lt en

Penktadienis, 2018 Lapkričio 30

Karolis Venckus: mano mama kalėjime, nors ten turi sėdėti visai kiti žmonės

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=YwpbvQ2pdV0


2018 m., lapkričio 27 d. milijonai amrikiečių per TV kanalą WGNT matė reportažą apie tai, kad Neringa Venckienė, bandžiusi apginti pedofilų prievartautą dukterėčią, jau beveik metus laikoma Čikagos kalėjime.

Reportaže jos sūnus Karolis Venckus sakė, kad kelios psichiatrų ekspertizės nustatė, kad Deimantė Kedytė nemeluoja, pasakodama apie prievartą, tačiau dėl nežinomų priežasčių kaltinimai sutenerevusiai motinai niekada nebuvo pareikšti.

„Mano mama kalėjime, nors ten turi sėdėti visai kiti žmonės“, - Čikagos televizijai kalbėjo K. Venckus.

Apeliacinis teismas išnagrinėjo jos skundą, tačiau kada bus paskelbtas šio teismo sprendimas, dar nėra žinoma.

Karolis Venckus kreipėsi į JAV Valstybės sekretorių, prašydamas sustabdyti mamos ekstradiciją, nes Lietuvoje jos laukia tik susidorojimas ir mirtis.

N. Venckienės advokatas Mice Monico sako tiesiai šviesiai: „Tai, kas vyksta su Neringa Venckiene, yra tragedija. Nes viskas, ką ji darė, tai tik bandė apsaugoti savo dukterėčią.“


http://www.ekspertai.eu/kvenckusmano-mama-kalejimenors-ten-turi-sedeti-visai-kiti-zmones/?fbclid=IwAR3ZxTwq7yRHa1Vt2x2TyzWzw8tayiACqC3K_U1jMhaLF9xgekrR2su0_yg

http://www.drasoskeliaspartija.lt/karolis-venckus-mano-mama-kalejime-nors-ten-turi-sedeti-visai-kiti-zmones/Jūsų vardas:
Komentaras: