lt en

Trečiadienis, 2013 Vasario 20

D. Kedžio dukros gimtadienis paminėtas piketu prie Kauno policijos

Antradienį Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukrai sukanka devyneri metai. Šią progą Garliavos aktyvistai pažymėjo protesto akcija prie centrinės Kauno apskrities policijos būstinės Vytauto prospekte.„Antradienį Klonio mergaitei sukanka 9 metukai. Nuo tos akimirkos, kai ją prieš jos valią, klykiančią, užlaužtomis kojomis į priekį, išnešė du padarai, niekas nei iš artimųjų nei iš patikimų visuomenėje žmonių jos nematė ir mes iki šiol neturime jokių patikimų žinių apie jos būklę, sveikatą ir socializaciją“,... PLAČIAU »

Penktadienis, 2013 Sausio 25

N.Venckienė. Kuo dar galima būtų apkaltinti nepriklausančius sistemai?

Pasibaigus pirmajai 2012-2016 metų kadencijos Seimo sesijai, atėjo laikas truputėlį atsisukti atgal, pamąstyti apie šiandieną ir pažvelgti į rytojų. Pernai šventėme vienos šeimos tragedijoje išryškėjusios didelės Lietuvos bėdos – neteisingumo – pirmąją, mažąją pergalę – politinės partijos „Drąsos kelias“ gimimą. Nors ištisus mėnesius per trumpą rinkimų kampaniją valėmės nuo kasdien tiesiai ant galvų pilamo purvo ir skleidžiamos netiesos, mums pavyko įtikinti Lietuvos žmones. „Drąsos keliui“ jie atvėrė žalią gatvę į Parlamentą. Tai... PLAČIAU »

Antradienis, 2012 Birželio 26

Liudvikas Jakimavičius : Kas žinojo?

Visuomeninei komisijai, sudarytai iš garsių Lietuvos teisininkų, baigus tirti gegužės 17-osios smurtavimo prieš mergaitę ir teisėją Neringą Venckienę faktą, buvo paskelbtos išvados, kad prieš šias dvi Lietuvos pilietes bei kitus žmones, paminant Lietuvos Konstituciją, įstatymus bei Tarptautinę vaiko teisių konvenciją, buvo panaudotas smurtas ir prievarta. Dėliojasi koktumą ir šiurpą keliantis siužetų pasiansas. Pamėginkime be nereikalingų emocijų išnarplioti keletą, mano galva, reikšmingų epizodų, kurie gal padės suprasti mūsų valstybės „demokratėjimo“ trajektorijas.... PLAČIAU »

Ketvirtadienis, 2012 Gegužės 03

Afganistanas ir Garliava

Šiandien iš Afganistano gautas pranešimas, jog dėl išpuolių, kurie prasidėjo po “piarinio” (viešųjų ryšių kampanijos) JAV Prezidento vizito į Afganistaną, nukentėjo trys Lietuvos kariai. Nors Vilniuje “Crowne Platz Vilnius” viešbutyje visą savaitę posėdžiavo NATO logistai, neva aptarinėdami atsitraukimo iš Afganistano planą, labai nepagarbus elgesys su Pakistano atstovu išdavė ką kita – niekas iš jokio Afganistano atsitraukti neketina. O kad būtų išprovokuoti įvykiai - o kaip gi neišprovokuos neva labai slaptutėlis JAV... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2012 Kovo 10

Disidentai klausia, kas vyksta Lietuvoje

Šiuo metu Lietuvos valstybės politiniame gyvenime ir viešojoje erdvėje vykstantys procesai patriotiškai nusiteikusiems žmonėms negali nekelti rūpesčio. Mes, žemiau pasirašiusieji, visą savo gyvenimą paskyrę kovai už laisvą ir teisingą Lietuvą, kaip tik to teisingumo nepriklausomoje valstybėje ir pasigendame. Teisingumo stoka tautą verčia nusivilti ne tik politika, bet ir pačia laisvės idėja, o su šituo mes taikstytis negalime. Matydami, kaip diskredituojama valstybė, mes kreipiamės į aukščiausius valstybės asmenis, kuriems patikėtas valstybės... PLAČIAU »

Šeštadienis, 2012 Kovo 03

Seimo Antikorupcijos komisijos išvados

Seimo Antikorupcijos komisija (AK), penktadienį patvirtino išvadas dėl Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovų atleidimo teisėtumo. LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO ANTIKORUPCIJOS KOMISIJA IŠVADA DĖL VALSTYBĖS POLITIKŲ IR PAREIGŪNŲ VEIKSMŲ BEI SPRENDIMŲ NAGRINĖJANT FINANSINIŲ NUSIKALTIMŲ TYRIMO TARNYBOS VADOVŲ V.GAILIAUS IR V.GIRŽADO ATLEIDIMO IŠ PAREIGŲ APLINKYBIŲ 2012 m. kovo 2 d. Vilnius Lietuvos Respublikos Seimo Antikorupcijos komisija (toliau - Komisija), atlikusi parlamentinį tyrimą dėl Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – FNTT) vadovų Vitalijaus Gailiaus ir... PLAČIAU »

Trečiadienis, 2012 Vasario 29

D.Kedžio draugas Raimundas Ivanauskas neigia „slapto liudininko“ M.Žalimo melą

Generalinė prokuratūra iki šiol neleidžia R.Ivanausko advokatui Arnoldui Blaževičiui susipažinti su jo baudžiamąja byla, ir pamatyti, kuo yra grindžiami jo kaltės įrodymai. „Niekas man nedavė susipažinti su byla, - sakė advokatas LL, - todėl nieko negaliu komentuoti, nes nieko nežinau. Žinau tik tai, kad dalyvavau dviejose R.Ivanausko apklausose, ir tiek. Jis kaltinamas, kad neva padėjo D.Kedžiui kažką padaryti ar pasiruošti, tačiau kaip jis tai padarė konkrečiai, prokurorai nesako. Kiek supratau,... PLAČIAU »
Puslapiai: 1 2 3 4 Last