lt en

Sekmadienis, 2020 Vasario 16

Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Musu veliava

Sveikiname kiekvieną dorą Lietuvos pilietį su Lietuvos valstybės atkūrimo diena - vasario 16-ąja. Doras Lietuvos pilieitis  nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Doras žmogus tuščiai nesididžiuoja ir neišpuiksta, jis nepavydi ir būdamas kantrus visa pakelia, visa  ištveria ir pasilieka viltyje.

Vis tai mes atrandame Švento rašto žodžiuose, kurie kalba apie meilę - 1 Kor 13.

Tėvynės meilė prasideda nuo labai paprastų dalykų. Tai pagarba kitam ir meilė tiesai. Brangūs „Drąsos kelio" žmonės, Jūs ne kartą įrodėte, kad mylite kitą žmogų jo bėdoje. Jūs ne kartą įrodėte, kad Tiesa jums brangiau už savo asmeninę naudą. Jūs nė kartą įrodėte, kad ant Jūsų sąžiningumo iš tiesų laikosi mūsų Tėvynės Lietuvos esmė. Brangieji, Jūs ir esate Lietuva.

Meilė, kurią esate pasirinkę liudyti, niekuomet nesibaigia. Šia Šv. Rašto mintimi norime Jus padrąsinti: nenusiminkite, kad kartais atrodo, jog mūsų nedaug. Džiaukitės, kad tam nedaugeliui priklausote. Savo laiku tokių drąsuolių pasaulyje tebuvo tik dvylika.

Buvo nedaug ir tų, kurie kėlė trispalvę persekiojimo metais. Pranašų visuomet būdavo nedaug. Tačiau vargas tiems, kas nekreipdavo dėmesio į pranašų žodžius.

Jūs nešate Lietuvą ateisiančioms kartoms. Švęskite!

http://www.drasoskeliaspartija.lt/su-lietuvos-valstybes-atkurimo-diena/Jūsų vardas:
Komentaras: