lt en

Antradienis, 2013 Balandžio 02

V. Saulis: “Komisiją pasiekė tokia informacija, kad buvo būtent taip”

Kovo 31 d., sekmadienį, melagių dienos išvakarėse buvusi eksperemjero Gedimino Kirkilo atstovė spaudai, šiuo metu dirbanti LRT laidos "Savaitė" vedėja, kalbino buvusį Seimo nario G. Kirkilo padėjėją-sekretorių Vytautą Saulį, kuris dabar ir pats yra Seimo narys.

Iš pradžių buvusi G. Kirkilo atstovė ir buvęs G. Kirkilo padėjėjas jaukiai šnekučiavosi apie 12 sekundžių trukmės vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip tuo metu dar teisėja Neringa Venckienė smurtauja prieš policijos pareigūnus, vykdžiusius vaiko perėmimo operaciją Kedžių namuose.

Kaip tikri profesionalai N. Pumprickaitė ir V. Saulis subtiliai nutylėjo šiurpų epizodą, kur N. Venckienė kandžioja ir spardo Laimutę Stankūnaitę. Tai suprantama: šie vaizdai tokie brutalūs, kad generalinis prokuroras Darius Valys net nedrįso jų pateikti V. Saulio vadovautai Seimo komisijai.

Tačiau visais žiedais N. Pumprickaitės profesionalumas išsiskleidė interviu pabaigoje, pateikiant V. Sauliui šį klausimą:

“O ar tikrai komisijoje išgirdote, kad prieš Garliavos šturmą N. Venckienė savo sūnų išvežė iš namų, kad jis nematytų viso to košmaro, tuo metu mergaitei tai teko pergyventi?

"Komisiją pasiekė tokia informacija, kad buvo būtent taip", - atsakė V. Saulis.

Šiuo klausimu ir tokiu atsakymu veikiausiai žiūrovui buvo norima sudaryti nuomonę apie N. Venckienės žiaurumą ir klastą: saugodama savo sūnų, ji be gailesčio pasmerkė košmarui mergaitę.

Tačiau faktai kalba ką kitą: Garliavos šturmo metu N. Venckienės sūnus niekur nebuvo išvežtas ir viską pergyveno tuose pačiuose namuose, kaip ir mergaitė.

Kitaip tariant, N. Pumprickaitės ir V. Saulio paskleista žinia yra ne kas kita, kaip melas. Tačiau taip lengvai melu šių veikėjų neapkaltinsi: šmeižikiškas pletkas buvo paskleistas nekalto klausimo ir iš neįvardytų šaltinių pasisemtos "informacijos" forma. Tai ir yra tikrasis melagių profesionalumas.

Tačiau kad ir kokie profesionalai būtų minėti laidos dalyviai, vienam iš jų, o būtent V. Sauliui, teks atsakyti į vieną ekspertai.eu klausimą ir nurodyti šaltinius, t. y. įvardinti, kas konkrečiai komisijai pateikė informaciją, "kad buvo būtent taip, jog prieš Garliavos šturmą N. Venckienė savo sūnų išvežė iš namų, kad jis nematytų viso to košmaro, kurį tuo metu teko pergyventi mergaitei".

Klausimas labai paprastas. Tereikia pasakyti vardą, pavardę ir pareigas to žmogaus, kuris suteikė komisijos pirmininkui tokią informaciją. Tikėkimės, kad šių duomenų paviešinimas neatskleis kokių nors valstybinių paslapčių, kurių Lietuvoje nors vežimu vežk.

P. S. Iš V. Saulio biografijos, skelbiamos vikipedijoje, labai aiškiai matyti, kad šis veikėjas – tai itin patyręs komunistas, vėliau lddpistas bei socialdemokratas

 

http://www.ekspertai.eu/v-saulis-komisija-pasieke-tokia-informacija-kad-buvo-butent-taip/

 

 Jūsų vardas:
Komentaras: