lt en

Ketvirtadienis, 2019 Lapkričio 07

Neringa Venckienė šiuo metu laikoma Kauno tardymo izoliatoriuje. Sveikiname Ją, laisvesnę už Ją surakinusius antrankiais prokurorus, sugrįžusią į savo Kraštą, kuriame Ji atliko švenčiausią darbą – atidavė viską dėl dukterėčios Deimantės Kedytės.

Neringa Venckienė nuo 2019 m. lapkričio 6 d. vėlaus vakaro laikoma Kauno tardymo izoliatoriuje. 14 val. Ji buvo atskraidinta tiesioginiu  reisu iš Čikagos į Varšuvą. Vėliau automobiliu iš Varšuvos Ji buvo atvežta į Kauno tardymo izoliatorių, esantį Adomo Mickevičiaus g. 11. Lapkričio 8 d., penktadienio vakare, baigiasi jos suėmimo 48 valandoms  terminas, kuris skaičiojamas nuo Lietuvos-Lenkijos sienos kirtimo momento. lapkričio 7 d., ketvirtadienį, nenumatytu laiku Lietuvos prokurorai rengs dar vieną spaudos konferenciją, nes lapkričio 6 d. vakaro trumpa Lietuvos Generalinės prokuratūros spaudos konferencija atrodė daugiau nei absurdiška. Jiems, turbūt reikia kažkaip truks-pliš įtikinti Lietuvą, kad ši moteris, be jokios kaltės 20 mėnesių laikyta Amerikos kalėjime, turėtų būti laikoma suimta ir Lietuvoje. Tačiau, būtent suėmimo, nenumato Lietuvos Respublikos įstatymai, ieškant bausmės pagal tuos keturis išlikusius kaltinimus Venckienės byloje. Be jokios abejonės, ir tie keturi kaltinimai, prasilenkia su sveiku protu.

Taigi, penktadienį lauksime Lietuvos teismo sprendimų. Netrukus pamatysime, kaip Lietuvos teismas, tikėtina, visiems matant ir girdint, bus sugalvojęs kažkokį „nusikaltimuką” priskirti buvusiai teisėjai. Tačiau, anot viešai vakar kalbančio advokato Valdemaro Bužinsko, kuris niekada nepasižymėjo simpatija Neringai Venckienei, nėra tokios kardomosios priemonės – suėmimas už tokius nusikaltimus, kuriais Prokūratūra kaltina Neringą Venckienę – „Drąsos kelias” politinės partijos lyderę.

O gal Lietuvos teismas šį penktadienį išleis ją į laisvę, belaukiant kitų teismo spektaklių Jos byloje?

Ar paliko teisėja Neringa Venckienė Lietuvoje savo mokinių teisės sistemoje, kurie priimtų sprendimą ir teisingą, ir teisėtą. Ar yra TOKIŲ teisėjų Lietuvoje?

Laukiame penktadienio!

http://www.drasoskeliaspartija.lt/tiesiogiai-21-40-val-tv3-eteryje-spaudos-konferencija-is-generalines-prokuraturos-apie-neringos-venckienes-likima-lietuvoje/Jūsų vardas:
Komentaras: