lt en

Ketvirtadienis, 2019 Balandžio 18

Praėjo 83 mėnesiai po Lietuvos Valstybės grubaus smurto ir prievartos prieš 8-erių metų Deimantę Kedytę ir pilietiškus žmones.

Mes nieko nepamiršome ir šią, Didžiąją savaitę, kai visas pasaulis nugrimzta į Kristaus kančios apmąstymą, mes primename, kad praėjo 83 mėnesiai po Lietuvos Valstybės grubaus smurto ir prievartos prieš 8-erių metų Deimantę Kedytę ir pilietiškus žmones. Niekas iš viešų smurtautojų, kurie 2012-ųjų gegužės 17 d., ankstų rytą iš gimtinės išplėšė ir pradangino į nežinią 8-erių metų našlaitę, taigi, niekas nepadarė viešos atgailos. Niekas iš oficialių Lietuvos Valstybės vadovų neatsakė į viešą Laisvės premijos laureatės s. Nijolės Sadūnaitės klausimą apie tai, ar Deimantė Kedytė yra gyva.

Todėl primename ir priminsime, kad Garliavos našlaitės ašaros ir išgąsčio klyksmas nėra užgožiamas jokiais rinkimais…

Taip pat primename, kad vienas iš kandidatų į LR Prezidentus premjeras Saulius Skvernelis 2012-ųjų pavasarį vadovavo 240-ies ginkluotų

http://www.drasoskeliaspartija.lt/praejo-83-menesiai-po-lietuvos-valstybes-grubaus-smurto-ir-prievartos-pries-8-eriu-metu-deimante-kedyte-ir-pilietiskus-zmones/Jūsų vardas:
Komentaras: