lt en

Sekmadienis, 2018 Liepos 01

Dalia Grybauskaitė supranta savo kaltę prieš Deimantę Kedytę ir nori ją paslėpti

Deimante, ar esi gyva?
Čia yra pasakojimas apie Deimantę, mažą mergaitę, tuomet gal 8 metukų, kaip Lietuvos gintarėlį nuo Baltijos krantų, kuri ilgą laiką patyrė didžiulių nepelnytų skriaudų. Deimantės skaudus likimas persipynė  su Lietuvos valdžios veiksmais, Lietuvos paprastų žmonių pozicija ir pagaliau dviejų Kedžių ir Venckų šeimų nepavydėtinais likimais. Konkrečiai dabar kalba eina apie Deimantės tetos, jos globėjos Neringos Venckienės likimą, jos ekstradiciją į Lietuvą, nes ją nori iš JAV išsireikalauti Lietuvos valdžia už nusikaltimus, kurių ji nepadarė.


Pirmiausiai reikia pabrėžti Lietuvos valdžios poziciją buvusios apygardos teisėjos, buvusios Lietuvos parlamento (Seimas) narės atžvilgiu. Lietuvos valdžios kaltinimai N.Venckienei augo kaip kokia lavina ir pasiekė net 39 kaltinimus, kaip kokios pasaulio lygio nusikaltėlės. Ko gero valdomos spaudos publikacijų, smerkiančių N.Venckienę ko gero dar niekas ir nesuskaičiavo. Tai tiesiog gal precedento neturintis žmogaus ujimas, kai dar žmogus nėra nuteistas. O kai jau atėjo laikas pateikti įrodymus apie tuos 39 nusikaltimus JAV teisėsaugai dėl ekstradicijos, tai iš tų 39 nusikaltimų pasidarė 13, po to 6, po to 4 ir dabar net nežinau kiek, gal galų gale ir nė vieno neliks? Kaip tie nusikaltimai galėjo išnykti be jokių teismų? Reiškia tai nebuvo tikri nusikaltimai, o tikriausiai tų nusikaltimų ir iš viso nebuvo. Kaltinimų problema yra tame, kad reikia visuomenę apdoroti, kad N.Venckienę parodyti didžiausia nusikaltėle ir taip paruošti pagrindą jos nuteisimui teisingumo nepripažįstančiuose teismuose.  Kaip visuomenės ir valdžios propagandinio apdorojimo pavyzdį galiu pateikti Švietimo ir mokslo ministerijos tarnautojo Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjo Alvydo Skuodžio susirašinėjimą. Tai yra paskelbta 2018-04-09 straipsnyje „Švietimo ir mokslo min-ISTERIJA“ (http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-svietimo-ir-mokslo-min-isterija/). Šiame straipsnyje yra parodyta toji neapykanta, kuri be pagrindo sklinda iš Švietimo ir mokslo ministerijos tarnautojo. Propaganda duoda tokį rezultatą. O juk Švietimo ir mokslo ministerijos tarnautojas nėra  joks bylos žinovas, joks teisėsaugos ir teisėtvarkos pareigūnas. Manytina, kad tikrai išsilavinęs asmuo. Tai jeigu net tokie asmenys yra taip stipriai propagandiškai apdoroti, tai kas tuomet yra atsitikę ir su visa visuomene?

 
Dabar Neringa Venckienė yra sulaikyta JAV ir laukia savo ekstradicijos į Lietuvą už nusikaltimus, kurių nepadarė, už tai, kad didvyriškai gynė, kaip įstatyminė globėja, savo brolio Drąsiaus Kedžio dukrą Deimantę, kai pačio tėvo pastangos apginti dukrą nuo pedofilų pasibaigė jo mirtimi. Man pakanka viešų įrodymų, kad Deimantę gynęs tėvas Drąsius Kedys yra brutaliai nužudytas. Tai parodo viešos nuotraukos ir kartu valdžios neleidimas nepriklausomam ekspertui dalyvauti medicininėje ekspertizėje nustatant D.Kedžio mirties priežastį. Tai reiškia, kad Lietuvos valdžia supranta savo kaltę ir nori ją paslėpti. Valdžia D.Kedį kaltino teisėjo Jono Furmonavičiaus nužudymu ir savo dukrelės Deimantės apmokymu dėl pedofilijos paliudijimo. Tokie kaltinimai yra nelogiški, nemotyvuoti, nes tėvui visiškai nėra reikalo apmokyti savo dukrelę pedofilinių parodymų jeigu jam reikia nužudyti teisėją. Kaip žinia tėvas D.Kedys turėjo nusistatymą ir pagrindą teisinėmis priemonėmis apginti savo dukrelę ir nubausti kaltus. Teisėsauga ir teisėtvarka netinkamai vykdė savo pareigas. Žymiai didesnė tikimybė, kad pats D.Kedys buvo pagrobtas ir nužudytas, tam, kad jam suversti nužudymų kaltę, ką net daugybę kartų į mūsų galvas kišo Lietuvos spauda.

 
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

2018-06-29


Skaitykite daugiau:
http://laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=6746:dalia-grybauskaite-supranta-savo-kalte-pries-deimante-kedyte-ir-nori-ja-paslepti&catid=47&Itemid=101Jūsų vardas:
Komentaras: