lt en

Trečiadienis, 2013 Vasario 20

L.Stankūnaitės dukters Gimtadienio proga piketas prie policijos

Garliavos aktyvistai šiandien minėjo Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukters gimtadienį. Ta proga prie Kauno centrinės Kauno apskrities policijos būstinės Vytauto prospekte surengtas piketas.

„Šiandien Deimantėlei sueina 9 metukai, o sekmadienį buvo 9 mėnesiai, kai ji prievarta išplėšta iš gimtų namų, kuriuose praleido septynis iš aštuonių savo gyvenimo metų. Dabar jau devyni mėnesiai, kai neturime jokios patikimos informacijos apie jos aplinką ir būklę. Jei viskas būtų gerai, manau, jau ne kartą ją būtume matę ir ne vienoje laidoje. Būtų ramu visiems. Todėl šios akcijos pagrindinis tikslas buvo prašymas kriminalinei policijai, kuri dirba mergaitės aukle. Parodykite vaiką sąžiningiems žmonėms, kurie yra su ja bendravę, pavyzdžiui, seseriai Nijolei Sadūnaitei, kunigui Robertui Grigui. Jie galės patvirtinti arba paneigti mūsų baisias nuojautas“, – sakė vienas akcijos dalyvių Edvinas Marčenkovas.

Jam pritarė ir kiti piketo dalyviai, tarp kurių buvo ir mirusio mergaitės tėvo Drąsiaus Kedžio teta Audronė Skučienė, kunigas Jonas Varkala.

Į „Drąsos kelio“ judėjimo kvietimą rinktis į piketą atsiliepę žmonės atvyko nešini plakatais su užrašais: „Ar Kriminalinė policija auklėja mergaitę?“, „Ar pedofilai valdo Lietuvos teismus?“.

L. Stankūnaitei mažametė Garliavoje perduota pernai, gegužės 17-osios rytą. Šturme dalyvavo apie 240 pareigūnų.

http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas/l-stankunaites-dukters-gimtadienio-proga-piketas-prie-policijos-478483#ixzz2LSlv2MiH


Jūsų vardas:
Komentaras: