lt en

Šeštadienis, 2018 Sausio 13

Nijolės Sadūnaitės 33 dienų trukmės meilės ultimatumas LR prezidentei, Seimo Pirmininkui ir LR Premjerui.

S. Nijolės Sadūnaitės kalba iškilmingame LR Seimo posedyje 2018 m. sausio 13 d.

Sausio 13-ąją, šiandien, sesė Nijolė Sadūnaitė LR Seime apdovanota Laisvės premija. Savo kalboje iš Seimo tribūnos Ji kalbėjo apie Valstybės pradangintą Deimantę Kedytę. O Prezidentei, Premjerui ir Seimo Pirmininkui Ji pasakė, kad iki vasario 16-osios, Lietuvos 100-mečio šventės, Ji laukia atsakymo apie Deimantę Kedytę. Duotos 33 dienos Tiesai apie Lietuvos Valstybės pagrobtą vaiką atskleisti! Sadūnaitė net priminė tarptautinę konvenciją apie priverstinį žmonių pradanginimą.

O savo kalboje Nijolė Sadūnaitė kalbėjo apie Deimantės Kedytės senelius Kedžius, kuriems iškeltos 9-os baudžiamosios bylos. ji kalbėjo apie gydytoją Laimą Bloznelytę, kurią Valstybė užtampė po teismus, neva už melą. Priminė, kad Seimo narys amžinos atminties Algirdas Patackas, apie gydytoją L. Bloznelytę liudijo kaip apie išskirtinio sąžiningumo žmogų.

Sadūnaitė priminė, kad Klonio gatvėje 2012-aisiais buvo tik šeši, neabejingi Deimantės Kedytės likimui, katalikų kunigai.

Sesė Nijolė, dabar jau Laisvės premijos laureatė, prisiminė neteisybę prieš Eglę Kusaitę, kuri Valstybės buvo apkaltinta ir pasmerkta kalėjimui iki gyvos galvos, o paskui buvo visiškai išteisinta. Paminėjo vienuolė ir kitus pilietiškus žmones, kurie tebėra nekaltai persekiojami, nors jie darė tai, ką darė visa lietuvių Tauta 1991-ųjų sausio 13-ąją.

Sadūnaitė prašė aiškumo, ir, jeigu neduok Dieve, Deimantė Kedytė būtų mirusi, prašė pasakyti, kur yra Jos kapas, kad, galima būtų prie Jos kapo atsiprašyti už tai, kad Jos neišsaugojo.

Sesė Nijolė Sadūnaitė šiandien, sausio 13-ąją 2018-ais metais, vien savo asmeniu, savo pozicija paliudijo Lietuvai, kad Dievas šiomis dienomis jai skyrė nelengvą tarnystę - būti aukščiausiu autoritetu Tėvynėje Lietuvoje. Dvasinis autoritetas yra pajėgos karaliui sakyti Tiesą į akis.

Kabos pabaigoje Laisvės premijos laureatė citavo kunigo Roberto Grigo, to paties, kuris buvo su savo Tauta 1991-ųjų sausio 13-ąją, eilėraščio apie Deimantę Kedytę žodžius. Tame eilėraštyje, kur aštuoniametės Deimantėlės ašarą nusveria net Prezidentės pažadus... Pasirodo, tuščius pažadus.

Išeidama iš Seimo salės Prezidentė s. Nijolei Sadūnaitei pasakė, kad niekada nežinojo ir nežino, kur yra Deimantė Kedytė. S. Nijolė Sadūnaitė iš karto priėjo prie Seimo tribūnos mikrofono, kurio dar nebuvo išjungę, ir tą LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės sakinį iš karto įgarsino.

Niekas nespausdina Laisvės premijos 2018 laureatės N. Sadūnaitės kalbos. Oficiozinė žiniasklaida tyli. Sadunaitė labai aiškiai įspėjo, kad valstybė, kuriai nerūpi mažo žmogaus likimas - neturi ateities.

P.S. Vienas žmogus, apie Nijolės Sadūnaitės kalbą šiandien paklaustas, paskė frazę „Nei viename žodyje nėra tiesos". Ir tas žmogus buvo Saulius Skvernelis. Premjeras. Žvelgiant į tai, kad Sadūnaitė, savo laiku sumokėjusi 6-eris metus savo laisvės už Tiesos sakymą ir rašymą, - toks vertinimas šindien skamba beprotiškai. Beje Laisvės premijos laureatė citavo Evangeliją apie Paskutinįjį teismą. ir sakyti, kad ne viename žodyje nėra tiesos... Net dievo žodyje?! Beje, ta pati Evangelija jėzaus lūpomis kalba, kas yra melo tėvas, kuriame nėra tiesos.

http://www.drasoskeliaspartija.lt/nijoles-sadunaites-33-dienu-termino-meiles-ultimatumas-lr-prezidentei-seimo-pirmininkui-ir-lr-premjerui/

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013682916/minint-laisves-gyneju-diena-n-sadunaitei-iteikta-laisves-premija#wowzaplaystart=0&wowzaplayduration=0Jūsų vardas:
Komentaras: