lt en

Ketvirtadienis, 2012 Vasario 16

Pedofilijos bylą dengia teisės elite įsitvirtinęs pedofilų klanas, kuriuos vienija KGB ir „žydrumas“

Lietuvos kriminalinė policija buvo sutriuškina per tariamą slaptą policijos bendradarbį Mindaugą Žalimą, vos tik kriminalistai išsiaiškino, kad už pedofilijos ir Vytauto Pociūno nužudymo stovi tos pačios jėgos, kurias V.Pociūnas įvardino – jas vienija KGB ir „žydrumas“.  Už šios operacijos pagal savo braižą galima atpažinti pačią galingiausią Lietuvos slaptąją tarnybą – Valstybės saugumo departamentą.  „Kodėl puolama kriminalinė policija ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovai, kurie atėjo iš kriminalinės policijos, - laidoje... PLAČIAU »

Sekmadienis, 2012 Vasario 05

S. Stulpinas: Pagrindinis perversmininkų režisierius – buvęs Prezidentas Valdas Adamkus?

Manau, kad, savo moralinį veidą Prezidentas V. Adamkus pilnai parodė ir proteguodamas Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos „ padovanojimą“ amerikonams. Kažkodėl galvoju, kad ir konservatoriai buvo suklaidinti, buvo įsitikinę, kad šį projektą kontroliuoja ir Amerikos vyriausybė, kad šio projekto įgyvendinimas atneš didelę naudą valstybei. Deja tiek jie, tiek ir visa valstybė buvo apgauti-visi palikome prie suskilusios geldos. Faktiškai turime, ką turime-V. Adamkaus amerikonų draugų grupė su Juozu Kazicku priešakyje paprasčiausiai iš... PLAČIAU »

Antradienis, 2012 Sausio 24

Matonis apie Kedžio bylą: piktnaudžiavimu įtariami pareigūnai ir toliau dirba

 Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Algirdas Matonis pripažįsta, kad slaptojo liudininko atsiradimas Drąsiaus Kedžio byloje „įnešė tam tikros destrukcijos“ į kriminalistų darbą. Jis patikino, jog šiuo metu yra dedamos visos pastangos, kad kiti kriminalinės policijos biuro darbuotojai, t. y. pareigūnų, kuriems yra pareikšti įtarimai, kolegos nebūtų „išmušti iš vėžių“. „Kriminalinės policijos biuro pareigūnai, kuriems buvo pareikšti įtarimai, ir toliau dirba. Tas skandalas (…) įnešė tam tikros destrukcijos. Negali neįnešti. Po tokios... PLAČIAU »

Pirmadienis, 2012 Sausio 23

Rūta Janutienė: Užminuota siela arba Garliavos trileris sekant Stiegu Larssonu

Rūta Janutienė – www.instancija.lt  Prieš gerą savaitę mačiau televizijoje Liną Slušnį, vaikų sielų žinovą, kuris neabejoja, kad  Garliavos istoriją reikia baigti atiduodant mažą mergaitę Laimutei Stankūnaitei. Tačiau L.Slušnys tąkart kalbėjo ne apie tai. Jis kalbėjo apie vaikus, kuriems auklėtoja tariamai klijuodavo burnas, kad šie per pietų miegą būtų tylūs. L.Slušnys aiškino, kad toks elgesys su vaiku kada nors, pavyzdžiui, paauglystėje, gali sprogti netikėtais akibrokštais. O tada jau mes klausime: „Kaip?... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2012 Sausio 21

Tomas Viluckas: Teismas dėl Paleckio pareiškimo: tai tik nuomonė

Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas trečiadienį dėl sovietų agresijos neigimo išteisino Socialistinio liaudies fronto vadovą Algirdą Paleckį, kuris baudžiamojon atsakomybėn patrauktas už 2010 metais žiniasklaidai pareikštus žodžius, jog 1991 metų sausio 13 dieną „saviškiai šaudė į savus“. Teismo nutartyje teigiama: „Kadangi A.Paleckis minėtu klausimu išreiškė ne savo asmeninę, o jo teisiamajame posėdyje įvardytų šaltinių nuomonę, negalima daryti išvados, jog tuo jis įžeidė asmenų, žuvusių ir sužeistų kovoje dėl atkurtos Lietuvos Respublikos... PLAČIAU »

Penktadienis, 2012 Sausio 20

D.Kedžio žūtis: kodėl GP „vaikinai“ taiko dvigubus standartus analogiškose bylose?

Jau tapo tradicija Kauno pedofilijos bylos istorijos teismo posėdžių išvakarėse sulaukti arba Generalinės prokuratūros pranešimo spaudai arba prokurorų spaudos konferencijos - kad "žudė Kedys" arba  "Kedžio niekas nenužudė, o  jis tik  užspringo". Dvi beveik analogiškos baudžiamosios bylos, kuriose tas pats Vilniaus apygardos teismo teisėjas Ryšardas Skirtūnas priėmė analogiškas nutartis, kuriose nurodyta, jog, remiantis generalinio prokuroro įsakymu Nr. I-14, vienoje baudžiamojoje byloje negali būti dviejų prieštaraujančių ekspertizių, todėl tos prieštaros privalo... PLAČIAU »

Antradienis, 2012 Sausio 17

Jonas Matuza: Atviras lietuviškos žiniasklaidos gerbėjo laiškas N.Venckienei

Nebeapsikenčiau - ech, Neringa, Neringa, kaip gi Jūs šitaip galėjot?  Negi tikrai nesuprantate, kad esat pati didžiausia Lietuvos teisingumo problema ir gėda? Jei ne Jūs, Lietuva būtų visiškai garbinga ir absoliučiai teisinė valstybė. Ko gi negalėjot patylėti ir nesikišti, kur padoriai, paklusniai ir supratingai nesikiša kiti garbingi Jūsų kolegos? Kaip gi nesuprantat, kad bet kuris Lietuvos pilietis, dukterėčia ji Jums ar brolis, nėra svarbesnis už Lietuvos Teisingumo Raidę? Ir kaip... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 5 Last