lt en

Sekmadienis, 2019 Kovo 03

Aurimas Guoga: Neringa Venckienė pamažu laimi

Taigi taigi, pradeda pildytis pranašystė, kad pirmieji išgrius Venckienės dergėjai, kad antrankius pirma pamatysime ant jos nekentėjų rankų.Pirmoji kregždė buvo Eligijus Masiulis; po to į manipuliacijos vertybiniais popieriais skandalą įpuolė (kandidatas į Kauno merus) Gintaras Černiauskas; dabar jau išdidžius teisėjus matome vaikštančius su antrankiais. Tuo tarpu kongreso narys Chris Smith dar kartą pateikė įstatymo projektą, kad N.Venckienė nebūtų išduota Lietuvai kol neišnagrinėtas jos politinio prieglobsčio prašymas (senasis pateikimas nustojo galios... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2019 Vasario 20

Su 15-uoju Gimtadieniu, Deimante!

DEIMANTE, sveikiname visi Tave su gražiu, svarbiu ir reikšmingu 15 – uoju Gimtadieniu! Tegul mažos tavo svajonės virsta didelėmis, tegul jos pildosi ir niekada jų nepritrūksta. Tegul visos žvaigždės dovanų neša svajones, o Tavo širdyje tegul gyvena pasakos apie stebuklus. Lai Tau sekasi viskas, ko tik nori ir trokšti.  Šią dieną Tave sveikina visi: seneliai, draugai ir kiti artimieji, visi, kuriems esi svarbi, kuriems rūpi ir kurie Tavęs nepamiršo.   Iš p.p. „DK” f http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-15-uoju-gimtadieniu-deimante/... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Vasario 17

Praėjo 81 mėnuo nuo Deimantės Kedytės pagrobimo.

Primename, kad disidentė sesė Nijolė Sadūnaitė, Laisvės premijos laureatė, kalbėdama 2018 m. sausio 13 d. Seimo tribūnoje aukščiausiems Lietuvos pareigūnams, davė užduotį: Iki Lietuvos 100-mečio šventės atsakyti į klausimą ar Deimantė Kedytė, 2012 metų gegužės 17 d. išvežta iš savo gimtųjų namų, yra sveika ir gyva, o, jei mirusi – nurodyti kapo vietą. Praėjo jau vieneri metai. Lietuva ką tik paminėjo savo 101-ąjį gimtadienį. Tačiau Prezidentė, Premjeras ir Seimo pirmininkas... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2019 Vasario 16

JAV Kongreso narys Chris Smith tęsia kovą už Neringą Venckienę.

JAV Kongreso narys Chris Smith tęsia kovą už Neringą Venckienę.JAV Kongreso narys Chris Smith (New Jersey valstija), nesirengia nuleisti rankų – praeitą savaitę (vasario 7 d.) naujajam demokratu vadovaujamam Kongresui pristatė jo parengtą privatų įstatymą, su šiek tiek atnaujinta informacija, Neringai Venckienei apgintihttps://www.congress.gov/116/bills/hr1107/BILLS-116hr1107ih.pdfKetvirtadienį, kuomet buvo pristatytas šis įstatymas, Kongrese lankėsi ir aukšti Lietuvos pareigūnai. Sekant Lietuvos spaudą, šio įstatymo kopija paviešinta nebuvo. Nesulaukė dėmesio ir Lietuvos žurnalistai, ypač ,,Lietuvos rytas”,... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2019 Vasario 16

Sveikiname visus Geros valios žmones, kuriems Lietuva ir Deimantė Kedytė širdyje užima svarbią vietą!

Sveikiname visus Geros valios žmones, kuriems Lietuva ir Deimantė Kedytė širdyje užima svarbią vietą!Sveikiname visus Geros valios žmones, kuriems Lietuva ir Deimantė Kedytė širdyje užima labai svarbią vietą!Sveikiname visus, kas dėl Lietuvos ir dėl Deimantės esate padarę bent vieną gerą darbą.Sveikiname visus, kas dėl Lietuvos ir dėl Deimantės patyrėte paniekinimą.Sveikiname visus, kas apgynėte Lietuvą ir Deimantę nuo melo!Sveikiname visus, kas kasdien meldžiatės už savo Lietuvą ir be žinios dingusią Deimantę... PLAČIAU »

Penktadienis, 2019 Sausio 18

Praėjo 80 mėnesių po 2012-ųjų gegužės 17-osios ryto, kai iš savo gimtosios Klonio g. Garliavoje buvo pagrobta Deimantė Kedytė.

Praėjo 80 mėnesių po 2012-ųjų gegužės 17-osios ryto, kai iš savo gimtosios Klonio g. Garliavoje buvo pagrobta Deimantė Kedytė. Pagrobimo metu Deimantei buvo 8-eri metai ir 3 mėnesiai. Iki šios dienos, praėjus 6-eriems metams ir 8-eriems mėnesiams apie Deimantę nėra jokių žinių... Už mėnesio Jai jau būtų 15 metų amžiaus. Tokio amžiaus vaikai praktiškai ko ne visi savo rankose laiko išmaniuosius telefonus ir be kliūčių bendrauja socialiniuose tinkluose. Apie tai... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2019 Sausio 13

Jonas Kadžionis – Laisvės premijos 2019 laureatas: „Lietuvoje dar labai daug yra okupacinių šiukšlių ir puvėsių grybo”.

  Vaizdo įrašas: nuo 42:20 min. iki 54:10 min. Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Seime vykusiame iškilmingame minėjime 2018 m. Laisvės premija įteikta Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio partizanų grupei – Jonui Abukauskui, Vytautui Balsiui, Jonui Čeponiui, Juozui Jakavoniui, Bronislovui Juospaičiui, Jonui Kadžioniui ir Juozui Mociui. Partizanų Jono Abukausko-Siaubo, Vytauto Balsio-Uosio, Jono Čeponio-Vaidilos, Juozo Jakavonio-Tigro, Bronislovo Juospaičio-Direktoriaus, Jono Kadžionio-Bėdos ir Juozo Mociaus-Šviedrio apsisprendimas brutalaus... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last