lt en

Trečiadienis, 2018 Gegužės 02

Čikagoje JAV teismas 10-čiai dienų stabdo Neringois Venckienės ekstradiciją į Lietuvą.

Čikagoje JAV teismas 10-čiai dienų stabdo Neringos Venckienės ekstradiciją į Lietuvą. Priminsime, kad iki gegužės 15 d. teismas turi nuspręsti Neringos Venckienės išleidimo į laisvę už užstatą klausimą. Laikinai sulaikyta Ji yra nuo 2018 m. vasario 22 d.

Pati Neringa, duodama interviu JAV žiniasklaidai, yra sakiusi, kad „kitų priežasčių mane susigrąžinti jie neturi – tik kad mane nužudytų”.

JAV Valstybės departamentas balandžio 26 d. pareiškė, kad nesikiš į ekstradicijos bylą. N. Venckienės advokatas Michael Monico į tai suregavo „Tai labai didelį nerimą keliantis dalykas”. Po antradienio sprendimo atsiranda vilties, kad JAV teismas suvoks, jog Neringos Venckienės išdavimas į Lietuvą pagal pateiktus Jai kaltinimus – tai atidavimas nekalto žmogaus į rankas tų, kurie visais būdais susidoroja su jos artimaisiais Lietuvoje. To paties siekiama ir pačios Neringos Venckienės atžvilgiu

http://www.drasoskeliaspartija.lt/cikagoje-jav-teismas-10-dienu-stabdo-neringois-venckienes-ekstradicija-i-lietuva/Jūsų vardas:
Komentaras: