis" žurnalisto Aurimo Drižiaus apeliacinis skundas buvo atmestas. Nuosprendis, kuriuo Aurimas Drižius buvo nuteistas už Stankūnaitės, jos tėvų Stasiaus ir Tatjanos Stankūnų „šmeižtą", įsiteisėjo. Jam reikės sumokėti 14 000 eurų (keturioliką tūkstančių eurų) žalai atlyginti, 2,5 metų (du su puse metų) pataisos namuose (lygtinai) ir uždrausta rašyti straipsnius apie Laimutę Stankūnaitę, jos nužudytą seserį Violetą Naruševičienę, Naruševičienės dukrą Orintą Naruševičiūtę ir jos pusserę Deimantę... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 30

Neringa Venckienė. Atsitiktinumas ar būtinybė?

Esame girdėję, kad viskas, kas egzistuoja visatoje, yra atsitiktinumo ar būtinybės vaisius.Koronavirusas: atsitiktinumas ar būtinybė?Trisdešimt metų girdėjome: „rusai puola“. Buvome tikri, kad mūsų valstybė pasiruošusi kovai su jais.Koronavirusas parodė, kad tai – tik riksmai, siekiant kiekvieną kartą per rinkimus gauti nukentėjusiųjų nuo sovietinės okupacijos balsus.Dabar, siaučiant virusui, išaiškėjo, kad valstybės maisto rezerve – tik grūdai ir cukrus. O kokiame rezerve turėjo būti marlė, kitos gydymo priemonės? Juk to reikėtų sužeistiems... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2020 Kovo 30

Mirė poetė Eglė Juodvalkė (1950 01 28 – 2020 03 29)

2020 m. kovo 29 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose mirė žymi lietuviškosios išeivijos poetė Eglė Juodvalkė. Jai buvo 70 metų.2012 m. gegužės 9 d,  likus savaitei iki Deimantės Kedytės pagrobimo,  Klonio gatvėje viešėjo garsi lietuvių išeivijos poetė Eglė Juodvalkė. Čia publikuojame trumpą vaizdo įrašą : Poetė gimė 1950 m. Čikagoje, 1973 m. Čikagos universitete baigė slavistiką ir lietuvių kalbą, vėliau Pietų Ilinojaus universitete Karbondeilyje studijavo teatro meną. 1976-1995 m. dirbo Laisvosios Europos... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last