lt en

Pirmadienis, 2018 Liepos 02

Venckienei į pagalbą skuba JAV įstatymų leidėjai

Ilinojaus Vasltijos kongresmenas sieks įteisinti pataisą, kuri sustabdys Neringos Venckienės, ekstradicijos procesą, rašo usnews.com.
JAV atstovas Randis Hultgrenas pristatė šią pataisą praėjusią savaitę. Būtent šio politiko atstovaujamoje Ilinojaus valstijoje ir gyveno besislapsčiusi buvusi Seimo narė. Lietuvos prokurorai siekia N. Venckienės grąžinimo į Lietuvą, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų. Respublikonų siūlymas vadinasi „Suteikite teisėjai Venckienei teisingumą teisme". Straipsnyje toliau teigiama, kad N. Venckienė baiminasi, kad Lietuvoje už savo teiginius bus nužudyta. Naujojo Džersio respublikonas taip pat pateikė panašų siūlymą dėl N. Venckienės ekstradicijos sustabdymo. Kitas teismo posėdis dėl buvusios politikės likimo – liepos 12 dieną. N. Venckienė iš Lietuvos išvyko 2013 metais. Ji Čikagoje suimta šiemet vasarį.
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/venckienei-i-pagalba-skuba-jav-istatymu-leidejai.d?id=78460095

https://www.usnews.com/news/best-states/illinois/articles/2018-07-01/illinois-congressman-seeks-halt-to-lithuanians-extraditionJūsų vardas:
Komentaras: